• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Низька активність людини в соцмережах - небезпечний симптом?

jozh   
VIP пользователь   
31 июля 2012 2030 17
Я навіть думала цю тему в розділі про юмор створити...
Люди, я щось не розумію - там у Європі що, взагалі вже дах їде що у вчених, що у роботодавців?



Ссылка

До речі, я навіть не зареєстрована в жодній з соцмереж - мене вже пора заарештувати, ну про всяк випадок?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
skay

skay

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1060
Регистрация: 08.09.2010
Заходил(а): 24.09.2016
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
skay
VIP пользователь
   31 июля 2012
Ну и меня , за компанию )В тюрьме сейчас наверно уже макароны )))

Anel

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 598
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 07.02.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0503183234
Anel
Активный пользователь
   31 июля 2012
Я 3 месяца назад просто удалила странички вконтакте и одноклассниках. И чувствую себя теперь превосходно!!!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 июля 2012
Цитата: #9258 Anel 31 июля 2012, 08:46
Я 3 месяца назад просто удалила странички вконтакте и одноклассниках. И чувствую себя теперь превосходно!!!


Готуєтесь до якоїсь асоціальної дії?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Anel

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 598
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 07.02.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0503183234
Anel
Активный пользователь
   31 июля 2012
Цитата: #9258 jozh 31 июля 2012, 08:49


Готуєтесь до якоїсь асоціальної дії?

Точно!

MaTi

Имя: MaTi
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4334
Регистрация: 23.02.2011
Заходил(а): 18.12.2018
Город: Николаев
MaTi
VIP пользователь
   31 июля 2012
И меня нет в соц.сетях
Хотя Мама позиционирует себя как сеть, хм.. Всё-таки есть)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 июля 2012
нема активності в соцмережі, є активність в асьці, скайп чи ще десь. Усі активні користувачі інтернету десь спілкуються. Стаття надумана, але такого мотлоху щодня публікується тоннами.

По сторінці в фейсбуці, вконтакті, однокласниках та по постах на форумі можна скласти досить об"ективну думку про людину, тому доля правди в словах того психолога є. Ці люди не спілкувались в соцмережах, і ймовірно, не були дуже активні в живому спілкуванні. Нічого надзвичайного в цьому нема і сенсаційного в цьому нема.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 июля 2012
Цитата: #9258 MaTi 31 июля 2012, 09:12
И меня нет в соц.сетях
Хотя Мама позиционирует себя как сеть, хм.. Всё-таки есть)))


Та ну? Не сказала б... якщо так рахувати, то взагалі будь-який сайт в інтернеті можна вважати соцмережею, навіть якийсь там інтернет-магазин з постійними покупцями.
У соцмережах основний акцент на тому, щоб вести власні сторінки, зі своїми фото, розказувати багато про себе, всіляко хизуватися та ставити одне одному оцінки. Тут всього цього немає, хіба що у дуже слабкій мірі. І то добре.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 июля 2012
Цитата: #9258 alisa 31 июля 2012, 09:26
нема активності в соцмережі, є активність в асьці, скайп чи ще десь. Усі активні користувачі інтернету десь спілкуються. Стаття надумана, але такого мотлоху щодня публікується тоннами.

По сторінці в фейсбуці, вконтакті, однокласниках та по постах на форумі можна скласти досить об"ективну думку про людину, тому доля правди в словах того психолога є. Ці люди не спілкувались в соцмережах, і ймовірно, не були дуже активні в живому спілкуванні. Нічого надзвичайного в цьому нема і сенсаційного в цьому нема.


Але ж не за фактом відсутності такої сторінки робити висновок про асоціальність людини та відмовляти їй у роботі. Це вже взагалі ні на що не налазить.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 июля 2012


Зовсім ні. соцмережа це певна спроба створити віртуальне суспільство. Все, що перераховано - вторинне і просто опції. Їх може і не бути або вони можуть бути іншими.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 июля 2012


Хто які висновки хоче, той такі і робить. Психологічний портрет складається із великої кількості дрібних деталей, незначних. Те, як це представлено в статті може і не відповідати тому, як це написано в дослідженні.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 июля 2012
Цитата: #9258 alisa 31 июля 2012, 09:34


Хто які висновки хоче, той такі і робить. Психологічний портрет складається із великої кількості дрібних деталей, незначних. Те, як це представлено в статті може і не відповідати тому, як це написано в дослідженні.



Ссылка

Власне функціональні можливості, звісно, це дійсно вторинне, але основний акцент не змінюється - соціальна мережа відображає саме соціальні відносини. Просте спілкування на форумі, чи там покупки на сайті тощо аж ніяк не можуть відображати ці відносини - бо інакше, як я вже сказала, будь-який сайт можна буде віднести до соцмереж. Так який там сайт - взагалі все, що існує в світі, так чи інакше можна за вуха притягнути до такого, що відображає соціальні відносини.
Так що давайте не плутати поняття.



З цим погоджусь. Але ось що і як представлено, те і обговорюємо.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 июля 2012
Цікаво, хто тут більше плутає поняття....



з.і. вікіпедія для мене не джерело, її може писати будь-хто.

До речі, нині роботодавці та служби безпеки перевіряють профілі кандидатів. І правильно роблять, це непоганий спосіб дещо дізнатись про людину. На цьому моя участь в дискусії закінчена, можна продовжувати пошуки доказів того, що "Європа та Америка з"хали з глузду" та "посягань на неповторність, індивідуальність і оригінальність". Стаття не варта тієї уваги, що їй вже тут приділили, якщо вже зовсім об"єктивно.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   31 июля 2012





А ось тут ви дуже неправі! Стаття як раз відображає дійсне становище "даху", при наймні у Європі. При найманні на роботу одне з перших питань "Чи зареєстрований ти у Фейсбуці", якщо ні, тебе можуть не взяти на роботу, тому що ти дивний . Це не чутки, у мене мама живе у Швеції, і ми вже декілька років дивуємсь, стикаючись з цим. Мама на роботі навіть збрехала, що зареєстрована (поки ніхто не перевірив), тому що вони ніяк не могли збагнути, чому вона не зареєстрована. Тому, на превеликий жаль, це абсолютно реальна ситуація. При першій зустрічі тебе питають про твою активність у соцмережі
Допоможемо українським військовим!
Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   31 июля 2012
Доречі, моя приватна думка: соцмережі - найкраще порище для спецслужб, там можна відстежити найменьші подробиці про людину. Принципово ніде не зареєстрована. Скайп - це необхідність, тому я там є. Єдине "болото", що мене засмоктало - це МАМА .

Трішки офф: дуже часто стикаюсь з фразами "а ось закордоном".. при цьому пишуть і кажуть це люди, які не там не живуть (бувають не рахується, це зовсім інша річ). "Закордоння" - це дуже обширне поняття, у кожній країні (навіть частині країни) різні тенденціїї, те, що притаманно Скандінавіїї, є зовсім не розповсюдженим у Італії.. Тому відповідаючи на питання я завжди конкретизую, яку країну маю на увазі.
Допоможемо українським військовим!
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   31 июля 2012

Может в германских компаниях не принято сидеть в социальных сетях в рабочее время, а у нас когда-то анекдот ходил "А что такое "Одноклассники" - знаете? - Да. - Тогда Вы нам не подходите!" Потому как реально полдня уходит на этот сайт.

Определенный смысл в этом есть. Я раньше активно общалась с друзьями по всему миру через социальные сети и асю, но после смерти мамы сильно изменилась внутренне, сломалась и полностью прекратила все общение... кроме форума Мама. Не знаю почему, но одна эта отдушина осталась. Наверное потому, что здесь общаюсь не с конкретным человеком, а с собществом в целом, и пишу только про то, что хочется, не углубляясь в личную жизнь. В моем случае это - симптом.
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Формула

Имя: Формула
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 316
Регистрация: 28.08.2011
Заходил(а): 21.01.2019
Город: Николаев
Формула
Активный пользователь
   31 июля 2012
У меня несколько лет была страничка на "одноклассниках". В начале было очень интересно находить знакомых, бывших коллег, ну и вообще - бывших))).Со временем стало просто уже не интересно. Выставила буквально несколько фоток, но никогда не выставляла свою личную жизнь на показ. Когда родился малыш вообще удалилась. Закрыться захотелось может. Беречь энергию...
Честно, иногда поражаюсь, как люди выставляют на всеобщее обозрение свою семью, во всех ракурсах, беременность, и самое ценное деток. Вот лично мне это не по душе.
А вообще, соц. сети - просто находка для ментов!
Просматривают эту тему:

Forum