• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Сексуальное воспитание

Конфетти   
VIP пользователь   
15 сентября 2012 14561 202
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
Ссылка, я недарма описала свою реальну ситуацію, бо саме тоді я панічно почала перевіряти, що саме вже знає, а що ще не знає моя нова донька. Бо за кілька місяців практично неможливо це було зробити в спокійному ритмі життя, а життя поставило мене перед фактом, що ось, вже майже запізнилася. А у дитини в голові каша, а не знання про цю сферу життя. Включаючи суміш переконання, що від поцілунку можуть бути діти, з одного боку, та впевненості, що аборт - це простий та звичайний засіб контрацепції, з іншого боку, отаке. І так, замішане все це добро на низькій самооцінці та яскравій потребі у душевному теплі. І добре, що я все ще тільки теоретично можу обговорювати те, як би я діяла у ситуації "секс вже був". Бо коли "секс вже був", та й просто коли вже закоханість трапилася (навіть якщо то не закоханість навіть ще, а лише палке бажання цього), то пізно вже говорити щось, Ви й самі це прекрасно розумієте. Говорити треба до, а не після. А після залишається лише діяти в залежності від обставин.

З точки зору шкоди для здоров'я наркотики і ранній підлітковий секс знаходяться по одну сторону - це однозначно шкідливо, я твердо переконана, і маю на це відповідні аргументи. Різниця лише у ступені шкоди, і все. Тож Ви все-таки дайте мені відповідь, будь-ласка, на моє запитання, навіть якщо Ви зі мною не погоджуєтесь щодо шкоди. Просто розкажіть, як би Ви діяли у випадку з наркотиками.
А ще, якщо Ви не вважаєте ранній секс шкідливим, то звісно, що і дії Ваші будуть зовсім іншими, бо Ви фактично підсвідомо вже наперед даєте дозвіл своїй неповнолітній дитині займатись сексом до повноліття, от і все.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
ну тогда давайте мухи - отдельно, котлеты - отдельно. проблема у Вас гораздо более серьезная, чем возможный ранний секс. Вам действительно нужно быстро здесь и сейчас объяснить то, что обычно объясняют годами. когда это в таком концентрированном виде все подается, то возможно просто запрет от человека, которому доверяют, с последующим плавным разъеснением всех нюансов - это и есть выход. если Вам так хочется услышать, запретила бы я наркотики или сама пошла бы покупать - ну нате Вам такой подарок: запретила. увезла, заперла от всех. и я бы так сделала не только в 14 лет, но и в 20, 30, 40. хоть взрослый, хоть совершеннолетний - это никогда не будет просто его выбором. это будет и моя головная боль, скажем так. я понимаю Ваш испуг по поводу дочери, но все же Вы мешаете в кучу разные вещи. и если сравнить, например, ранний сексуальный опыт и отвращение к сексу на всю жизнь, то как по мне, от раннего секса вреда меньше. речь ведь не только о том, чтоб сохранить ребенка максимально физически здоровым до совершеннолетия, но и чтоб они прожили счастливую жизнь.
lilak

lilak

Имя: Ирина
Группа: Пользователь
Сообщений: 66
Регистрация: 23.03.2011
Заходил(а): 13.08.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
lilak
Пользователь
   02 августа 2013
Читаю вас и думаю, хорошо, что у меня мальчики!
А если серьезно, то мне кажется, при адекватном  половом воспитании риск раннего начала половой жизни минимальный. Но он есть всегда... И запретами тут, пожалуй, мало чего добиться можно. Запретный плод для подростка - ох как сладок! Все в курсе возможных неприятностей с этим связанных, но каждому ребенку кажется, что его это не коснется. Кроме того, для подростка авторитетом являются сверстники, а не родители. Такая уж особенность этого периода. Если мама говорит, что ранний секс это плохо, а подруги пробовали и очень советуют, то даже самая любимая, понимающая и близкая мама может потерпеть воспитательное фиаско.
А еще, где этот тумблер, который переключает режимы: строго до 18 секс вреден, строго после - полезен? )) Все очень индивидуально: физическое, психологическое, сексуальное взросление.
Вспоминаю себя в 14 лет - училась и работала и была очень осознанной самостоятельной барышней и моя либеральная мама очень мало в чем меня ограничивала, спасибо ей за это. А, если бы запрещала что-то особенно, меня бы это очень насторожило, захотелось бы попробовать )) В 17 влюбилась и вышла замуж, т.е. я-таки да, занималась сексом до 18 и он... приносил мне удовольствие.
Так что, "надо смотреть на вещи ширше, а с людЯми мягше" и даст Бог не всетретимся со страшными ситуациями секса своих малюток в 14 лет.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
по поводу мам мальчиков )) мне до сих пор не дает покоя фраза Конфетти о том, что вот мол это ненадолго, зачем вообще с каждыми родителями кадого мальчика знакомиться? явно думалось про родителей каждой девочки....
lilak

lilak

Имя: Ирина
Группа: Пользователь
Сообщений: 66
Регистрация: 23.03.2011
Заходил(а): 13.08.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
lilak
Пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:31)
по поводу мам мальчиков )) мне до сих пор не дает покоя фраза Конфетти о том, что вот мол это ненадолго, зачем вообще с каждыми родителями кадого мальчика знакомиться? явно думалось про родителей каждой девочки....


Я согласна знакомиться с родителями каждой девочки )) Пусть мужчина серьезно относится к своим возможным избранницам! )))
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
все же мамам мальчиков проще шутить на эту тему))) это мамы девочек написали, что это их самый страшный ночной кошмар)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:31)
по поводу мам мальчиков )) мне до сих пор не дает покоя фраза Конфетти о том, что вот мол это ненадолго, зачем вообще с каждыми родителями кадого мальчика знакомиться? явно думалось про родителей каждой девочки....

Чому ж одразу так?
Мої батьки одразу сказали, коли нас в універ відправляли - привозити знайомити всіх підряд не треба, тільки вже якщо все серйозно. А в них дві дівчини. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
happy2look

happy2look

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1159
Регистрация: 20.01.2012
Заходил(а): 21.10.2021
Город: Николаев
Телефон: 0509990063
happy2look
VIP пользователь
   02 августа 2013
я представляю себе это знакомство))) вряд ли наш папа скажет: "аааааа! молодой человек, который лишил девственности мою 14-летнюю любимую и обожаемую доченьку??? проходите-проходите! сейчас мама чайку заварит" /509644de2e60712c2d66077359a62725

Aliente

Имя: Алла
Группа: Новичок
Сообщений: 3
Регистрация: 02.08.2013
Заходил(а): 02.08.2013
Город: Харьков
Aliente
Новичок
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 20:22)
О, тоді геть інша справа, це вже межу перейдено, бо є факт примусу та фізичних дій. Я б обмежила спілкування дівчинки з цим хлопцем, та поговорила з хлопцем спочатку, а якщо не подіє - то і з його батьками. Це щодо дій батьків дівчинки, ну а Ваша справа - це подрузі повідомити обов'язково, якщо вона ще не в курсі.

Спасибо!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
alisa , ну вам же не по 14 років було )) і їхали в інше місто - геть інша ситуація
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:41)
все же мамам мальчиков проще шутить на эту тему))) это мамы девочек написали, что это их самый страшный ночной кошмар)))

Тому що  мами хлопчиків можуть на крайній випадок і 300 грн аліментів відбитись чи взагалі перейти в режим "сніжинка" (ні на кого конкретно не натякаю, загальний такий варіант). Та що там, при певних розкладах до батьків і інформація може не дійти, а от батькам дівчини вже нікуди не дітись. Отака вона, сувора реальність :( 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
lilak

lilak

Имя: Ирина
Группа: Пользователь
Сообщений: 66
Регистрация: 23.03.2011
Заходил(а): 13.08.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
lilak
Пользователь
   02 августа 2013
Я вам скажу, есть у меня в окружении девочки 14-15 лет. Так вот дай Бог, чтоб такие фемины не совратили мальчиков 19-20 лет! )) У них помоему все уже ох как сформировано: и сердце и остальные органы... Если не заглядывать в паспорт, которого еще нет, то и не узнает парень, что несовершеннолетние барышни. Так что мамам мальчиков тоже есть чего опасаться...
Настрой на секс только в любви и в серьезных отношениях - наша общая политика! ;)
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
Ссылка, в одну купу було намішано раніше, коли поставили знак рівності між моїм форс-мажорним прикладом з конвоєм (і я все-таки щиро вірю, що мені навряд чи доведеться колись до такого дійти), та хіба не тюрмою з пелюшок. Як бачите, Ви й самі готові на рішучі дії, якщо мова стосується чогось дуже шкідливого для Ваших близьких. Просто Ви не відносите до такого ранній секс, а я відношу, от і всі наші з Вами суперечки. А суть проблеми та ж сама - коли підліткові щось таке хочеться з того, що не вважають за прийнятне його батьки. І звісно, що за нормальних умов навряд чи доведеться когось там під конвоєм кудись водити чи десь там закривати, бо за нормальних умов та хорошого виховання, як правило, достатньо звичайних слів, довіри, та й просто здорового глузду самого підлітка. Але, з іншого боку, ніхто ні від чого не застрахований, і можуть бути крайні ситуації, власне, про це і говоримо. Так чи інакше, саме батькам доведеться вирішувати, чи дозволяти дитині щось із неприйнятного, чи не дозволяти. І які б ми не були теоретично толерантні та демократичні, але все одно є межа, за яку ми не готові переходити зі своєю толерантністю. Все одно є межа, при переході за яку ми будемо готові до рішучих дій аж до конвою та запирання чи чогось подібного.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:51)
Я вам скажу, есть у меня в окружении девочки 14-15 лет. Так вот дай Бог, чтоб такие фемины не совратили мальчиков 19-20 лет! )) У них помоему все уже ох как сформировано: и сердце и остальные органы... Если не заглядывать в паспорт, которого еще нет, то и не узнает парень, что несовершеннолетние барышни. Так что мамам мальчикам тоже есть чего опасаться... Настрой на секс только в любви и в серьезных отношениях - наша общая политика! ;)

Точно, заарканять бідолашного двадцятирічного хлопця, якому мову відібрало поцікавитись до сексу віком обраниці. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 августа 2013
а если серьезно, то я бы не хотела, чтоб у моих девочек в жизни были случайные мужчины с несерьезным к ним отношением. ни до совершеннолетия, ни после.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:41)
все же мамам мальчиков проще шутить на эту тему))) это мамы девочек написали, что это их самый страшный ночной кошмар)))

Ну так очевидно, бо наслідки для дівчат та для хлопців все-таки незрівнянно різні можуть бути.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
happy2look

happy2look

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1159
Регистрация: 20.01.2012
Заходил(а): 21.10.2021
Город: Николаев
Телефон: 0509990063
happy2look
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:50)
Тому що  мами хлопчиків можуть на крайній випадок і 300 грн аліментів відбитись чи взагалі перейти в режим "сніжинка" (ні на кого конкретно не натякаю, загальний такий варіант). Та що там, при певних розкладах до батьків і інформація може не дійти, а от батькам дівчини вже нікуди не дітись. Отака вона, сувора реальність :( 

знаете, я знала одного молодого человека, сразу про него вспомнила. он уехал в другой город учиться, там завел девочку, она забеременела. было принято решение рожать. "ты когда родителям сообщишь?" - спрашивали мы. "да сам разберусь пока..."в итоге ребенку месяцев 5-6 было, когда он сообщил, что у них есть внук! притом девочку эту они знали, она в гости приезжала. просто не говорил, что она беременна.. вот такая сворая реальность..
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:51)
Настрой на секс только в любви и в серьезных отношениях - наша общая политика! ;)

Повністю підтримую. /65
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Август 2013 23:54)
а если серьезно, то я бы не хотела, чтоб у моих девочек в жизни были случайные мужчины с несерьезным к ним отношением. ни до совершеннолетия, ни после.

Та ну, а хто ж такого захоче своїй дитині. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   03 августа 2013
jozh , Ви мене знов не чуєте. якщо хочете зрозуміти, то перечитайте всі повідомлення з початку. до речі не знаю хто як, а я точно не сприйняла Вашу розповідь про конвой як бажання контролювати з пелюшок. я чудово розумію, що це крайній випадок, я раніше вже писала про дівчину, батьки якої пішли на такі крайні міри. безрезультатно. і я безліч раз повторювала вже, що не вважаю ранній секс нешкідливим. тож перечитуйте знов, якщо хочете зрозуміти. або просто махніть на мене рукою ))
Просматривают эту тему:

Forum