• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Тема закрыта: Кто станет президентом по вашему мнению?

Аннушка   
Администратор   
03 сентября 2009 45753 468
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   18 января 2010
Я тоже проголосовала за Тигипко - просто ради рейтинга ему. Президент - совершенно не его должность, ему бы экономикой и финансами заниматься лучше.
А еще потому, что начала читать бюллетень с начала - Инна Богословская - ооооооо, НЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ, потом просто нет, нет, пара человек "может быть", потом опять нет и нет. Тигипко показался наиболее безобидным вариантом из всех.
Но во втором Я на мой голос пусть не рассчитывает!
Прикольно, у нас остались Ю и Я А упало, Б пропало...
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


МАНЯ

МАНЯ

Имя: МАНЯ
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2974
Регистрация: 15.01.2010
Заходил(а): 08.01.2024
Город: Санкт-Петербург
Район: Заводской
МАНЯ
VIP пользователь
   18 января 2010
Цитата(bassik @ 18.1.2010, 2:36) Ссылка
абсолютно поддерживаю...
главное чтобы Тигипко показасебя и уверненодержал свои позиции
наша страна требует перемен!!!!!!!!



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
МАНЯ

МАНЯ

Имя: МАНЯ
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2974
Регистрация: 15.01.2010
Заходил(а): 08.01.2024
Город: Санкт-Петербург
Район: Заводской
МАНЯ
VIP пользователь
   18 января 2010
Цитата: #1091 Arfa 17 января 2010, 23:20
Я наконец то поняла (по ТВ опять смотрела) кого мне напоминает Ю, помните была такая Мария Деви Христос, лидер "Белое братство" как то так. Вот оч девочки похожи (не внешне) умением ля-ля-ля.


В яблочко!!!
bassik

bassik

Имя: bassik
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6685
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 27.02.2019
Город: Николаев
bassik
VIP пользователь
   18 января 2010
Марина Прудич, послушала тут я приколы на выборах.забираю назад свои слова обратно что не верю (по поводу паспорта подруги)..оказывается, есть случаи еще и покруче....
Глупые люди — это такой народ, который всегда прав.

grada1976

Имя: grada1976
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 425
Регистрация: 14.01.2010
Заходил(а): 01.01.1970
Город:
grada1976
Активный пользователь
   18 января 2010
Цитата: #1091 Тяпа 18 января 2010, 00:44
Я тоже проголосовала за Тигипко - просто ради рейтинга ему. Президент - совершенно не его должность, ему бы экономикой и финансами заниматься лучше.
А еще потому, что начала читать бюллетень с начала - Инна Богословская - ооооооо, НЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ, потом просто нет, нет, пара человек "может быть", потом опять нет и нет. Тигипко показался наиболее безобидным вариантом из всех.
Но во втором Я на мой голос пусть не рассчитывает!
Прикольно, у нас остались Ю и Я А упало, Б пропало...

"прикольно" - проголосовать ради рейтинга....
да и не бюлетень читать нужно было,а изначально думать за кого голосовать....

evgenik

Имя: Evgenik
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 103
Регистрация: 11.01.2010
Заходил(а): 01.01.1970
Город:
Район: Ленинский
evgenik
Активный пользователь
   18 января 2010
День розчарувань, або Тотальна перемога форми над змістом

Не знаю як для кого, але для автора цих рядків день виборів став тотальним розчаруванням у власній країні.
Тільки в Україні у політичної сили, яка провалила боротьбу з кризою, може зрости рейтинг за 2,5 роки.
Тільки в Україні у політичної сили, яка неодноразово була при владі і навіть в роки економічного зростання нічого не зробила для реформування економіки, може триматися стабільний рейтинг.
Тільки в Україні політик, який не знає значень багатьох слів, назв міст та імен письменників, який не вміє думати та відповідати на питання, який, врешті-решт, не має власної позиції стосовно більшості державницьких питань, може отримати найвищий рейтинг.
Тільки в Україні політики, які повністю ігнорують демократію та чесне спілкування з пресою, можуть виграти вибори.
Тільки в Україні політик, який зробив акцент на власне обличчя, форму та масовість, може стати відкриттям.
Тільки в Україні виборець не має політичної пам'яті.
Тільки в Україні два найбільш рейтингових політичних ток-шоу в ніч виборів ведуться ІНОЗЕМНОЮ мовою. І куди дивиться Нацрада з питань телебачення і радіомовлення?
І тільки в Україні, коли виборцю кажуть, що чорне – це біле – він вірить!
Що ж має статися, аби брехуни та популісти перестали користуватися шаленою підтримкою суспільства?
Хоча варто відзначити, що є плюси. Вперше кандидат, який не будував своєї кампанії на критиці, набрав більше 10%.
Але питання в іншому: невже людям подобається ця влада? Чому коли всі говорять про вибір у другому турі між двома злами, у першому за них же й голосують?
Можливо, вони живуть в іншій країні, де розчищені вулиці від снігу, немає падіння економіки на 15%, уряд стабільно публікує статистичні данні, вільно спілкується з пресою, на виборчу ніч політичні лідери не знімають найдорожчі готелі країни, відсутня корупція у кожній найдрібнішій щілинці влади, а політики не брешуть в обличчя багатомільйонного населення?
А якщо і брешуть, то народ їм ніколи не пробачає.
Хіба нам колись пощастить жити у такій країні?

18.01.2010 11:51 _ Євген Шпитко

belolapik

Имя: Алена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9857
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 24.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
belolapik
VIP пользователь
   18 января 2010
Цитата: #1091 evgenik 18 января 2010, 13:50
День розчарувань, або Тотальна перемога форми над змістом

Не знаю як для кого, але для автора цих рядків день виборів став тотальним розчаруванням у власній країні.
Тільки в Україні у політичної сили, яка провалила боротьбу з кризою, може зрости рейтинг за 2,5 роки.
Тільки в Україні у політичної сили, яка неодноразово була при владі і навіть в роки економічного зростання нічого не зробила для реформування економіки, може триматися стабільний рейтинг.
Тільки в Україні політик, який не знає значень багатьох слів, назв міст та імен письменників, який не вміє думати та відповідати на питання, який, врешті-решт, не має власної позиції стосовно більшості державницьких питань, може отримати найвищий рейтинг.
Тільки в Україні політики, які повністю ігнорують демократію та чесне спілкування з пресою, можуть виграти вибори.
Тільки в Україні політик, який зробив акцент на власне обличчя, форму та масовість, може стати відкриттям.
Тільки в Україні виборець не має політичної пам'яті.
Тільки в Україні два найбільш рейтингових політичних ток-шоу в ніч виборів ведуться ІНОЗЕМНОЮ мовою. І куди дивиться Нацрада з питань телебачення і радіомовлення?
І тільки в Україні, коли виборцю кажуть, що чорне – це біле – він вірить!
Що ж має статися, аби брехуни та популісти перестали користуватися шаленою підтримкою суспільства?
Хоча варто відзначити, що є плюси. Вперше кандидат, який не будував своєї кампанії на критиці, набрав більше 10%.
Але питання в іншому: невже людям подобається ця влада? Чому коли всі говорять про вибір у другому турі між двома злами, у першому за них же й голосують?
Можливо, вони живуть в іншій країні, де розчищені вулиці від снігу, немає падіння економіки на 15%, уряд стабільно публікує статистичні данні, вільно спілкується з пресою, на виборчу ніч політичні лідери не знімають найдорожчі готелі країни, відсутня корупція у кожній найдрібнішій щілинці влади, а політики не брешуть в обличчя багатомільйонного населення?
А якщо і брешуть, то народ їм ніколи не пробачає.
Хіба нам колись пощастить жити у такій країні?

18.01.2010 11:51 _ Євген Шпитко


Действительно грустно... А я вопреки всему надеялась что Тигипко пройдёт во 2й тур, но чуда не случилось
Боролись ми. Боролись наші предки.
Вже наших втрат неміряне число.
А знов свободу починай з абетки.
А знову скрізь те саме, що й було. ©
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 января 2010
Продолжение темы Ссылка
Просматривают эту тему:

Forum