• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

В детский сад без прививок

Викунчик   
VIP пользователь   
14 июня 2009 50647 354
Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Друзей ребенок недавно пошла в сад (4,5 года) без прививочной карты, никому ничего не платили, не покупали никаких справок,  никому ничего не пришлось объяснять-доказывать... 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Тати 26 ноября 2012, 13:28
ого-вы медик наверное??))) Жить вообще страшно,так если подумать....а если в инет залезть так вообще. Есть беседы, ради "а поговорить"....а есть по-теме.Прививки делать нужно всем, исключение аллергики. Но каждый у нас живет своим умом. Мы,кстати, прививки тоже делали не вовремя(в 4 года те что в год надо было)....я сама хотела отказываться от них...благо ум проснулся...сделали с опозданием...еще и корью переболели в легкой форме после вакцинации.
Я не зрозуміла Вашого сарказму. Звісно, я не медик, але читати і думати я вмію, для цього не потрібна медична освіта. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Sheila 26 ноября 2012, 13:40
я "за" :).Задала вопрос есть ли дети непривитые в саду,пошло-поехало,как страшно это и т.д...
Я сподіваюсь що в нас нема. Вихователь запевняє, що більшість робили щеплення в садочку, тих, що відмовились було дуже мало. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Erika 26 ноября 2012, 13:44
Друзей ребенок недавно пошла в сад (4,5 года) без прививочной карты, никому ничего не платили, не покупали никаких справок,  никому ничего не пришлось объяснять-доказывать... 
а если не секрет, то в какой именно садик взяли без прививочной карты?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Конфетти 26 ноября 2012, 13:54
а если не секрет, то в какой именно садик взяли без прививочной карты?
Мені здається, тільки в приватний. В державному садочку це було б дуже круто, хіба що якимись нелегальними шляхами, типу дитина ніде не значиться, ходить собі і все (але це взагалі маячня якась).  
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 13:53
Я сподіваюсь що в нас нема. Вихователь запевняє, що більшість робили щеплення в садочку, тих, що відмовились було дуже мало. 
правильно, у нас в группе,например, сейчас висит объявление  с графиком по списку детей,которым  прививки делаются по индивидуальному графику, т.е. этих детей взяли в сад с неполным комплектом прививок (по разным причинам), но все равно они их наверстывают
Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Конфетти 26 ноября 2012, 13:54
а если не секрет, то в какой именно садик взяли без прививочной карты?
Уточню у подруги, отпишусь, но точно в гос.садик.
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 13:57
Мені здається, тільки в приватний. В державному садочку це було б дуже круто, хіба що якимись нелегальними шляхами, типу дитина ніде не значиться, ходить собі і все (але це взагалі маячня якась).  
Моя дочь ходит в частный садик. У нас медсестра очень серьезно относится к прививкам и документам. Не привитых без веской причины у нас не берут. Частные сады тоже довольно серьезно проверяют и контролируют. по крайней мере легальные сады.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!

smail

Имя: екатерина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 131
Регистрация: 01.04.2011
Заходил(а): 26.03.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
smail
Активный пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 ленька84 26 ноября 2012, 15:05
Моя дочь ходит в частный садик. У нас медсестра очень серьезно относится к прививкам и документам. Не привитых без веской причины у нас не берут. Частные сады тоже довольно серьезно проверяют и контролируют. по крайней мере легальные сады.
А что бывают нелегальные?
Всегда кажется,что нас любят за то,что мы хороши.А не догадываемся,что любят нас оттого,что хороши те,кто нас любит. Л.Н.Толстой
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 smail 26 ноября 2012, 15:09
А что бывают нелегальные?
ага, частные, те что без лицензии работают
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 smail 26 ноября 2012, 15:09
А что бывают нелегальные?
Конечно. Некоторым приходит в голову купить прививочную карту. А некоторым открыть садик в квартире без полного комплекта документов. 
Законы же в стране не обязательны к исполнению.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
Nikocha

Nikocha

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1851
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 22.08.2016
Город: Николаев
Район: Ленинский
Nikocha
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Я когда в августе собирала малым справки для сада, то медсестра нам тогда сказала, что приказ вышел по которому в сад без прививок не берут.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 Nikocha 26 ноября 2012, 15:22
Я когда в августе собирала малым справки для сада, то медсестра нам тогда сказала, что приказ вышел по которому в сад без прививок не берут.
Найцікавіше, що всі ці подібні накази, і навіть той закон, щодо якого в дитячі заклади (дитсадки чи школи, тощо) нещепленим не можна, порушують Конституцію України та закон про освіту.
І всі суди вигравали батьки.
Але з судовими справами не кожен захоче зв'язуватися, бо це довго, нудно і витратно. А враховуючи ситуацію з нестачею місць в дитсадочках - тим паче сумнівно, чи варто й починати.

Мені теж багато чого розказували - і про накази, і про постанови - правда, не у саду, а у школі, але погрози виключити зі школи так і залишилися погрозами. Не мають права. Але то просто, якщо вже дитину прийнято, і вже далі відмовляєшься робити щеплення. А от як вирішувати питання, щоб прийняли нещеплену, особисто я так і не знаю.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Цитата: #465 jozh 26 ноября 2012, 15:54
Найцікавіше, що всі ці подібні накази, і навіть той закон, щодо якого в дитячі заклади (дитсадки чи школи, тощо) нещепленим не можна, порушують Конституцію України та закон про освіту.
І всі суди вигравали батьки.

Я багато чула таких закидів. Але про реальні випадки виграшів в суді - не чула жодного разу.
Є закон про захист населення від інфекційних хвороб. А в Конституції є право на освіту, а не на державний дитсадочок. 

Школа обов"язкова за законом, то не плутайте тепле із м"яким. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 16:10
Я багато чула таких закидів. Але про реальні випадки виграшів в суді - не чула жодного разу.
Є закон про захист населення від інфекційних хвороб. А в Конституції є право на освіту, а не на державний дитсадочок. 

Школа обов"язкова за законом, то не плутайте тепле із м"яким. 
Ви просто не цікавились цим питанням у такому розрізі, тож і не чули. Було б бажання - інформації море у відкритому доступі. В тому числі й зі сканами конкретних судових рішень.

До речі, мова йде не лише про школу - в дитсадочку я точно так саме відмовлялася робити подальші щеплення вже в дитсадку, і проблеми були лише на рівні морального тиску. До дій не доходило. Правда, це було років сім тому назад, але начебто за цей час принципово нічого не змінилося у цій сфері.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Цитата: #465 jozh 26 ноября 2012, 16:25
 Правда, це було років сім тому назад, але начебто за цей час принципово нічого не змінилося у цій сфері.
Та точно що, нічого не змінилось. Таких скажених черг на садочки тоді не було. А зараз садочок може і не паритись із тим, щоб доводити необхідність щеплень. Нема місць і крапка. Нікому карантини з кору не потрібні. 
А через районний відділок без щеплень... ну-ну, варто спробувати.

Я знаю багато тих, хто гордо заявляв "Та ми підемо в суд, та ми всіх на місце поставили". Ніхто не пішов, всі пішли або щеплення зробили, або купили довідку. От і все. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 17:16
Та точно що, нічого не змінилось. Таких скажених черг на садочки тоді не було. А зараз садочок може і не паритись із тим, щоб доводити необхідність щеплень. Нема місць і крапка.
Я мала на увазі, юридично нічого не змінилось.
А щодо черг - так, тут ситуація ахова виходить, так що качати свої права зараз мало хто захоче - тут хоч би й як у садочок потрапити.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Про права можна кричати тоді, коли виконуєш свої обов"язки. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 ноября 2012
Цитата: #465 alisa 26 ноября 2012, 17:47
Про права можна кричати тоді, коли виконуєш свої обов"язки. 
Це Ви до чого?
Щеплення у нашій країні - по закону справа суто добровільна, і примушувати ніхто не має права. Так що не треба натяків.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 ноября 2012
Є закон України про захист населення від інфекційних хвороб, в якому вказані обов"язкові щеплення. 

І я ні на що не натякаю, я прямо кажу про те, що перед тим, як згадувати про права, треба подумати про обов"язки. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum