• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Цікаві та пам"ятні знахідки.

Крокозябра   
VIP пользователь   
07 февраля 2013 2996 32
Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   08 февраля 2013
Цитата: #10397 baskaya 08 февраля 2013, 09:45
Моя мама находит ВСЕ. За 15 лет практики тыряния подарков для нее в нашем общем доме - не было ни разу, чтобы она их не нашла. Я прятала их в своем развратном белье (О_о), в свадебном сервизе, под юбкой у куклы ))) Не, она обязательно залезет туда, где ей быть не положено ))))) КАРМА ))
так мама у вас азартная душа - такой себе квест перед праздником устраивает))))
Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   08 февраля 2013
А вообще поражаюсь вашим, девочки, историям! Такие восхитительные вещи вам попадаются!
ромашеня

ромашеня

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5267
Регистрация: 26.10.2010
Заходил(а): 16.01.2018
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0982443809,0931148764
ромашеня
VIP пользователь
   08 февраля 2013
Я находила лишь мелкие деньги,в огороде в Очакове находила старинные монетки,а в начале зимы в курточке малого 1 цент нашла.А вот мой папа в нашем доме в Очакове нашел в стене пистолет похожий на козацкий.
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   08 февраля 2013

Сіли вчора з чоловіком згадувати, хто що коли знаходив цікавого.

Ось що згадали:

Донька двічі знаходила мобілки під час прогулянки. Обидва рази виявлялось, що їх губили діти, котрі гуляли в парку. Телефони ми повертали  "по гарячим слідам"


Моя рідна сестра знаходила на пляжі золотий чоловічий браслет.


Двоюрідна сестра  знайшла на городі обручку свого батька, яку він загубив років за 10 перед тим.


Рекордсменом виявився чоловік - він постійно щось знаходить. В дитинстві знайшов 25 рублів біля кіоска, в якому купував трамвайний квиток. На той час це були гроші серйозніші, ніж зараз 500 гривень...

Знаходив різну зброю. Колись разом з другом в дуплі старого дерева, яке росло біля їх будинку на Декабристів, знайшли старовинну гвинтівку. Здали її в музей, їм навіть грамоту за це дали:)

Бігаючи по околицям Коренихи під час канікул знайшов повний цинк патронів. Приблизно в той же час недалеко біля якоїсь в/ч знайшов справжній пістолет. Все це "добро" було зразу конфісковане дідусем.

Ще чоловік знайшов обручку, яку я загубила, коли розвішувала білизну взимку на незаскленому балконі. Обручка зіслизнула з пальця, я цього не помітила, і тільки перед сном побачила, що загубила її :(  Де шукати, не знала . Сталося це десь в грудні, а навесні чоловік знайшов мою обручку в невеликому палісаднику під балконом.

Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   08 февраля 2013
Дівчата, у всіх такі знахідки цікаві! Мене особливо вразили старовинні знахідки: монети, перстень, ніж... А "таємна кімната" - це взагалі супер!!!
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   08 февраля 2013
Я очами рідко щось знаходжу, а от присісти на щось талановито вмію :) Найяскравіше - на розкопках з'їжджала по насипу, передо мною тим ще купа людей їхала, а я на пів шляху так зручно сіла на щось, ну прямо як на стілець - виявилось, що величезна ціла амфора (я сіла на ручку). Потім пішли там же гуляти, я спиталася чи можна присісти он на ту кладку, чи вона теж давня і ні-ні, мене зігнали і убігли за інструментом, бо то виявилась кладка, яку вже і не шукали, думали, що про неї тільки згадки в документах є. Отже, хто чим щось в науку несе, а я сідницями... :)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Vik_toriya

Vik_toriya

Имя: Виктория
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 418
Регистрация: 27.12.2009
Заходил(а): 12.06.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0939754011; 0664650237
Vik_toriya
Активный пользователь
   08 февраля 2013
А я пару лет назад нашла 1 доллар 1968 года. Лежит теперь дома - любуюсь)))
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   08 февраля 2013
Цитата: #10397 moonsun 08 февраля 2013, 12:02
Я очами рідко щось знаходжу, а от присісти на щось талановито вмію :) Найяскравіше - на розкопках з'їжджала по насипу, передо мною тим ще купа людей їхала, а я на пів шляху так зручно сіла на щось, ну прямо як на стілець - виявилось, що величезна ціла амфора (я сіла на ручку). Потім пішли там же гуляти, я спиталася чи можна присісти он на ту кладку, чи вона теж давня і ні-ні, мене зігнали і убігли за інструментом, бо то виявилась кладка, яку вже і не шукали, думали, що про неї тільки згадки в документах є. Отже, хто чим щось в науку несе, а я сідницями... :)

Аля, супер!  

Знаєш, деякі сідниці можуть пронести науці більше користі, ніж "проффесори" з головами, якими вони їдять...


Про розкопки - не пам"ятаю, куди їздила сестра разом з своїми одногрупниками- істфаківцями,  але знайшли вони під час розкопок скелет, і трошки його на сувеніри розтягнули. Сестрі дісталася нижня щелепа з парочкою зубів. Ця щелепа пару років займала почесне місце на поличці трюмо у сестри, а потім десь її не стало.

moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   08 февраля 2013
Цитата: #10397 Крокозябра 08 февраля 2013, 12:12

Аля, супер!  

Знаєш, деякі сідниці можуть пронести науці більше користі, ніж "проффесори" з головами, якими вони їдять...


Про розкопки - не пам"ятаю, куди їздила сестра разом з своїми одногрупниками- істфаківцями,  але знайшли вони під час розкопок скелет, і трошки його на сувеніри розтягнули. Сестрі дісталася нижня щелепа з парочкою зубів. Ця щелепа пару років займала почесне місце на поличці трюмо у сестри, а потім десь її не стало.

Ой, як я вдало сідала, виявляється... Якби я сіла на скелет, нам обом було б ніяково :)))
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
liliana_Ukraine

liliana_Ukraine

Имя: liliana_Ukraine
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 406
Регистрация: 17.12.2009
Заходил(а): 14.12.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0976876968
liliana_Ukraine
Активный пользователь
   08 февраля 2013
Цитата: #10397 Крокозябра 07 февраля 2013, 21:25

Магазин біля ЛШМД, не знаю, як називається.

Я пару місяців назад ходила в ЛШМД аналізи здавати, і на презент лаборантці купила в магазині поряд  коробочку "Есферо". Але лаборантка від цукерок відмовилась, я їй гроші дала, а коробку додому забрала.

А сьогодні солодкого захотілось,вирішили цукерки відкрити. Знімаєм целофан з коробки (наче непошкоджений був), відкриваєм кришку, а там - купюра .

Думаю, хтось з вдячних пацієнтів лікарю хотів презент зробити, а лікар не оцінив - зібрав всі надаровані коробки і відніс в магазин (таке практикується досить часто). В магазині цукерки продали вдруге, і ось так мені дісталися "Есферо" з сюрпризом.

Если бы вы не написали, каким образом в коробку попали деньги, я бы еще долго себе голову ломала, разгадывала загадку .
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   08 февраля 2013
Цитата: #10397 liliana_Ukraine 08 февраля 2013, 12:16
Если бы вы не написали, каким образом в коробку попали деньги, я бы еще долго себе голову ломала, разгадывала загадку .
Та якби я на власні очі не бачила, як деякі лікарі домовлялися з продавцями і приносили їм цілі стоси коробок з цукерками, які вони отримували в подарунок від пацієнтів, для повторного перепродажу , я і сама не здогадалася б...
Tisa

Tisa

Имя: Людмила
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 387
Регистрация: 23.11.2010
Заходил(а): 19.03.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 552431
Tisa
Активный пользователь
   08 февраля 2013
И я напишу в этой темке.....лет в 17 мне посчастливилось найти, у мамы , на базе отдыха, в коридоре корпуса 200 грн., 10 купюр по 20 грн., наверное, потерял кто-то из " весёлых " отдыхающих...а в то время оплата одного семестра обучения в институте была 300 грн., получилась такая себе помощь при оплате. А года три назад, посчастливилось найти в маршрутке IPod Touch....до сих пор он мой верный друг и помощник.
ХОДИТ СЧАСТЬЕ ПО КВАРТИРЕ И НИКТО УЖЕ НЕ СПИТ, НЕТ ЕГО ЛЮБИМЕЙ В МИРЕ - СЧАСТЬЕ "МАМА" ГОВОРИТ!!!
Просматривают эту тему:

Forum