• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Для чого нам діти?

jozh   
VIP пользователь   
13 декабря 2012 1385 4
Навіяло обговоренням в темі про свекрух, про обов'язки дітей турбуватися про батьків та ін.

А загалом, навіщо ми народжуємо дітей? Просто так вийшло (завагітніла, то й народжую)? Материнський інстинкт? Так прийнято? Хочу, щоб на старості було кому подбати про мене? Сумлінно виконую заклики держави про вирішення демографічної проблеми?   Рятуюсь від самотності? Більше нічим зайнятися? Хочеться маленьку копію свою і коханого чоловіка? Хочеться комусь передати свої знання та інше набуте в житті? Щоб було заради кого жити? Віддаю борг своїм батькам через продовження далі життя? Заради грошей варіант теж існує, але я сумніваюсь, щоб тут були подібні матусі. Що ще може бути?
Можна було б опитування створити, та поки що функціонал не дозволяє, тож можна просто поділитися.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Мелисента

Мелисента

Имя: Алёна
Группа: Модератор
Сообщений: 9376
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 20.08.2023
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
Мелисента
Модератор
   13 декабря 2012
Очень мне нравится известное высказывание "Детей не надо воспитывать, их надо любить!" (с). Перефразировав скажу, что дети нужны для того, чтобы их любить и баловать
В темные времена хорошо видно светлых людей (с)
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Старшего родила для мужа - он хотел.... я вообще мужа люблю больше всех, и можете кидать в меня кирпичами - даже больше чем детей.... а младшую я захотела сама - сознательно, что бы было ещё одно продолжение меня и моего мужа, и что бы наконец то распробовать материнство а то со старшим всё пролетело я и понять не успела...
что бы детки имели в лище друг друга -родного человечка, товарища, мне кажется что между братьями и сёстрами самая сильная связь, сильнее чем с родителями
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Про свої мотиви думала вже трохи раніше, тож маю практично готову відповідь.
Десь років до 33-35-ти приблизно про дітей особливо не задумувалась, було таке абстрактне "хочу дітей", глибше не копала. Основні інтереси лежали все-таки в інших сферах життя. А потім пішло більш усвідомлене бажання, і тут мотиви комплексні виявляються. Частково є таке чисто емоційне - мені подобається, коли в домі бігають діти, щось там граються, спілкуються, коли лізе обніматися-цілуватися, загалом весело.   Для старших дітей це переходить більше у гордість таку - мовляв, он яке чудове створіння у мене вдалося виростити! І на остачу ще ну зовсім незрозуміле щось, пов'язане з таким бажанням змінити світ на краще, через виховання дітей, і передачі їм своїх цінностей та принципів. Якщо все разом в купу взяти, то схоже на те, що я відношусь до дітей як до такого собі варіанту творчої самореалізації. Мабуть, то і є банальний материнський інстинкт?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum