• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Смертная казнь, кто "за"? кто "против"?

Аннушка   
Администратор   
19 февраля 2010 20973 265

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 mallinka 01 февраля 2013, 20:33
Это, я так понимаю, адресовано мне. Освободите меня от общения с вами. Мне оно не приятно и ничего, кроме оскорблений в мою сторону, не несёт.
Девушка, умерьте свое ЧСЗ. Вы ко мне прицепились хотя я вас не трогала. Перечитайте другую темку. Если у вас проблемы с чем-то кем0то я тут не причем. 
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Китиха 01 февраля 2013, 20:48
Можлива просто помилка
Так це має статися не найближчим часом, а коли вже всі суди винесуть вирок. 
Nana A

Nana A

Имя: Наночка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 337
Регистрация: 17.01.2012
Заходил(а): 05.09.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0631429157
Nana A
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 mallinka 01 февраля 2013, 20:17
А вы думаете, что таких не будет? В какое время мы живем? Неужели есть ещё витающие в облаках и думающие, что в тюрьмах сидят исключительно преступники?
Нет,конечно,давайте кормить сотни тысяч маньяков,убийц,рецидивистов!!! Правильно,девочки! А потом придет очередной "добрый "президент и их отпустит и эти "существа" будут рвать,кромсать,душить,насиловать наших детей и близких! Правильно,давайте их пожалеем,давайте будем гуманнее!!!А вы спросите хоть одну мать,отца,других родственников детей,которых растерзали эти "животные" и они вам все расскажут о том,нужна ли смертная казнь или ладно пусть живут...Потому как в нашей стране люди живут по принципу - моя хата с краю и по боку остальное!
Господь сказал: «Бойся слез обиженного тобой человека, ведь он будет просить меня о помощи, и я помогу».

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Китиха 01 февраля 2013, 20:48
Можлива просто помилка
Я высказала свою мысль относительно реальных фактов. Тоесть что делать с реальным уродом. И все. Я не детектив чтобы думать как и что доказать. но я хочу чтобы тварьЮ которая, например изнасиловала падчерицу была повешена. Я хочу чтобы баба, оставившая ребенка в мусорке умерла в газовой камере.  И я говорю за тех людей , чья вина реальна. Не надо делать из меня монстра. Мы по разному воспринимаем вопрос темы. И нет я не буду среди расстрелянных, пока у меня крыша набекрень не слезет, если будет то правосудие о котором я говорю)
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
Фильм есть хороший - "Последний палач"
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 mallinka 01 февраля 2013, 20:29
Есть. Всего 1 предложение, что такая проблема имеет место быть. И как в  продолжение про детей. Такое впечатление, что убитых маньяком детей жалко, а невинно казненных, тоже чьих-то детей, мужей, отцов, братьев - нет 
Всіх шкода. Крім злочинців. Що там йож каже? Підвищувати освіту та рівень життя? Так, бо рівень життя включає і державну систему покарання,  і покараних помилково буде менше з кожним роком такого покращення.
Це питання з розряду бунту Івана Карамазова. Цей світ недосконалий, нічого досконалого в ньому не існує. Немає досконалого суспільства, досконалої системи покарання. Без системи покарання суспільство не існує. Чи треба шукати універсальну відповідь, яка влаштує всіх? Не знайдемо, її також немає. Кожний для себе вирішує самостійно, яких поглядів дотримуватися.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Ксюшище 01 февраля 2013, 20:54
Не надо делать из меня монстра. Мы по разному воспринимаем вопрос темы. И нет я не буду среди расстрелянных, пока у меня крыша набекрень не слезет, если будет то правосудие о котором я говорю)
Я не делаю, я просто спрашиваю - готовы? Не готовы. С Вами этого не может быть, потому что не может быть никогда. Ни оказалась не в том месте не в то время, ни по оговору. Вы, я так поняла, рассматриваете идеальную ситуацию в идеальном государстве. Ну, можно поговорить, это ж форум
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 dina_barta 01 февраля 2013, 20:19
А може це Ви помиляєтеся та плутаєте? Чи це неможливо? Людина - соціальна істота. Не може жити у соціумі без того, щоб вбивати собі подібних чи гвалтувати (у тому числі дітей) - нехай не живе. І нехай решта джинів залишається у своїх пляшках. Коли ми говоримо про людське життя, то також і говоримо про життя тих, у кого ці нелюді його відібрали. Ми ж це не будемо скидати з рахунків? Заплющувати на це очі? Якщо не можна відбирати життя апріорі, то його не можуть відбирати злочинці також. А якщо вони цю заборону порушили, то навіщо цінувати їхнє життя? З якого дива? Прикидатися мегагуманними? До біса.
- Чому ти б'єш Петю?
- А він перший почав!!!

Ми ж не хлопчики у пісочниці. Якщо на державному рівні дозволяється вбивати, то як пояснити дитині, що вбивство - це погано? Починати розмазувати, що поганих людей вбивати можна, а хороших не можна? Ну от і припливли, як кажуть, бо один готовий педофіла придушити, а інший будь-кого, хто плюне під його вікнами. А що, теж погано себе поводить...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Китиха 01 февраля 2013, 21:01
Я не делаю, я просто спрашиваю - готовы? Не готовы. С Вами этого не может быть, потому что не может быть никогда. Ни оказалась не в том месте не в то время, ни по оговору. Вы, я так поняла, рассматриваете идеальную ситуацию в идеальном государстве. Ну, можно поговорить, это ж форум
В идеальном государстве детей не насилуют. Лен, я вас уважаю, но каждому свое место. Черти должны быть в аду.
africa

africa

Имя: africa
Группа: Пользователь
Сообщений: 72
Регистрация: 22.10.2011
Заходил(а): 16.01.2021
Город: Никольское (Ленингр.)
africa
Пользователь
   01 февраля 2013
А еще есть хороший фильм о смертной казни Зеленая миля". Как-то трудно относиться однозначно к этому вопросу после его просмотра. Невиновно осужденный Джон Коффи был казнен на электрическом стуле. А тот, кто на самом деле совершил эти убийства - случайно застрелен в камере.
"Ты узнаешь без проблем мой в ромашку "Ситроен" по квадратным колесАм..."

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 africa 01 февраля 2013, 21:08
А еще есть хороший фильм о смертной казни Зеленая миля". Как-то трудно относиться однозначно к этому вопросу после его просмотра. Невиновно осужденный Джон Коффи был казнен на электрическом стуле. А тот, кто на самом деле совершил эти убийства - случайно застрелен в камере.
Я видела этот фильм. Неудачный пример.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Ксюшище 01 февраля 2013, 21:09
Я видела этот фильм. Неудачный пример.
Чому це невдалий?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Ксюшище 01 февраля 2013, 21:07
В идеальном государстве детей не насилуют. Лен, я вас уважаю, но каждому свое место. Черти должны быть в аду.
Я мала на увазі ідеальну систему управління та покарання. Людина буде визначати чорт чи не чорт. Можлива помилка. Ті, хто ЗА, мають погодитися з деяким відсотком помилкових покарань. І бути готовими попасти в цей відсоток. От і все.

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 21:09
Чому це невдалий?
Насколько детально вы его помните? Там вся ситуация сложилась, конечно может частично, но из-зи мистического дара героя. В реальности этот пример ну.... как бы вам... ну все равно что сказку в пример бы назвали)))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Ксюшище 01 февраля 2013, 21:13
Насколько детально вы его помните? Там вся ситуация сложилась, конечно может частично, но из-зи мистического дара героя. В реальности этот пример ну.... как бы вам... ну все равно что сказку в пример бы назвали)))
Містичний дар героя - це лише обставина. Таких обставин може бути мільйон різних варіантів, не в них суть. А в тому, що людина може виявитись насправді невинною, навіть якщо всі факти говорять проти неї. І це якраз вже реальність, а не казка.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Оффтик

Девочки модераторы, сорри)
А где теперь общаться не очем?) ВОт как раньше , когда побылинькому надо))) Чат будет или мне повылазило?)
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   01 февраля 2013
Нащо фільми? Почитайте, скільки людей було осуджено за вбивства, які скоїли Ткач та Чикатило.



Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 21:04
Якщо на державному рівні дозволяється вбивати, то як пояснити дитині, що вбивство - це погано? Починати розмазувати, що поганих людей вбивати можна, а хороших не можна? Ну от і припливли, як кажуть, бо один готовий педофіла придушити, а інший будь-кого, хто плюне під його вікнами. А що, теж погано себе поводить...
Якісь примітивні міркування, як на мене... Що, дійсно не зможете пояснити дитині про вбивство, якщо буде смертна кара? Складніше пояснити, чому Брейвік живе у трикімнатній камері з кабінетом, ноутом та спорткуточком і права качає про утиски його конституційних прав, скарги катає на кілька десятків сторінок після того, що вбив ні за що 77 дітей, а 151 людину поранив, "признан вменяемым, виновным и приговорён к 21 году тюремного заключения"? Це не складно буде пояснити? Коротше кажучі, всі при своєму. Хтось на позиції "треба вдосконалювати суспільство, щоб не було вбивць ", а хтось "треба вдосконалювати суспільство, щоб не було безневинно засуджених".

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 21:16
Містичний дар героя - це лише обставина. Таких обставин може бути мільйон різних варіантів, не в них суть. А в тому, що людина може виявитись насправді невинною, навіть якщо всі факти говорять проти неї. І це якраз вже реальність, а не казка.
Я согласна только с одним: до самого верха не добраться, а так я не понимаю современных женщин. В одной теме все восторгаются реальной стервой, мол так и надо во имя зашиты своих детей, в другой  отстаивают права нелюдей. Нелогично как-то, девушки.))) Ваша любимая Хюока разбираться бы не стала))) ПОвеяло неладным сразу на кол, чтобы спокойно было)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 dina_barta 01 февраля 2013, 21:18
Якісь примітивні міркування, як на мене... Що, дійсно не зможете пояснити дитині про вбивство, якщо буде смертна кара? Складніше пояснити, чому Брейвік живе у трикімнатній камері з кабінетом, ноутом та спорткуточком і права качає про утиски його конституційних прав, скарги катає на кілька десятків сторінок після того, що вбив ні за що 77 дітей, а 151 людину поранив, "признан вменяемым, виновным и приговорён к 21 году тюремного заключения"? Це не складно буде пояснити? Коротше кажучі, всі при своєму.
Ну довічне ув"язнення у вітчизняних тюрмах дуже відрізняється від умов, в яких живе Брейвік. 
Хоча заперечувати не буду - ця людина отримала навіть не занадто м"яке покарання, його фактично по голівці погладили. В камеру 2х2 з цілодобовим світлом без перспективи побачити навіть небо до кінця життя було б куди логічніше.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum