• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Свекровь!!!Стерва еще та!!!!

Ksu_93   
Новичок   
13 декабря 2012 47344 487
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 Вера1690 14 декабря 2012, 22:08
Не, ну а шо?

Я тільки не можу вирішити, який конкретно професіонал повинен задовольняти чоловіка в сексуальному плані. Хоча... До того моменту, як він все сам зробить, йому, мабуть, буде вже не до того... 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Фрезия

Имя: Виктория
Группа: Пользователь
Сообщений: 32
Регистрация: 05.10.2011
Заходил(а): 15.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Фрезия
Пользователь
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:04
Готувати - повар, прибирати - прибиральниця, дітей виховувати - вихователь...
А я поки схожу в салон, забіжу по магазинах, куплю вечірнє плаття, натягну його і ляжу на диван, відкрию ноут і буду жінкою! Нехай чоловік приходить і починає все роботи. Сам, звичайно, бо я ж жінка! 

ООООООООООООООО было бы прекрасно!!!!!!!!!!!! Только вот ремонт должен муж делать, а жена в помощниках. Выполнив всю мужскую работу автор получила претензии и замечания от свекра, как мужчина.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:12
Не, ну а шо?

Я тільки не можу вирішити, який конкретно професіонал повинен задовольняти чоловіка в сексуальному плані. Хоча... До того моменту, як він все сам зробить, йому, мабуть, буде вже не до того... 
Жена уехала в командировку и оставила мужа с двумя детьми дома. Муж проснулся утром, разбудил детей, приготовил завтрак, накормил детей, погладил одежду, одел детей, умыл.Отвел младшего в садик, старшего проводил в школу,пошел на работу,в обед сходил в магазин за продуктами.Вечером забрал младшего из садика,старшего со школы,погуляли на улице.Пришли домой.Муж приготовил ужин,накормил детей,уложил их спать,помыл посуду,постирал, лег на диван и думает:"Если бы меня сейчас еще и ******,я бы сдох"
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 Фрезия 14 декабря 2012, 22:13
ООООООООООООООО было бы прекрасно!!!!!!!!!!!! Только вот ремонт должен муж делать, а жена в помощниках. Выполнив всю мужскую работу автор получила претензии и замечания от свекра, как мужчина.
Кому винен???


Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Фрезия

Имя: Виктория
Группа: Пользователь
Сообщений: 32
Регистрация: 05.10.2011
Заходил(а): 15.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Фрезия
Пользователь
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:21
Кому винен???


Семье (коль решил жениться),разве вы, как женщина, не считаете, что должны быть ХРАНИТЕЛЬНИЦЕЙ ОЧАГА, МАМОЙ, ХОЗЯЙКОЙ, а с какого перепуга наши мужья вдруг не ДОЛЖНЫ. Я тоже мама сына, так вот - он ДОЛЖЕН быть главой семьи и в его обязанности будет входить делать мужскую работу или добиваться возможностей оплатить труд наемных рабочих, а если моя невестка будет делать ремонты, то когда ей за сыном моим ухаживать?! Пусть лучше в помощницах у него будет
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 Фрезия 14 декабря 2012, 22:32
Семье (коль решил жениться),разве вы, как женщина, не считаете, что должны быть ХРАНИТЕЛЬНИЦЕЙ ОЧАГА, МАМОЙ, ХОЗЯЙКОЙ, а с какого перепуга наши мужья вдруг не ДОЛЖНЫ. Я тоже мама сына, так вот - он ДОЛЖЕН быть главой семьи и в его обязанности будет входить делать мужскую работу или добиваться возможностей оплатить труд наемных рабочих, а если моя невестка будет делать ремонты, то когда ей за сыном моим ухаживать?! Пусть лучше в помощницах у него будет
В корне с вами не согласна.Никто нигде никому ничего не должен. Мы с мужем все делаем вместе, и очаг храним, и деньги зарабатываем, и детей нянчим. и что значит жена ухаживает за мужем???? Попу ему помыть каждый вечер? Из ложечки покормить? Он же не больной и не беспомощный чтобы за ним ухаживать. Нормальный мужик и сам за собой поухаживает.
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 Фрезия 14 декабря 2012, 22:32
Семье (коль решил жениться),разве вы, как женщина, не считаете, что должны быть ХРАНИТЕЛЬНИЦЕЙ ОЧАГА, МАМОЙ, ХОЗЯЙКОЙ, а с какого перепуга наши мужья вдруг не ДОЛЖНЫ. Я тоже мама сына, так вот - он ДОЛЖЕН быть главой семьи и в его обязанности будет входить делать мужскую работу или добиваться возможностей оплатить труд наемных рабочих, а если моя невестка будет делать ремонты, то когда ей за сыном моим ухаживать?! Пусть лучше в помощницах у него будет
Я добровільно стала мамою, це було моє рішення. І я не хочу бути господинею, я терпіти не можу хатню роботу, органічно не переношу. Ми прибираємо разом, бо я не маю бажання впускати в дім сторонню людину та витрачати на це гроші. Принаймні поки що. Готувати мені не важко, але якщо в мене нема бажання - я не готую. Бо я нікому цього не винна. 

Вогнища в нас нема, в нас газова плита. Її стерегти не треба. Це, звичайно, жарт, але в цілому в нас в родині нема потреби в "хранителях очага". Я не можу зрозуміти, невже я одна тут розглядаю шлюб як союз рівних людей, таке собі партнерство, де є тільки дві обов"язкові умови - кохання та добровільність, все інше - опціонально? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   14 декабря 2012
Як на мене, то коли сім*я будується на терміні "повинен/повинна/повинні" то є якось не правильно.

ніхто нікому нічого не винен! кожен йде у шлюб із власним уявленням як треба жити. При всьому як треба жити не тільки самому, а й усім іншим старим та новим родичам.
Все треба обговорювати і чим раніше, тим краще. Бажано ще до шлюбу)))

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:42


, Я не можу зрозуміти, невже я одна тут розглядаю шлюб як союз рівних людей, таке собі партнерство, де є тільки дві обов"язкові умови - кохання та добровільність, все інше - опціонально? 
Ну почему одна))). Я еще такая же
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:12
Я тільки не можу вирішити, який конкретно професіонал повинен задовольняти чоловіка в сексуальному плані. Хоча... До того моменту, як він все сам зробить, йому, мабуть, буде вже не до того... 
ОЦЕ він теж сам може. Ще гроші на ЦЕ витрачати

Велюр

Имя: YSL
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1502
Регистрация: 04.06.2012
Заходил(а): 15.06.2018
Город: Николаев
Велюр
VIP пользователь
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:21
Кому винен???


Если рассматривать слово "должен" не как принуждение со стороны, а ответственность самого человека и чувство долга, то что страшного в этом слове? Если жена заболела, муж не должен позаботиться о ней?в смысле проявить ответственность? если дети родились? тоже никто никому ничего не должен?
хочу забочусь и обеспечиваю, хочу уйду туда, где проще? почему слово "должен" вызывает столько вопросов? Да, как жена, как мама или как дочь я должна мужу, ребенку, родителям, у меня есть чувство долга, это что что-то антисоциальное? 
Есть цель? Иди к ней!
Не получается? Ползи к ней!
Не можешь? Тогда хотя бы ляг и лежи в ее направлении)))

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 Китиха 14 декабря 2012, 23:08
ОЦЕ він теж сам може. Ще гроші на ЦЕ витрачати
Точно, я там же ще ж варіант "сам". 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ажур

Ажур

Имя: мама
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1615
Регистрация: 05.09.2012
Заходил(а): 09.06.2017
Город: Николаев
Ажур
VIP пользователь
   14 декабря 2012

Ажур

Ажур

Имя: мама
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1615
Регистрация: 05.09.2012
Заходил(а): 09.06.2017
Город: Николаев
Ажур
VIP пользователь
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 Велюр 14 декабря 2012, 23:18
Если рассматривать слово "должен" не как принуждение со стороны, а ответственность самого человека и чувство долга, то что страшного в этом слове? Если жена заболела, муж не должен позаботиться о ней?в смысле проявить ответственность? если дети родились? тоже никто никому ничего не должен?
хочу забочусь и обеспечиваю, хочу уйду туда, где проще? почему слово "должен" вызывает столько вопросов? Да, как жена, как мама или как дочь я должна мужу, ребенку, родителям, у меня есть чувство долга, это что что-то антисоциальное? 
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:42
Я не можу зрозуміти, невже я одна тут розглядаю шлюб як союз рівних людей, таке собі партнерство, де є тільки дві обов"язкові умови - кохання та добровільність, все інше - опціонально? 
Я добровільно і за покликом кохання не брала на себе ані фінансові обв'язки утримання сім'ї, ані обов'язки прийняття скільки не-будь важливих рішень, чоловік мій їх собі взяв теж без якогось примусу, чому така модель сім'ї, не союз партнерів? 
я не хочу вирішувати проблеми, чоловік не хоче готувати, чи кожен день думати про те, чи є молоко дітям в кашу...ми розділили обов'язки і задоволені партнерством, ніхто не нижче, але так, я ЗА мужем, бо він в нашій парі веде, я йому повністю довіряю. 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 декабря 2012
Цитата: #10013 Вера1690 14 декабря 2012, 23:39
Я добровільно і за покликом кохання не брала на себе ані фінансові обв'язки утримання сім'ї, ані обов'язки прийняття скільки не-будь важливих рішень, чоловік мій їх собі взяв теж без якогось примусу, чому така модель сім'ї, не союз партнерів? 
я не хочу вирішувати проблеми, чоловік не хоче готувати, чи кожен день думати про те, чи є молоко дітям в кашу...ми розділили обов'язки і задоволені партнерством, ніхто не нижче, але так, я ЗА мужем, бо він в нашій парі веде, я йому повністю довіряю. 
Які питання? Це входить в "опціонально". Головне - добровільно та за коханням.
А коли починається оце "ти жінка і повинна бути господинею\мамою\берегинею родинного вогнища", то в мені все бунтує. Ну кому я це винна? Якщо хтось хоче бути господинею, то нехай буде - чи я проти? Але давайте не будемо казати, що це єдино правильна модель родини, в якій жінка може і має бути щаслива. Я б не змогла. 


Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
ХА-ХА

ХА-ХА

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5297
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 18.06.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0993243503
ХА-ХА
VIP пользователь
   15 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 22:42
Я добровільно стала мамою, це було моє рішення. І я не хочу бути господинею, я терпіти не можу хатню роботу, органічно не переношу. Ми прибираємо разом, бо я не маю бажання впускати в дім сторонню людину та витрачати на це гроші. Принаймні поки що. Готувати мені не важко, але якщо в мене нема бажання - я не готую. Бо я нікому цього не винна. 

Вогнища в нас нема, в нас газова плита. Її стерегти не треба. Це, звичайно, жарт, але в цілому в нас в родині нема потреби в "хранителях очага". Я не можу зрозуміти, невже я одна тут розглядаю шлюб як союз рівних людей, таке собі партнерство, де є тільки дві обов"язкові умови - кохання та добровільність, все інше - опціонально? 
и еще я за компанию)))
Зимние итальянские сапоги р.39 продажа или обмен на детскую коляску/велосипед http://www.mama.mk.ua/market/vzroslaya-odezhda-obuv_aksessuary/obuv_muzhskaya/420681.html
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   15 декабря 2012
Цитата: #10013 alisa 14 декабря 2012, 23:47
Які питання? Це входить в "опціонально". Головне - добровільно та за коханням.
А коли починається оце "ти жінка і повинна бути господинею\мамою\берегинею родинного вогнища", то в мені все бунтує. Ну кому я це винна? Якщо хтось хоче бути господинею, то нехай буде - чи я проти? Але давайте не будемо казати, що це єдино правильна модель родини, в якій жінка може і має бути щаслива. Я б не змогла. 


Та ні, спочатку Ви натякнули ЗАміжнім жінкам, що Ваша модель найкраща, цитую:

А мені пощастило більше за всіх :) 
Я не ЗАмужем, а одружена, маю вірного друга та коханого. І стою не за ним, а поряд з ним.

Причому так негарно просто причепилися до слова "ЗАміжня", як наче всі ті, хто сказав так хороше про свого чоловіка, раптом виявилися рабинями та обслуговуючим персоналом. І після цього, звісно, всі вони аж ніяк не можуть претендувати на оголошення того, що вони з чоловіком вірні друзі та кохані, розподіляють обов'язки відповідно до власних бажань, уподобань та можливостей, а чоловік так саме має підтримку та захист в особі своєї дружини, як і дружина має підтримку та захист в особі свого чоловіка, от лише сфери тієї підтримки різні, тобто кожен підтримує свого партнера там, де він сильніший та впевненіший за партнера.
До речі, "поряд з ним" - це означає лицем в одну сторону, а спини незахищені, і обзор вузький. А як щодо тісно притулитися спинами одне до одного, відчувати одне одного як самого себе? Це зразу нерівноправне партнерство, "повинен", жінка загноблена і так далі? І, звісно, вважатиметься, що строго чоловік лідер і йде завжди перший, а не так, що в якийсь період життя (та у якихось сферах життя) попереду веде чоловік, а в інших жінка, такий собі танець?
Та про яку підтримку та довіру можна говорити, якщо "хочу готую, не хочу - не готую". Це не союз фактично, а життя двох окремих самотніх осіб, бо кожен сам повинен за себе думати весь час, а не так, що у якомусь питанні можна розслабитися, бо це питання взяв на себе інший. І ти знаєш, що тобі абсолютно не треба переживати за будь-які поломки техніки чи тепло в домі, бо ці проблеми будуть вирішені чоловіком, а чоловік спокійний, бо знає, що не залишиться голодним. Так, жінка не зобов'язана бути домогосподаркою, але якщо вже обов'язки у сім'ї вирішили (добровільно і все таке) розподілити так, що чоловік готує їсти, жінка займається пранням та прасуванням, діти миють посуд, і всі разом прибирають, то далі заявочки "я нікому нічого не повинна(нен)!" виглядають дещо дивними. Це не якась там свобода, а елементарна безвідповідальність.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamzelka

mamzelka

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 683
Регистрация: 18.11.2009
Заходил(а): 10.09.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
Телефон: 0933460662
mamzelka
Активный пользователь
   15 декабря 2012
А я мрію бути ЗАміжньою. І щоб чоловік був лідером, і щоб на його сильні плечі лягла вся відповідальність і про мене, і про наших діточок. Хай сам приймає рішення, хай приносить додому найбільших мамонтів і шукає найкращі печери для нашої сім"ї. А я буду народжувати йому дітей, чекати і робити все залежне від мене, щоб вдома йому було затишно і надійно.  Буду надійно захищати його спину і ховатися в його тіні. Мені не потрібен друг, коханець, я хочу СВОГО ЧОЛОВІКА. Хай він стоїть на сходинку вище, я навіть підставлю йому своє плече, щоб було зручніше. Проблема тільки в тому, що вже будучи 3-й раз в шлюбі, я так і не знайшла чоловіка, що добровільно звалив би на себе весь цей тягар. Простіше сказати: "Давай вирішимо це разом" і розділити відповідальність, ніж: "Я все вирішу сам". Важко піднятися вище, коли планка піднята і так достатньо високо. 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   15 декабря 2012
Мені пощастило більше за всіх тому, що мене не ображає і не викликає негативу висловлювання Конфетті :))) От і все. 
А Ви таку тираду надумали :) 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum