• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Как научить ребенка делать домашнее задание самостоятельно?

Lena123   
Активный пользователь   
11 сентября 2012 20663 215
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   12 сентября 2012
мамочки, не обижайтесь но у меня само слово "таймер" вызывает отторжение ну вы сами пробовали жить по таймеру да еще по чужому, а не своему собственному? по-моему, это только лишний стресс. если уж не хочет ребенок что-то делать, то лучше пусть не делает сейчас, потом поест, позанимается, когда настроение будет. ну может, проголодается разок или плохую отметку в школе получит, сделает выводы сам
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 mamatanya 12 сентября 2012, 08:39
мамочки, не обижайтесь но у меня само слово "таймер" вызывает отторжение ну вы сами пробовали жить по таймеру да еще по чужому, а не своему собственному? по-моему, это только лишний стресс. если уж не хочет ребенок что-то делать, то лучше пусть не делает сейчас, потом поест, позанимается, когда настроение будет. ну может, проголодается разок или плохую отметку в школе получит, сделает выводы сам


Плюсую.
До того ж, зверніть увагу ось на що: якщо підганяє чи ставить таймер мама, то з точки зору дитини саме мама дратує, ставить обмеження тощо. Причому обмеження дурні (не ображайтеся, але з точки зору дитини саме дурні). Якщо строк виконання домашніх завдань не впливає ні на що, окрім сприйняття мами, то це мамі треба заспокоїтися та переглянути свої погляди на життя. Якщо ж впливає на щось (наприклад, не встигає їх зробити, або ж робить тоді, коли вже треба лягати спати, або ж ніколи не гуляє на свіжому повітрі тощо), то саме з цим і треба працювати, і це буде зрозуміло в тому числі й дитині. Або це вимоги ставить школа, або це питання здоров'я, але в будь-якому разі буде зрозуміло, що це не мама собі придумала, а от є об'єктивні обставини.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 jozh 12 сентября 2012, 08:46


Плюсую.
До того ж, зверніть увагу ось на що: якщо підганяє чи ставить таймер мама, то з точки зору дитини саме мама дратує, ставить обмеження тощо. Причому обмеження дурні (не ображайтеся, але з точки зору дитини саме дурні). Якщо строк виконання домашніх завдань не впливає ні на що, окрім сприйняття мами, то це мамі треба заспокоїтися та переглянути свої погляди на життя. Якщо ж впливає на щось (наприклад, не встигає їх зробити, або ж робить тоді, коли вже треба лягати спати, або ж ніколи не гуляє на свіжому повітрі тощо), то саме з цим і треба працювати, і це буде зрозуміло в тому числі й дитині. Або це вимоги ставить школа, або це питання здоров'я, але в будь-якому разі буде зрозуміло, що це не мама собі придумала, а от є об'єктивні обставини.


Сьогодні не впливає, а завтра виникне необхіднісь десь прискоритись, щоб встигнути щось важливе зробити, а дитина НЕ ВМІЄ, бо ніхто не привчив.
А контрольні роботи, а екзамени? Там ніхто додатковий час не дасть.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Orchid 12 сентября 2012, 08:52


Сьогодні не впливає, а завтра виникне необхіднісь десь прискоритись, щоб встигнути щось важливе зробити, а дитина НЕ ВМІЄ, бо ніхто не привчив.
А контрольні роботи, а екзамени? Там ніхто додатковий час не дасть.


Темперамент у дітей різний. Одні живчики, а інші - довго запрягають. І останнім підганяння на користь не піде, лише нашкодить. Те, що в нас суспільство заточене під "швидко, швидко, а то не встигнеш", аж геть не аргумент на користь псувати дитині нервову систему.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 jozh 12 сентября 2012, 08:57


Темперамент у дітей різний. Одні живчики, а інші - довго запрягають. І останнім підганяння на користь не піде, лише нашкодить. Те, що в нас суспільство заточене під "швидко, швидко, а то не встигнеш", аж геть не аргумент на користь псувати дитині нервову систему.


А коли він буде отримувати погані оцінки через те, що його не привчили робити швидше -це не псує нервову систему? Я своєму сто разів на день повторюю: "Ти можеш швидше? Що ти як черепаха ... і т.п.", не страждає його нервова система від таких зауважень. Ми живемо в в соціумі, а не в лісі, потрібно приймати правила суспільства. Не думаю, що ви сильно б хвилювалися, щоб не зіпсувати нервову систему, наприклад, водію маршрутки, який їде зі швидкістю 40 км/год, на кожній зупинці виходить покурити, водички попити ...
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 mamatanya 12 сентября 2012, 08:17

у меня хоть дети еще не школьники, но сама в детстве такая же была. Вы пробовали просто дать возможность самому выполнять задания столько, сколько хочет? и не день-два, а скажем, неделю. сужу по себе - когда мне хотелось во дворе побегать, то быстреенько все заканчивала, а иногда настроение такое было, что посидеть-помечтать. на качестве уроков и на моем самочувствии никак это не отражалось. иногда вообще весь день так проходил - сделала один пример, потом пошла чаек налила, бутербродик скушала, потом еще пример решила, порисовала чуть-чуть, снова пример решила. ну а почему обязательно каждый день должно быть одно и то же, чтоб быстро сделал и пошел, ну не всем это подходит.

Извините, но у меня тоже есть свои планы, свой график и 2 детей. И размазывать на целый день выполнение того, что укладывается в 2 раза по 15 минут, я даже не просто не хочу, но и не могу себе позволять. А умение для ребенка сконцентрироваться и сделать что-то в отведенное время - на мой взгляд, очень полезно. Быстрота выполнения не относится к творческим заданиям, заданиям на сообразительность. А нудные прописи - самое оно. Математику ребенок делает сам, и с удовольствием.
Насчет того, что не всем подходит быстро сделал и пошел, - не всем. Ну на то и мама, чтобы методом проб и ошибок искать лучший способ.
Я сама еще та тянучка по жизни, таймер лично для меня очень упрощает жизнь.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Orchid 12 сентября 2012, 09:07


А коли він буде отримувати погані оцінки через те, що його не привчили робити швидше -це не псує нервову систему? Я своєму сто разів на день повторюю: "Ти можеш швидше? Що ти як черепаха ... і т.п.", не страждає його нервова система від таких зауважень. Ми живемо в в соціумі, а не в лісі, потрібно приймати правила суспільства. Не думаю, що ви сильно б хвилювалися, щоб не зіпсувати нервову систему, наприклад, водію маршрутки, який їде зі швидкістю 40 км/год, на кожній зупинці виходить покурити, водички попити ...


А Ви впевнені, що не страждає?
Ще й самооцінка до купи...
Якщо дитина від природи флегматик чи меланхолік, то його не можна "виправити", його можна лише зламати. Навчити робити швидше не за рахунок більш швидких рухів чи швидкого думання, а за рахунок оптимізації, тобто не робити зайвого чи там робити кілька справ одночасно тощо, - це нормально і це потрібно. Це і є допомога батьків, враховуючи індивідуальні особливості дитини, навчити її знаходити свій особистий оптимальний варіант дій. А не тупо підганяти.
І якщо вже вибирати між поганими оцінками та здоровою нервовою системою дитини, я б вибрала останнє, не задумуючись. Погані шкільні оцінки закінчаться через 11 років школи, а нервова система залишиться на все життя. І на щастя у житті нервова система впливає набагато більше, ніж шкільні оцінки.

А приклад з водієм Ви невірно навели - якраз враховуючи свої власні схильності, в тому числі і темперамент, треба вибирати собі професію. І не йти у водії, якщо маєш схильність до помріяти та задумуватися.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Ми все життя живемо за таймерами)) На роботу/до школи не спізнитися; звіти здати; проекти закінчити, речі попрати, щоб встигли посохнути; за квартиру своечасно заплатити; борщ в холодильник поставити, щоб не встиг закиснути... ліки прийняти 4 рази на день, через півгодини після іди)) Чому не привчатися до цього з дитинства?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Нява Малика 12 сентября 2012, 09:10

Извините, но у меня тоже есть свои планы, свой график и 2 детей. И размазывать на целый день выполнение того, что укладывается в 2 раза по 15 минут, я даже не просто не хочу, но и не могу себе позволять. А умение для ребенка сконцентрироваться и сделать что-то в отведенное время - на мой взгляд, очень полезно. Быстрота выполнения не относится к творческим заданиям, заданиям на сообразительность. А нудные прописи - самое оно. Математику ребенок делает сам, и с удовольствием.
Насчет того, что не всем подходит быстро сделал и пошел, - не всем. Ну на то и мама, чтобы методом проб и ошибок искать лучший способ.
Я сама еще та тянучка по жизни, таймер лично для меня очень упрощает жизнь.


Це однозначно.
Бо так саме можна виправдовувати тим темпераментом та іншими особливостями дитини банальну її (чи свою) лінь та розхлябаність. Що саме правильно для конкретної дитини та у конкретній ситуації - краще, ніж її мама та тато, не може знати ніхто.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Orchid 12 сентября 2012, 09:17
Ми все життя живемо за таймерами)) На роботу/до школи не спізнитися; звіти здати; проекти закінчити, речі попрати, щоб встигли посохнути; за квартиру своечасно заплатити; борщ в холодильник поставити, щоб не встиг закиснути... ліки прийняти 4 рази на день, через півгодини після іди)) Чому не привчатися до цього з дитинства?


Більшість з цих речей можна зробити раніше чи пізніше. Невже той борщ у холодильник треба занести строго за три секунди, бо через три хвилини від уже скисне?
Вміння організовувати свій час не має ніякого відношення до швидкості виконання чогось там. Навпаки, хаотичне бігання по дому під час зборів до школи лише вповільняє ті збори.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 jozh 12 сентября 2012, 09:22


Більшість з цих речей можна зробити раніше чи пізніше. Невже той борщ у холодильник треба занести строго за три секунди, бо через три хвилини від уже скисне?
Вміння організовувати свій час не має ніякого відношення до швидкості виконання чогось там. Навпаки, хаотичне бігання по дому під час зборів до школи лише вповільняє ті збори.

У меня несколько раз скисал борщ потому, что я откладывала поставить его в холодильник, потом забывала, потом уходила по делам и т.д. и т.п.
Хаотичного бега по дому можно избежать, вовремя подготавливая все заранее. То есть те же рамки, когда временные, когда организационные.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Нява Малика 12 сентября 2012, 09:25

У меня несколько раз скисал борщ потому, что я откладывала поставить его в холодильник, потом забывала, потом уходила по делам и т.д. и т.п.
Хаотичного бега по дому можно избежать, вовремя подготавливая все заранее. То есть те же рамки, когда временные, когда организационные.


Во-во. Питання не в швидкості, а в самоорганізації. Комусь допомагає таймер, комусь правильна послідовність дій (наприклад, починати ті уроки не зі складного матеріалу, а з простого, для "розкачки"), комусь попередня підготовка для настрою (наприклад, чаю попити чи прогулятись трохи), комусь перерви маленькі (а не дві години підряд зі стола не вставати) і так далі. Ще може впливати сам час виконання домашньої роботи (наприклад, по собі знаю, що у період приблизно з 15 до 17 в мене мозок практично не працює, можу в той програмний код втупитись, і так толком нічого й не зробити, зате в першій половині дня та ввечері після 19-ти раз-два і готово). І так далі, просто треба підібрати той режим, який краще підходить.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   12 сентября 2012

ну то навчиться по ходу все життя будуть з"являтись нові обставини, нові правила, нові потреби.
моя мати мені 30 років дірку в голові робила, що я з дитиною ніколи-ніколи не впораюсь, а тепер не розуміє, як я ще й на другу наважилась і працювати встигаю.


просто всі вийдуть з його маршрутки, він залишиться без обіда і змінить поведінку або роботу


лично Вам упрощает, потому что Вы сами себе его ставите, а не кто-то его Вам ставит. как именно влияет долгое выполнение ДЗ на Ваши планы? ну если над душой не стоять и не подгонять? надо уходить куда-то? тогда идите, не выполнив задание. но и тут таймер не нужен.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 jozh 12 сентября 2012, 09:14


А Ви впевнені, що не страждає?
Ще й самооцінка до купи...
Якщо дитина від природи флегматик чи меланхолік, то його не можна "виправити", його можна лише зламати. Навчити робити швидше не за рахунок більш швидких рухів чи швидкого думання, а за рахунок оптимізації, тобто не робити зайвого чи там робити кілька справ одночасно тощо, - це нормально і це потрібно. Це і є допомога батьків, враховуючи індивідуальні особливості дитини, навчити її знаходити свій особистий оптимальний варіант дій. А не тупо підганяти.
І якщо вже вибирати між поганими оцінками та здоровою нервовою системою дитини, я б вибрала останнє, не задумуючись. Погані шкільні оцінки закінчаться через 11 років школи, а нервова система залишиться на все життя. І на щастя у житті нервова система впливає набагато більше, ніж шкільні оцінки.

А приклад з водієм Ви невірно навели - якраз враховуючи свої власні схильності, в тому числі і темперамент, треба вибирати собі професію. І не йти у водії, якщо маєш схильність до помріяти та задумуватися.


Впевнена, і не треба таких емоційних смайлів. Ви своїм дітям зауваження ніколи не робите?



Ось с цим в нього, взагалі, все гаразд. Форумчанки, які знають його наживо, не дадуть збрехати))



Автор теми чітко визначила, що він не довго думає, а "зависає", тобто байдикує час від часу, навіщо лізти в дебрі?



Чому тупо? Я вмію це робити з розумним виглядом.



До чого тут стан нервової системи? Ви значно перебільшуєте. Бити, принижати, знущатися- це загроза для нервової системи. А коли мама робить зауваженя, це цілком нормально.



Назвіть мені професію, де невміння працювати без постійних відволікань, є плюсом.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 mamatanya 12 сентября 2012, 09:32

ну то навчиться по ходу все життя будуть з"являтись нові обставини, нові правила, нові потреби.
моя мати мені 30 років дірку в голові робила, що я з дитиною ніколи-ніколи не впораюсь, а тепер не розуміє, як я ще й на другу наважилась і працювати встигаю.


просто всі вийдуть з його маршрутки, він залишиться без обіда і змінить поведінку або роботу


лично Вам упрощает, потому что Вы сами себе его ставите, а не кто-то его Вам ставит. как именно влияет долгое выполнение ДЗ на Ваши планы? ну если над душой не стоять и не подгонять? надо уходить куда-то? тогда идите, не выполнив задание. но и тут таймер не нужен.


По ходу- це коли? (Син автора- вже не першокласник) І як навчиться, якщо ніяк не впливати?



То проблеми водія, а я кажу про пасажирів. Хтось може запізнитись на літак, наприклад.

А от цікаво, будильник на ранковий час теж шкідливо для нервової системи ставити?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Orchid 12 сентября 2012, 09:35


Впевнена, і не треба таких емоційних смайлів. Ви своїм дітям зауваження ніколи не робите?



Ось с цим в нього, взагалі, все гаразд. Форумчанки, які знають його наживо, не дадуть збрехати))



Автор теми чітко визначила, що він не довго думає, а "зависає", тобто байдикує час від часу, навіщо лізти в дебрі?



Чому тупо? Я вмію це робити з розумним виглядом.



До чого тут стан нервової системи? Ви значно перебільшуєте. Бити, принижати, знущатися- це загроза для нервової системи. А коли мама робить зауваженя, це цілком нормально.



Назвіть мені професію, де невміння працювати без постійних відволікань, є плюсом.


У варіанті "сто разів на день повторюю: "Ти можеш швидше? Що ти як черепаха ... і т.п.""? Ні, ніколи. Раз на тиждень без порівнянь з черепахою підігнати можу, якщо ми кудись спішимо. Сумніваюсь, що є об'єктивна необхідність робити це по сто разів на день.



По сто разів на день порівнювати з черепахою - це не образа, а нормальне зауваження? Мабуть, нечутлива нервова система від природи у Вашої дитини, а то б Ви так не говорили.



Як мінімум, всі професії творчого напрямку. І ще риболовля.
Будь-які недоліки характеру можна перетворити на плюс, якщо не ставити собі на меті переробити дитину. Тобто з повільної дитини не треба робити живчика, а треба використати її в позитиві, бо в плюсі це може означати спокійність дитини, вдумливість, заглибленість у предмет тощо. Живчики, як правило, по верхам поскачуть, бо їм не вистачає терпіння, а от у повільних якраз того терпіння вагон, і це великий плюс. Маму це може дратувати (особливо якщо вона по життю робить все дуже швидко), але це в першу чергу проблема мами, і не треба її переносити на дитину. В моєї сестри синочок якраз такий повільний донеможу, чистити зуби може хвилин по п'ятнадцать, одягатися по півгодини. Всі думали, що ж він робити буде, як до школи піде... Нічого, нормально вчиться, і оцінки хороші! І до його уповільненого ритму якось в сім'ї пристосувалися, наприклад, якщо треба кудись збиратися, то він одягатися раніше починає, і все в такому дусі. І ніхто не робить з цього якоїсь трагедії.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
BabyDreameR

