• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Отзывы об автомобилях

Аннушка   
Администратор   
26 января 2012 19841 174
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   09 августа 2012


Я ж не сказала, що він страшний і нічого не писала про його характеристики. Це хороша бюджетна машина, в його ціновій категорії в нього не так багато реальних конкурентів.
В нього просто салон не відповідає зовнішньому дизайну. Це моя особиста думка.

з.і. а що СТО каже про кондиціонер?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   09 августа 2012


Так воно завжди так )) Розмір машини не дуже суттєво впливає на вартість обслуговування.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   09 августа 2012
Киа Рио - сейчас стоит 132 тысячи, голая, даже без магнитолы. И при моем росте 1,65 я головой в потолок упираюсь. Тоже на нее смотрела, после того как в ней посидела, долго плевалась
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   09 августа 2012
А никто машины с автоматом, за вменяемые деньги не продает? а то я в поиске
ollunya

ollunya

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1711
Регистрация: 19.06.2010
Заходил(а): 31.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0679534761
ollunya
VIP пользователь
   09 августа 2012


Про характеристики это я добавила от себя, как отзыв о машине.
До СТО я еще не доехала, но сомневаюсь, что они мне там скажут что-то радостное для меня. За диагностику все равно придется заплатить.
Чему бы грабли не учили, а сердце верит в чудеса…
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   09 августа 2012



Ну не все так сумно, може справа в якісь дрібниці.
Якщо машина гарантійна, то думаю, це покривається гарантією. Хоча, звичайно, там багато в чому залежить від причини проблеми.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
anny_

anny_

Имя: Анна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 164
Регистрация: 02.02.2012
Заходил(а): 11.12.2014
Город: Николаев
anny_
Активный пользователь
   09 августа 2012
Цитата: #8153 Ирина 09 августа 2012, 10:20


Ну кто бы сомневался


да, ты про вместительность знаешь не по наслышке
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   09 августа 2012
А я закохана в свій Koleos - жахливих доріг не боїться, трансформації та безліч шухлядок у салоні дозволяють перевозити майже нереальну кількість всього Зовні виглядає досить маленькою як для кросовера, а насправді дуже містка та висока. Я переміряла всі кросовери вартістю до 45 штук зелених грошей - зручно сіла тільки в ній. Ще у форестері, але ну занадто бідненький салон за такі гроші, не розумію я такого нічим не виправданого мінімалізма.
На трасі поводиться чудово - тримає дорогу, після 140 наче втискається в покриття, варіатор з двигуном одне одного розуміють швидко, не туплять Гальма дуже хвацькі, що у місті дуже важливо - якщо не яма якась, так вибіжить хтось, Лєська-калєська зупиняється як вкопана, тільки на ремінцях виснеш
Взагалі рено сподобались опціями, яки напихані в машину - за ці гроші в інших марках цього ж класу візьмеш базу або наступну комплектацію, а в рено - майже топ. Єдине що - мало їх, чекати 3 місяці поки приїде, не хотіла, отже взяла простішу комплектацію і білий колір (хотіла руденьку дівчинку ), але зараз задоволена - майже не видно бруду, і без панорамної криши та шкіряного салону їздиться не гірше, а аудіо в неї просто різного ступеня понтів, але в усіх версіях дуже якісне
Ось чим дуууже приємно здивували - якість світла. Ксенон теж був топі, якого я не стала чекати, в моєї - звичайний, але якість - нема слів, різниці з ксеноном не відчуваю, щось там вони дуже правильно навигадували з лінзами
Ось така в мене францко-японська лялечка з корейського самсунга Оо : Ссылка
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   09 августа 2012


відкрий opel-club.com.ua там є форум, на форумі купівля та продаж авто. Клубні машини кращє купувати, бо там на форумі всю їх історію можна прочитати там не тільки опелі продають. Шукайте на авто ріа та на ось таких автомобільних форумах. Іра, напиши хоч яку машину шукаєш, для чого, що в ній має бути, і скільки готова викласти за неї, хоч приблизно.


Forester дуже класний, дивлячись для чого. Мінімалізмом там і не пахне - взагалі аскеза))))))))) Але він високий, простий, як двері, компактний, і в нього досьть великий та зручний багажник. Але він не дамський. Для суворого чоловіка я б сказала, для якого важливо, щоб машина була надійною та іхала, а є в нього у дверях підстаканник чи ні - то вже цяцьки-пецькі. Хазяїн Форестера на стільки суворий, що керує колінами, поки п"є каву))))))))

В мене Outback, в чоловіка форестер, але й я досі нию помінятися, бо форік особисто мені подобається, він трохи коротший, вужчий. Але на задньому сидінні там не стає автокріло і люлька, то я катаюсь на своїй білявці в величееееееееезним багажником, куди можна "впіхнуть невпіхуємоє" ))))))))
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   21 августа 2012
Ой, Таня я уже и не знаю что мне нужно, честно у меня голова идет кругом, мне нужно детей в школу возить На автоРиа одни перекупы, ну в основном, там цены невменяемы, если Гетц например стоит 8000, знаю людей которые уже продали за такие деньги, то на Риа он уже 10 000. Или хлам какой-то.
мне нужен автомат маленький расход и дешево бывают такие?
Смотрю до 10000 тысяч с 2006 года, но оптимально бы мне за 8000 купить.
Натска

Натска

Имя: !!!!
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3414
Регистрация: 31.10.2009
Заходил(а): 06.07.2015
Город: Николаев
Район: Заводской
Натска
VIP пользователь
   21 августа 2012
Цитата: #8153 Ирина 21 августа 2012, 01:05
Ой, Таня я уже и не знаю что мне нужно, честно у меня голова идет кругом, мне нужно детей в школу возить На автоРиа одни перекупы, ну в основном, там цены невменяемы, если Гетц например стоит 8000, знаю людей которые уже продали за такие деньги, то на Риа он уже 10 000. Или хлам какой-то.
мне нужен автомат маленький расход и дешево бывают такие?
Смотрю до 10000 тысяч с 2006 года, но оптимально бы мне за 8000 купить.

Почему не выберешь из китайцев,та же Chery QQ или Chery Kimo?кушают не много,маленькие и симпатичные!Я б еще посмотрела б на твоем месте Geely Mk,довольно таки не плохая машинка,в 1,5 раз больше Chery QQ?удобнее для семьи с 2 детками!
*Детский сад «Трудовик». Хочешь спать - построй кровать.

Натска

Натска

Имя: !!!!
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3414
Регистрация: 31.10.2009
Заходил(а): 06.07.2015
Город: Николаев
Район: Заводской
Натска
VIP пользователь
   21 августа 2012
Цитата: #8153 Ника 01 августа 2012, 20:33
Что лучше Chery Kimo автомат, или Geely SL механика? Может у кого-то есть эти машинки?

если выбирать между Кимо и Сл,то конечно СЛ однозначно!Кимо маленькая и кушает в разы меньше,а вот СЛ это уже машина бизнес класса с внушительными размерами.Каждый ищет ,то что ему удобно!
*Детский сад «Трудовик». Хочешь спать - построй кровать.

free_ket

free_ket

Имя: Катерина
Группа: Silver
Сообщений: 7771
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 06.06.2018
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0633двадцатьдва9367
free_ket
Silver
   21 августа 2012
да если БУ то только через знакомых ..... т.к. обещают что машина хорошая... а на СТО все в обморок падают ...и божятся что не в курсе....
Лучше уже добавить и купить новую

Порой, у самых веселых людей, самая грустная душа.

Заказы по каталогам Германии

Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   21 августа 2012
Ой, я б не радила китайців... Краще розглянути корейські авто, наприклад, KIA, Hyundai. Вони мають хороші харектиристики по співвідношенню ціна-якість.
Не шукай через посередницькі сайти, задай в пошук: "Продам/Куплю Киа/Хендай/що ще бажеєш" і шукай через приватні об"яви. Ось перше, що мені видало:
Ссылка
Ссылка
Та це я не шукала ще, а так, 2 хвилини виділила)) А якщо зайнятись цим питанням, то щось знайдеш обов"язково!
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   21 августа 2012
Цитата: #8153 free_ket 21 августа 2012, 08:35
да если БУ то только через знакомых ..... т.к. обещают что машина хорошая... а на СТО все в обморок падают ...и божятся что не в курсе....
Лучше уже добавить и купить новую


Так на СТО треба з"їздити перед тим, як гроші віддавати)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   21 августа 2012
Я теж приєднаюсь до тих, хто проти китайців.
Китай під власним брендом він і є Китай і тут не варто чекати дива.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Натска

Натска

Имя: !!!!
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3414
Регистрация: 31.10.2009
Заходил(а): 06.07.2015
Город: Николаев
Район: Заводской
Натска
VIP пользователь
   21 августа 2012
Цитата: #8153 Orchid 21 августа 2012, 08:42


Так на СТО треба з"їздити перед тим, як гроші віддавати)))

конечно!а если вдруг машина битая?а так поехали с хозяином,к-рый продает на СТО посмотрели,а там уже можно и сделку заключать!
*Детский сад «Трудовик». Хочешь спать - построй кровать.

Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   21 августа 2012
Доречі, а чому Авео не розглядаеш? Він дуже економний в обслуговуванні, і ціна прийнятна.
Ось наприклад:
Ссылка
Натска

Натска

Имя: !!!!
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3414
Регистрация: 31.10.2009
Заходил(а): 06.07.2015
Город: Николаев
Район: Заводской
Натска
VIP пользователь
   21 августа 2012
Цитата: #8153 alisa 21 августа 2012, 08:45
Я теж приєднаюсь до тих, хто проти китайців.
Китай під власним брендом він і є Китай і тут не варто чекати дива.

Ну,те кто знает китайские авто,с теми и спорить не нужно!Между прочим у китайцев есть безопасные авто,которые прошли краш-тесты и из 5* набрали 5*,при том что не все европейские авто могут этим похвастаться!!!Китай уже заполнил весь рынок,товарами для дома,одеждой,игрушками и тд,скоро это случится с авторынком,когда-то и от корейских авто плевались люди......
*Детский сад «Трудовик». Хочешь спать - построй кровать.

Натска

Натска

Имя: !!!!
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3414
Регистрация: 31.10.2009
Заходил(а): 06.07.2015
Город: Николаев
Район: Заводской
Натска
VIP пользователь
   21 августа 2012
Цитата: #8153 Orchid 21 августа 2012, 08:40
Ой, я б не радила китайців... Краще розглянути корейські авто, наприклад, KIA, Hyundai. Вони мають хороші харектиристики по співвідношенню ціна-якість.
Не шукай через посередницькі сайти, задай в пошук: "Продам/Куплю Киа/Хендай/що ще бажеєш" і шукай через приватні об"яви. Ось перше, що мені видало:
http://www.autosite.com.ua/Kia-Picanto_auto_1388897.html
http://hyundai.auto.meta.ua/auto/Hyundai/model-getz/3786214/
Та це я не шукала ще, а так, 2 хвилини виділила)) А якщо зайнятись цим питанням, то щось знайдеш обов"язково!

а вы еще к предложенным авто добавьте около 1000$ это оформление + коврики,сигнализация сразу и тп. + посмотрите комплектацию!
*Детский сад «Трудовик». Хочешь спать - построй кровать.

Просматривают эту тему:

Forum