• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Слабченко. Збираю інформацію

moonsun   
VIP пользователь   
06 июня 2013 11047 44
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   25 июня 2013
Офіційна відповідь від головного лікаря на мою заяву підтвердила мої припущення. В них немає жодних заяв щодо Слабченко. Моя перша і поки єдина. Через те, що свій біль ми переживаємо вдома, не повідомляємо про помилки в діагностиці, такі "фахівці" продовжують "працювати". Євген Павлович з розумінням і увагою мене прийняв, але він має діяти згідно законів і правил і на сьогоднішній момент може надати мені тільки свою лікарську допомогу, за що я, звісно, щира вдячна. Але жодних адміністративних заходів не може вжити жоден адміністратор, не маючи достатніх підстав. Тому прошу про подальшу допомогу. Потрібно мати заяви з копіями висновка УЗД Слабченко і діагностики іншого фахівця чи інші аналізи, що спростовують її висновки. Через пару тижнів я зможу привезти і відвезти, якщо в цьому складність. Це потрібно, щоб надати офіційні докази того, що моя ситуація неунікальна. Інакше ще невідомо скільки дівчат і діточок будуть заручниками ситуації, коли сарафанне радіо транслює, а офіційної інформації немає.
Напишіть, будь ласка, тут чи в приватному повідомленні, хто готовий написати заяву головному лікарю, щоб повідомити йому про помилки в діагнозах і надати свою приватну інформацію: ім'я, діагноз, копії висновків. Дякую.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   25 июня 2013
апну ввечорі.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
confident

confident

Имя: Танюшка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1636
Регистрация: 02.03.2013
Заходил(а): 30.10.2018
Город: Николаев
Телефон: 093-044-33-22, 066-455-45-25
confident
VIP пользователь
   07 августа 2013
я тоже слышала за эту Слабченко очень много плохого,сама была только раз у неё на приёме,она хамка чистой воды,я говорю что можно чтоб муж зашёл посмотреть на узи ,а она мне говорит Та что он там не видел,меня это так разозлило.А так слышала что про неё оч много плохих отзывов что такие диагнозы немыслимые ставит,и что у детей нет одной почки и что даун и т д,гнать таких в шею нужно!!!!
В семейной жизни надо считаться с мыслями, убеждениями, чувствами, стремлениями любимого человека.

Aflybinka

Имя: ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 310
Регистрация: 07.05.2014
Заходил(а): 13.07.2015
Город: Николаев
Телефон: 093 966 28 12
Aflybinka
Активный пользователь
   02 июня 2014
Цитата: Ссылка (06 Июнь 2013 12:18)
Дівчата, допоможіть зібрати докази профнепридатності Слабченко - проФФесіонала з УЗД з ЖК на Нікольській. Через цю гніду я втратила дитину і цього їй так не залишу. Поки лікарі розбираються з папірцями з аналізами і висновками і шукають, яким саме чином мене запевнити, що я сама собі буратіно, я хочу зібрати описи її поведінки і максимально поширити цю інформацію, а от що-що, а це я вмію. Не скажу, що геть не хочу повернути їй ті емоції, в які вона вкинула всю нашу родину, але головне - місто має знати своїх героїв, люди, що потребують допомоги, не мають потрапляти до рук таких... Буду дуже вдячна за розповіді, якщо до них ще й якісь аналізи додаються, взагалі супер (звісно, приватна інформація не поширюватиметься); в приватних повідомленнях чи в темі - як вам зручно.
Цікавлять і хибні діагнози, висновки, і взагалі описи "приємного" стиля спілкування.
Якщо комусь вона подобається і влаштовує, рада за вас, але ця точка зору мене не цікавить, я навіть і не намагаюся претендувати на об'єктивність в цій ситуації.

Здравствуйте! Надеюсь у вас уже все хорошо) Хочу сказать сразу спасибо вам за эту тему!!! Я не знаю таких слов, чтобы описать эту никчемную женщину... не открывается рот называть ее врачом... Я по глупости к ней попала на УЗИ и сразу после приема на сохранение, ревела каждый день! Она испортила мне все впечатления о беременности!!!! Я с 20нед. готовилась на преждевременные роды т.к. она увидела у моего ребенка водянку головного мозга, диагноз и не выговоришь. После сохранения на коленях ползла к Слюсарю, который конечно все опроверг, сказал что на этом сроке такой размер желудочков это норма, но все-равно я паниковала до последнего. сколько потрачено денег и нервов!!!!!!!! Родился у меня здоровый ребенок) но я решила. что не подарю ей этого... и тут началось... обменку не отдавали, на приемы не принимали, в итоге "по-секрету" в ЖК сказали, что я не одна такая, и чтоб не тратила нервы ее все-равно не уволят. Так и вышло прошло уже 1.5года, я эту консультацию обхожу десятой дорогой! Но все помню. как вчера. очень надеюсь, что у вас все получится, или уже получилось) Еще раз спасибо. за возможность выговорится!
Просматривают эту тему:

Forum