• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Парламентські вибори 28 жовтня 2012 року

Сумерки   
VIP пользователь   
22 августа 2012 96264 1728
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 anny_ 27 августа 2012, 10:58
Вот это президент. Я не надеюсь, что у нас будет такой, но хотелось бы, чтоб президент, правительство и депутаты хотя бы немного отождествляли себя с гражданами страны. А то ощущение, что есть две разные Украины: у них своя "з покращенням", а у нас своя


Там еще кусок выкинут, по поводу чиновников:


Вообще, известнейший парень, сам государственный гимн написал, сам страну переименовал, сам герб страны создал - вот тот, знаменитый, с автоматом Калашникова и мотыгой.

А дальше - самое печальное:

Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 Ioanna 27 августа 2012, 11:07


Там еще кусок выкинут, по поводу чиновников:


Вообще, известнейший парень, сам государственный гимн написал, сам страну переименовал, сам герб страны создал - вот тот, знаменитый, с автоматом Калашникова и мотыгой.

А дальше - самое печальное:



[/quote]

Сумно... але закономірно, на жаль...
Лідери-одиночки не дуже довго затримуються при владі. Особливо такі, що хочуть блага народові, але не примушують народ для цього блага хоть трошечки мізками попрацювати. І цей самий народ без сумнівів відправить такого правителя на смерть. Вся історія людства, а також купа літератури про прогресорство, тому підтвердження. Неможливо дати людям те, до чого вони ще не готові за рівнем свого розвитку, до чого ще не дозріли.
Так що, як би то не хотілося "доброго царя", але працювати і напружувати мозок доведеться самостійно, кожному з нас.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
anny_

anny_

Имя: Анна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 164
Регистрация: 02.02.2012
Заходил(а): 11.12.2014
Город: Николаев
anny_
Активный пользователь
   27 августа 2012
Чиновники не разделили революционных идей. Своя рубаха ближе к телу. Но считаю, что нашему президенту не мешало бы в кабинете перед глазами повесить плакат "у нас в стране таких как я 45 млн. человек". Может хоть как-то повлияло бы
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 anny_ 27 августа 2012, 11:20
Чиновники не разделили революционных идей. Своя рубаха ближе к телу. Но считаю, что нашему президенту не мешало бы в кабинете перед глазами повесить плакат "у нас в стране таких как я 45 млн. человек". Может хоть как-то повлияло бы

Тогда ему еще и придется задумываться о том, что от персонального Межигір'я не отказался бы никто Нее, тут или Межигір'я, или покращення - tertium non datur.
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 Ioanna 27 августа 2012, 11:22

Тогда ему еще и придется задумываться о том, что от персонального Межигір'я не отказался бы никто Нее, тут или Межигір'я, или покращення - tertium non datur.


Так Межигір"я- то і є покращення. Чай, не в Єнакієвому житло знаходиться))
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 Orchid 27 августа 2012, 11:32


Так Межигір"я- то і є покращення. Чай, не в Єнакієвому житло знаходиться))


Межигір'я - это результат развития и преодоления внутренних противоречий мира. Все как дрессировали, в полном соответствии с диалектическим материализмом и законом перехода количественных изменений в качественные
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
anny_

anny_

Имя: Анна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 164
Регистрация: 02.02.2012
Заходил(а): 11.12.2014
Город: Николаев
anny_
Активный пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 Orchid 27 августа 2012, 11:32


Так Межигір"я- то і є покращення. Чай, не в Єнакієвому житло знаходиться))


я просто не поняла, что уже все улучшили. И ландшафт, и комфортность, а то что в отдельно взятом поселке, так это ничего, и до нас дойдет... когда-нибудь... потом
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 anny_ 27 августа 2012, 12:33


я просто не поняла, что уже все улучшили. И ландшафт, и комфортность, а то что в отдельно взятом поселке, так это ничего, и до нас дойдет... когда-нибудь... потом


Ну Вам же наче давно пояснили - руїну подолано, покращення наступило. А Ви як жирафа, до якої довго доходить, все ніяк не дотумкаєте. От же ж не повезло президентові з народом - який тупий трапився.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Nabu

Nabu

Имя: Nabu
Группа: Gold
Сообщений: 2863
Регистрация: 22.11.2009
Заходил(а): 28.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Nabu
Gold
   27 августа 2012
Моєму чоловікові, сьогодні в одній з соц мереж прийшло таке повідомлення:
"100 гр за 3-4 часа. Нужны люди для предвыборных митингов в г. Николаев. Также предлагаю сотрудничество если вы приводите от10 человек за каждого приведенного платится 10 гр от 20ти человек-15гр, от 50-ти +25 гр. Как организовать 50 человек и больше? Очень просто предложите своим знакомым как правило они молчать не будут предложат своим знакомым. Таким образом можно не особо утруждаясь заработать 1250 гр за 50 человек + 125 гр за собственное присутствие. Митинги будут проводится несколько раз в месяц. Заявки нужно подавать за раннее. мой тел 063*****07 или в личку"
Чолові питає - за кого?
відповідь
"регионы и комунисты"

а що потрібно для цього?
"ничего,только ваше присутствие на самом митинге и если хотите заработать больше 100 грн,то привести еще как можно больше людей)все просто
сколько вам лет?
"
ну і далі іже не цікаво, бо ми думає, як би з цього зробити відео, щоб викласти в інтернет...

А хто голосував за "Україна-Вперде", ой вибачте, Вперед??
Є цікава стаття на УП, що за люди у цій партії?
Партія Королевської: в пошуках людей Ахметова Ссылка


Особисто я - стара западенка і бандерівка...
Моя подпись нарушала правила форума
п.1.5
в) запрещается использовать в имени (нике), аватаре, подписи и названии статуса нецензурные или ругательные слова (а также завуалированный мат).
Зато прекрасно передавала мои эмоции.

liya

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1739
Регистрация: 15.09.2010
Заходил(а): 16.09.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
liya
VIP пользователь
   27 августа 2012
А кажуть, що у ПР рейтінг зріс. Взагалі у всіх зріс, окрім Батьківщини.
От дивина, да? Побачити б їх вживу, цих прихильників...
Пиши пьяным, редактируй трезвым. Э. Хемингуэй.

belolapik

Имя: Алена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9857
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 24.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
belolapik
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 Nabu 27 августа 2012, 15:43
Моєму чоловікові, сьогодні в одній з соц мереж прийшло таке повідомлення:
"100 гр за 3-4 часа. Нужны люди для предвыборных митингов в г. Николаев. Также предлагаю сотрудничество если вы приводите от10 человек за каждого приведенного платится 10 гр от 20ти человек-15гр, от 50-ти +25 гр. Как организовать 50 человек и больше? Очень просто предложите своим знакомым как правило они молчать не будут предложат своим знакомым. Таким образом можно не особо утруждаясь заработать 1250 гр за 50 человек + 125 гр за собственное присутствие. Митинги будут проводится несколько раз в месяц. Заявки нужно подавать за раннее. мой тел 063*****07 или в личку"
Чолові питає - за кого?
відповідь
"регионы и комунисты"

а що потрібно для цього?
"ничего,только ваше присутствие на самом митинге и если хотите заработать больше 100 грн,то привести еще как можно больше людей)все просто
сколько вам лет?
"
ну і далі іже не цікаво, бо ми думає, як би з цього зробити відео, щоб викласти в інтернет...

А хто голосував за "Україна-Вперде", ой вибачте, Вперед??
Є цікава стаття на УП, що за люди у цій партії?
Партія Королевської: в пошуках людей Ахметова http://www.pravda.com.ua/articles/2012/08/23/6971331/


Особисто я - стара западенка і бандерівка...


соцсеть я так понимаю Вконтакте называется? )) Ссылка предложения сейчас очень активно поступают не только Вашему супругу ))
Боролись ми. Боролись наші предки.
Вже наших втрат неміряне число.
А знов свободу починай з абетки.
А знову скрізь те саме, що й було. ©
Nabu

Nabu

Имя: Nabu
Группа: Gold
Сообщений: 2863
Регистрация: 22.11.2009
Заходил(а): 28.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Nabu
Gold
   27 августа 2012
Цитата: #9313 belolapik 27 августа 2012, 15:51


соцсеть я так понимаю Вконтакте называется? )) ТАКИЕ предложения сейчас очень активно поступают не только Вашему супругу ))


Я майже не відвідую соціальні мережі, хоча в двох зареєстрована... ну і мама звичайно, тому звичайно здивувалась, хоча нічого дивного в цьому немає...
Діліться враженнями! і пропозиціями - хто більше дасть ? ))
Моя подпись нарушала правила форума
п.1.5
в) запрещается использовать в имени (нике), аватаре, подписи и названии статуса нецензурные или ругательные слова (а также завуалированный мат).
Зато прекрасно передавала мои эмоции.
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   27 августа 2012
Дзвонить щойно стаціонарний телефон...
Мила бабуся так добре привітала, сказала що турбує передвиборчий штаб Кличка Спитала, чи вже зробили ми свій вибір, за кого голосували, я відповіла що зробили. а закого - вона не допитувалася. Тільки зауважила, що обов*язково треба прийти на вибори!
Я пообіцяла, що прийду

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   27 августа 2012


Ну хоч Ви-то правильна бандерівка? У вас-то максим, а не калашніков?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Nabu

Nabu

Имя: Nabu
Группа: Gold
Сообщений: 2863
Регистрация: 22.11.2009
Заходил(а): 28.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Nabu
Gold
   27 августа 2012
Цитата: #9313 alisa 27 августа 2012, 16:17


Ну хоч Ви-то правильна бандерівка? У вас-то максим, а не калашніков?


підняли настрій..у мене - шмайсер ....
Моя подпись нарушала правила форума
п.1.5
в) запрещается использовать в имени (нике), аватаре, подписи и названии статуса нецензурные или ругательные слова (а также завуалированный мат).
Зато прекрасно передавала мои эмоции.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   27 августа 2012
Я с вами не играю ))) У меня только лук и рогатка )))
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   27 августа 2012

Якщо знайдете лопату, приходьте до нас, ми Вас копати схрон навчимо.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   27 августа 2012
Цитата: #9313 Ioanna 27 августа 2012, 16:52
Я с вами не играю ))) У меня только лук и рогатка )))


Ой, ну хіба то проблеми? Шкільний курс хімії - достатньо, щоб зробити вибухівку. Середньої потужності мізки достатні, щоб вибухівку перетворити на міну. І я не терорист - мені просто було цікаво, як партизани у Вітчизняну робили.
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
Nabu

Nabu

Имя: Nabu
Группа: Gold
Сообщений: 2863
Регистрация: 22.11.2009
Заходил(а): 28.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Nabu
Gold
   27 августа 2012
Дівчатка, а в нас вимальовується загін
Моя подпись нарушала правила форума
п.1.5
в) запрещается использовать в имени (нике), аватаре, подписи и названии статуса нецензурные или ругательные слова (а также завуалированный мат).
Зато прекрасно передавала мои эмоции.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   27 августа 2012
А в мене є сокири та вила різних модифікацій і інструкція з використання гіляки з "Криївки". Візьмете до себе?
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Просматривают эту тему:

Forum