• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Чоловік. Бог чи раб?

Лілічка   
VIP пользователь   
16 апреля 2013 6399 69
Не знаю, чи влучила з назвою теми. Якщо ні, поправте.
Річ ось у чому.

Останнім часом занадто часто зустрічаю в житті, в інтернеті жінок (дівчат), які мають чітко налагоджену позицію щодо того, яку роль у їх житті грає чоловік.
Ось що я зрозуміла з їх висловів та думок.

"Я така одна, мене складно знайти, легко втратити і бла-бла-бла"
"Чоловік апріорі має бути щедрим і багатим,витрачатись мені на подарунки. Якщо ні, він не гідний мати таку як я"
"Прати, готувати та народжувати-не для мене. Я створена для кохання."

Ну і все в такому дусі.

Ні для кого не секрет, що всі ми вважаємо себе неповторними, найкращими.

Та якщо слідкувати таким думкам: яку роль займає чоловік у цьому тандемі?
Чи дійсно він має класти світ до наших ніг у вигляді прикрас, айфонів, машин в шкоду своїй праці та часу, не отримуючи за це нічого окрім "кохання"?

Чому тільки чоловіки повинні радувати нас "101 трояндою", "вечерею на даху хмарочоса" і щиро радіти, що натомість Ви власноруч виперете йому сорочку?

Чому чоловіки дозволяють собі  відігравати роль раба, згодного на все?
Звичайно мова про жінок таких, що не утримують себе, не ведуть домашнє господарство, та на яких...є попит.


Я це до чого.

Яку роль в Вашій сім'ї грає Ваш чоловік?
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Черника

Черника

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3708
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 14.07.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 21-66-77
Черника
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Мій чоловік - це друг, батько моїх дітей,просто рідна мені людина й  коханець. І він, і я створені для любові та кохання. І все це в нас є, втілене в наших дітей. Ми - не раби один для одного. Ми разом йдемо по життю.
Черника несет в себе множество уникальных свойств и главные из них - способность восстанавливать многие функции организма и мощно противодействовать старению. Поэтому я такая молодая и красивая
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
а хтось зустрічав у реальному житті оцих "мене складно знайти, легко втратити!", і щоб на них "був попит"? ну я маю на увазі не для однієї-двох ночей. а у якості дружини? воно дійсно існує?
Nonconformist

Nonconformist

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2790
Регистрация: 27.08.2009
Заходил(а): 04.09.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Nonconformist
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 mamatanya 16 апреля 2013, 01:19
а хтось зустрічав у реальному житті оцих "мене складно знайти, легко втратити!", і щоб на них "був попит"? ну я маю на увазі не для однієї-двох ночей. а у якості дружини? воно дійсно існує?
ага. есть-есть..
не знаю на долго ли, но на годик -другой совместной жизни хватает.  из того что я видела - обеспеченные люди, которые редко бывают дома, а там вот такая дама сидит:) каждый срет на другого(извинюсь за  французский), но семьяяяяя))) в общем, нашли друг друга))

а! и чаще (то что я видела) - это что-то не особо наделенное интеллектом , но на столько хитрое существо, что аж зависть начинает просыпаться где-то глубоко/JC_hulahoop-girl.  на том, видать, и выезжают)
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 mamatanya 16 апреля 2013, 01:19
а хтось зустрічав у реальному житті оцих "мене складно знайти, легко втратити!", і щоб на них "був попит"? ну я маю на увазі не для однієї-двох ночей. а у якості дружини? воно дійсно існує?
Так, одна з моїх знайомих саме з тої опери. Чоловік на побігеньках, бо вона одна така єдина. А сама й труси йому не випере. Все він сам робить.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   16 апреля 2013
потом такие девочки плачут на форумах: аааа он ушел от меня.

а он реально есть хотел. или чистым хотел ходить, как мама научила.
уюта хотел как у себя в семье :))))

и вторая мысль вслух:
те которые позволяют, роль раба, как вы говорите.. вы же не знаете - что там потом, за закрытыми дверями...
может, он такую жену за человека то и не считает...

и по теме: я когда то четко для себя поняла:  либо муж в доме, либо его большие деньги.
потому что заработок больших денег - отнимает львиную часть жизни.

я выбрала мужа и папу своим детям :))). мечтаю, что когда наши дети вырастут и оставят нас - нам будет о чем говорить и чем заняться :)))
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
нет, я понимаю, что есть такие, которым мужья все делают, а они сами себе королевы ))) но по моим наблюдениям, вслух они этого не говорят, а напротив играют роль таких белых пушистых лапочек. ну или как выше писали - на самом деле мужья их за людей не считают. просто купили себе вещь, как дорогую вазу в гостинную ))))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Анюта_80 16 апреля 2013, 01:55
а он реально есть хотел. или чистым хотел ходить, как мама научила.
 
А чому ж мама не навчила випрати собі сорочку?
Мій їсти на родину не зготує, але з голоду точно не помре. За речами своїми він слідкує сам. Чоловік же не дитина, а доросла людина. А вибачте, відібрати брудні речі, закинути їх в пральну машинку і дістати розвісити - не така вже нереальна задача, щоб заради цього сіпати дружину. 


Я, мабуть, і не бачила такого, щоб чоловік на побігеньках, весь такий ніхто, а дружина вся із себе королева. А от ситуацій, коли все тягне на собі жінка, а чоловік весь такий "а раптом війна, а я втомлений" - такого чомусь зустрічається більше. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Elza1988

Elza1988

Имя: Ельза
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1317
Регистрация: 12.12.2011
Заходил(а): 26.06.2018
Город: Николаев
Телефон: 0633795635
Elza1988
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Мой муж для меня не бог и не раб. Мы уважаем друг друга. Если надо он и поможет еду приготовить, и убраться в доме, и посуду вымоет. Другое дело что это хочется делать мне самой - я же жена, хозяйка, мне приятно делать работу по дому. Главное то, что муж ценит это и уважает мой труд.
Необов*язково боротись із темрявою. Достатньо бути світлом.

ПравдаЛюбка

Имя: Любка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1481
Регистрация: 07.09.2012
Заходил(а): 08.06.2018
Город: Николаев
ПравдаЛюбка
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Ни когда свои отношения с мужем не расценивала с позиции Бог-раб. Домашнюю работу стараемся делать вместе. Есть, конечно, "женские и мужские" обязанности, но часто они могут взаимозаменяться.Забросить стирку в машинку - не проблема, но я сама не разрешаю этого делать, т. к. несколько раз (пока я была на работе мне делали сюрприз) попадались в белых вещах разные другие цвета. А вот развешать, да пожалуйста! Стирка руками- это мое, но носки и трусы при надобности постирает сам. Приготовить кушать может, но, понятно, не все. Зато есть блюда, которые только муж готовит. У меня так не получается. Уборка в квартире: пылесосить, мыть окна, унитаз, ванну-муж; мыть пол, посуду, помочь с окнами и ванной мужу- это я; вытереть пыль, убрать на полках-это дочка. Работаем оба. И ни когда не ставили в упрек друг другу периоды когда кто то не работал или что то не успевал сделать по дому. Мне кажется, что муж-раб скорее, когда жена обеспечена больше мужа и этим пользуется. А когда у мужа больше финансов, а у жены меньше мозгов, то тогда он Бог.
svetlya4ok

svetlya4ok

Имя: Светлана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 364
Регистрация: 31.01.2011
Заходил(а): 08.02.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
svetlya4ok
Активный пользователь
   16 апреля 2013
Я, наверное, в этом плане консервативна. В смысле, меня абсолютно не напрягает стирать и гладить мужу рубашки, встречать его дома с ужином. И дело не в том, что он у нас в семье "добытчик" (хотя это так), просто мне приятно создавать ему условия уюта и спокойствия. Он же, в свою очередь, в выходные дни с удовольствием готовит завтраки и ужины, возится с ребенком, чтобы я отдохнула. 
Я не считаю, что мужчина, который сам себе (и не только себе) в состоянии постирать и приготовить - раб. Просто он понимает, что жена у него - не рабыня.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
думаю, дело не в том, кто что МОЖЕТ делать, а в том, что ДОЛЖЕН. когда в семье кто-то кому-то что-то должен, тогда и начинается "рабское" отношение.

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 alisa 16 апреля 2013, 07:25
А чому ж мама не навчила випрати собі сорочку?
Мій їсти на родину не зготує, але з голоду точно не помре. За речами своїми він слідкує сам. Чоловік же не дитина, а доросла людина. А вибачте, відібрати брудні речі, закинути їх в пральну машинку і дістати розвісити - не така вже нереальна задача, щоб заради цього сіпати дружину. 


Я, мабуть, і не бачила такого, щоб чоловік на побігеньках, весь такий ніхто, а дружина вся із себе королева. А от ситуацій, коли все тягне на собі жінка, а чоловік весь такий "а раптом війна, а я втомлений" - такого чомусь зустрічається більше. 
кроме женского стереотипа, о котором написано вначале: "я вся такая королева", (посмотрите на эти милые сердцу сообщества в соцсетях, разве там может быть что-то кроме королевы выращено)))) существует и откровенно мужской: "если я все это умею (по хозяйству), зачем мне жена?". И с таким в голове живет мноооого мужчин. и они всем этим еще и деляться между собой.
:)))

собственно я не противоречу вашему посту.
А дальше "кто, что тянет", то уж как заведено в каждой конкретной семье, т.е. кто как распределил обязанности.

п.с. мой тоже и накормит и постирает, уж если надо. а местами и щепетильнее, чем я.
джинсы у нас гладит тот, кому они мятые. так и ходим - я в мятых :)))
а ему, так и быть, если гладилка уже стоит - могу погладить.
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Анюта_80 16 апреля 2013, 09:44
кроме женского стереотипа, о котором написано вначале: "я вся такая королева", (посмотрите на эти милые сердцу сообщества в соцсетях, разве там может быть что-то кроме королевы выращено)))) 
Як на мене, то всі ці "понти" в соцмережах нічого не варті. Щоб поставити себе королевою в житті, треба бути чогось вартою. Щоб чоловік кидав до ніг діаманти на шуби (нехай навіть в переносному сенсі), треба із себе щось являти більше, ніж дівчинку із статусом у ВКонтакте :)

І далеко не всі дівчатка навіть із такими статусами, на жаль, в житті сповідують хоча б принципи елементарної самоповаги у стосунках, про що ми можемо регулярно читати в кримінальних хроніках, в анонімних розділах. Ну, або, в моєму випадку, чути за стінкою.

 

 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 alisa 16 апреля 2013, 09:55
І далеко не всі дівчатка навіть із такими статусами, на жаль, в житті сповідують хоча б принципи елементарної самоповаги у стосунках,
я б, навіть, сказала, що дівчина, яка ставить собі такий статус, стовідсотково має якісь проблеми з самоповагою. ну не може адекватна людина таке бовкнути)
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 mamatanya 16 апреля 2013, 09:02
думаю, дело не в том, кто что МОЖЕТ делать, а в том, что ДОЛЖЕН. когда в семье кто-то кому-то что-то должен, тогда и начинается "рабское" отношение.
Ну знаєте, маматаня, беручі шлюб, народжуючи дітей, дорослі люди автоматично беруть на себе обов'язки. Вони саме стають винні, при чому тут може-неможе. Навіть не можу собі уявити те, що мій чоловік, взявши мене за дружину, раптом стане нічого мені не винен. Буду дуже здивована почути, що він не має за обов'язок мене утримувати, чи оплатити послуги стоматолога чи перукаря, чи нову сукню. Може він ще й дітям своїм нічого не винен... таке.
Не згодна я з Вашим твердженням
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Друг, однозначно.
Щодо обов'язків - якщо люди живуть разом і мають хоч краплю совісті, то проблем не буде, бо кожен візьме на себе якусь частину, і все. Хто що краще вміє, чи що кому подобається, чи кому що зручніше робити, чи у кого більше часу. Бо це ж спільна справа - дім та сім'я.
Але - як тільки виникає "повинен" - то все, вважай, це початок кінця. Я собі навіть уявити не можу, щоб я колись сказала чоловікові "ти повинен відремонтувати кран/стілець/взуття/щось інше" чи він мені сказав "ти повинна приготувати обід". Хоча я прекрасно знаю, що він ніколи не відмовить (ба навіть сам перший перевірить та все відремонтує раніше, ніж доведеться попросити), а чоловік знає, що я його ніколи не залишу голодним (а якщо якийсь форс-мажор чи я у від'їзді, то прекрасно і сам приготує та поїсть, та ще й дітей нагодує). Це такий цікавий нюанс - якщо люди справді турбуються одне про одного, то питання "повинен" просто не виникає.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Вера1690 16 апреля 2013, 10:14
Ну знаєте, маматаня, беручі шлюб, народжуючи дітей, дорослі люди автоматично беруть на себе обов'язки. Вони саме стають винні, при чому тут може-неможе. Навіть не можу собі уявити те, що мій чоловік, взявши мене за дружину, раптом стане нічого мені не винен. Буду дуже здивована почути, що він не має за обов'язок мене утримувати, чи оплатити послуги стоматолога чи перукаря, чи нову сукню. Може він ще й дітям своїм нічого не винен... таке.
Не згодна я з Вашим твердженням
ні ))) це я не згодна, що Ви зі мною не згодні! )))) коли дорослі люди створюють родину, то вони це роблять добровільно. тобто вони ХОЧУТЬ дбати одне про одного і про своїх дітей. це більш психологічний момент - я роблю це, тому що хочу це робити, а не тому, що повинна. а коли ще навіть майбутнього чоловіка (чи дружину) не зустріли, а вже вважають, що їм щось винні - це вже клініка )))
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   16 апреля 2013
А я от не хочу дбати про дім, про їжу, про чисту постіль. Жах як не хочу, але дбаю бо повинна. Ніхто крім мене це не зробить, а на хатню працівницю, як і на власний будинок чоловік ще не заробив(((

В нього, до речі, сьогодні ювілей. Піду я за харчами, хоч і не хочу я ані йти за ними, ані щось з того готувати
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 mamatanya 16 апреля 2013, 10:46
я роблю це, тому що хочу це робити, а не тому, що повинна.
заздрю. Хотіла б я отримувати задоволення від того що доводиться робити
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Просматривают эту тему:

Forum