• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Евро на нервах

mania   
VIP пользователь   
29 мая 2012 5648 59

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
Цитата: #8919 alisa 29 мая 2012, 15:42
А що в нас таке нереальне було з освітою?
Досить подивитись на грамотність на форумі і все з нашою освітою ясно.




и тем не менее она во многом лучше, того чему и как учат там. ездили со стажировкой в грецию, сша а там думают что украина где-то в австралии)))Это последние годы стали делать ковардак, а так было нетак уж и плохо, а в инете. так это от чувств, спешим ответить.

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
почему бы не рассматривать евро как попытку украины стать лучше?

mania

Имя: Таня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 842
Регистрация: 14.12.2010
Заходил(а): 05.04.2016
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
mania
VIP пользователь
   29 мая 2012

Показав себя с худшей стороны)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012


А вийдіть на вулицю і спитайте в людей столицю Туреччини або Бразилії. Думаю вам і половина правильно не відповість.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
это не еденичный случай, просто я очень во многом столкнулась с некомпетентностью людей из европы, прежде чем говорить у них все класс нужно там побывать. и кстати по поводу столицы спросила у мужа и сестры знают)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012
А хто ж писав, що в них клас?

Але вибачте, в них освіта покликана випускати вузьких фахівців високого рівня вузької спеціалізації. А в нас... Я не бачу ніякого надзвичайної освіти в наших людей. Я 5 років працювала із людьми, освічених, різнобічно розвинених зовсім не так багато.


Я рада, що Ваш чоловік знає столицю Туреччини і Бразилії, але я пропонувала вам вийти на вулицю і спитати там.


з.і. а щодо грамотності - моя думка незмінна. Одразу видно коли людина пише швидко, а коли робить помилки. І вибачте, людей, що дійсно пишуть грамотно - дуже і дуже мало.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
Цитата: #8919 alisa 29 мая 2012, 16:01
А хто ж писав, що в них клас?

Але вибачте, в них освіта покликана випускати вузьких фахівців високого рівня вузької спеціалізації. А в нас... Я не бачу ніякого надзвичайної освіти в наших людей. Я 5 років працювала із людьми, освічених, різнобічно розвинених зовсім не так багато.


Я рада, що Ваш чоловік знає столицю Туреччини і Бразилії, але я пропонувала вам вийти на вулицю і спитати там.


з.і. а щодо грамотності - моя думка незмінна. Одразу видно коли людина пише швидко, а коли робить помилки. І вибачте, людей, що дійсно пишуть грамотно - дуже і дуже мало.
[quote name='alisa' date='29.5.2012, 16:01' post='525684']
А хто ж писав, що в них клас?

по поводу улицы, это не принципиально, главное то что знают. важно то, что люди некомпетентные есть везде, но мы уверенны что хуже всех и во всем. а зря.
mamzelka

mamzelka

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 683
Регистрация: 18.11.2009
Заходил(а): 10.09.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
Телефон: 0933460662
mamzelka
Активный пользователь
   29 мая 2012
Может не совсем по теме... На днях ехала в б/у автобусе из Германии по 83 маршруту. Прохладно, удобные сидения, чистая оббивка, поручни в нужных местах, кнопки связи с водителем... Красота! Контролер рассказывает, что автобусу 16 лет и в Германии его списали. Это ж на чем они сейчас там ездят, если ЭТО уже списали!!!??? Бедные иностранцы, попавшие в нашу маршрутку, да еще, не приведи боже, в летом рабочую перевозку.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012
Я націоналіст (якщо це може раптом не помітно). Для мене моя країна - найкраща.
Але при цьому я не можу заплющувати очі на таке. І визнання проблеми - це перший крок до вирішення проблеми. І я впевнена - в нас в країні багато проблем. І казати - ой, в них там гірше я не стану, бо чомусь туди іммігрують, а до нас - ні. От і все.

Ви колись бачили щоб хтось писав - поїхав в Європу, жах, на кожному куті хамили, срач, бруд, сморід, обслуговування ніяке. А в нас так можна сказати про 9 закладів із 10. От і робіть висновки в кого проблем більше.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
я не оспариваю всех наших неполадок, но знаете есть еще очень важный фактор- ЛЮДИ. таких как мы нет, и не обязательно думать сразу об алкоголизме и тд. но мы, по сравнению с другими странами, во многом добрее. и не стоит приводить примеры из новостей. криминал есть везде.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012


Мене в цьому автобусі кожен раз тіпає. Місце для коляски, більш широке сидіння для інвалідів, широкий в"їзд і купа, купа дрібниці. І йому 15 років!!! Уявляєте, що в нас з ним буде за рік.
Дуже, дуже сумно.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012


І що? Чим наші люди краще?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
Цитата: #8919 alisa 29 мая 2012, 16:10
Я націоналіст (якщо це може раптом не помітно). Для мене моя країна - найкраща.
Але при цьому я не можу заплющувати очі на таке. І визнання проблеми - це перший крок до вирішення проблеми. І я впевнена - в нас в країні багато проблем. І казати - ой, в них там гірше я не стану, бо чомусь туди іммігрують, а до нас - ні. От і все.

Ви колись бачили щоб хтось писав - поїхав в Європу, жах, на кожному куті хамили, срач, бруд, сморід, обслуговування ніяке. А в нас так можна сказати про 9 закладів із 10. От і робіть висновки в кого проблем більше.



знаете иногда найкращу нужно любить не зато , что в ней чисто и хорошие автобусы, а потому что мы здесь выросли и она наша. просто любить.)
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012


Дякую за те, що Ви мені розповіли, за що я маю любити свою Україну. Але я наче в курсі.
Але, знаєте, любити і виправдовувати - це геть різні речі. Мені соромно. Я вважаю, що не потрібно нам це євро і це ганьба на всю Європу.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
Цитата: #8919 alisa 29 мая 2012, 16:12


І що? Чим наші люди краще?




и почему вы решили, что мы должны лучше как по пунктикам, в этом, этом и тд . почему бы не воспринимать наших людей лючшими просто в том что они живут в "такой стране", и просто радуются. у нас нет програм по жилью. но и бомжей нет столько сколько у них. а извините одежду мы просто отдаем даром, а не за деньги через секен)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012
І поясніть, чому не треба про алкоголізм? Про злочинність? Що на це треба заплющити очі?
Ви прямо як наша влада - вони вже давно на це заплющили очі і прекрасно живуть.

Але ж воно від цього не зникне. Не зникнуть розбиті дороги, розтрощені автобуси, алкоголізм, безробіття, бідність, злочинність. Воно нікуди не дінеться, якщо я буду вважати, що його нема. Хоч сто раз скажи халва - в роті солодко не стане.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
Цитата: #8919 alisa 29 мая 2012, 16:16


Дякую за те, що Ви мені розповіли, за що я маю любити свою Україну. Але я наче в курсі.
Але, знаєте, любити і виправдовувати - це геть різні речі. Мені соромно. Я вважаю, що не потрібно нам це євро і це ганьба на всю Європу.





вот как оно произойдет, так и будет ганьба а пока оно не наступило., давайте гордиться. и с чего вы взяли что мы обязатель осрамимся.
а насчет выправдовувати, нет вы спросили - я ответила)

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
Цитата: #8919 alisa 29 мая 2012, 16:20
І поясніть, чому не треба про алкоголізм? Про злочинність? Що на це треба заплющити очі?
Ви прямо як наша влада - вони вже давно на це заплющили очі і прекрасно живуть.

Але ж воно від цього не зникне. Не зникнуть розбиті дороги, розтрощені автобуси, алкоголізм, безробіття, бідність, злочинність. Воно нікуди не дінеться, якщо я буду вважати, що його нема. Хоч сто раз скажи халва - в роті солодко не стане.




просто такое есть везде, и никто на это не закрывает глаз, зачем так выискиваться? а по поводу влади. нет ее я не поддерживаю во многм, но и считать все вокруг и всех бездейственными тоже нельзя. во всем есть свои прорехи.

синяя роза

Имя: елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 411
Регистрация: 29.03.2012
Заходил(а): 10.11.2014
Город: Мариуполь
Телефон: нет
синяя роза
Активный пользователь
   29 мая 2012
давайте будем рады тому что у нас растут дети и мы здоровы. и оставим это разговор. нужно видеть не только "-".удачи)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2012


А що, за місяць в касах вивчать англійську? Чи міліція раптом заговорить англійською. Чи раптом сміття зникне з вулиць? Не, біля стадіону приберуть, винесуть його квартал і там на вулиці і кинуть. Чи може дороги в нас з"являться за місяць? Чи може люди пити менше будуть?

Але звичайно, при цьому вони тупі, а ми розумні. Правда вони чомусь в чистоті живуть, а ми, вибачте....
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum