• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Дистанционное обучение, домашнее обучение

DAKOS   
Новичок   
20 февраля 2012 13669 101
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 10:25)

Вот я и думаю, зачем нам ходить в школу????!!!!!

а какие сейчас у государства условия для того, чтобы получить разрешение на домашнюю форму обучения?
Lena123

Lena123

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 337
Регистрация: 28.09.2010
Заходил(а): 07.05.2015
Город:
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0972990602
Lena123
Активный пользователь
   08 ноября 2013
Еще не узнавала. Но в нашей команде человек пять не учится в школе. Так что это возможно, я так понимаю.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 10:33)
а какие сейчас у государства условия для того, чтобы получить разрешение на домашнюю форму обучения?

Є дві форми: екстернат та домашнє навчання. Екстернат - це коли лише здаєш екзамени, і все, причому можна хоч за всю школу гамузом здати теоретично. Домашнє - приписаний до свого класу, йдеш нарівні з усіма, лише вчителі приходять до тебе додому (в класі старшої доньки так вчиться один хлопчик, у нього якесь захворювання важке). Домашнє навчання можливе лише для хворих дітей. Екстернат - для особливих випадків, типу чи то дитина геній та перестрибує через класи, чи то спортсмен дуже якийсь там, чи то живе дитина бозна-де на хуторі, де шкіл немає, і тому подібне. Просто так за бажанням - фігвам, ми вже років три билися на цю тему з чиновниками від освіти, глухо. /ca3
Але влітку цього року я дізналася ще про одну можливість, дистанційного навчання. Ввели у якості експерименту років три чи чотири тому в Симферопольській школі, і в цьому році начебто ще долучили до експерименту кілька шкіл, якщо не помиляюсь, у Вінниці та Харкові. Плюс начебто в Києві теж є така школа, але там якось мутнувато, типу лише для києвлян, чи то щось таке.
Ми вже намилилися туди в Симферопольську школу переводитись в наступному році. /dance3 В цьому році, на жаль, не встигли, бо прийом там у травні. Плюс, можна і посеред року теоретично, але то вже складніше, та й не хочеться поки що рік розривати. Хоча, можливо, взимку вже на другий семетр так зробимо, хоча я не впевнена ще, думаємо поки.
Там навчання йде вдома, але треба приїжджати два рази на рік на екзамени. Можна здавати і по скайпу, але за відгуками тих, хто там вчиться, тоді оцінки високі вчителі бояться ставити, тому вище 8-9 не буде, якщо лише по скайпу.
Lena123, може, разом спробуємо на дистанційну, веселіше буде? /a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   08 ноября 2013
Мене у домашньому навчанні бентежить мала кількість спілкування зі сверстниками. Якось занадто теплично виходить
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   08 ноября 2013
И как бедные дети успевали 15 лет назад и в школу на 6-7 уроков, и в художку, и в музыкалку, где и сольфеджио и инструмент и вокал... А еще и во дворе задержаться на часик. Видимо, мамы моего поколения поголовно были извергами.
t.me/zhgoogl
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:03)
Мене у домашньому навчанні бентежить мала кількість спілкування зі сверстниками. Якось занадто теплично виходить

Це якщо у дитини немає спілкування, крім школи.
А якщо є і так достатньо?
Шкільний клас - це більше схоже на примусове спілкування, ніж на дружбу. У моїх дівчат в своєму класі друзів лише один-два, до решти вони байдужі. Зате є друзі з художньої школи, з волейбольної секції, з інших класів та шкіл, брати-сестри друзів, ще якимись шляхами знайомляться, та й між собою дуже дружні, - тож не сказала б, що вони щось суттєве втратять з точки зору спілкування, швидше навпаки. До речі, за відгуками тих, хто навчається вдома, те ж саме виходить. Пишуть, що спілкування стало лише приємнішим, бо діти спілкуються лише з тими, з ким хочуть, а не з ким школа примусила.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:09)
Пишуть, що спілкування стало лише приємнішим, бо діти спілкуються лише з тими, з ким хочуть, а не з ким школа примусила.

А во взрослой жизни не всегда получается общаться только с тем, с кем хочется. И надо бы учиться строить отношения с малоприятными людьми.
t.me/zhgoogl
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:11)
А во взрослой жизни не всегда получается общаться только с тем, с кем хочется. И надо бы учиться строить отношения с малоприятными людьми.

Кому треба?
А може, навпаки, треба вчитися вибирати для спілкування лише тих, з ким хочеться спілкуватися?
До того ж, не впевнена, що для такого навику треба 11 років життя витрачати, по 5-7 годин щоденно. Тим паче у тому віці, коли психіка лише формується.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Lena123

Lena123

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 337
Регистрация: 28.09.2010
Заходил(а): 07.05.2015
Город:
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0972990602
Lena123
Активный пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:03)
И как бедные дети успевали 15 лет назад и в школу на 6-7 уроков, и в художку, и в музыкалку, где и сольфеджио и инструмент и вокал... А еще и во дворе задержаться на часик. Видимо, мамы моего поколения поголовно были извергами.

