• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Реструктуризація боргу

Лілічка   
VIP пользователь   
09 мая 2013 1775 9
Хто стикався з цією процедурою? Цікавить реструктуризація боргу за опалення.

Які документи потрібні, і як встановлюються розміри і сроки погашення боргу?

Буду вдячна за інфу.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   09 мая 2013
я колись стикалась)) потрібна книжка по оплаті, здається, паспорт, а так нічого особливого не треба (може зараз щось змінилось, але десь рік тому було так). просто прийшла, і мені вже там порахували борг і запитали, на скільки мені його разтягнути (на півроку, рік або два - як мені зручніше). а ще якусь частину борга треба одразу заплатити (я не пам"ятаю яку, але помітну. і ще пом"ятаю, що в мене її не було, було трохи меньше - всіх задовольнило те, що є). хвилин за 15 зробили всі документи, я поставила свій підпис і пішла до дому))
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   09 мая 2013
Цитата: #10947 mamatanya 09 мая 2013, 18:38
я колись стикалась)) потрібна книжка по оплаті, здається, паспорт, а так нічого особливого не треба (може зараз щось змінилось, але десь рік тому було так). просто прийшла, і мені вже там порахували борг і запитали, на скільки мені його разтягнути (на півроку, рік або два - як мені зручніше). а ще якусь частину борга треба одразу заплатити (я не пам"ятаю яку, але помітну. і ще пом"ятаю, що в мене її не було, було трохи меньше - всіх задовольнило те, що є). хвилин за 15 зробили всі документи, я поставила свій підпис і пішла до дому))
А якщо тієї частини нема? Відмовлять? В мене великий борг.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   09 мая 2013
щось все одно треба заплатити. я так розумію, що вони тільки радіють тим, хто не ховається, а намагається платити. сходіть та поговоріть, можливо, підуть на зустріч.
Девонька-Трунь

Девонька-Трунь

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1579
Регистрация: 02.04.2012
Заходил(а): 01.11.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Девонька-Трунь
VIP пользователь
   09 мая 2013
А я сама себе реструктуризацию делаю, просто начинаю исправно платить больше чем ежемесячный платеж, в 1,5-2 раза где-то, как получается. Никто ни разу против не был. Когда столкнулась в 1-ый раз (примерно в 2007 году) с извещением о том, что у меня долг и на меня в суд будут подавать, то с перепугу поехала решать это все, долг был около 800-1000 грн за отопление, так мне сказали что на такую сумму долга они не будут делать реструктуризацию, сказали платите регулярно чтоб и текущее заплатить и долг потихоньку перекрывать и все будет ок. Ну вот с тех пор при возникновении долга я так и делаю.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   09 мая 2013
Цитата: #10947 Девонька-Трунь 09 мая 2013, 23:26
А я сама себе реструктуризацию делаю, просто начинаю исправно платить больше чем ежемесячный платеж, в 1,5-2 раза где-то, как получается. Никто ни разу против не был. Когда столкнулась в 1-ый раз (примерно в 2007 году) с извещением о том, что у меня долг и на меня в суд будут подавать, то с перепугу поехала решать это все, долг был около 800-1000 грн за отопление, так мне сказали что на такую сумму долга они не будут делать реструктуризацию, сказали платите регулярно чтоб и текущее заплатить и долг потихоньку перекрывать и все будет ок. Ну вот с тех пор при возникновении долга я так и делаю.
Ага, в мене так не пройде.В мене борг близько 5000 грн
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Девонька-Трунь

Девонька-Трунь

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1579
Регистрация: 02.04.2012
Заходил(а): 01.11.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Девонька-Трунь
VIP пользователь
   09 мая 2013
Цитата: #10947 Лілічка 09 мая 2013, 23:30
Ага, в мене так не пройде.В мене борг близько 5000 грн
Ну не знаю как 5000, а я сейчас живу в квартире у мамы, долг 2000, плачу совсем немного больше чем надо, за зиму никто ни разу не приходил и не требовал ничего. Вам прислали какое-то уведомление?
Черника

Черника

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3708
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 14.07.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 21-66-77
Черника
VIP пользователь
   09 мая 2013
Цитата: #10947 mamatanya 09 мая 2013, 18:38
я колись стикалась)) потрібна книжка по оплаті, здається, паспорт, а так нічого особливого не треба (може зараз щось змінилось, але десь рік тому було так). просто прийшла, і мені вже там порахували борг і запитали, на скільки мені його разтягнути (на півроку, рік або два - як мені зручніше). а ще якусь частину борга треба одразу заплатити (я не пам"ятаю яку, але помітну. і ще пом"ятаю, що в мене її не було, було трохи меньше - всіх задовольнило те, що є). хвилин за 15 зробили всі документи, я поставила свій підпис і пішла до дому))
сейчас реструктуризацию делают только на срок полгода
Черника несет в себе множество уникальных свойств и главные из них - способность восстанавливать многие функции организма и мощно противодействовать старению. Поэтому я такая молодая и красивая
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   10 мая 2013
Цитата: #10947 Девонька-Трунь 09 мая 2013, 23:26
А я сама себе реструктуризацию делаю, просто начинаю исправно платить больше чем ежемесячный платеж, в 1,5-2 раза где-то, как получается. Никто ни разу против не был. Когда столкнулась в 1-ый раз (примерно в 2007 году) с извещением о том, что у меня долг и на меня в суд будут подавать, то с перепугу поехала решать это все, долг был около 800-1000 грн за отопление, так мне сказали что на такую сумму долга они не будут делать реструктуризацию, сказали платите регулярно чтоб и текущее заплатить и долг потихоньку перекрывать и все будет ок. Ну вот с тех пор при возникновении долга я так и делаю.
я так теж робила ))) якщо немає ще ніяких попереджень, то це найкращий варіант. та взагалі якщо ще вперше немає з чого заплатити, то треба все одно хоч щось символічне кинути на рахунок, і претензій не буде. але коли вже прислали попередження, то краще піти і розібратись.
Просматривают эту тему:

Forum