• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Отсутствие прописки, чем чревато?

potapenko_m   
Активный пользователь   
24 марта 2011 4927 23
С октября месяца выписана, и до сих пор нигде не прописана.

Чревато ли мне это чем либо, вообще какие сейчас правила, нормы, штрафы и др.

Была уверенна, что могу без проблем жить так (живу на сьемной квартире), если нужна прописка, то могу только у родителй а это другая область... До сих пор нигде прописка не была востребована (иногда помогает шоколадка, иногда и так)


Спасибо за консультацию
diasnk

diasnk

Имя: diasnk
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 450
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 21.04.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
diasnk
Активный пользователь
   24 марта 2011
У меня племянники 6 месяцев были без прописки в паспортном столе писали объяснительную а штраф платили в военкомате а так ничего страшного
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 марта 2011


З якого дива? Які пояснювальні?
У військкоматі там геть інша справа - там треба вставати на облік.

Я свою малу прописала пару місяців тому, мені так було потрібно. Нікому ні в чому не відчитувалась - моя дитина, моя квартира, коли хочу тоді і прописую. Сама не була ніде прописана кілька років - ніяких претензій ні в кого не було.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   24 марта 2011
Цитата: #7101 potapenko_m 24 марта 2011, 20:46
С октября месяца выписана, и до сих пор нигде не прописана.

Чревато ли мне это чем либо, вообще какие сейчас правила, нормы, штрафы и др.

Была уверенна, что могу без проблем жить так (живу на сьемной квартире), если нужна прописка, то могу только у родителй а это другая область... До сих пор нигде прописка не была востребована (иногда помогает шоколадка, иногда и так)


Спасибо за консультацию

я жила без регистрации с ноября по март. Вышла замуж, выписалась, отдала на обмен паспорт, а бланков долго небыло Выдали мне временное удостоверение, а регистрировать по месту жительства по нему отказались. Так я и жила без паспорта(с карточкой) и без прописки. Никаких штрафов не платила, хотя может этот срок был в пределах нормы, я не знаю...

По-моему, штрафуют за проживание без регистрации в помещении, а не вообще в Украине
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   24 марта 2011
Мне в свое время без регистрации отказывались выплачивать детские деньги - справка из ЖЭКа была обязательной, на меня и на ребенка что мы зарегистрированы в Николаеве - как сейчас не знаю.

Ну и еще, совсем недавно столкнулась - мало ли, может у кого будет благородный порыв - без регистрации не возможно сдать кровь на донорство.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 марта 2011

так довідка із ЖЕКу і зараз потрібна. Але я наприклад нещодавно брала довідку про склад родини де написано що наша родина складається із мене, чоловіка та дитини, але при цьому чоловік не зареєстрований в цій квартирі. Просто принесла його паспорт і сказала що мені треба довідка про склад родини, а не про кількість зареєстрованих за конкретною адресою.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   24 марта 2011
Я выписалась с прошлой квартиры и больше месяца была без регистрации. А в паспортном столе в ЖЭКах допускается "бесштрафовая" регистрация в течение 10 дней с момента прошлой выписки. За все, что больше, сейчас берут штраф 17 грн, при этом отсылают в паспортный отдел (у меня это было на Декабристов 8) для оплаты штрафа и составлении протокола с объяснительной на административное нарушение. Плюс оплата 0.85 коп за бланк новой регистрации (и 5 грн за комиссию банка).
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   24 марта 2011

Дело давно было оч. Тогда детские деньги давали только первый мес - начали с 1 апреля, а малая родилась в конце апреля - такой дурдом был, не передать словами... Меня гоняли из Николаева в Южку с месячным ребенком, чтобы получить справку о том, что у меня есть справка о том, что мне дали уже справку что, я не верблюд и не гималайский... Возможно сейчас все гораздо проще... а тогда это был кошмар, я умудрилась выписаться от родителей и не прописаться в Николаеве, а муж через неделю после рождения ребенка сменить работу - у нас справок была пачка просто... со старой прописки, с новой прописки, со старой работы, с новой работы чудесные времена были... есть что вспомнить...
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
potapenko_m

potapenko_m

Имя: Мари
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 177
Регистрация: 04.02.2010
Заходил(а): 02.07.2018
Город: Николаев
potapenko_m
Активный пользователь
   24 марта 2011
Цитата: #7101 Ioanna 24 марта 2011, 21:52
Я выписалась с прошлой квартиры и больше месяца была без регистрации. А в паспортном столе в ЖЭКах допускается "бесштрафовая" регистрация в течение 10 дней с момента прошлой выписки. За все, что больше, сейчас берут штраф 17 грн, при этом отсылают в паспортный отдел (у меня это было на Декабристов 8) для оплаты штрафа и составлении протокола с объяснительной на административное нарушение. Плюс оплата 0.85 коп за бланк новой регистрации (и 5 грн за комиссию банка).



Спасибо огромное за советы и консультацию, видно поеду прописываться у родителей, хотя уже по-любому заработала штраф
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   24 марта 2011
Цитата: #7101 potapenko_m 24 марта 2011, 21:54



Спасибо огромное за советы и консультацию, видно поеду прописываться у родителей, хотя уже по-любому заработала штраф

Ну, может, там, где Вы собираетесь прописаться, все не так сложно
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   25 марта 2011

Помощь на ребенка (единоразовую) и сейчас без родительской прописки не дадут.

15. Одному з батьків дитини (опікуну) допомога при народженні дитини призначається і виплачується органами праці та соціального захисту населення за місцем їх реєстрації. Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
хоть это и противоречит ст.2 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні": "Реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією".

Это для помощи по уходу до 3-х лет и для пересчета этой помощи сгодится справка о составе семьи.

По поводу регистрации в целом:
6. Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, у разі зміни місця проживання зобов'язані подати для реєстрації у 10-денний строк після прибуття на нове місце проживання документи відповідним житлово-комунальним підприємствам органів місцевого самоврядування, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, житлово-будівельним кооперативам, об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку та молодіжним житловим комплексам, що самостійно здійснюють обслуговування будинків, уповноваженим особам у сільських, селищних радах, житлово-комунальним органам, що обслуговують відомчий житловий фонд, у тому числі військові містечка, інші об'єкти і території (далі - житлово-комунальні підприємства). Документи приймаються і обліковуються житлово-комунальними підприємствами та у 5-денний строк передаються до відповідних уповноважених органів. Особи, які проживають у приватних будинках і не обслуговуються житлово-комунальними підприємствами, звертаються до відповідних уповноважених органів особисто (з поданням оформленої належним чином будинкової книги).
Ссылка
Постанова Кабінету Міністрів України Про затвердження тимчасового порядку реєстрації фізичних осіб за місцем проживання

Если не ошибаюсь, штраф предусмотрен в размере 1-3 необлагаемых доходов.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 марта 2011
Річ в тім що ця постанова давно втратила чинність.

П О С Т А Н О В А
від 11 травня 2006 р. N 617
Київ

Про визнання такими, що втратили чинність,
деяких актів Кабінету Міністрів України


Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів
України згідно з переліком, що додається.

109. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 січня
2003 р. N 35 ( 35-2003-п ) "Про затвердження Тимчасового порядку
реєстрації фізичних осіб за місцем проживання" (Офіційний вісник
України, 2003 р., N 3, ст. 82).

Ссылка


Я реєструвала дитину в грудні 2010 - ні про які штрафи, пояснювальні записки чи ще щось мова навіть не йшла. Більш того - зараз ЖЕКи навіть заяву приймають у вигляді "прошу внести в особовий рахунок...." Я так розумію що це питання на даний момент законодавчо в повній мірі не врегульовано.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   25 марта 2011
Алена, я тоже регистрировала ребенка в 2010 (рождена в 9-м), никаких штрафов, только коммуналку пересчитали с момента рождения))) Но это ребенок, у него паспорта нет))
При прописке в 2008 после долгого периода житья без прописки (даже кредит на авто мне, бомжику, умудрились выдать))))))), "светил" штраф, но решили вопрос по-другому. Но официально - штраф. И это было уже после "П О С Т А Н О В А від 11 травня 2006 р. N 617"
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   25 марта 2011
у мене досі мала ніде не прописана.розумію,що платитиму штраф,
але так вийшло.але всі дитячі гроші я без проблем отримала
Серцем і душею з ними.......!
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   25 марта 2011
Цитата: #7101 Zol_otko 25 марта 2011, 12:42
у мене досі мала ніде не прописана.розумію,що платитиму штраф,
але так вийшло.але всі дитячі гроші я без проблем отримала

Золотко, речь не о детской прописке, а о прописке родителей! Без вашей прописки не получили бы. Это если по положению.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   25 марта 2011
Цитата: #7101 dina_barta 25 марта 2011, 12:47

Золотко, речь не о детской прописке, а о прописке родителей! Без вашей прописки не получили бы. Это если по положению.

а есть разница между непрописанным взрослым и непрописанным ребенком? кроме детских денег это еще чем-то чревато? а то мы тоже свою красавицу никак не пропишем
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   25 марта 2011
Конкретно о том, что нужно регистрировать по месту жительства новорожденного, я не нашла. Значится, что ребенок может быть прописан с одним из родителей, фигурируют фразы типа Зняття з реєстрації місця проживання неповнолітніх... Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження...

alisa,
Верховна Рада України; Закон вiд 11.12.2003 № 1382-IV
ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"
Документ 1382-15, остання редакцiя вiд 01.01.2011 на пiдставi 2756-17, чинний
Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, зобов'язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

Ссылка

А местом проживания детей (согласно ст.29 Гражданского кодекса Украины) является:

Стаття 29. Місце проживання фізичної особи

1. Місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.
2. Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, вільно обирає собі місце проживання, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
3. Місцем проживання фізичної особи у віці від десяти до чотирнадцяти років є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я тощо, в якому вона проживає, якщо інше місце проживання не встановлено за згодою між дитиною та батьками (усиновлювачами, опікуном) або організацією, яка виконує щодо неї функції опікуна.
У разі спору місце проживання фізичної особи у віці від десяти до чотирнадцяти років визначається органом опіки та піклування або судом.
4. Місцем проживання фізичної особи, яка не досягла десяти років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я, в якому вона проживає.
Ссылка


Ну и специалисты утверждают, что за прописку ребенка не с рождения на данный момент штрафы не предусмотрены. Некоторые специалисты с этим не согласны))))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 марта 2011


Мені зареєстрували малу з того моменту як я подала заяву, відповідно перерахували тільки з цього ж моменту.



А якраз прописувалась щоб взяти кредит на квартиру після кількох років без прописки. Це було в 2007 році, ніяких проблем не виникло, питання про штраф навіть не стояло.


В тій самій постанові яка зобов"язує протягом певного часу зареєструватись нема ані слова про штраф за невиконання і більш того є такий пункт

Реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її
відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод,
передбачених Конституцією, законами чи міжнародними
договорами України, або підставою для їх обмеження.

Я до речі не маю нічого проти реєстрації в цілому. Я просто не бачу сенсу прописуватись там, де не живеш насправді і навряд чи колись будеш жити.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   25 марта 2011
dina_barta спасибо
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   25 марта 2011
Цитата: #7101 alisa 25 марта 2011, 16:11


Мені зареєстрували малу з того моменту як я подала заяву, відповідно перерахували тільки з цього ж моменту.



А якраз прописувалась щоб взяти кредит на квартиру після кількох років без прописки. Це було в 2007 році, ніяких проблем не виникло, питання про штраф навіть не стояло.


В тій самій постанові яка зобов"язує протягом певного часу зареєструватись нема ані слова про штраф за невиконання і більш того є такий пункт

Реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її
відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод,
передбачених Конституцією, законами чи міжнародними
договорами України, або підставою для їх обмеження.

Я до речі не маю нічого проти реєстрації в цілому. Я просто не бачу сенсу прописуватись там, де не живеш насправді і навряд чи колись будеш жити.

Тупанула немного))) Зарегистрировали сразу, справку взяли в 2010, соответственно, и пересчитали с момента рождения практически.




Да, я уже цитировала этот чудесный пункт о "не можуть бути умовою реалізації прав і свобод". А штрафы прописаны в КАСУ, наверное. Не в ЗУ о свободе передвижения)
Просматривают эту тему:

Forum