BabyDreameR

Имя: BabyDreameR
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2021
Регистрация: 31.01.2010
Заходил(а): 25.01.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский
BabyDreameR
VIP пользователь
   12 сентября 2012
мой пошел уже в 6-й класс, но с уроками у нас та же проблема, что и у автора темы... плюс ко всему он прямо на уроках в школе может улететь в космос и вернуться только со звонком... но лично меня это не особо беспокоит (хотя в начальных классах я думала, что просто этого не переживу), на оценках это не отражается и я не вижу в этом проблемы... сейчас, когда погода еще позволяет, он старается все сделать побыстрее и пойти на улицу, но как только похолодает выполнение дом. работы растянется на пол дня и это его проблемы, это его личное время и если ему так удобно пусть проводит свое свободное время так как считает нужным (а именно за выполнением дом. задания) это его выбор...
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Orchid 12 сентября 2012, 09:39


По ходу- це коли? (Син автора- вже не першокласник) І як навчиться, якщо ніяк не впливати?



То проблеми водія, а я кажу про пасажирів. Хтось може запізнитись на літак, наприклад.

А от цікаво, будильник на ранковий час теж шкідливо для нервової системи ставити?

от коли перестануть над душею стояти і підганяти, коли побачить перші проблеми від незробленого, тоді і навчиться.
а до чого тут пасажири? вони йому не мати, щоб турбуватись про його нервову систему, незалежно від якості його роботи.

так, я вважаю, що шкідливо і те, що фриланс стає все більш популярним в усьому світі, це, думаю, підтверджує.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 сентября 2012
Цитата: #9550 Orchid 12 сентября 2012, 09:39


По ходу- це коли? (Син автора- вже не першокласник) І як навчиться, якщо ніяк не впливати?



То проблеми водія, а я кажу про пасажирів. Хтось може запізнитись на літак, наприклад.

А от цікаво, будильник на ранковий час теж шкідливо для нервової системи ставити?


Саме так. Особливо для дітей, у яких нервова система ще у процесі формування, для дорослих теж шкідливо, але не критично. В ідеалі людина повинна сама прокидатися, коли виспиться. У варіанті, коли треба прокидатись не пізніше визначеного часу, то бажано зробити варіант повільного прокидання, тобто в ідеалі якась спокійна приємна музика, яка поступово відвищується за гучністю та ритмом, також повільно світло включатися. Тобто імітація природнього світанку, коли встає сонце та розвидніється, і пташки всілякі починають співати, ще там якісь звуки починаються. Якщо мама будить дітей - також ніяких різких "ПАДЙОООМ!!!" зі здиранням ковдри; краще відкрити штори, тихенько сказати щось лагідне, погладити по плечику, і якщо так зразу не прокидається, тоді вже поступово можна і потрясти, і ту ковдру вже забирати, і так далі.
А традиційне різке дзеленькання будильнику - це пряма дорога до майбутнього інфаркту.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   12 сентября 2012


Бо ви ж самі і писали про те, що всі діти різні. Вашої достатньо раз на день, а мойому не раз і не два. Йому і в школі на перервах вчителька постійно зауважує, щоб не носився, а іншим дітям- ні. Теж не треба цього робити?



А чим вразливе порівняння з черепахою? Буде робити швидко, буду порівнювати з бистрою ланню))) Хай вчиться проводити аналогії



Повільна дитина, це дитина, яка робить повільно. В автора інша проблема: дитина час від часу нічого не робить.



А якщо не навчиться, а звикне до поганих відміток і "заб"є"?



То й ви з jozh не матері тим дітям, що живуть за таймером, щоб давати оцінку їх нервовому стану))


Все, буду збиратися і їхати до школи... а там буду підганяти, щоб швидше вдягався))) Бо якщо запізниться в художку, не встигне на хіп-хоп От таке в нас Гестапо))
Просматривают эту тему:

Forum