• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

В детский сад без прививок

Викунчик   
VIP пользователь   
14 июня 2009 50567 354
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 18:35
Є закон України про захист населення від інфекційних хвороб, в якому вказані обов"язкові щеплення. 

І я ні на що не натякаю, я прямо кажу про те, що перед тим, як згадувати про права, треба подумати про обов"язки. 
Щоб довго не балакати, просто дам посилання на сторінку, де юридично все розжовано: http://www.healthrights.in/consultation/?idlook=121

А про те, що в нас закони і постанови нерідко суперечать одне одному і вищим законам, не Вам мені розказувати. Так що перш ніж кидатися виконувати обов'язки, треба спочатку розібратися, то дійсно є обов'язком, чи ні?

До речі, якщо Ви так уважно читаєте закони - зверніть увагу, що в тому законі чітко і без вийнятків вказано, що не мають права відвідувати дитячі заклади не просто нещеплені за бажанням батьків діти, а взагалі всі нещеплені діти (тобто медвідведення неможливе, виходить). Більше того - якщо щеплені з порушенням графіку, теж не можна. Як Вам це подобається? Виходить, всі садочки і школи масово порушують цей закон, і нічого, проходить... Такий собі закон, виходить, як дишло - куди повернеш, туди і вийшло?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 jozh 26 ноября 2012, 19:53
Щоб довго не балакати, просто дам посилання на сторінку, де юридично все розжовано: http://www.healthrights.in/consultation/?idlook=121

А про те, що в нас закони і постанови нерідко суперечать одне одному і вищим законам, не Вам мені розказувати. Так що перш ніж кидатися виконувати обов'язки, треба спочатку розібратися, то дійсно є обов'язком, чи ні?

До речі, якщо Ви так уважно читаєте закони - зверніть увагу, що в тому законі чітко і без вийнятків вказано, що не мають права відвідувати дитячі заклади не просто нещеплені за бажанням батьків діти, а взагалі всі нещеплені діти (тобто медвідведення неможливе, виходить). Більше того - якщо щеплені з порушенням графіку, теж не можна. Як Вам це подобається? Виходить, всі садочки і школи масово порушують цей закон, і нічого, проходить... Такий собі закон, виходить, як дишло - куди повернеш, туди і вийшло?
http://www.mama.mk.ua/forum/informaciya-po-nikolaevu/detskie-sady-v-nikolaeve/465/v-detskiy-sad-bez-privivok.html?post=61930
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Конфетти, я не юрист, щоб сперечатися на юридичному полі. Але прокоментуйте, будь-ласка, яким чином садочки і школи приймають з медвідведенням та щеплених не за графіком дітей, якщо Ви так впевнено там пишете, що відвідування дитячих закладів нещеплених за графіком дітей не дозволяється?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 jozh 26 ноября 2012, 20:17
Конфетти, я не юрист, щоб сперечатися на юридичному полі. Але прокоментуйте, будь-ласка, яким чином садочки і школи приймають з медвідведенням та щеплених не за графіком дітей, якщо Ви так впевнено там пишете, що відвідування дитячих закладів нещеплених за графіком дітей не дозволяється?
Стаття 15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб"

.............
Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Конфетти 26 ноября 2012, 20:20
У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
По-перше, це не пояснює прийняття дітей з медвідведеннями (тобто все одно ж нещеплених).
А по-друге, щось я не чула про збір консиліумів - просто примушують провести щеплення, після того видають довідку, і все на тому.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 17:16
Та точно що, нічого не змінилось. Таких скажених черг на садочки тоді не було. А зараз садочок може і не паритись із тим, щоб доводити необхідність щеплень. Нема місць і крапка. Нікому карантини з кору не потрібні. 
А через районний відділок без щеплень... ну-ну, варто спробувати.

Я знаю багато тих, хто гордо заявляв "Та ми підемо в суд, та ми всіх на місце поставили". Ніхто не пішов, всі пішли або щеплення зробили, або купили довідку. От і все. 

Сестра мужа, двоих детей, без прививок, благополучно устроила в сад, а потом и в престижную школу ( в школе, правда, раз пытались сделать прививки, но после соотв. заявления на имя директора школы, больше не приставали к детям). Единственная разница - она живет в Киеве, у нас в городе, тяжелее добиться подобного, а она на это особо даже не тратила время и нервы.
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Curly 26 ноября 2012, 20:38
Сестра мужа, двоих детей, без прививок, благополучно устроила в сад, а потом и в престижную школу ( в школе, правда, раз пытались сделать прививки, но после соотв. заявления на имя директора школы, больше не приставали к детям). Единственная разница - она живет в Киеве, у нас в городе, тяжелее добиться подобного, а она на это особо даже не тратила время и нервы.
Що це повинно довести? Що за гроші можна владнати якісь питання і порушувати закон?
Так я в курсі. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Gloria* 26 ноября 2012, 12:34

Ну вообще есть еще третий вариант, прививки делать. Я понимаю, что плевать Вы на других детей хотели, но чем больший процент непривитых детей в коллективе, тем большая вероятность заразиться привитому ребенку. Я, как мама, не в восторге буду, если в нашей группе будут дети, родители которых купили им медотвод. Но опять же, это мое мнение и я прекрасно понимаю, что Вас оно не волнует. 

Извините за офф, не сдержалась

Прекрасно понимаю Вас (если исходить из того, что прививки полезны - но это другая тема), но, у меня, например ситуация такая - моему ребенку нельзя делать прививки, она попадает под мед.отвод в большинстве европейских стран и Америке, но, в Украине - ей не положен мед. отвод :)))) Хотя, в Америке, например, вообще считается, что прививание таких детей может привести к глобальному ухудшению здоровья. Вот так... Узнала я это только год назад, и, выходит, муж, который уговорил меня не делать ей прививки с рождения (у него соображения были исключительно медико-химические, так сказать), возможно, спас нашу дочь...
Опять таки, (прошу прощение, за туземные примеры) в Америке, где родителей привлекают к ответственности за не прививание детей без мед. показаний, спокойно принимают не привитых детей (с мед.отводом) в сады и школы.
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 20:40
Що це повинно довести? Що за гроші можна владнати якісь питання і порушувати закон?
Так я в курсі. 
Она не платила, не давала взятки, не обходила законы :) я же написала, все было спокойно и в рамках законов, по-моему, все, что понадобилось, это несколько заявлений. Если надо, могу узнать подробно.
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Curly 26 ноября 2012, 20:47
Она не платила, не давала взятки, не обходила законы :) я же написала, все было спокойно и в рамках законов, по-моему, все, что понадобилось, это несколько заявлений. Если надо, могу узнать подробно.
Мені не треба, але в такому випадку лікар, що готував документи до садочку, пішов на порушення закону. Безкоштовно?  Може ще і за власною ініціативою? Маю великі сумніви. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 20:51
Мені не треба, але в такому випадку лікар, що готував документи до садочку, пішов на порушення закону. Безкоштовно?  Може ще і за власною ініціативою? Маю великі сумніви. 

Не додумывайте то, чего не было :)
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Що я додумала? Я залишусь при своїй думці, бо я не розумію, нащо лікарю прямо порушувати закон, піддавати небезпеці інших дітей і все це просто так. 

До речі, в мене є знайома в Києві, то вона не змогла влаштувати дитину без грошей і щеплень в садочок. Заяви не прокотили. Так що нічим там в цілому ситуація не відрізняється. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 20:57
Що я додумала? Я залишусь при своїй думці, бо я не розумію, нащо лікарю прямо порушувати закон, піддавати небезпеці інших дітей і все це просто так. 

До речі, в мене є знайома в Києві, то вона не змогла влаштувати дитину без грошей і щеплень в садочок. Заяви не прокотили. Так що нічим там в цілому ситуація не відрізняється. 
Я же четко написала, что никто не нарушал закон, все документы в порядке, возможно, что-то изменилось за эти несколько лет, раз Ваша знакомая не смогла. Просто, не стоит утверждать, что, все кричали и никто не смог ничего сделать. Я привела конкретный пример, о котором я достоверно знаю.
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Я можу повірити в це, якщо це було в 90-х- на початку 2000-х, тоді гребли всіх підряд в садочки, аби не закрили. І плюс, в 90-х, здається, був певний період, коли не було цього закону. Але в те, що лікар свідомо  порушив закон просто так, за гарні очі - ну не можу повірити і все. Маю ж право не вірити? 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

smail

Имя: екатерина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 131
Регистрация: 01.04.2011
Заходил(а): 26.03.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
smail
Активный пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 ленька84 26 ноября 2012, 15:21
Конечно. Некоторым приходит в голову купить прививочную карту. А некоторым открыть садик в квартире без полного комплекта документов. 
Законы же в стране не обязательны к исполнению.
Когда речь идет о здоровье ребенка,и не такое в голову прийдет,лично мне,а вы исполняйте законы! удачи
Всегда кажется,что нас любят за то,что мы хороши.А не догадываемся,что любят нас оттого,что хороши те,кто нас любит. Л.Н.Толстой
Guana

Guana

Имя: Татьянка
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 824
Регистрация: 13.11.2009
Заходил(а): 26.07.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон:
Guana
Активный пользователь
   27 ноября 2012
Лучше не идти против системы,это бессмысленно,все равно заставят сделать прививки любыми доводами. Есть вариант написать их  перед садиком. Любая медсестра напишет вам прививочную карту за небольшое вознаграждение. Это же не ценная бумага с водяными знаками,а простая бумажка. Можно даже сказать,что вы приехали с другого города и делали прививки там.
ДЕТСКИЙ ТРИКОТАЖ ПО СМЕШНЫМ ЦЕНАМ:)
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   27 ноября 2012
Цитата: #465 Guana 27 ноября 2012, 11:15
 Можно даже сказать,что вы приехали с другого города и делали прививки там.
точно що, а нічого, що там вказані номера та серії вакцин?
Прямо там, така наївна та дурна медсестра.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   27 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 27 ноября 2012, 11:25
точно що, а нічого, що там вказані номера та серії вакцин?
Прямо там, така наївна та дурна медсестра.
думаєте їх перевіряють? Мені колись дуже терміново була потрібна довідка(так терміново, що не було часу йти за справжньою), то моя мама сама її написала, і дати і номера, назви. Все проканало, але це, здається для медичної книжки було потрібно, точно не садок, тут може і інша ситуація
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Panaslonik

Имя: Серафим
Группа: Пользователь
Сообщений: 53
Регистрация: 26.11.2012
Заходил(а): 05.12.2012
Город: Киев
Panaslonik
Пользователь
   27 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 21:06
.
.
Lupus lupo homo est
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   27 ноября 2012
Цитата: #465 Guana 27 ноября 2012, 11:15
Любая медсестра напишет вам прививочную карту за небольшое вознаграждение. Это же не ценная бумага с водяными знаками,а простая бумажка.
Для мене це ще гірше, ніж зробити щеплення для садочку. Занадто ризиковано - бо спотворює картину стану здоров'я дитини. Не кажучи вже про те, що від будь-якої брехні мені просто гидко, навіть якщо воно на благо.

Я перед садочком зробила дві АДС (без коклюшного компоненту - просто сказала медсестрі, що робимо саме так, і мені й слова проти не сказали) з перервою в місяць (ну скільки встигла), поліомієлітів стільки ж, і Манту (бо перед БЦЖ треба Манту і трохи почекати), а на решту покліпала очима і сказала, що не встигаємо з врахуванням необхідності витримати інтервали, а в садочок край треба - і нам дали медичну довідку. Це в 3,5 роки робила, до того жодного щеплення не було. Так що вийшов такий собі компроміс. Це 7 років тому назад було, в Києві, і якраз вже була велика проблема влаштувати в садочок в такому віці - десь аж у четвертому лише садочку лише знайшлися місця.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum