• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Как поступить, если, возможно узнали об измене

Sunny2011   
Активный пользователь   
17 декабря 2012 48833 553
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Я, наприклад, теж можу спілкуватися з іншими чоловіками, але сонечками я їх не називаю)))
Ось на роботі, був у нас дуже дружний колектив, і на корпоративах разом відпочивали, і навіть після того, як всі позвільнялися, ми спілкуємось... але сонечками не називаю)))
Могу кума, одного і другого сонечками називати))) З одним я за партою сиділа і він зараз моєму чоловікові ліпший друг. Ми можемо разом із ним і з малим (він його хрещений) піти погуляти, можу прийти до нього у гості, ми разом ходимо у театр та на баскетбол при нагоді.
А інший чоловік моєї близької подруги. В нього можу попросити якоїсь допомоги, прийти до них в гості та сидіти з ним теревеніти про політику))) Але, якщо я хочу зателефонувати та попросити його в чомусь мені допомогти, я завжди дзвоню спершу його дружині. Не те щоб дозволу спитати, а просто дізнатися, чи не буде вона проти якщо я напружу її чоловіка))
І мені здається це нормально.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 jozh 18 декабря 2012, 12:15
Ну скажіть, які в мене можуть бути наміри, якщо я живу бозна де у іншій країні, сама заміжня і маю дітей, і спілкуємося ми вже хороших років чотири (і все лише віртуально), причому за час спілкування разом з чоловіком всиновили дитину?
Якщо вже дійсно щось там собі надумала, могла б нашу переписку прочитати, там нічого кримінального аж геть не було...
По-моєму, дівчина дійсно так вирішили свої якісь права покачати, надумавши бозна що... На щастя, нормально розібралися - вона все-таки виявилася достатньо розумною жінкою, плюс, я так думаю, той хлопець теж зумів дати їй зрозуміти про свої наміри. Тобто я веду до того, що всякі-різні сторонні жінки - це лише такий собі фактор оточення, а причина лежатиме не у тих жінках, а у чоловікові. І відповідно розбиратися та вирішувати треба з ним, а не шукати винних жінок, які щось там собі посміли...
ну я сумніваюся, що коли вони зійшлися, хлопець їй виклав дос*є на кожну людину, з ким він спілкується. Чи не було випадків, коли когось не зупинили багаторічні шлюби, кілометри відстані та діти?
А якби вона ще й переписку вашу прочла, де ви інтимні стосунки обговорюєте... я б на її місті теж права "покачала"

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 alisa 18 декабря 2012, 09:54
 Єдине, що мені не зрозуміло, чому рідну сестру називають чужою родиною.
От і свекруха там думає і "лізе" в родину сина. Тільки на цьому форумі її чомусь не розуміють і називають стервою))))
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Я теж не приємлю фамільярності і сюсюкання, і мені було б дуже неприємно, якби хтось мого чоловіка "своїм сонечком" назвав. Він МОЄ сонечко, а та краля нехай собі інше шукає .
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 jozh 18 декабря 2012, 12:15
Тобто я веду до того, що всякі-різні сторонні жінки - це лише такий собі фактор оточення, а причина лежатиме не у тих жінках, а у чоловікові. І відповідно розбиратися та вирішувати треба з ним, а не шукати винних жінок, які щось там собі посміли...
А от іноді треба відсторонити всяких-різних жінок, що би потім не шукати винних. Не всі ж можуть бути без усяких намірів))

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   18 декабря 2012
Я теж не розумію боротьби з суперницями. Ми ж все-таки не Роксолани у безвиході))) Якщо чоловік не вибрав одну-єдину, то можна, звичайно пару-трійку претенденток відігнати, але з"явиться четверта. Проблема в чоловікові.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Китиха 18 декабря 2012, 12:20
От і свекруха там думає і "лізе" в родину сина. Тільки на цьому форумі її чомусь не розуміють і називають стервою))))
Ну я ж і там не зрозуміла, чому мама повинна повністю втратити цікавість до сина і будувати стосунки так, як це бачить невістка.
Просто мами є різні, комусь тре бути в курсі найдрібніших подробиць, комусь досить знати, що все нормально. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   18 декабря 2012
Питання до шановного товариства. Якщо  ви точно знаєте, що ваша мама/сестра/подруга/дочка зраджує свого чоловіка-золоту людину, який так багато для неї зробив (ну чи батько/брат свою дружину) - що будете робити?
Чи не здається вам, що чинити потрібно одинаково в подібних ситуаціях?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Сумерки 18 декабря 2012, 12:16
Я, наприклад, теж можу спілкуватися з іншими чоловіками, але сонечками я їх не називаю)))

Так це лише питання того, що прийнято у тому чи іншому колі спілкування, от і все. Я чого саме до "сонечка" причепилася, бо це іменно моє особисте слово ("сонечко" або ще "сонце", ба навіть скорочено "сонц"), в яке я не вкладаю якоїсь особливої інтимності. От "зайчиком" чи "лапушкою" я б уже не називала.   Зате знаю знайомих жінок, у однієї з них всі "зайчики", у іншої - "лапушки". І жодних навіть натяків на спроби присвоїти чоловіків - так, чисто стиль спілкування, не більше.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Велюр 17 декабря 2012, 22:19
да, считаю, сама работала немного в больнице и видела, что там творилось, особенно в ночные дежурства. Наверное, поэтому настолько резко отзываюсь об этой ситуации. Очень интересно как доказывать факт измены? 
Застукать на месте? отпечатки пальцев на объекте или может днк? 
Это, судя по тому, как вы продолжаете утрировать, тесть будет лазать по карманам, следить и т.д. Я еще раз повторяю - НОРМАЛЬНО что этот тесть неравнодушен к ситуации и думает как поступать дальше. Так Вам понятно?И нигде слова я не сказала, что нужно шпионить, лазать и т.д. Хватит перекручивать.
И, возможно, этот тесть и придет к тому, что будет напрямую разговаривать с зятем как мужчина с мужчиной. Хотя не думаю, что из этого будет толк. 
И, будьте любезны, не утруждайте себя дальше перекручиванием того, что я говорю. 
Факт измены доказывать не надо, ведь можно просто поверить сплетням и разрушить семью. Получается, что любого можно оговорить (от скуки, просто повеселиться или преследуя свои цели, неважно) и он априори станет виновным. 
Я не утрирую и не перекручиваю, тесть и так уже шпионит и вынюхивает, т.к. прочтение чужой СМС и сбор разного рода сплетен это и есть шпионаж как ни крути.
И я ещё раз повторяю, что это НЕ НОРМАЛЬНО, когда тесть поступает подобным образом. Не нужно мне что-то доказывать, я поняла Вашу точку зрения ещё давно. И у нас они не совпадают.


jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Сумерки 18 декабря 2012, 12:19
ну я сумніваюся, що коли вони зійшлися, хлопець їй виклав дос*є на кожну людину, з ким він спілкується. Чи не було випадків, коли когось не зупинили багаторічні шлюби, кілометри відстані та діти?
А якби вона ще й переписку вашу прочла, де ви інтимні стосунки обговорюєте... я б на її місті теж права "покачала"
Це говорить лише про те, що на той час у них був недостатній рівень довіри одне до одного, от і все. Зараз ми можемо обговорювати так саме що завгодно (ну теж у своїх рамках, звісно, бо я не любитель розказувати про своє інтимне життя, - мається на увазі все-таки більш загальне обговорення), і та жінка вже абсолютно не нервується. Про що і мова - річ не у тім, хто кого сонечками називає, а у тому, наскільки є рівень довіри до партнера (і відповідно внутрішній спокій за те, що подружні відносини міцні), щоб не шукати у тих "сонечках" якогось криміналу.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Китиха 18 декабря 2012, 12:28
Питання до шановного товариства. Якщо  ви точно знаєте, що ваша мама/сестра/подруга/дочка зраджує свого чоловіка-золоту людину, який так багато для неї зробив (ну чи батько/брат свою дружину) - що будете робити?
Чи не здається вам, що чинити потрібно одинаково в подібних ситуаціях?
На мій погляд, тут не може бути шаблону. Кожна ситуація,як і самі її учасники - різні. Десь краще змовчати, десь краще розповісти та скоріше, щоб уберегти від більшої біди, різні ж бувають обставини.
Однозначно, не треба розносити плітки, та ще й від себе додавати фарб.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Сумерки 18 декабря 2012, 12:22
А от іноді треба відсторонити всяких-різних жінок, що би потім не шукати винних. Не всі ж можуть бути без усяких намірів))
Ви так погано думаєте про свого чоловіка? Чи Ви не про себе?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Sunny2011 17 декабря 2012, 22:33
Кто вам сказал, что он вынюхивает? Уже сами чего-то допридумали...
Ну он же собирает сплетни от подчиненных касательно своего зятя, вместо того, чтобы с ним по мужски поговорить. И как тогда это называется?

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Велюр 17 декабря 2012, 22:35
ей никто этого не говорил, это "допридумывание" моего поста
Спасибо, но секретари мне не нужны, я могу и сама ответить.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Китиха 18 декабря 2012, 12:26
Якщо чоловік не вибрав одну-єдину, то можна, звичайно пару-трійку претенденток відігнати, але з"явиться четверта. Проблема в чоловікові.
100%!
Саме це я і намагаюся пояснити. Що якщо тривожать різні-всякі сторонні жінки, то це лише ознака того, що проблема у стосунках ВЖЕ є. Не те, що хтось там із жінок їх може зруйнувати, ні. Вони ВЖЕ десь мають слабину, а жінки - то так, лише привід буде, не одна - так інша знайдеться, всіх не відслідкувати (ну хіба чоловіка на ланцюг вдома посадити, та й те не факт, що допоможе).
Та й взагалі, це ж треба так свого чоловіка зневажати, щоб вважати його якоюсь такою річчю, яку треба захищати від сторонніх зазіхань.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 mallinka 18 декабря 2012, 12:39
Ну он же собирает сплетни от подчиненных касательно своего зятя, вместо того, чтобы с ним по мужски поговорить. И как тогда это называется?

Де ви прочитали про "собирает сплетни"?

Було написано - "ему не раз намекали"... Відчуваєте різницю?

Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 jozh 18 декабря 2012, 12:36
Ви так погано думаєте про свого чоловіка? Чи Ви не про себе?
Про свого чоловіка я гарної думки Йому я довіряю. Напевно, ще й тому, що подруг, які б присилали йому смс-ки "як там моє сонечко?" у нього не має

А писала я взагалі не про себе, а про те що є такі чоловіки м*які, відомі... Якась курва його хвостом поманить, чи приворожить , а він і понесеться... Віруючи в нове палке та щире і до кінця днів. А їй, це як приклад, його бабло та хата потрібна. І ось таких змій треба давити ще в зародку.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715

Велюр

Имя: YSL
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1502
Регистрация: 04.06.2012
Заходил(а): 15.06.2018
Город: Николаев
Велюр
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 Крокозябра 18 декабря 2012, 12:41

Де ви прочитали про "собирает сплетни"?

Було написано - "ему не раз намекали"... Відчуваєте різницю?

человек зашел на топик с конкретной позицией и плевать ему на то, что рассказывал автор, вот и лезет теперь с претензиями. я тоже сначала пыталась что-то объяснять
кто-то рассуждает на тему... а кто-то ищет где бы поскандалить


Есть цель? Иди к ней!
Не получается? Ползи к ней!
Не можешь? Тогда хотя бы ляг и лежи в ее направлении)))

Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   18 декабря 2012
Цитата: #10034 jozh 18 декабря 2012, 12:41
100%!
Саме це я і намагаюся пояснити. Що якщо тривожать різні-всякі сторонні жінки, то це лише ознака того, що проблема у стосунках ВЖЕ є. Не те, що хтось там із жінок їх може зруйнувати, ні. Вони ВЖЕ десь мають слабину, а жінки - то так, лише привід буде, не одна - так інша знайдеться, всіх не відслідкувати (ну хіба чоловіка на ланцюг вдома посадити, та й те не факт, що допоможе).
Та й взагалі, це ж треба так свого чоловіка зневажати, щоб вважати його якоюсь такою річчю, яку треба захищати від сторонніх зазіхань.

Не зрозуміла, до чого тут зневага і вважання чоловіка річчю

Ми - сім"я: я, чоловік, дитина. Ми будем ЗАВЖДИ захищати один одного від чужих зазіхань, в чому б вони не проявлялись.


Просматривают эту тему:

Forum