• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

нужно повзрослеть.С чего начать?

DIZZY   
VIP пользователь   
19 января 2013 14541 146
Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   24 января 2013
Цитата: #10232 mamatanya 24 января 2013, 01:13

так, кежуал - теж підходить

справа в тому, що мені сьогодні треба як папуга, завтра чорненьке-сіреньке, і щоб речей в шафі мало, і щоб всі між собою поєднувались у будь-якій комбінації. от щоб один раз все продумати, а потім найближчі десять років не думати про одяг взагалі! вдягнула те, що є, і як королева! так буває?

 

Нібито можна..
Якщо взяти за основу класичні шорти будь-якого з класичних кольорів. Для яскравого настрою можна вдягнути під шорти будь-якого кольору колготки, або ж леггінси, футболки, пуловери, кофтинки та шарфики, на ноги - босоніжки, балетки, кеди, напівкеди (зараз багато цивільних таких текстильних тапочок на будь-який смак і гаманець), чоботи (шкіра-замша), високі чоботи. Залежно від сезону залишитись у кофтинці, або коотоновій куртці, шкіряній куртці, пальто. Для доповнення образу шарф, пашміна, пончо. Все це, окрім базових шортів, можна взяти яскравих кольорів, фантазія необмежено. Результат - зручно, підібрати можна для будь-якої обставини. 
Класичний настрій з тими ж шортами - стриманих кольорів колготки або тілесні, кофтинка будь-якого кольору, або блуза (класична біла рубашка), картиган, стриманий пуловер, піджак. Стриманіші пончо-пашміна-шарф. На ноги - балетки, туфлі, жіночні чоботи.
До обох варінтів можна мати 2 комплекти прикрас, які б підкреслювали стиль, або один універсальний комплект, чи взагалі одне намисто, та один браслет..
При цьому речей вже не так багато, але цей образ можна використовувати з вересня по травень, а якщо тканина шортів підходяща - цілий рік..
Теж саме з джинсами. Достатньо мати одну гарну пару джинсів для таких комбінацій, але обов"язково класичних.
Якщо джинси-шорти складні та яскраві самі по собі, то потребуватимуть додаткових кофтинок для комбінування...
Щось таке мені бачиться.. 
Допоможемо українським військовим!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   24 января 2013
Цитата: #10232 Olivia Alpi 24 января 2013, 09:41
да!да! тоже так бы не против)) только как так сделать что бы всё сочеталосьполучается, что веши в гардеробе нужно делить на цветовые решения( например, на основе бежевого или синего) и если я хочу новые штанишки, то нужно смотреть в палитру и выбирать один из сочитаемых цветов. А вот если мне захочется красненьких штанишек, то нужно заводить комплект одежды по новой палитре? получается что так.
меня как раз цвета меньше всего смущают. вот те самые палитры для цветотипа - в них можно найти оттенки практически всех цветов, и все они между собой хорошо сочетаются. так что под бежево-синюю гамму тоже можно красные брючки подобрать. под бежевое - более спокойный вариант, под голубое - более контрастный, или все три цвета вместе )))
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   24 января 2013
Цитата: #10232 Alexandra 24 января 2013, 10:16
Нібито можна..
Якщо взяти за основу класичні шорти будь-якого з класичних кольорів. Для яскравого настрою можна вдягнути під шорти будь-якого кольору колготки, або ж леггінси, футболки, пуловери, кофтинки та шарфики, на ноги - босоніжки, балетки, кеди, напівкеди (зараз багато цивільних таких текстильних тапочок на будь-який смак і гаманець), чоботи (шкіра-замша), високі чоботи. Залежно від сезону залишитись у кофтинці, або коотоновій куртці, шкіряній куртці, пальто. Для доповнення образу шарф, пашміна, пончо. Все це, окрім базових шортів, можна взяти яскравих кольорів, фантазія необмежено. Результат - зручно, підібрати можна для будь-якої обставини. 
Класичний настрій з тими ж шортами - стриманих кольорів колготки або тілесні, кофтинка будь-якого кольору, або блуза (класична біла рубашка), картиган, стриманий пуловер, піджак. Стриманіші пончо-пашміна-шарф. На ноги - балетки, туфлі, жіночні чоботи.
До обох варінтів можна мати 2 комплекти прикрас, які б підкреслювали стиль, або один універсальний комплект, чи взагалі одне намисто, та один браслет..
При цьому речей вже не так багато, але цей образ можна використовувати з вересня по травень, а якщо тканина шортів підходяща - цілий рік..
Теж саме з джинсами. Достатньо мати одну гарну пару джинсів для таких комбінацій, але обов"язково класичних.
Якщо джинси-шорти складні та яскраві самі по собі, то потребуватимуть додаткових кофтинок для комбінування...
Щось таке мені бачиться.. 

приблизно так, але.....якби ж так просто все було )))

шорти не люблю, короткі спідниці теж, шарфи носити не буду зазвичай забуваю, що на себе ще й аксесуари якісь треба чипляти. а ще для мене зручний одяг - це одяг, за яким зручно доглядати (ніяких делікатних тканин, по можливості не прасувати, ніякої замши, хутра)

шо залишається: джинси класичні, до них водолазки, футболки (білі, чоні і різнокольорові). взуття - щось брутальне (бо мені подобається) і щось класичне для особливих випадків. сукня для особливих випадків.

щось сумно  чого ще можна додати?

Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   24 января 2013
Не знаю...
Короткі спідниці сама не ношу. А ще мені не пасує глибоке декольте, з фігурою та бюстом все гаразд, просто одразу якось вульгарно виглядаю.. У мене зручні сукні-туніки, джинси, а до них кофтинки-светрики, але якось вистачає, бо кофтинки не сумні.. У мене досить класичні речі. До хутра я ще не подорослішала))), але гарненька коротенька дубляночка є вже роки 4. Речі обираю практичні. Коли мені вже зовсім не вистачає чогось ТАКОГО, шукаю серед дорогих речей, одну, але таку, щоб дуже-дуже-дуже подобалась..
Тут треба самій знайти, в чому комфортно і з родзинкою.. Всім подобатись все одно ми не можемо, то хоча б собі і рідним, і щоб почуватись впевнено і доречно

Допоможемо українським військовим!
Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   24 января 2013
А ще у мене майже все взуття із замші вже багато років, і обожнюю білий колір. Замша для мене практичніше за шкіру, а ось світлі кольори - це моя непрактична сторона 
Допоможемо українським військовим!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   24 января 2013

а я про довгі спідниці забула. вони ж можуть бути якісь яскраві, незвичні - замість класичних джинсів, коли хочеться чогось особливого.

 

Просматривают эту тему:

Forum