• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

нужно повзрослеть.С чего начать?

DIZZY   
VIP пользователь   
19 января 2013 14540 146
Чего то у меня накипело...Делюсь
Я "выросла" из своего гардероба...
Никогда особо не была шмотницей,носила,что удобно-джинсы,футболки,кросовки и т.п....Есть,конечно и платья и классические вещи,но все как то бестолково купленно...типа "одену при случае"...а случаи все никак не наступают.
И не так меня это все уж и волновало-стиль для декретной мамочки самое оно,когда нужно бежать-лететь...но детки подрастают,а я стою на месте.
Последней каплей стало,когда в магазине просили показать паспорт при покупке водки...а мне на минуточку 29 лет....
вобщем перебираю гардероб,избавляюсь от всего ненужного,так или иначе...

Уже достаточно много прочитала по этому поводу,но хочу обсудить...
И составить себе базовый гардероб,что б потом дополнять и обновлять...

Помогите собрать мозги в кучу)


Поменяла название темы.Видно,первоначальное всех отпугнуло...не пойму только почему)

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


Olivia Alpi

Olivia Alpi

Имя: olja.kotja
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 409
Регистрация: 12.05.2010
Заходил(а): 21.09.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0932371607
Olivia Alpi
Активный пользователь
   20 января 2013
а давай просто шопинг устроим?
DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 Olivia Alpi 20 января 2013, 20:29
а давай просто шопинг устроим?
))))Это,конечно дело хорошее)))
У меня много вещей.Разных.Но вот как выйти куда то-джинсы и все тут)))))
как с этим бороться,как себя пересилить...
Как толково составит гардероб,чтоб не миллион шмоток а носить нечего(как сейчас),а не много и для разных случаев,и обновлять чаще)
Пока этот не переберу и от ненужного не избавлюсь...просто некуда новые покупки пихать)

У нас много модниц на форуме,но они чет молчат?я б с удовольствием советы по составлению гардероба послушала.Чего да сколько...за тем и пришла...хоть и нелегко признаваться в собственной бестолковости по этому поводу.

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 DIZZY 19 января 2013, 15:26
Последней каплей стало,когда в магазине просили показать паспорт при покупке водки...а мне на минуточку 29 лет....
Тю, так навпаки, радіти треба!
Мені он на базарі сьогодні сказали (і не вперше подібне чую), коли ми втрьох з дівчатами зайшли у магазин одягу: "Девочки, вы что-то хотели?". А мені, на хвилиночку, на 10 років більше, ніж Вам.

Ну це так, а якщо по темі... Колись давно, пам'ятаю, трапилася мені на очі дуже хороша книжка з порадами по формуванню гардеробу. Книжки вже давно немає, тож по пам'яті передам основне. Мені сподобалося в першу чергу тим, що за рахунок деяких секретів можна створити відносно різноманітний гардероб відносно економно.

1. Визначіться з кольоровою гамою. В залежності від того, які кольори і тони любите, виберіть трійку основних кольорів, з яких не менше двох повинні бути нейтральними (білий, чорний, тілесні відтінки, сірий, коричневий тощо), один може бути яскравим (червоний, синій, зелений, жовтий, фіолетовий тощо). І ці три кольори повинні пасувати одне до одного (тобто навіть нейтральні не можуть бути разом бежевий та сірий, бо вони не пасують; а, наприклад, бежевий та білий добре).
2. Основні і найбільш дорогі речі купувати строго в цих кольорах (можна трохи різних відтінків, але колір один; і, звісно, не все того вибраного яскравого кольору, а в основному нейтрального): верхній одяг, взуття, юбки/плаття/брюки/костюми. На якості в цих речах не економити, але з іншого боку, "піски моди" не купляти також, надавати перевагу класичним варіантам (щоб не вийшло з моди через рік). По мінімуму у дорослої жінки повинно бути не менше двох брюк і трьох юбок (мається на увазі юбка або плаття). (Правда, особисто я від цієї поради відступаю, бо плаття/юбки не люблю взагалі, ношу тільки брючне.) Звісно, врахувати сезонність, тобто тут мова йде про один сезон, на інший буде свій набір.
3. До перерахованого вище списку докупити необхідне будь-яких підходящих кольорів. Блузки, сумочки, шарфи, колготки, інші аксесуари, і так далі. Тут можна і пофантазувати, і за кількістю не дуже економити, бо, як правило, ці речі дешевше. Ну а за рахунок різних комбінацій різних речей і буде багато різноманітності при відносно базовій кількості.
4. Якщо є бажання і зайві гроші, можна купити будь-що з ультрамодного чи там невибраного яскравого кольору, але так, щоб ця додаткова річ не вимагала докупляти до неї знову весь "пакет" всього, а іменно щоб вписалась у гардероб.
5. Не забути про домашній одяг. Зручний, але не такий, щоб у ньому було соромно людям показатися.

Начебто все. Надіюсь, ці поради допоможуть.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 jozh 20 января 2013, 21:06
Тю, так навпаки, радіти треба!
Мені он на базарі сьогодні сказали (і не вперше подібне чую), коли ми втрьох з дівчатами зайшли у магазин одягу: "Девочки, вы что-то хотели?". А мені, на хвилиночку, на 10 років більше, ніж Вам.

Ну це так, а якщо по темі... Колись давно, пам'ятаю, трапилася мені на очі дуже хороша книжка з порадами по формуванню гардеробу. Книжки вже давно немає, тож по пам'яті передам основне. Мені сподобалося в першу чергу тим, що за рахунок деяких секретів можна створити відносно різноманітний гардероб відносно економно.

1. Визначіться з кольоровою гамою. В залежності від того, які кольори і тони любите, виберіть трійку основних кольорів, з яких не менше двох повинні бути нейтральними (білий, чорний, тілесні відтінки, сірий, коричневий тощо), один може бути яскравим (червоний, синій, зелений, жовтий, фіолетовий тощо). І ці три кольори повинні пасувати одне до одного (тобто навіть нейтральні не можуть бути разом бежевий та сірий, бо вони не пасують; а, наприклад, бежевий та білий добре).
2. Основні і найбільш дорогі речі купувати строго в цих кольорах (можна трохи різних відтінків, але колір один; і, звісно, не все того вибраного яскравого кольору, а в основному нейтрального): верхній одяг, взуття, юбки/плаття/брюки/костюми. На якості в цих речах не економити, але з іншого боку, "піски моди" не купляти також, надавати перевагу класичним варіантам (щоб не вийшло з моди через рік). По мінімуму у дорослої жінки повинно бути не менше двох брюк і трьох юбок (мається на увазі юбка або плаття). (Правда, особисто я від цієї поради відступаю, бо плаття/юбки не люблю взагалі, ношу тільки брючне.) Звісно, врахувати сезонність, тобто тут мова йде про один сезон, на інший буде свій набір.
3. До перерахованого вище списку докупити необхідне будь-яких підходящих кольорів. Блузки, сумочки, шарфи, колготки, інші аксесуари, і так далі. Тут можна і пофантазувати, і за кількістю не дуже економити, бо, як правило, ці речі дешевше. Ну а за рахунок різних комбінацій різних речей і буде багато різноманітності при відносно базовій кількості.
4. Якщо є бажання і зайві гроші, можна купити будь-що з ультрамодного чи там невибраного яскравого кольору, але так, щоб ця додаткова річ не вимагала докупляти до неї знову весь "пакет" всього, а іменно щоб вписалась у гардероб.
5. Не забути про домашній одяг. Зручний, але не такий, щоб у ньому було соромно людям показатися.

Начебто все. Надіюсь, ці поради допоможуть.
не очень радуюсь,потому ,что хочеться взрослеть(а потом и стареть) вовремя...а не так из девочки в старушку)
За советы спасибо
я себе все по крупинке собираю и анализирую...тут процесс не такой быстрый.Доходы,к сожалению не такие,чтоб за коротки  промежуток полностью поменять гардероб...
у меня еще проблема с обувью.туго с каблуком(тяжело ходить-подьема совсем нет(...но,понимаю,что нужно хоть небольшой...
вот только какие)
черные классические туфли...что еще...босоножки,самоги тоже черные..или беж,золото

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 DIZZY 20 января 2013, 21:16
Доходы,к сожалению не такие,чтоб за коротки  промежуток полностью поменять гардероб...
Ой, я ж забула ще одне з тих порад. Це якщо гардероб створюється не з нуля, то ось:

6. Перебрати свій гардероб, і спочатку без жалю викинути (подарувати чи переробити, але типу викинути з гардеробу) все, що носити не будеш: мале, нелюбиме, старе-рване, дуже немодне, таке що не пасує, незручне, і так далі. Не лінуватись все переміряти і критично оцінити.
7. З того, що залишилось, пройтись по пунктам вище 1-3. Можливо, виясниться, що треба докупити лише кілька нейтральних юбок чи там прикольних аксесуарів, і гардероб оновиться досить помітно. Якщо ж купувати треба багато, то починати з тих предметів, які дадуть хоча б один повний ансамбль (починаючи з основних речей), і далі потихеньку розширювати, спочатку за рахунок додаткових речей.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 DIZZY 20 января 2013, 21:16
у меня еще проблема с обувью.туго с каблуком(тяжело ходить-подьема совсем нет(...но,понимаю,что нужно хоть небольшой...
А як щодо взуття на платформі? І підйому не буде, і зі сторони сприйняття, як наче на каблуці.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 jozh 20 января 2013, 21:41
Ой, я ж забула ще одне з тих порад. Це якщо гардероб створюється не з нуля, то ось:

6. Перебрати свій гардероб, і спочатку без жалю викинути (подарувати чи переробити, але типу викинути з гардеробу) все, що носити не будеш: мале, нелюбиме, старе-рване, дуже немодне, таке що не пасує, незручне, і так далі. Не лінуватись все переміряти і критично оцінити.
7. З того, що залишилось, пройтись по пунктам вище 1-3. Можливо, виясниться, що треба докупити лише кілька нейтральних юбок чи там прикольних аксесуарів, і гардероб оновиться досить помітно. Якщо ж купувати треба багато, то починати з тих предметів, які дадуть хоча б один повний ансамбль (починаючи з основних речей), і далі потихеньку розширювати, спочатку за рахунок додаткових речей.
я сейчас на стадии 6 совета)...думаю,что останется не так уж и мало...но вот на обувь потратиться придется 100%

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   20 января 2013
А якщо просто витягти все із шафи і подивитись, скільки комплектів одягу для різних змін настрою можна обрати з вже існуючого, бо ви ті речі купували, бо вони вам подобались. А тоді вже складати список того, що не вистачає, щоб виглядати більш жіночною.  Не треба змінюватись тільки тому, що в паспорті якісь там цифри. Маєте право бути молодшою і виглядати відповідно 
Допоможемо українським військовим!
DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 jozh 20 января 2013, 21:43
А як щодо взуття на платформі? І підйому не буде, і зі сторони сприйняття, як наче на каблуці.
раньше(когда еще деток не было) носила танкетку...но с выбором тут большая проблема...стопа худая,голень ооочень худая и платформа ,если только она не очень изящная-отягощает...смотрится ужасно

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 Alexandra 20 января 2013, 21:46
А якщо просто витягти все із шафи і подивитись, скільки комплектів одягу для різних змін настрою можна обрати з вже існуючого, бо ви ті речі купували, бо вони вам подобались. А тоді вже складати список того, що не вистачає, щоб виглядати більш жіночною.  Не треба змінюватись тільки тому, що в паспорті якісь там цифри. Маєте право бути молодшою і виглядати відповідно 
я так и делаю)правда многие вещи стали велеки,т.к. очень похудела после 2 дочки(хоть и раньше не крупной была)...
а на счет паспорта...я не ради кого то...просто сама уже к этому пришла...

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   20 января 2013
Якщо завеликі, то точно треба нові речі. Я би з тобою пошопінгувала , бо тут, де я зараз, такі знижки
Допоможемо українським військовим!
Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   20 января 2013
І вік у нас однаковий 
Допоможемо українським військовим!
DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 Alexandra 20 января 2013, 21:59
Якщо завеликі, то точно треба нові речі. Я би з тобою пошопінгувала , бо тут, де я зараз, такі знижки
а ты где?
есть еще один ньюанс(он правда к делу не относиться)у моего мужа зима-мертвый сезон...и чего я вечно так не вовремя))))
завтра переберу гардероб полностью...запротоколю что осталось...поможете дополнить?)

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


Елка

Елка

Имя: Елка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1145
Регистрация: 15.04.2010
Заходил(а): 22.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0956820907
Елка
VIP пользователь
   20 января 2013
у меня аналогичная проблема))) Судя по гардеробу, я особа неопределенного возраста и с абсолютным отсутствием стиля. Все мои вещи куплены хаотично и безсистемно ((( Я прекрасно умею продумать и подобрать комплекты одежды для постороннего человека, а сама вечно в джинсах и  не интересных водолазках(((( Если у этой темы будет развитие - я ее постоянный читатель и участник
Olivia Alpi

Olivia Alpi

Имя: olja.kotja
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 409
Регистрация: 12.05.2010
Заходил(а): 21.09.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0932371607
Olivia Alpi
Активный пользователь
   20 января 2013
а правильная обувь это половина успеха. например( я тебя так вижу) сапожки замшевые с плоской подошвой  и широкой( но не сильно) голенью( немного выше середины икры), у тебя же ноги ровные и рост хороший))Они и под джинсы , и под юбочки .  

Я понимаю, что ты хочешь услышать именно советы по составлению грамотного гардероба , но я над этим вопросом сама в раздумьях

я люблю всё на основе бежево-коричневого



DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 Елка 20 января 2013, 22:23
у меня аналогичная проблема))) Судя по гардеробу, я особа неопределенного возраста и с абсолютным отсутствием стиля. Все мои вещи куплены хаотично и безсистемно ((( Я прекрасно умею продумать и подобрать комплекты одежды для постороннего человека, а сама вечно в джинсах и  не интересных водолазках(((( Если у этой темы будет развитие - я ее постоянный читатель и участник
про постороннего человека-в точку...вот идет человек-понимаю,все классно подобрано...или вот это лишнее...или кошмар...а про себя)проблема еще в том,что я не очень понимаю вещи на вешалке или на картинке,я их не вижу.мне надо померять.Желательно комплектом...а так редко получаеться...сейчас еще на инностранных сайтах собралась заказывать...))но сначала продумаюч то именно нужно а потом буду целенапрвленно искать...

присоединяйся.а то мне тут одной "нияково"...как будто я на многотысячном форуме одна такая ))))

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


DIZZY

DIZZY

Имя: Настя
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3323
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 18.10.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
DIZZY
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 Olivia Alpi 20 января 2013, 22:28
а правильная обувь это половина успеха. например( я тебя так вижу) сапожки замшевые с плоской подошвой  и широкой( но не сильно) голенью( немного выше середины икры), у тебя же ноги ровные и рост хороший))Они и под джинсы , и под юбочки .  

Я понимаю, что ты хочешь услышать именно советы по составлению грамотного гардероба , но я над этим вопросом сама в раздумьях

я люблю всё на основе бежево-коричневого
да!конкретные советы я хочу

может потом фотку почставить,чтоб легче советовать было)со стороны часто виднее)

Блокноты ручной работы

http://dizzy-stuff.blogspot.com/


kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 Елка 20 января 2013, 22:23
у меня аналогичная проблема))) Судя по гардеробу, я особа неопределенного возраста и с абсолютным отсутствием стиля. Все мои вещи куплены хаотично и безсистемно ((( Я прекрасно умею продумать и подобрать комплекты одежды для постороннего человека, а сама вечно в джинсах и  не интересных водолазках(((( Если у этой темы будет развитие - я ее постоянный читатель и участник

один в один про менятоже хочу продуманый гардероб,но сейчас нет мотивации что ли,кроме прогулок с малым редко куда выбераюсь,если уж совсем припекает(свадьба,юбилей-покупаю платье)

спасибо jozh за советы,кое-что почерпнула для себя

DIZZY,а еще можно допустим фоткать основную вещь,типа брюки,юбку и спрашивать совета,что туда покатит,думаю картинку с нэта найти легко,а ты уже будешь искать подходящее в том же нэте или в магазинах 

чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...

MASHUTKA

Имя: MASHUTKA
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1041
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 21.10.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: +380938353633
MASHUTKA
VIP пользователь
   20 января 2013
Цитата: #10232 Елка 20 января 2013, 22:23
у меня аналогичная проблема))) Судя по гардеробу, я особа неопределенного возраста и с абсолютным отсутствием стиля. Все мои вещи куплены хаотично и безсистемно ((( Я прекрасно умею продумать и подобрать комплекты одежды для постороннего человека, а сама вечно в джинсах и  не интересных водолазках(((( Если у этой темы будет развитие - я ее постоянный читатель и участник
Анечка, не наговаривай на себя, когда ты шла к ребенку на род.собрание, ты выглядела ого-го
Просматривают эту тему:

Forum