Потому что их учили на уроках, и учителя бились за результат, а сейчас всем все равно, и ребенок получает знания не в школе, а то, что мама дома рассказала. Вот в чем проблема! Только они получают ребенка свеженького, а я измученного, уставшего, которому в 19-00 в голову уже ничего не лезет!
В моей школе учительница украинского училась в запорожском университете, ей лекции читал сам Иван Драч. Она с нас требовала, но и давала оччеень много! Химичка спрашивала каждого на уроке по 10 раз, а тут вызывают к доске один раз в месяц!!! Историк так читал предмет, что в институте я на лекции по истории просто не ходила, а за экзамен получила автомат пятерку. В нашей школе даже троешники приезжали с олимпиад со 2-3 местами. А здесь смотрю сыну  в конспекты - и вижу ФИГУ!!!
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   08 ноября 2013
Думаю, тема создана для обмена информацией, а не мнениями. Я потом где-то в другом месте порассуждаю=) (когда обед на работе будет) Ну и каждый имеет право выбирать то, что считает лучшим для своего ребенка.
t.me/zhgoogl

nana7

Имя: nana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1071
Регистрация: 12.08.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
nana7
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:17)
Потому что их учили на уроках, и учителя бились за результат, а сейчас всем все равно, и ребенок получает знания не в школе, а то, что мама дома рассказала. Вот в чем проблема! Только они получают ребенка свеженького, а я измученного, уставшего, которому в 19-00 в голову уже ничего не лезет!
В моей школе учительница украинского училась в запорожском университете, ей лекции читал сам Иван Драч. Она с нас требовала, но и давала оччеень много! Химичка спрашивала каждого на уроке по 10 раз, а тут вызывают к доске один раз в месяц!!! Историк так читал предмет, что в институте я на лекции по истории просто не ходила, а за экзамен получила автомат пятерку. В нашей школе даже троешники приезжали с олимпиад со 2-3 местами. А здесь смотрю сыну  в конспекты - и вижу ФИГУ!!!

а в якій ви школі вчились якщо не секрет?
Look at the stars, look how they shine for you, and everything you do, yeah, they were all yellow...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   08 ноября 2013
Перечитала темку спочатку і свої ранні дописи майже дворічної давності.
Цікаво все таки, як суттєво змінює відношення до домашнього навчання всього лише наявність у дитини достатньої кількості друзів поза школою, а також достатньо інтересів знову ж таки поза школою. /m0180  Ну і, мабуть, перехід з молодшої школи до старшої та відповідно інший вік дитини.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   08 ноября 2013
jozh, мы то же собрались в симферопольскую школу в следующем году .
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
Lena123

Lena123

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 337
Регистрация: 28.09.2010
Заходил(а): 07.05.2015
Город:
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0972990602
Lena123
Активный пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:29)
а в якій ви школі вчились якщо не секрет?

В средней школе с. Сырово Николаевской области.
Lena123

Lena123

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 337
Регистрация: 28.09.2010
Заходил(а): 07.05.2015
Город:
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0972990602
Lena123
Активный пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:48)
jozh, мы то же собрались в симферопольскую школу в следующем году .

Боже, боюсь Симферопольская школа не выдержит такого наплыва)))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:48)
jozh, мы то же собрались в симферопольскую школу в следующем году .

О, колега!  /330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77 /a70db97a126f768a800cbde624ada4a7 
А який клас? Мої у шостому і восьмому зараз. Але старша поки ще розмірковує, чи то хоче, чи то не хоче, ще сама толком не визначилася.
 
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:54)
Боже, боюсь Симферопольская школа не выдержит такого наплыва)))

Нічого, раз вляпалися у таке, хай тепер тримаються. /m0180
А якщо серйозно, то у них трохи напряжно з першокласниками стало з минулого року, бо дійсно багато дуже бажаючих. А переводи в класи постарше рідше поки що. Правда, була одна дівчина, яка навіть в 11-й клас до них перевелась сама. /blink  Так вона писала, що дуже задоволена, встигла за рік суттєво підвищити рівень своїх знань (хоча й до того непогано вчилася), і поступила в ВУЗ без проблем.

До речі, ще важлива інформація про Симферопольську школу: плата за навчання за рік у них зараз 500 грн., можна частинами виплачувати. Але з врахуванням цін зараз на шкільну форму, побори в школі тощо, все одно економія виходить, навіть якщо порахувати поїздки туди на екзамени. Я вже рахувала для себе. /m0180
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 11:54)
Боже, боюсь Симферопольская школа не выдержит такого наплыва)))

я думаю, что не многие решатся на такое.
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 12:02)
О, колега!  /330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77 /a70db97a126f768a800cbde624ada4a7 
А який клас? Мої у шостому і восьмому зараз. Але старша поки ще розмірковує, чи то хоче, чи то не хоче, ще сама толком не визначилася.
 
Мы в пятый класс пойдем. Да, из-за того что начальные классы переполнены, поэтому и ждем.
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   08 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (08 Ноябрь 2013 12:07)
Мы в пятый класс пойдем. Да, из-за того что начальные классы переполнены, поэтому и ждем.

Ого, вже і четверті класи переповнені? Про це не знала, чула лише про 1-й клас.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Lena123

Lena123

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 337
Регистрация: 28.09.2010
Заходил(а): 07.05.2015
Город:
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0972990602
Lena123
Активный пользователь
   08 ноября 2013
Рассказала своему мужу по телефону об этой школе, а он мне встречный вопрос (как юрист). А может такое быть, что у этой школы отберут аккредитацию, и ребенок останется без "бумажки" вообще. В нашей стране это не редкость.
Просматривают эту тему:

Forum