• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Врослий ніготь у дитини.

Orchid   
VIP пользователь   
13 июля 2012 10812 47
Маємо таку проблему: дівчинка, 3 роки, на великих пальцях ніг почали вростати нігті. Але запалення немає. Просто деформується форма нігтьової пластини, ніготь росте в бік.
Враховуючи те, що це дівчинка, і краса нігтьової пластини в майбутньому теж відіграє не останню роль, вирішили робити лазерну корекцію. В інеті найшла 2 клінікі в Миколаєві, що роблять цю процедуру: Імперія VIP та Арніка. Прошу поради В кого є досвід? В яку клініку краще звернутися? Можливо, до якогось конкретного спеціаліста? Буду вдячна за будь-яку інформацію
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 июля 2012
В нас з народження таке. Але в нас із-за цього ще й постійно запалення - тільки одне вилікували, на іншому пальці вилізло. Хірург сказав, що в дитячому віці нічого не треба робити, а там може і переросте ((
Якщо дізнаєтесь щось нове - напишіть в темі, мені дуже цікаво. Бо теж дівчинка, і мене це теж дуже бентежить.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9109 alisa 13 июля 2012, 10:06
В нас з народження таке. Але в нас із-за цього ще й постійно запалення - тільки одне вилікували, на іншому пальці вилізло. Хірург сказав, що в дитячому віці нічого не треба робити, а там може і переросте ((
Якщо дізнаєтесь щось нове - напишіть в темі, мені дуже цікаво. Бо теж дівчинка, і мене це теж дуже бентежить.


А як ви лікуєте?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 июля 2012


Ну як запалення - спочатку ванночки із морською сіллю, потім стерильною голкою зі шприцу вскриваю, а потім вже як рану - тобто хлоргекседина, зеленка чи бепантен і на вулицю пластир.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 июля 2012
Мы с подобными проблемами обращались только к хирургу на Николаевской, раза 3-4. Вскрывали, прописывали компрессы. Малые подросли - проблема отпала сама собой.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9109 alisa 13 июля 2012, 10:25


Ну як запалення - спочатку ванночки із морською сіллю, потім стерильною голкою зі шприцу вскриваю, а потім вже як рану - тобто хлоргекседина, зеленка чи бепантен і на вулицю пластир.
В нас немає запалення, і не болить зовсім. Просто росте в бік разом з м"язами. В інеті читаю, скрізь написано, що повинно боліти, наривати і таке інше... Може це зовсім друга проблема?
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   13 июля 2012
Хоть я и взрослая, может мой совет кому то пригодится.
Напишу что делаю, у меня эта проблема всю жизнь. Ногти растут и глубоко и в бок. Когда то где то вычитала этот совет, теперь спасаюсь без операций (а то они меня замучили). Раньше часто удаляли полностью ноготь, по-другому не предлагали или поздно обращалась.
Когда начинается воспаление и не помогают ванночки, делаю маленьким напильником - надфилем (хорошо, что после папы этого добра много осталось) тоненькую борозду посередине по росту ногтя и через несколько дней все воспаление проходит.
Ссылка

Вот нашла даже в инете об этом способе Ссылка

Деткам конечно лучше правильно подстригать ногти.

Вот еще информация Ссылка
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   13 июля 2012
Пишуть, що лазерна корекція позбавляє від цієї проблеми раз і назавжди, причому, достатньо однієї процедури. Та, якось, боязно)) Якби то мені, а то дитині.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 июля 2012


можливо і інша.
А що лікар каже?
В нас нігті ростуть не рівно по ложу пластини, а вниз. Плюс вони чомусь дуже м"які, як папір прямо, тому зовсім не розсувають шкіру в сторони.



коли він росте під кутом вниз, в шкіру і при цьому дуже м"який, то його як не стрижи, він вростає. Ми вже і рівно, і криво, і не стригли місяцями, і пиляли - як тільки не обробляли. До одного місця їм - вростають і запалюються. Лікар розвів руками і сказав - не пощастило.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 июля 2012

Бедный ребенок!

У меня у мелкого так первые месяца 3 - как не стригли - все равно вростали, все 10 ногтей на руках, он у меня с компрессами как в варежках ходил. Почему-то пластинка ногтя была гораздо шире чем место ограниченное кожей под ноготь. Но вот как-то больше-старше стал, и этот кошмар закончился.

Алена, может стоит подавать какие-то комплексы витаминок для укрепления ногтевой пластины? Еще каким-то хирургам показаться?
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 июля 2012


Ну на руках нігті досить міцні. Я бачу що воно буде в перспективі вже. В неї точно такі нігті, як в свекрухи - це спадкове, а не нестача вітамінів.
Тому поки так, а буде доросліша, тоді вже будемо думати про лазерну корекцію чи ще щось.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9109 alisa 13 июля 2012, 11:45


можливо і інша.
А що лікар каже?
В нас нігті ростуть не рівно по ложу пластини, а вниз. Плюс вони чомусь дуже м"які, як папір прямо, тому зовсім не розсувають шкіру в сторони.



коли він росте під кутом вниз, в шкіру і при цьому дуже м"який, то його як не стрижи, він вростає. Ми вже і рівно, і криво, і не стригли місяцями, і пиляли - як тільки не обробляли. До одного місця їм - вростають і запалюються. Лікар розвів руками і сказав - не пощастило.


Ми ще не були, тільки помітили. Не знаю до кого звернутися На Миколаївській нам хірург з гемангіомами таких проблем накоїв...((( Мене ж цікавить не тільки проблема медична, а ще й естетична. От якби хтось порекомендував хірурга, який об"єктивно оцінить проблему і, у разі потреби, відправе на лазер
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 июля 2012
Ну мене теж естетика цікавить не менше, ніж медичний аспект. Досить з неї і шрамів на обличчі.
Це, мабуть, треба до приватного. В нас поки що ця царина не дуже розвинена.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9109 Orchid 13 июля 2012, 11:42
Пишуть, що лазерна корекція позбавляє від цієї проблеми раз і назавжди, причому, достатньо однієї процедури. Та, якось, боязно)) Якби то мені, а то дитині.

в мене нігті на руках ростуть як їм заманеться не вростають ате на вказівних пальцях ростуть вниз по шкірі, в притул((((
а от коли мала проблему і довелось зірвати ніготь в поліклініці то потім він почав рости рівніше та навіт товше став... гадаю що лазером буде не так боляче ала так само дієво
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9109 alisa 13 июля 2012, 12:09
Ну мене теж естетика цікавить не менше, ніж медичний аспект. Досить з неї і шрамів на обличчі.
Це, мабуть, треба до приватного. В нас поки що ця царина не дуже розвинена.


Отож бо і воно(( Якщо я піду в клініку, де роблять лазерну корекцію, я майже стовідсотково впевнена, що скажуть- робити! А процедура не дуже приємна, особливо для 3-річної дитини.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 июля 2012



Ну маю надію, що в людей є совість і якщо дитині такого віку це ще зарано, то скажуть - прийдіть через рік, два, п"ять. А там... Хто його знає... Є совість, чи давно на пиріжки поміняли.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9109 alisa 13 июля 2012, 12:18



Ну маю надію, що в людей є совість і якщо дитині такого віку це ще зарано, то скажуть - прийдіть через рік, два, п"ять. А там... Хто його знає... Є совість, чи давно на пиріжки поміняли.


Нам на Миколаївській в 4 місяця хірург намагався видалити гемангіому в районі тім"ячка. До цього ще 4 видалив на тілі, залишивши тим самим страшенні шрами, і навіть не розповів, що це можна зробити меньш болісно і без шрамів, тільки не у мене (по 50грн за прийом), а в Кієві, наприклад. Так от та, що на голові, була така, що не піддається таким методам лікування, якби вона росла, потрібна була б гормонотерапія. Я вчасно сама стала шукати другі методи лікування цієї проблеми і поїхала в Київ, де нам нічого не робили, сказали, що треба спостерігати. На голові зостався маленький шрамік, його не помітно, але волосся там не росте. Якби ми довели процедуру на Миколаївській до кінця (хоча якого кінця?, ця гемангіома таким чином не видаляється...) то дівчинка в мене була б з залисиною(( А доктор мені клявся, що на наявність волосся це ніяк не вплине і все буде ок.
Доречі, перед Києвом я обзвонила спочатку всі наші клінікі пластичної хірургії, назвала вік дитини, сказала, що то шишка а не п"ятно, що на тем"ячку, і жоден мені не відповів, що надо дивитися, що, можливо, треба до 1 ріку поспостерігати (що ми і робили.. вона потім сама зникла), всі хором мені відповідали: "Приходьте, видалим!"((
Ka_Lenka

Ka_Lenka

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 500
Регистрация: 16.12.2010
Заходил(а): 28.11.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
Ka_Lenka
Активный пользователь
   13 июля 2012
Я себе делала лазерную коррекцию в Арнике. Что могу сказать. Действительно, там где он делал, ногти не врастают, но отношение... За такие деньги...
Во-первых, цена берется "с потолка". По телефону меня проконсультировали о цене от 200 грн. на усмотрение хирурга, а получилось по 500 на каждый ноготь (хотя это же ОТ 200, кто ж поспорит).
Во-вторых, он не заметил абсолютно идентичного вращения со второй стороны одного из ногтей. То есть обработал только ту сторону, на которую я ткнула пальцем, а дальше и не смотрел. Каково было мое удивление, когда через пару дней после операции у меня усилилась боль с одной стороны. Я была уверена, что за такие деньги он мне все осмотрел и в лучшем виде сделал. Ан нет!
В-третьих, отношение самого врача хамовитое. Все таки частная клиника. Хочется получить достойное обслуживание за свои деньги, а получается, что попал в атмосферу гос.учреждения, но еще и заплатил за это кругленькую сумму.
Да, и на одном ногте он что-то недоудалил, и у меня теперь растет кусочек ногтя поверх основного. Пипец, короче!
И еще, перевязка одного пальчика стоит 50 грн.
А больше всего меня убило то, что заплатив 1000грн. за операцию, я еще отдельно оплачивала перевязочный материал!!!!

Поэтому, думаю здесь к Вашему ребенку вряд ли отнесутся ответственно.

З.ы. Операция не болезненная, больно, когда делают уколы с местной анестезией.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9109 Ka_Lenka 13 июля 2012, 15:31
Я себе делала лазерную коррекцию в Арнике. Что могу сказать. Действительно, там где он делал, ногти не врастают, но отношение... За такие деньги...
Во-первых, цена берется "с потолка". По телефону меня проконсультировали о цене от 200 грн. на усмотрение хирурга, а получилось по 500 на каждый ноготь (хотя это же ОТ 200, кто ж поспорит).
Во-вторых, он не заметил абсолютно идентичного вращения со второй стороны одного из ногтей. То есть обработал только ту сторону, на которую я ткнула пальцем, а дальше и не смотрел. Каково было мое удивление, когда через пару дней после операции у меня усилилась боль с одной стороны. Я была уверена, что за такие деньги он мне все осмотрел и в лучшем виде сделал. Ан нет!
В-третьих, отношение самого врача хамовитое. Все таки частная клиника. Хочется получить достойное обслуживание за свои деньги, а получается, что попал в атмосферу гос.учреждения, но еще и заплатил за это кругленькую сумму.
Да, и на одном ногте он что-то недоудалил, и у меня теперь растет кусочек ногтя поверх основного. Пипец, короче!
И еще, перевязка одного пальчика стоит 50 грн.
А больше всего меня убило то, что заплатив 1000грн. за операцию, я еще отдельно оплачивала перевязочный материал!!!!

Поэтому, думаю здесь к Вашему ребенку вряд ли отнесутся ответственно.

З.ы. Операция не болезненная, больно, когда делают уколы с местной анестезией.


Дякую за відповідь

Чекаю ще відгуків і пропозицій!

Nats

Имя: Nats
Группа: Новичок
Сообщений: 13
Регистрация: 07.04.2011
Заходил(а): 03.07.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 098-2086362
Nats
Новичок
   13 июля 2012
Если ребёнок маленький, пока ничего серьёзного делать ненужно. Если будет беспокить в подростковом или во взрослом возрасте, то без оперции не обойтись.
Суть: срезают боковинки кости и процесс роста номализуется. Коррекцией это не называется.
В любом случае, это должен делать хирург, который зает откуда что растёт... и у которого всё растёт правильно.
Возможно у вас процесс опережения роста ногтевых пластин самого развития пальца(может спокойно выравнится само-собой).
Просматривают эту тему:

Forum