• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Мы- украинцы?

Машка-Степашка   
Silver   
10 сентября 2009 36345 438
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 09:51
Мне спать не дает например такая новость: "представители Свободы признали часть Западной Украины польской территорией"
Цитата: "«Свободовцы» поддержали польских националистов, которые заявляют о том, что значительная часть Западной Украины, в частности, Львовская область, является на самом деле польской территорией. Это говорит о том, что «Свобода» готова заплатить любую цену и пойти на любые компромиссы, даже отказавшись от части территории Украины лишь для того, чтобы быть признанной политическими партиями и движениями в странах ЕС», — считает польский аналитик."
А вы тут о какой то ерунде вроде оценивания. Бревна то в своем глазу и не заметили как всегда.
Щось незрозуміле-незрозуміле геть. Хто конкретно підтримав не ясно, якісь міфічні представники. 
На офіційному сайті "Свободи" про це ані слова нема. Що робили українські націоналісти на марші польських теж незрозуміло. 
А сам по собі ресурс, який це опублікував... 

з.і. Як цікаво... чомусь цей Матеуш Пискорский, який розказав усім цю важливу інформацію, з"являється в певних СМІ і завжди чомусь розповідає щось погане саме про "Свободу". Інших приводів в нього виступати, я так розумію, просто немає. 
Ой, а ще він розповідає про те, якими демократичними були вибори в Абхазії... Ярий противник покійного Леха Качинського (кого він там недолюблював? ).
Словом, на "бревно в глазу" його слова явно не потягнуть. Занадто вже ненадійне джерело. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 09:51
Бревна то в своем глазу и не заметили как всегда.
В "своем" - це в кого?

Ника

Имя: Ника
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1501
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 03.04.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
Ника
VIP пользователь
   25 января 2013
Угу, все брехня что нам не нравится:)
Мы считаем других людей виновными в том, что они не принимают нашу систему ценностей или не соглашаются с ней. 
Мы компенсируем свое чувство неполноценности, пытаясь представить себя правыми, а их — неправыми. 
Заметьте, как часто мы обвиняем людей за то, что нам не нравится в нас самих. 
Осуждая их поступки, мы, в сущности, говорим: «Я не нравлюсь себе, когда такое делаю, поэтому не могу допустить, чтобы подобное поведение сошло с рук тебе». 
Мы стремимся порицать в окружающих именно те слабости и ошибки, в которых наиболее повинны сами, — это психологическая истина.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Китиха 25 января 2013, 10:17
В "своем" - це в кого?
Та ти що!
Який маловідомій скандальний депутат польського Сейму сказав, що "Свобода" - це просто жах. А ти про якесь перекручення історії переживаєш. 

Соррі, колишній депутат польського Сейму. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:18
Угу, все брехня что нам не нравится:)
Та чому ж? 
Але приведіть слова когось іншого, а не людини, яка тільки тим і займається, що брудом поливає свободівців та вихваляє братню расею. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:18
Угу, все брехня что нам не нравится:)

В наступному пості будуть "однокласники"?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:18
Угу, все брехня что нам не нравится:)
 Училась Ирина, естественно, на отлично. Смазливенькая на лицо в молодости, но с тоненькими кривенькими ножками. Замужем тогда не была. Пожалуй, не стоит говорить о том, с кем могла спать девушка, похожая на Ирину Фарион. Со всеми преподавателями, кому не лень можно было снять штаны.


Ну-ну... так виражаються викладачі Львівського Уніврситету ім. Івана Франка? Філологічного факультету? Заслужені діячі? 
Не смішіть, знайдіть якісь більш реальні джерела. 

Ви знаєте, якби це навіть було на 100% правдою, людина, що СЕБЕ поважає, такого не скаже в своєму інтерв"ю ані про кого. Тож про "заслуженність" цієї людини я можу зробити певні висновки. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:18
Угу, все брехня что нам не нравится:)
До, речі Ви проаналізували програму Свободи? А то я не посилила за браком часу. Була б вдячна за серйозний, але короткий аналіз

Ника

Имя: Ника
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1501
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 03.04.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
Ника
VIP пользователь
   25 января 2013
Вообще вам что с гуся вода, даже если вы узнаете что ВО Свобода напрямую финансируется Партией регионов (что есть правда к слову), все будет у вас ок 
Мы считаем других людей виновными в том, что они не принимают нашу систему ценностей или не соглашаются с ней. 
Мы компенсируем свое чувство неполноценности, пытаясь представить себя правыми, а их — неправыми. 
Заметьте, как часто мы обвиняем людей за то, что нам не нравится в нас самих. 
Осуждая их поступки, мы, в сущности, говорим: «Я не нравлюсь себе, когда такое делаю, поэтому не могу допустить, чтобы подобное поведение сошло с рук тебе». 
Мы стремимся порицать в окружающих именно те слабости и ошибки, в которых наиболее повинны сами, — это психологическая истина.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:25
Вообще вам что с гуся вода, даже если вы узнаете что ВО Свобода напрямую финансируется Партией регионов (что есть правда к слову), все будет у вас ок 
Джерело інформації?)))
А то вже і про Сіон кажуть. я прям розгубилася
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Китиха 25 января 2013, 10:24
До, речі Ви проаналізували програму Свободи? А то я не посилила за браком часу. була б вдячна за серьйозний, але короткий аналіз
Там ж до чого приколупатись.  При бажанні. Але ж при бажанні можна і до стовба приколупатись.  
Як на мене, то певні зайві заскоки є, але в цілому. 
Вони теж хочуть переписати історію, що є те є. Але я думаю що десь посередині між їх точкою зору та точкою зору срср ми отримаємо щось схоже на істину. Ну, може, не точно посередині :)))  
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Ника

Имя: Ника
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1501
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 03.04.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
Ника
VIP пользователь
   25 января 2013
Ага, после того как выражается Фарион говорить о такте в ее адрес просто смешно
  • «Откуда взялся Ссылка? Кто его засеял, на каком г…не, простите, он вырос?»СсылкаСсылка.
  • «Русский язык в Украине не может быть ни региональным, ни вторым государственным, а лишь оккупантским»Ссылка.
Мы считаем других людей виновными в том, что они не принимают нашу систему ценностей или не соглашаются с ней. 
Мы компенсируем свое чувство неполноценности, пытаясь представить себя правыми, а их — неправыми. 
Заметьте, как часто мы обвиняем людей за то, что нам не нравится в нас самих. 
Осуждая их поступки, мы, в сущности, говорим: «Я не нравлюсь себе, когда такое делаю, поэтому не могу допустить, чтобы подобное поведение сошло с рук тебе». 
Мы стремимся порицать в окружающих именно те слабости и ошибки, в которых наиболее повинны сами, — это психологическая истина.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 января 2013
Цитата: #1397 alisa 25 января 2013, 10:27
Там ж до чого приколупатись.  При бажанні. Але ж при бажанні можна і до стовба приколупатись.  
Як на мене, то певні зайві заскоки є, але в цілому. 
Вони теж хочуть переписати історію, що є те є. Але я думаю що десь посередині між їх точкою зору та точкою зору срср ми отримаємо щось схоже на істину. Ну, може, не точно посередині :)))  
Я теж, після читання по діагоналі, побачила багато неоднозначного.

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:25
Вообще вам что с гуся вода, даже если вы узнаете что ВО Свобода напрямую финансируется Партией регионов (что есть правда к слову), все будет у вас ок 
Знаю. Тільки все-таки фінансувалась.
Нині, я так розумію, проект по залякуванню націоналістами трохи вийшов з-під контролю. 

Хто я по-Вашому? Фанат "Свободи"? Аж ніяк, але саме на них я покладаю певні надії.

То що скажете про заслуженого викладача факультету філології із лексиконом второсортного журналісту?  

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:28
Ага, после того как выражается Фарион говорить о такте в ее адрес просто смешно
  • «Откуда взялся русский язык? Кто его засеял, на каком г…не, простите, он вырос?»[7][8].
  • «Русский язык в Украине не может быть ни региональным, ни вторым государственным, а лишь оккупантским»[9].
Фаріон дуже часто перегинає палку. Дивишся і думаєш - що ти верзеш, жінко... Хоча при її пасионарності з неї могли б бути люди

Хоча я все одно не зрозуміла асоціації з Табачником і шкільною програмою
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Ника 25 января 2013, 10:28
Ага, после того как выражается Фарион говорить о такте в ее адрес просто смешно
  • «Откуда взялся русский язык? Кто его засеял, на каком г…не, простите, он вырос?»[7][8].
  • «Русский язык в Украине не может быть ни региональным, ни вторым государственным, а лишь оккупантским»[9].
Та ясна справа. Всі порушують і мені можна...

А я думала, що сенс в тому, щоб бути вище і зберігати свої високі моральні якості. А виявляється, головна задача побільше г..на накидати у відповідь. Як цікаво... 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 января 2013
Цитата: #1397 Китиха 25 января 2013, 10:31
Хоча я все одно не зрозуміла асоціації з Табачником і шкільною програмою
Тю, ти точно не прокинулась.
Що ж тут не ясно. Раз Фаріон можна, то і Табачнику можна - вся логіка. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 января 2013
Цитата: #1397 alisa 25 января 2013, 10:29
Знаю. Тільки все-таки фінансувалась.
Нині, я так розумію, проект по залякуванню націоналістами трохи вийшов з-під контролю. 


Факт
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   25 января 2013
по крайней мере Свобода - патриоты своей страны..
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   25 января 2013
Ника, вам не соромно привселюдно показувати, якого рівня видання ви читаєте? :) Кілька посилань поспіль на таку навіть не второ-, третьосортщину, що аж коментувати ніяково та незрозуміло з чого починати.
Нагадую, йдеться про те, що посадові особи свідомо приймають участь у перекручуванні історичних фактів, позбавляють дітей конституційного права на володіння інформацією, що навчальний процесс політизується, що українофоби керують всіма сферами життя держави з назвою Україна, і зараз вже навіть прикидатись перестали. До чого тут бульварні газетки з тяфканням про націоналістів?! Це як в радянські часи на будь-яке незадоволення життям, у тому числі якістю трусів, наприклад, відповідали "а в США ображають негрів!"?
Мені глибоко однофігственно, що сказав поляк про українську партію, як, думаю, полякам в більшості своїй пофіг, що сказав українець про їхню якусь партію. Але мене дуже турбує, що робить влада з рівнем знань і освітою моєї дитини. Так, я знайду йому викладача, який системно викладе факти, без оцінок і повчань, але це будуть зайві часи, віддані на уроки, забрані від розваг, і за мій кошт, а я сплачую податки, і маю право розраховувати, що дитина в школі отримає освіту, яку держава зобов'язяна йому надати. А йому, замість цього планують мити мозок і виховувати в ньому людину без роду-племені, ще й за мій кошт. КРім того, я була дитиною-революціонером, яка воювала з викладачами за правду, це було цікаво, і давало вихід підлітковій потребі протестувати, але і зворотній бік в цих революцій був, я не хочу такого напруження власній дитині, я бажаю для неї спокою і комфорту хоча б під час навчання. А його не буде в нащадка дворян, панів, ремісників, церковників, яких катували, знищували, викидали вночі в чому були з маєтків, щоб загинули на морозі, збиралися розстріляти, але не встигли і т.д., т.д., т.д. Історія родини аж ніяк не корелює з тим, що знову намагаються повернути як курс історії в школі, я не хочу, щоб і це покоління моєї родини не знало правди, вивчало замість неї сопливу казочку, а потім як обухом по голові отримувало правду і зі сльозами листало старовинні папери, чудом частково збережені. А якісь уроди в цей час будуть "політику робити" і наші гроші на свої перемивати.
Ось це мене обурює! Не хто що де сказав, написав жовтим по снігу! А що в моєму житті відбувається, що на мою дитину чекає! Що з моєю країною відбувається!
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Просматривают эту тему:

Forum