• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Узаконене сирітство

jozh   
VIP пользователь   
22 октября 2012 2099 3
Станом на 1 жовтня в інтернатних закладах різних типів виховуються більше 85 тисяч дітей. Близько 16 тис - це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. Інші направлені в інтернатні заклади за заявою батьків
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/prezident_zatverdiv_natsstrategiyu_profilaktiki_sotsialnogo_siritstva_do_2020_roku_1764895

Уявіть собі - більше 80% дітей в інтернатних закладах знаходяться там за наявності живих батьків, які власноруч віддали дітей туди. Добровільно і законно. Такі діти фактично живуть як сироти, у кращому випадку приїзджаючи додому на канікулі та свята. І не тільки підлітки, а й малесенькі діти, які якраз навіть нікуди не приїзджають, і можуть роками зростати, не бачивши маму з моменту свого народження. Бо мама має право приїхати раз на півроку, написавши заяву про продовження перебування дитини у держзакладі, і навіть не зобов'язана ту свою дитину побачити. І має право так зробити відразу після народження дитини, і аж до 18-ти років. Це абсолютно законно на сьогоднішній день!

А ми про бідних сиріток плачемся...
І дивуємося, чому в нас переповнені інтернатні заклади, а всиновити (ба навіть під опіку чи в прийомну сім'ю взяти) дуже складно, бо майже всі служби в один голос кажуть "дітей немає".

Я в шоці, якщо чесно. Я знала про таку категорію дітей, але я навіть не уявляла, що їх настільки багато.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 21.04.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   22 октября 2012
Цитата: #9673 jozh 22 октября 2012, 14:59
Станом на 1 жовтня в інтернатних закладах різних типів виховуються більше 85 тисяч дітей. Близько 16 тис - це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. Інші направлені в інтернатні заклади за заявою батьків
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/prezident_zatverdiv_natsstrategiyu_profilaktiki_sotsialnogo_siritstva_do_2020_roku_1764895

Уявіть собі - більше 80% дітей в інтернатних закладах знаходяться там за наявності живих батьків, які власноруч віддали дітей туди. Добровільно і законно. Такі діти фактично живуть як сироти, у кращому випадку приїзджаючи додому на канікулі та свята. І не тільки підлітки, а й малесенькі діти, які якраз навіть нікуди не приїзджають, і можуть роками зростати, не бачивши маму з моменту свого народження. Бо мама має право приїхати раз на півроку, написавши заяву про продовження перебування дитини у держзакладі, і навіть не зобов'язана ту свою дитину побачити. І має право так зробити відразу після народження дитини, і аж до 18-ти років. Це абсолютно законно на сьогоднішній день!

А ми про бідних сиріток плачемся...
І дивуємося, чому в нас переповнені інтернатні заклади, а всиновити (ба навіть під опіку чи в прийомну сім'ю взяти) дуже складно, бо майже всі служби в один голос кажуть "дітей немає".

Я в шоці, якщо чесно. Я знала про таку категорію дітей, але я навіть не уявляла, що їх настільки багато.
У нас во дворе есть мамаша, которая собирается отдать ребенка в интернат. Она этого не стыдится и говорит об  этом открыто.Девчушке года 3,5-4 Мотивирует свое желание тем, что не может элементарно прокормить ребенка, хотя ходит с нарощенными ногтями и на детской площадке постоянно с сигаретой в зубах. Что тут сказать?
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   22 октября 2012
да, девочки,
на кидстафе собирают сейчас как раз обувку и теплую одежку для деток из интерната в павлограде. только сегодня отправила туда посылку.
самой маленькой девочке там 9 мес. всего около 50 человек деток, до 7ми лет (дошкольный возраст). это дети при живых родителях, но им даже нечего одеть на зиму, нечего обуть.
говорят, что интернаты, в отличии от ДД, не финансируются вообще.
у них нет ничего вообще, беда даже с химией, я даже мыло отправляла! говорят, только с продуктами у них все хорошо, а одеть нечего(какпец короче. просят зимние шапки, варежки, куртки. в общем , если у кого то что то зимнее есть на такой возраст и не жалко и готовы за свой счет новой почтой отправить, пишите-дам координаты
Просматривают эту тему:

Forum