• (2) Поддержать автора
  • Поделиться

Выход из кризиса

Аннушка   
Администратор   
26 февраля 2014 75226 1697

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 02:45)
а зачем им пробираться вглубь, если бы им надо было, уже давно ввели бы войска, не дожидаясь санкций, и ни что бы их не остановило, но не ввели,или вы думаете им нужна только разрушенная территория, чтоб потом заново свое построить

Я навіть не знаю , що написати у відповідь , розгубилася
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 июля 2014
Не можу не розповісти вам історію про 30 срібників... точніше про 35 тисяч срібників і про Іуд нашого часу.
Щодня до нас приходять сумні повідомлення зі Сходу нашої країни. Миколаївці вже поховали 7 військовослужбовців, які поклали своє життя заради нашого миру та цілісності нашої держави. Щодня українці прощаються зі своїми героями.
В цей час громада згуртувалася! Волонтери самотужки налагодили збір та поставку гуманітарних вантажів, боєприпасів та всього того, що допомагає нашим Героям-бійцям перемогти в зоні АТО!
Ось, відомі всім приклади, які викликають захоплення та повагу:
- Діана Петреня та її волонтери збирають аптечки, необхідні нашим бійцям:
Ссылка
- Юрій Бірюков (Фенікс) допоміг вивести з оточення наших хлопців з 79-ї окремої аеромобільної бригади. Ссылка
Події змінили країну, а головне змінилися українці … але виявилось, що не всі. Ті, хто роками працював в системі обласного управління охорони здоров’я, мабуть не помітили цих змін.
Впевнена, що керівництво області зробило, все для того, щоб «Миколаївський бронетанковий завод» зміг розробити та випустити броньову медичну машину. Ми знайшли спонсорів, які матеріально допомогли реалізувати цей найважливіший проект для наших військових. Ще раз дякую всім небайдужим благодійникам, які відгукнулися та допомогли нам матеріально. Робітники заводу виготовили машину по собівартості, тобто працювали безкоштовно!
А далі події пішли так, що я не хочу вірити, що люди від медицини можуть так діяти на тлі таких трагічних для країни подій! … я досі «в ступорі» від того, що відбулося.
В середу, 23 липня, коли я відвідувала «Миколаївський бронетанковий завод», з’ясувалося, що на той момент, ще не було остаточно вирішено питання з медичним устаткуванням та обладнанням.
Терміново, порадившись з губернатором, ми вирішили доукомплектувати машину!
Я запросила до себе представників обласного управління охорони здоров’я і екстреної медицини. Це ж фахівці, вони напевно краще за мене мають орієнтуватися в тому, чим необхідно обладнати такий автомобіль, які ліки мають бути у ньому, в якій кількості. Ми визначилися з найнеобхіднішим. Більшість обладнання та ліків змогли зібрати власними силами. Нам треба було закупити тільки три апарати – електрокардіограф, дефібрилятор і апарат штучної вентиляції легенів. Я пояснила фахівцям, що гроші ми шукаємо, знайдемо, не більше 100 тис грн., але знайдемо. Тим більше, що допомогу надають підприємці з кожного району. Поки ми вишукуємо гроші, вони мали знайти, де придбати потрібне обладнання, щоб воно приїхало за день-інший, а не через тиждень чи місяць.
Пообідді в.о. начальника управління Ірина Валентинівна Шамрай та головний лікар обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Самойлов принесли мені відповідний розрахунок – на 99 800 грн.
Перше, що здивувало – сама цифра! На фотографії Ви бачите цей рахунок. Але шокувало мене інше – реальні ціни, які я побачила в Інтернет-магазинах. Різниця не в 100 грн. і навіть не в 1 тис. грн. – ДЕСЯТКИ тисяч гривень.
Почнемо з найдорожчого.
Мені вдалось у постачальників обладнання з’ясувати реальні ціни та зрозуміти які кошти ми заощаджуємо. Так, дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10 «АКСИОН» коштує 40 тис. грн., але ж в рахунку, які надали мені, цей апарат коштує не багато не мало – 55 тис. грн! Різниця – 15 тис. грн!
Мені вдалося придбати цей апарат за 36 500 грн! Як вам різниця – 36 500 тис. грн чи 55 тис. грн?!
Йдемо далі. Електрокардіограф трьохканальний «Юкард100» за розрахунками представників обласного управління охорони здоров’я коштує 24 500 грн, а в Інтернет-магазині та ще й зі знижками, оскільки для військових, в зону АТО ціна цього апарату 15 648 грн. 75 коп
Апарат «АВИЛп-2/20 «ТМТ» пропонувалося придбати за 20 300 грн., я знайшла та замовила його за 12 500 грн.
Що ж виходить – в той час, коли наші хлопці гинуть, очищаючі країну від терористів, миколаївські чиновники продовжують «відмивати» кошти на придбанні медичного обладнання! Класика жанру – третина суми «прилипає»?! Ніхто з них так і не зрозумів, що треба змінювати підходи до роботи!
Чи вдасться мені зламати систему, коли чиновники прикравшись паперами, сидять, нічого не роблячи у свої кабінетах, чекають, що все мине? Коли начальники управлінь нашвидкуруч написали заяви на відпуски та чекають, що їх звільнення пройде повз них. Коли їх співробітники не з’являються на наради та ігнорують нововведення і не готові сприймати інновації?
Запевняю вас – вдасться!
Я запевняю Вас, що мені не було шкода тих коштів, ми готові були витрати їх на обладнання! Саме на обладнання, а не для збагачення якогось чиновника.
Всі ці кошти зібрала миколаївська громада! Я не маю права безрозсудно, не перевіряючи, витрачати їх. Мабуть, ті хто намагався отримати «відкат» цього не очікували.
64 648 проти 99 800. Різниця - 35 151 грн... чи срібників

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 02:39)
с самым главным, всегда можно прийти к компромиссу, было бы желание и время

дождалась...
т.е. переговоры вести с .уйлом? правильно я поняла? т.е. выполнить все его условия и стать ещё одним, но большим федеративным компонентом раши?)

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 08:58)
Я навіть не знаю , що написати у відповідь , розгубилася

я тоже в замешательстве)))

OlgaD

Имя: OlgaD
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3151
Регистрация: 22.02.2012
Заходил(а): 11.11.2018
Город: Николаев
Телефон: 0681два74705
OlgaD
VIP пользователь
   25 июля 2014

Цитата: Ссылка (24 Июль 2014 23:36)
так их надо было вывести сначала оттуда. и переговоры, конечно же, не с террористами, могу и лично я, но кто мне даст этот лакомый кусок
Цитата: Ссылка (24 Июль 2014 23:59)
А с кем вы предлагаете вести переговорный процесс? С Бородаем? Со Стрелковым-Гиркиным? С Бабаем? Ну с кем, с кем? Адресно, пофамильно, не мыслию по древу.
И прежде чем вести переговоры... Вы в курсе требований, выдвигаемых террористами?


Вроде, четко написано, а вы даже не читаете то, на что отвечаете. Каждый на своей волне...
ѼѼѼѼѼѼ "Если Вы белые и пушистые - Вам пора в солярий и на эпиляцию" ѼѼѼѼѼѼ Счастливую женщину невозможно обидеть, её можно только рассмешить! ѼѼѼѼѼѼ

OlgaD

Имя: OlgaD
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3151
Регистрация: 22.02.2012
Заходил(а): 11.11.2018
Город: Николаев
Телефон: 0681два74705
OlgaD
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 08:53)
Не переживайте за мої налоги, вони справно у бюджеті. А Ви дивна, спочатку цікавитеся, а коли Вам нормально відповідають-починаєте пхати свою іронію і сарказм. А потім ображаєтеся, що Лілічка груба...Ну-ну

подработка - хобби, тоже считается доходом. а ваших налогов страна до сих пор ждет.
ѼѼѼѼѼѼ "Если Вы белые и пушистые - Вам пора в солярий и на эпиляцию" ѼѼѼѼѼѼ Счастливую женщину невозможно обидеть, её можно только рассмешить! ѼѼѼѼѼѼ

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 10:59)
Цитата: Ссылка (24 Июль 2014 23:36)
так их надо было вывести сначала оттуда. и переговоры, конечно же, не с террористами, могу и лично я, но кто мне даст этот лакомый кусок


Вроде, четко написано, а вы даже не читаете то, на что отвечаете. Каждый на своей волне...

Де і що чітко , не з терористами , а з ким ? І ще раз спитаю , який це такий лакомий кусочек?
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 10:59)
Цитата: Ссылка (24 Июль 2014 23:36)
так их надо было вывести сначала оттуда. и переговоры, конечно же, не с террористами, могу и лично я, но кто мне даст этот лакомый кусок
Цитата: Ссылка (24 Июль 2014 23:59)
А с кем вы предлагаете вести переговорный процесс? С Бородаем? Со Стрелковым-Гиркиным? С Бабаем? Ну с кем, с кем? Адресно, пофамильно, не мыслию по древу.
И прежде чем вести переговоры... Вы в курсе требований, выдвигаемых террористами?


Вроде, четко написано, а вы даже не читаете то, на что отвечаете. Каждый на своей волне...

Вот именно - вопрос поставлен четко: с кем? Имя, сестра, имя! Я понимаю, что каждый на своей волне, но все еще жду ответа - с кем вы предлагаете вести переговоры? Без неопределенного "с самым главным там."
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.

OlgaD

Имя: OlgaD
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3151
Регистрация: 22.02.2012
Заходил(а): 11.11.2018
Город: Николаев
Телефон: 0681два74705
OlgaD
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:10)
Де і що чітко , не з терористами , а з ким ? І ще раз спитаю , який це такий лакомий кусочек?

в даном случае, лакомый кусочек - это влияние, власть над ситуацией, военными действиями, а это сейчас никому не надо
ѼѼѼѼѼѼ "Если Вы белые и пушистые - Вам пора в солярий и на эпиляцию" ѼѼѼѼѼѼ Счастливую женщину невозможно обидеть, её можно только рассмешить! ѼѼѼѼѼѼ
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 03:01)
Вот как раз про налоги, медстраховку, белую зарплату и т.д. мы обговаривали, но в др теме, где-то мес 6 назад,наверное, с Лілічкой. Вот незадача ...

Какая там незадача и с кем была в соседней теме - какое это имеет отношение к тому, что вы комментируете в данный момент? Пост был про а) данные иммиграции из России; б) швейцарскую систему налогообложения. Вы ставите в ответ цитату, в которой пишете, где и что полгода назад с кем-то обговаривали, причем даже не в этой теме. Содержательно.
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:33)
в даном случае, лакомый кусочек - это влияние, власть над ситуацией, военными действиями, а это сейчас никому не надо

Угу, зараз в країні така файна ситуація, що влада над нею - прям суперприз

OlgaD

Имя: OlgaD
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3151
Регистрация: 22.02.2012
Заходил(а): 11.11.2018
Город: Николаев
Телефон: 0681два74705
OlgaD
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:29)
Вот именно - вопрос поставлен четко: с кем? Имя, сестра, имя! Я понимаю, что каждый на своей волне, но все еще жду ответа - с кем вы предлагаете вести переговоры? Без неопределенного "с самым главным там."

С Путиным вести переговоры
ѼѼѼѼѼѼ "Если Вы белые и пушистые - Вам пора в солярий и на эпиляцию" ѼѼѼѼѼѼ Счастливую женщину невозможно обидеть, её можно только рассмешить! ѼѼѼѼѼѼ
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:55)
С Путиным вести переговоры

На який компроміс Ви готові?

OlgaD

Имя: OlgaD
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3151
Регистрация: 22.02.2012
Заходил(а): 11.11.2018
Город: Николаев
Телефон: 0681два74705
OlgaD
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:35)
Какая там незадача и с кем была в соседней теме - какое это имеет отношение к тому, что вы комментируете в данный момент? Пост был про а) данные иммиграции из России; б) швейцарскую систему налогообложения. Вы ставите в ответ цитату, в которой пишете, где и что полгода назад с кем-то обговаривали, причем даже не в этой теме. Содержательно.

но вы же тоже обвинили всех, кто смел упомянут о Швейцарии, во всех грехах без разбора.пост касался пункта б
ѼѼѼѼѼѼ "Если Вы белые и пушистые - Вам пора в солярий и на эпиляцию" ѼѼѼѼѼѼ Счастливую женщину невозможно обидеть, её можно только рассмешить! ѼѼѼѼѼѼ

OlgaD

Имя: OlgaD
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3151
Регистрация: 22.02.2012
Заходил(а): 11.11.2018
Город: Николаев
Телефон: 0681два74705
OlgaD
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:56)
На який компроміс Ви готові?

отвести войска и начать переписку
ѼѼѼѼѼѼ "Если Вы белые и пушистые - Вам пора в солярий и на эпиляцию" ѼѼѼѼѼѼ Счастливую женщину невозможно обидеть, её можно только рассмешить! ѼѼѼѼѼѼ
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:59)
отвести войска и начать переписку

Перемир"я вже було.
Відвести війська - куди? А бойовики підтягують свої ПЗРК і знов починають. Ще відводити? а між іншим, в Донецьку і луганську наші люди, яких в цей час катують і розстрілюють.
Переписка з Путіним? Що дає Вам підстави вірити, що він дотримається домовленостей?


Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:55)
С Путиным вести переговоры

О, поздравляю, вы громко сели в лужу как переговорщик, даже не начав столь блистательной карьеры. Путин с честным лицом изумляется вам прямо в фейс и со столь же честным лицом заявляет, что не имеет никакого отношения к тому, что происходит на востоке соседней страны. Разворачивается и уходит. Вместе с Чуркиным.

Еще столь же забавные предложения будут?
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 11:57)
но вы же тоже обвинили всех, кто смел упомянут о Швейцарии, во всех грехах без разбора.пост касался пункта б

Ну тогда и отвечать надо на соответствующую часть, цитатное поле позволяет.

Смел упомянуть - это исключительно куртуазная риторика. Я не против швейцарского уровня жизни, неоднократно его видела, там живут близкие знакомые, по работе приходилось общаться со швейцарским сектором. И весь полученный опыт в общении с ними никак не свидетельствует о том, что там - рай. Там тяжело, они пашут как проклятые, они маниакально учитывают любую, кажущуюся нам незначительной, мелочь - начиная от района проживания, потому что кантональные налоги, до места работы и времени добирания, потому что компенсация. И одновременно просто вижу, что те, кто кричит про Швейцарию тут, себе этого не представляют во всех подробностях. Не представляют того, что будь тут Швейцария, обстоятельства во всех семьях бы поменялись. И не факт, что всем бы это понравилось - опять будут виноваты власть имущие, да кто угодно, но не они сами. А когда сводится к тому, что лично они сделали бы (и на что готовы в обеспечение такой жизни) - начинается игра в стрелочника. "А чо я?"
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.

Мята

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3120
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Мята
VIP пользователь
   25 июля 2014
-
В конце всего мы будем помнить
не оскорбления наших врагов,
а молчание наших друзей.
 
МАРТИН ЛЮТЕР КИНГ
 
isabel

isabel

Имя: Sveta
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 686
Регистрация: 08.09.2011
Заходил(а): 10.04.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
isabel
Активный пользователь
   25 июля 2014
Цитата: Ссылка (25 Июль 2014 12:38)
Я не против швейцарского уровня жизни, неоднократно его видела, там живут близкие знакомые, по работе приходилось общаться со швейцарским сектором. И весь полученный опыт в общении с ними никак не свидетельствует о том, что там - рай. Там тяжело, они пашут как проклятые, они маниакально учитывают любую, кажущуюся нам незначительной, мелочь - начиная от района проживания, потому что кантональные налоги, до места работы и времени добирания, потому что компенсация.

я к этому добавлю лишь, что там очень-очень дорогие продукты, скорее всего самые дорогие в Европе, даже молочка и шоколад, которыми они славятся
la vita e bella
Просматривают эту тему:

Forum