• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Чоловік. Бог чи раб?

Лілічка   
VIP пользователь   
16 апреля 2013 6405 69
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Вера1690 16 апреля 2013, 10:52
А я от не хочу дбати про дім, про їжу, про чисту постіль. Жах як не хочу, але дбаю бо повинна. Ніхто крім мене це не зробить, а на хатню працівницю, як і на власний будинок чоловік ще не заробив(((
Так, можливо, все-таки якось переглянути розподіл обов'язків? Якщо вже аж настільки нудить від якоїсь справи, то навіщо себе насилувати? Наприклад, мені дуже неприємно різати м'ясо, тож завжди прошу чоловіка це робити, він не відмовляється ніколи (хоча якщо його немає вдома, я й сама поріжу, куди діватись). А чоловік не може мити посуд, тож миє хіба що у зовсім крайньому випадку. Завжди можна знайти той варіант, який влаштує обох. Крім, звичайно, ситуацій, коли одна з сторін хоче лише валятись на дивані з манікюром чи без нього, і нічого не робити, а інша сторона щоб і заробляла, і про дім дбала, і все таке інше (я не про Вас особисто, про всяк випадок уточню, щоб не було двозначностей).
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
я теж ненавиджу всі хатні клопоти (((.... але я отримую задоволення від результатів ))) а якщо не отримую, то і не роблю....навіть якщо це ніхто крім мене не зробить....
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 jozh 16 апреля 2013, 11:03
Так, можливо, все-таки якось переглянути розподіл обов'язків?
він хоче це робити ще менше.
Що я побачила, коли приїхала до нього вперше/wacko Щоб не готувати не мити посуд та не прибирати ця людина ладна не їсти, не пити, та обходитися мінімальними зручностями. 
До речі, утримувати родину, вирішувати проблеми, взагалі нести відповідальність за усе я теж не хочу. Правда не впевнена, що воно і йому до вподоби...

В дійсно заздрю, тим, хто із задоволенням піклується про побут, і задоволенням заробляє гроші та віддає їх за непотрібне тепло та інші радощі... я не така
 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
а я сама така - я теж можу обходитись мінімальним, аби не бути загруженою побутом. але я радію, коли бачу своїх дітей щасливими. в цьому і намагаюсь знаходити задоволення. це легше і приємніше, ніж робити з себе героя. герой - це точно не про мене )
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Вера1690 16 апреля 2013, 11:14
він хоче це робити ще менше.
Тоді дійсно найкращим буде заробляти більше, щоб можна було найняти людину. А от мені цей варіант не підходить, навпаки, бо я категорично не терплю чужих людей вдома, щоб, умовно кажучи, в моїй білизні порпались. І хоч готувати я не дуже люблю, але краще я робитиму це сама, ніж хтось чужий. Правда, все мрію про той час, коли я нарешті спихну приготування їжі на дочок (коли вони підростуть) або на чоловіка (коли він перестане бути дуже зайнятим з нашим будинком), хоча б частково. /rolleyes  А з рештою мене наш розподіл обов'язків влаштовує повністю.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 mamatanya 16 апреля 2013, 11:27
а я сама така - я теж можу обходитись мінімальним, аби не бути загруженою побутом. але я радію, коли бачу своїх дітей щасливими. в цьому і намагаюсь знаходити задоволення. це легше і приємніше, ніж робити з себе героя. герой - це точно не про мене )
тобто Ви змушуєте себе повірити, що Вам це подобається...
​З цього і потрібно було починати)))

 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
ні, мені це не подобається. мені подобається бачити своїх близьких доглянутими. невже Ви не бачите різниці?
orakul

orakul

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1167
Регистрация: 09.01.2012
Заходил(а): 20.08.2020
Город: Николаев
Телефон: 0932403553
orakul
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Вера1690 16 апреля 2013, 11:14
він хоче це робити ще менше.
Що я побачила, коли приїхала до нього вперше/wacko Щоб не готувати не мити посуд та не прибирати ця людина ладна не їсти, не пити, та обходитися мінімальними зручностями. 
До речі, утримувати родину, вирішувати проблеми, взагалі нести відповідальність за усе я теж не хочу. Правда не впевнена, що воно і йому до вподоби...

В дійсно заздрю, тим, хто із задоволенням піклується про побут, і задоволенням заробляє гроші та віддає їх за непотрібне тепло та інші радощі... я не така
 
  А я вот наверное существо не из той оперы.../26
  Я безумно люблю радовать своего мужа. Будь то вкусный обед, наглаженная постель или фенечка сплетенная с любовью... Я вижу, что он ценит мои старания и радуется как ребенок каждый раз. Я очень надеюсь, что по жизни мы с ним пройдем на вот таком позитивном отношении к кадому прожитому дню - нам хорошо вместе. /JC_parents-boy Он для меня и лучший друг, и любовник, он отец моих детей и партнер по жизни. Я очень его люблю и ценю все, что он делает лично для меня и нашей семьи. Это чувствуют наши дети и я счастлива! 

Да, я действительно счастлива, и не потому что мы с ним такие "идеальные", а потому что мы все воспринимаем позитивно. Советовать вам что-то  не мой удел... Но я очень искренне вам желаю пересмотреть отношение к жизни и перейти на сторону тех, у кого "стакан все же на половину полон"!../65
- Для чего тебе такая ширь?
- Для полета вольного души.
- Для чего тебе такая даль? 
- Чтоб развеять по ветру печаль...
orakul

orakul

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1167
Регистрация: 09.01.2012
Заходил(а): 20.08.2020
Город: Николаев
Телефон: 0932403553
orakul
VIP пользователь
   16 апреля 2013
З.Ы. Да, и к автору темы! Вы меня простите, я не хочу вас обидеть, но по-моему тема "О том кто для вас ваш муж" и тема "Про глупых куриц" -  совершенно разные по содержанию. И совмещать их в одну... /ca3
- Для чего тебе такая ширь?
- Для полета вольного души.
- Для чего тебе такая даль? 
- Чтоб развеять по ветру печаль...

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Вера1690 16 апреля 2013, 10:52
А я от не хочу дбати про дім, про їжу, про чисту постіль. Жах як не хочу, але дбаю бо повинна. Ніхто крім мене це не зробить, а на хатню працівницю, як і на власний будинок чоловік ще не заробив(((

В нього, до речі, сьогодні ювілей. Піду я за харчами, хоч і не хочу я ані йти за ними, ані щось з того готувати
Віра, це говорить Ваша втомленість: фізична і психологічна
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 апреля 2013
а я зараз хворію і відпочиваю. дітям - мульти і найпростіша їжа. чоловіку і їжи вчора не було - сам готував. і ніяких прибирань!!! от коли стане соромно, тоді і буду щось робити. і нікому я нічого не винна :Р
Twinkleavow

Twinkleavow

Имя: Юлия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 722
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 16.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Twinkleavow
Активный пользователь
   16 апреля 2013
Мне кажется, что кто устанавливает в виртуале подобные статусы (как в посте топикстартера), в реальности находятся в статусе незамужних или разведенных любовниц.
Сама по себе
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 orakul 16 апреля 2013, 12:30
З.Ы. Да, и к автору темы! Вы меня простите, я не хочу вас обидеть, но по-моему тема "О том кто для вас ваш муж" и тема "Про глупых куриц" -  совершенно разные по содержанию. И совмещать их в одну... /ca3
Вибачте, та Ви трохи не зрозуміли суть теми. Якби я хотіла подискутувати на тему:"Хто для Вас ваш чоловік", я б так і назвала тему.

Суть в іншому. Яку роль має відігравати чоловік у відносинах, чи має він якісь забов'язання перед дружиною, не отримуючи нічого натомість, ставлення до чоловіка, як до особистості.
Якось так.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Лілічка 16 апреля 2013, 13:21
Суть в іншому. Яку роль має відігравати чоловік у відносинах, чи має він якісь забов'язання перед дружиною, не отримуючи нічого натомість, ставлення до чоловіка, як до особистості.
Якось так.
Я не думаю, що можна вивести якесь загальне правило. Як влаштовує двох, так і правильно. А якщо не влаштовує, то вони або щось змінюють у цьому, або вимушено терплять (чи один з них терпить), або в кінці кінців розлучаються, от і все.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 jozh 16 апреля 2013, 13:47
Я не думаю, що можна вивести якесь загальне правило. Як влаштовує двох, так і правильно. А якщо не влаштовує, то вони або щось змінюють у цьому, або вимушено терплять (чи один з них терпить), або в кінці кінців розлучаються, от і все.
Це ясно. Просто цікаво послухати думки з цього приводу, або може історії з життя таких пар.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   16 апреля 2013
муж для меня это совокупность друга, любовника, наставника.
у нас нет никакого разделения обязанностей. кто может лучше заработать, тот и зарабатывает, кто лучше моет посуду,тот ее и моет. и никаких проблем с "подменой" друг друга. Был период,когда я работала, а муж сидел дома с детьми,водил их на занятия и делал уроки, теперь он работает, я занимаюсь детьми. Он может и борщ приготовить и справиться с тремя детьми несколько дней. 
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Думки собаки: "Вiн мене годує, чеше, любить - мабуть вiн мiй бог!"
Думки кота: "Вiн мене годує, чеше, любить - мабуть я його бог!"
З однаковiсiньких фактiв двоє можуть зробити геть протилежнi висновки. Головне - не робити з цих висновкiв приводу для прихованих заздрощiв та образ.
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
orakul

orakul

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1167
Регистрация: 09.01.2012
Заходил(а): 20.08.2020
Город: Николаев
Телефон: 0932403553
orakul
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Лілічка 16 апреля 2013, 13:21
Вибачте, та Ви трохи не зрозуміли суть теми. Якби я хотіла подискутувати на тему:"Хто для Вас ваш чоловік", я б так і назвала тему.

Суть в іншому. Яку роль має відігравати чоловік у відносинах, чи має він якісь забов'язання перед дружиною, не отримуючи нічого натомість, ставлення до чоловіка, як до особистості.
Якось так.
Возможно и не ощутила суть. Но... Я не могу понять к чему тот пример (повторюсь) "О глупых курицах"?... Для того, чтобы тут ядом на них поплевались?.. У нас такое любят./biggri))))) В общем это мое имхо, но мне кажется, что пример все же неудачный...
- Для чего тебе такая ширь?
- Для полета вольного души.
- Для чего тебе такая даль? 
- Чтоб развеять по ветру печаль...
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Я обожнюю свого чоловіка і можу погратися в його рабиню: при натовпі гостей вклонитися йому до землі, запитати, чи всім мій пан задоволений, чи все як треба, і "покірно вислухати зверхню відповідь" на кшталт "сьогодні вже так-сяк, можна продовжувати". Чого такий жарт можливий? Тому що я абсолютно впевнена, що мій чоловік так же без тями закоханий у мене, як я у нього, що ми безмежно поважаємо одне одного і що за жодних умов між нами не може бути неповаги, що приниження між нами може існувати тільки на рівні жартівливих ігор, стьобу. З тим же успіхом я погрожую, що "жерти не дам за таку поведінку", і хлопці (чоловік і син) миттю стають шовковими: нахвалюють мене кохану і вголос дякують долі за таке щастя, яке скоїлося у їхньому житті. :)
Вважаю, що в родині може бути тільки рівність. Там, де починається ієрархія богів, рабів, панів тощо, закінчується родина і починається співіснування на якихось умовах і з різним ступенем успіху спроб. Дівчата, які пишуть ті смішні статуси, не знають справжніх стосунків, не розуміють, що чоловік буде з радістю тягати мамонта з діамантами до ніг тієї, кому потрібний не мамонт з діамантами від нього, а він сам, для якої радість отримується не через руки, а через серце. Вони не розуміють, що надуті губки ніколи не спонукатимуть чоловіка до таких же досягнень, як закохані сяючі очі. Чоловіки, які на повному серйозі позиціонують себе богами і панами, живуть у пласкому світі і бояться кохати, бо в силу свою тільки граються, не відчуваючи її насправді, вони є слабаками, і їх найбільший страх - що хтось здогадається про цю слабкість. От вони і паруються: одна вся така непроста з надутими губками, яку за дорого купив такий весь з себе мачо... Залишається їх пожаліти та побажати схаменутися.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 moonsun 16 апреля 2013, 14:52
що чоловік буде з радістю тягати мамонта з діамантами до ніг тієї, кому потрібний не мамонт з діамантами від нього, а він сам, для якої радість отримується не через руки, а через серце. Вони не розуміють, що надуті губки ніколи не спонукатимуть чоловіка до таких же досягнень, як закохані сяючі очі.
саме так!!!
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
Просматривают эту тему:

Forum