• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Появилась рыба желтохвост- кто-нибудь мерял дозиметром?

Артём   
Пользователь   
11 апреля 2011 14515 69
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   18 августа 2011


а разве нет?
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2011


ЮУ - це не Миколаїв, тому порівнювати не варто.
В ЮУ поміняли старі ліфти на нові. Пацючі старі ліфти на нові, тому що час прийшов.
В ЮУ нема проблем із гарячою водою, із опаленням. в нас в місті ніхто не ставить бойлери, автономне опалення і так далі.
Якби там була робота, я б поїхала туди жити не секунди не думаючи, бо рівень роботи комунальних служб там не зрівняти із тим, що тут. Це якщо навіть не згадувати тамтешні казкові краєвиди.
Тому так, там можуть поливати вулиці просто для того щоб охолодити та прибити пил.



Я все зрозуміла ще в перший раз
Я ж написала - мені все ясно.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2011


"тщательное мытье" и "поливание обочин" - одне і те саме?

Ну-ну... то я виходить щодня вдома генеральну роблю коли віником пару раз змахую.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Артём

Имя: Артём
Группа: Пользователь
Сообщений: 54
Регистрация: 15.04.2010
Заходил(а): 01.01.1970
Город:
Район: Ленинский - Старый Водопой
Артём
Пользователь
   22 августа 2011
Цитата: #7273 alisa 17 августа 2011, 19:28


Блін, Ви ж попереджайте. Я мало не луснула із сміху.
Ви б ще на рік її поклали і потім робили якісь висновки. В рентген-кабінеті невеликий рівень випромінювання дає засвічення плівки за секунди. Вас це ні на які думки не наштовхує?

Ви по крапкам на фотоплівці судите про інтенсивність розпаду???
Ви взагалі впевнені що така метода існує? Ви визначили по капкам засвітів фотоплівки яка місяць!!!! пролежала в рибі радіоактивний йод? Менше ніж на Нобелевку не тягне ))


Аліса, одразу видно людину, яка не розуміє, як дослідити невеликий радіаційний фон.

По-перше, чому дозіметри не можуть поміряти фон продуктів? Тому що в даному випадку радіаційний фон зумовлений дискретними розпадами, і вирішальними є кількість розпадів на секунду і напрям, в якому йде випромінення (крім гама-спектру). Тому дозіметри не виловлюють не дуже великі, але дуже небезпечні дози радіації в продуктах харчування. Це треба щоб за час виміру самісенько до віконця дозиметру потрапило хоча б декілька гама-квантів, альфа-часток чи електронів за час виміру. Тому дозіметр дасть вам показання радіактивності лише на рибу, яка здохла саме від опромінення. Не вірите- питайте в виробників дозіметрів!
Друге. Крапки-засвіти на плівці були розташовані рівномірно по засвітленій частині плівки, плівка лежала в досить темному місці, намотана циліндрично на коробку внутрі рибини. При звичайному засвітленні плівки в фотоапаратах чи десь ще засвітлення виходить рівномірним без крапок. На невийнятій частині плівки цих крапок немає- хоча якщо там були би крапки, розташовані періодично то це могло б свідчити про наявність гама-спектру радіації, для якого, на відміну від альфа та бета-спектрів, пластикова коробка є прозорою.
Період піврозпаду радіаційного йоду приблизно 72 доби. Тому якщо доза в рибині не занадто велика, то тривалість експозиції повинна бути хоча б тиждень- чим більше, тим краще. Місяць, який тривала експозиція, дасть лише чверть розпадів радіоізотопів йоду в прилеглій до плівки зони з напрямком випромінення в сторону плівки.
Тому 100 крапок на цій плівці можуть свдчити про наявність не менш ніж 10000 ізотопів в прилеглій до плівки зони. Повірте, такої забрудненості може вистачити на онкологію для дитини.
На рахунок гама-випромінення та медицинського рентгену вчіть матчасть- там все так і повинно бути: велика кількість загальмованих електронів справді дасть приблизно рівномірне по всіх напрямках випромінення, й плівка буде засвічена плавно, як звичайна фотографія.

Отже, вивчайте побільше корисного і не мішайте свою неприязнь до людини зі ставленням до її ідей.
Взагалі, шкода, що таку дивну рибину я не віддав вам- ви б напевно її зїли мені на зло
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 августа 2011
Ви мене просто добили.
Я це собі скопіюю, буду читати як анекдот.
Особливо вразив підрахунок кількості ізотопів!!! і оце "амотана циліндрично на коробку внутрі рибини". Я навіть уявити це не змогла ))

Ви що дійсно думаєте що літаком доставили радіоактивну рибу із Японії, щоб продати на ринку по 27 грн?


І , до речі, період напіврозпадуСсылка (якщо Ви звичайно знаєте що саме цей ізотоп і називають зазвичай радіаційним) 8 діб, а не 72 доби. Це так, коли вже понти колотите, то хоч враховуйте що хтось може про це і знати. Тим паче що ми живемо в Миколаєві, в 120 км від атомної станції, людей із ЮУ тут вистачає.



Ви під корисним розумієте сумнівні досвіди із плівкою в рибі?
Дякую, обійдусь. Зупинюсь на трудах більш адекватних вчених.


Дійсно, шкода. Я б Вам тоді відповіла особисто і дуже виразно, використавши всю красу спаплюженої Вами української мови (а акцент я прямо своєю радіоактивною шкірою відчуваю) куди Вам діти Вашу рибу.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Артём

Имя: Артём
Группа: Пользователь
Сообщений: 54
Регистрация: 15.04.2010
Заходил(а): 01.01.1970
Город:
Район: Ленинский - Старый Водопой
Артём
Пользователь
   22 августа 2011
Цитата: #7273 alisa 22 августа 2011, 23:33
Ви мене просто добили.
Я це собі скопіюю, буду читати як анекдот.
Особливо вразив підрахунок кількості ізотопів!!! і оце "амотана циліндрично на коробку внутрі рибини". Я навіть уявити це не змогла ))

Ви що дійсно думаєте що літаком доставили радіоактивну рибу із Японії, щоб продати на ринку по 27 грн?


І , до речі, період напіврозпаду йоду 131 (якщо Ви звичайно знаєте що саме цей ізотоп і називають зазвичай радіаційним) 8 діб, а не 72 доби. Це так, коли вже понти колотите, то хоч враховуйте що хтось може про це і знати. Тим паче що ми живемо в Миколаєві, в 120 км від атомної станції, людей із ЮУ тут вистачає.



Ви під корисним розумієте сумнівні досвіди із плівкою в рибі?
Дякую, обійдусь. Зупинюсь на трудах більш адекватних вчених.


Дійсно, шкода. Я б Вам тоді відповіла особисто і дуже виразно, використавши всю красу спаплюженої Вами української мови (а акцент я прямо своєю радіоактивною шкірою відчуваю) куди Вам діти Вашу рибу.




Суть поста не змінюється.

Хто проводе життя в суперечках, той не встигає відчувати його обсяг і смак.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 августа 2011

ну дійсно, що його змінювати.
Анекдот він і є анекдот.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
bassik

bassik

Имя: bassik
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6685
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 27.02.2019
Город: Николаев
bassik
VIP пользователь
   22 августа 2011
поговорили
Глупые люди — это такой народ, который всегда прав.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 августа 2011

так а що говорити - людина веде якісь розрахунки. Їй вказують на дуже грубу помилку в основній цифрі, а вона пише - та то фігня, це нічого не змінює.

От що це, як не анекдот?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum