• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Сексуальное воспитание

Конфетти   
VIP пользователь   
15 сентября 2012 14562 202
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
согласна, что это страшный сон любой матери. и что самое лучшее - это донести, что секс в 14 не нужен. но это если его еще не было, а если так случилось уже....не думаю, что возможно снова вернуть все на круги своя, и склонить дочь быть снова маленькой девочкой. разве что запереть дома до совершеннолетия. но это по-моему еще хуже, чем покупать противозачаточные. кстати, у меня первый порыв - не покупать ей ничего и к гинекологу не вести - "сама всё, родная, раз уже взрослая!" с подробными объяснениями про аборты, ранние баременности, желательно с видео, с максимальными подробностями - и вперед! хочешь быть взрослой - будь!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 08:25)
Начиталась я интернета и решила спросить.................Допустим, у  вас дочь 14 лет, вы узнали что у нее УЖЕ есть сексуальный опыт, как вы будете дальше заниматься ее сексуальным воспитанием??? как будете относиться к ее отношениям с мальчиками, хотели бы иметь отношения (знакомство,дружба и т.д.) с родителями ее мальчика ну и т.д.  Интересно /685c2b2f92445bfae8b2594b6c93b053

Якщо я раптом і з доброго дива дізнаюся, що в моєї доньки вже є сексуальний досвід, а я і не здогадувалася до того, то я перш за все я собі, як мамі, поставлю величезну одиницю. Бо такі речі за умови нормальних стосунків з дочкою можна спрогнозувати ще задовго до того, як той сексуальний досвід у дочки з'явиться. І займатися сексуальним вихованням теж треба задовго до того, як той самий досвід з'явиться. Бо після того вже пізно. Бо якщо "дитина" вступає в сексуальні відносини, то це вже не дитина, а готова до продовження роду особа. А це накладає відповідні вимоги, рівень відповідальності і т.д. Якщо цього всього немає - й мови не може бути про сексуальні відносини, тобто взагалі - хай дружать і спілкуються, але не переходять грань. Ну а якщо є - то втручатися в особисті стосунки неправильно. Дуже простий підхід.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

kiselevska

Имя: angela
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 192
Регистрация: 25.04.2012
Заходил(а): 17.12.2017
Город: Николаев
Телефон: 0631501011
kiselevska
Активный пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 13:29)
​Чим краще? Якщо однолітки то це хоч якійсь логіці піддається, а якщо хлопець старший, то тут, вибачте, ситуація вже дуже негарно виглядає - хлопець же знає, що йде на злочин. В тій же розпущеній вкрай америці та Європі (де, по заявам окремих осіб, практикується секс із новонародженими, я так розумію, прямо в пологовому будинку і починають практикувати, і, взагалі, дітей "виховують сексом") секс із неповнолітньою - страшний жах більш-менш пристойного хлопця, який може закінчитись в"язницею. А в нас - ой, як добре, що 20, може подумає про ризик ранньої вагітності. Пісня просто.
Якого біса тоді дивуватись, що потім з"являються відео типу як у вчорашній темі?

На мою думку, якщо вже дівчинка в 14 років спробувала секс, то треба їй не протизаплідні купувати та з родиною хлопця знайомитись, а донести до неї, що їй це ще просто непотрібно.
Навіть думати не хочу як це зробити - як на мене, то це один із страшних снів будь-якої матері. 
 
Навіть думати не хочу як це зробити - як на мене, то це один із страшних снів будь-якої матері. 
+100
 
Tamara

Tamara

Имя: ****
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 336
Регистрация: 02.09.2010
Заходил(а): 23.01.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Tamara
Активный пользователь
   02 августа 2013
Если девочка в 13-14 лет уже может начать вести половую жизнь, то о сексе и о всем, что с ним связано необходимо лет с 10 вести беседы, что ли??  У меня волосы на голове дыбом встают от этой мысли. Дочке почти 6 лет. Это что еще 4-5 лет и вперед... книжки про принцесс меняем на энциклопедию секса...
Нельзя ни о чем жалеть в этой жизни. Случилось — сделали вывод и живите дальше.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 10:21)
я себе еще круче ситуацию представила: вот девочке 14, а ее мальчику лет 20. оба увереяю, что любят друг друга, и у них все серьезно. объяснить "мальчику", что ему тюрьма за это положена и испортить отношения с дочерью? нет, не просто испортить....это ж не прощают, это ж может вообще никогда не простить. просто смириться и надеяться, что мальчик окажется порядочным и срьезным?

Не хлопцеві пояснювати, дійсно. А от дівчатам своїм я вже зараз пояснила, що навіть якщо їм буде 17, а хлопцеві 18, то йому світить тюрьма. Дуже детально вже розжувала. Це наперед треба пояснювати, бо коли в голові закоханість, то логіку завже відрубує у такому стані, і аргументів вже не чують просто.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
про секс можно хоть с пеленок рассказывать. главное - не забыть рассказать, что секс неотделим от любви. и еще самим неплохо бы в это верить. ну это имхо, как говориться.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 13:41)
согласна, что это страшный сон любой матери. и что самое лучшее - это донести, что секс в 14 не нужен. но это если его еще не было, а если так случилось уже....не думаю, что возможно снова вернуть все на круги своя, и склонить дочь быть снова маленькой девочкой. разве что запереть дома до совершеннолетия.

Якщо Ви так вважаєте, то дійсно не зможете повернути все. Ну власне "повернути" неможливо, само собою, бо факт вже є фактом. Але чому раптом треба далі дозволяти займатися сексом, якщо раптом такий факт вже був? Ну був і був. А далі не буде до повноліття. Що принципово змінює цей факт, якщо дівчина все одно залишається далі неповнолітньою дитиною по суті? А якщо згвалтування, наприклад, то теж все, далі можна? Або якщо спробували горілку чи наркотик якийсь, то теж далі можна, раз уже спробували? Ну зробила дівчина дурницю, навіть якщо не раз, ну і зробила. Далі виправляємо, що можна, і живемо нормально, навіщо ж цю дурницю далі продовжувати, та ще й підтримувати, наприклад, купуючи презервативи тощо?
Не закривати вдома, звісно, але якщо дочка вже повністю не чує голосу розуму та пішла "вразнос", то це вже проблема не конкретно сексу, а набагато глибше. Це дуже серйозний показник проблем у дівчини, у її самооцінці, потребі в любові і теплі, стосунках з батьками і т.д. І не презервативи тоді купувати треба, а дуже серйозно замислитись про все це, і виправляти в першу чергу стосунки з дочкою та допомагати їй з тими внутрішніми проблемами.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Tamara

Tamara

Имя: ****
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 336
Регистрация: 02.09.2010
Заходил(а): 23.01.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Tamara
Активный пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 13:56)
про секс можно хоть с пеленок рассказывать. главное - не забыть рассказать, что секс неотделим от любви. и еще самим неплохо бы в это верить. ну это имхо, как говориться.


Со мной не разговаривали в детстве на эти темы вообще родители, поэтому у меня и переляк, когда начинать эти беседы, чтобы еще и не очень рано, но чтобы уже и не опоздать. Сама лично познавала все "методом тыка" (двусмысленно звучит))), но внутренний барьер(всмысле что ранняя половая жизнь-это плохо) был, поэтому ранний секс для меня шок.
Нельзя ни о чем жалеть в этой жизни. Случилось — сделали вывод и живите дальше.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 13:49)
Если девочка в 13-14 лет уже может начать вести половую жизнь, то о сексе и о всем, что с ним связано необходимо лет с 10 вести беседы, что ли??  У меня волосы на голове дыбом встают от этой мысли. Дочке почти 6 лет. Это что еще 4-5 лет и вперед... книжки про принцесс меняем на энциклопедию секса...

Ну, взагалі-то років з 10-11 треба вже якісь базові поняття дати. Власне, я так думала, починають не з розповіді про секс, а про дорослішання - ну там про менструацію, про догляд за собою у зв"язку із дорослішанням і так далі. А вже потім все це плавно переходить в те, що себе треба поважати і секс є логічним продовженням зрілих стосунків, а не засобом утримання хлопця чи методом довести свою дорослість\кохання\самостійність чи ще щось.
Мені здавалось, що про техніку сексу і таке інше батьки в принципі і не повинні розповідати, вони більше, так би мовити, філософською частиною займаються. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 13:49)
Если девочка в 13-14 лет уже может начать вести половую жизнь, то о сексе и о всем, что с ним связано необходимо лет с 10 вести беседы, что ли??  У меня волосы на голове дыбом встают от этой мысли. Дочке почти 6 лет. Это что еще 4-5 лет и вперед... книжки про принцесс меняем на энциклопедию секса...

А от як почне задавати питання, так і пора вже розмовляти про цю сферу життя. В 6 років, як правило, вже запізно. Питання про "звідки беруться діти" починають лунати десь приблизно у 3-4 роки. Звісно, не про секс та презервативи тоді треба розказувати, а про животики мамині та те, як мама з татом люблять одне одного, та чим хлопчики від дівчаток відрізняються. А поступово і про секс треба донести всю важливу інформацію. Тільки не про "альтернативні види сексу" /t9404 , як це інколи представляється в європейських країнах, а нормальний здоровий підхід донести до дитини. Щоб не було раптом в 13-14 років, що дівчина думає, що діти від поцілунків з'являються, або навпаки, що під час першого статевого акту завагітніти неможливо. А ще, щоб у ці 13-14 років дівчина не велася на будь-які запевняння хлопців про палке кохання, а це щоб не боялася показатися старомодною, і так далі. Бо потім вже буде пізно, якщо цю інформаційну пустоту про секс заповнять однолітки. Потім батьківська інформація вже не сприймається, тільки плакати й залишиться.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Tamara

Tamara

Имя: ****
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 336
Регистрация: 02.09.2010
Заходил(а): 23.01.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Tamara
Активный пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 14:03)
Ну, взагалі-то років з 10-11 треба вже якісь базові поняття дати. Власне, я так думала, починають не з розповіді про секс, а про дорослішання - ну там про менструацію, про догляд за собою у зв"язку із дорослішанням і так далі. А вже потім все це плавно переходить в те, що себе треба поважати і секс є логічним продовженням зрілих стосунків, а не засобом утримання хлопця чи методом довести свою дорослість\кохання\самостійність чи ще щось.
Мені здавалось, що про техніку сексу і таке інше батьки в принципі і не повинні розповідати, вони більше, так би мовити, філософською частиною займаються. 
 
Дельный совет. Я так понимаю, мне нужно сначала самой толком разобраться, о чем и как начинать беседы, а потом уже и начинать воспитание))..Пока у меня только паника.
Нельзя ни о чем жалеть в этой жизни. Случилось — сделали вывод и живите дальше.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 14:07)
Дельный совет. Я так понимаю, мне нужно сначала самой толком разобраться, о чем и как начинать беседы, а потом уже и начинать воспитание))..Пока у меня только паника.

А не треба так спеціально садити дитину та починати вести бесіду. /m0180  Чесно відповідайте на її запитання по темі, і не однослівно, а більш-менш розгорнуту відповідь давайте (тільки і в іншу сторону не перестарайтесь, щоб на просте запитання кількагодинну лекцію не читати /509644de2e60712c2d66077359a62725 ), от і все, не треба нічого спеціально буде робити.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
я одна, примеряя ситуацию, думала о ранней влюбленности, как о единственно возможной причине? то есть по умолчанию все во время было рассказано - про ответственность, про уважение к себе, про то, что до совершеннолетия нельзя. я одна решила, что у девочки может быть не разовый случайный перепих, после которого глупости повторять не надо, а что у девочки первые отношения в жизни, соответственно запретить спать с любимым мальчиком, с которым секс уже был, ну просто глупо. ну не послушается. это я такая романтическая дура?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 августа 2013
Якщо все розповіли вчасно, доступно і все дійшло (останнє, мабуть, найголовніше), то, скоріш за все, навіть рання закоханість не стане причиною вступати у сексуальні стосунки. Це моє бачення ситуації, але я з тих, хто вважає, що кохання в 14 років практично ніколи не буває на все життя. А якщо навіть це той унікальний випадок, коли воно на все життя, то воно і без сексу буде на все життя.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 14:22)
я одна, примеряя ситуацию, думала о ранней влюбленности, как о единственно возможной причине? то есть по умолчанию все во время было рассказано - про ответственность, про уважение к себе, про то, что до совершеннолетия нельзя. я одна решила, что у девочки может быть не разовый случайный перепих, после которого глупости повторять не надо, а что у девочки первые отношения в жизни, соответственно запретить спать с любимым мальчиком, с которым секс уже был, ну просто глупо. ну не послушается. это я такая романтическая дура?

Рання закоханість, якщо вона справжня, - романтична і платонічна. Ну немає такої прям страшенно важливої потреби переходити до прямих сексуальних стосунків, яке б там супер-кохання не було! Навпаки, якщо кохання дійсно є, то почекають до повноліття. А якщо немає, то тим паче немає необхідності їх починати. Тому я дуже слабо вірю в ситуацію, коли в 14 років глибоке вічне кохання, і раптом вже був секс. От що представляти все будуть як страшенне кохання - вірю, в цьому віці плутанина між покликом гормонів та покликом серця суцільно зустрічається. І в 14 років я буду прямо забороняти сексуальні стосунки, якими б романтичними коханнями переді мною не виправдовувалися, навіть якщо той секс вже був. Хай вчаться спілкуватися один з одним без сексу. Через деякий час такого спілкування буде дуже зрозуміло, наскільки там страшенне кохання, а чи без сексу їм і поговорити немає про що. А якщо й справді кохання, то за кілька років воно лише окріпне, стане більш серйозним та зваженим, ну і на здоров'я хоч зразу весілля собі грайте у 18 років. Ну в крайньому випадку в 17 років, якщо вже так дуже кортить.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
alisa , jozh , так я с вами полностью согласна! по всем пунктам. просто я по-честному примерила ситуацию на себя: секс уже есть. всё. точка. не думаю, что стоит быть настолько самоуверенными, чтобы верить, что с тобой такого не случится. случиться может что угодно. запретить? им то вдвоем, может, и поговорить есть о чем, вот только запрет просто испортит отношение с дочерью. мама, конечно, категорически против, но маму уже не спросили.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 14:40)
 І в 14 років я буду прямо забороняти сексуальні стосунки, якими б романтичними коханнями переді мною не виправдовувалися, навіть якщо той секс вже був.

Цікаво, от дійсно цікаво, бо ттт все в житті може нагодитися - яким чином Ви забороните?

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   02 августа 2013
моей 12, примерила ситуацию на себя "ей 14, ему 20" - однозначно серьезный разговор с парнем, причем в самом начале их отношений  
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   02 августа 2013
и таки да, с какого возраста начинать сексуальное воспитание? /26а то ведь найдутся другие учителя и научат...Ссылка
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 14:50)
alisa , jozh , так я с вами полностью согласна! по всем пунктам. просто я по-честному примерила ситуацию на себя: секс уже есть. всё. точка. не думаю, что стоит быть настолько самоуверенными, чтобы верить, что с тобой такого не случится. случиться может что угодно. запретить? им то вдвоем, может, и поговорить есть о чем, вот только запрет просто испортит отношение с дочерью. мама, конечно, категорически против, но маму уже не спросили.

До 18 років за дитину несуть відповідальність її батьки. Крапка. Тому варіант "маму уже не спросили" - це далеко не питання сексу, це питання взаємовідносин батьків та дитини.
А не забороняти щось неповнолітній дочці з однієї-єдиної причини - боятися зіпсувати з нею відносини - це просто смішно. Це невпевненість батьків у своїх рішеннях, у своїх взаємовідносинах з дітьми, у своїй батьківській силі, в кінці кінців. І подібне може трапитися не обов'язково з сексом, а ще з курінням, наприклад, або небажанням вчитися, або їсти лише солодке та бутерброди, або з чим завгодно. Так на те і батьки та їх відповідальність за дітей, щоб все це коригувати за необхідності, а не просто на всі забаганки дитячі покірно вестися. Щоб не зіпсувати відносини з дитиною, ага.
Тому я не боюся, що я там якось щось зіпсую у відносинах. Хай навіть зіпсую відносини, але збережу дитину, мені це важливіше. І якщо постане питання навіть запирання вдома та у школу з конвоєм ходити, то буде ходити з конвоєм. І якщо там таке страшенне кохання, то або будуть спілкуватися у мене вдома під наглядом, або не будуть спілкуватися взагалі. Або ж, якщо вже дуже так хочеться свободи та самостійності, то є така чудова річ, як набуття повної цивільної дієздатності. Можлива з 16 років, якщо неповнолітній хоче займатися підприємницькою діяльністю або працювати за трудовим договором. Тож вперед заяву в суд, і на власні харчі та повністю себе забезпечувати, з батьків тоді відповідальність знімається. Сумніваюсь, що ця закохана пара буде на таке готова, а цяцькатися та милуватися за чужий рахунок - я особисто підтримувати не збираюся. Або діти, і тоді ніякого сексу, але батьки турбуються. Або дорослі, тоді отримайте, будьте ласкаві, повний пакет не тільки прав дорослих, але і обов'язків.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum