• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

О переименовании улиц Николаева

Машка-Степашка   
Silver   
30 января 2010 26716 282
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 10:08
Це для населення в першу чергу витрати на зміну адрес та документів на житло.

Які витрати? Навіть при зміні прізвища документи на нерухомість не міняють.

Чи якісь страшні витрати на заміну книжок по квартплаті? Так на них можна самому закреслити ручкою адресу і написати зверху. Це ні на що впливає.

Чи Ви про якісь інші документи?

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 12:45

Я вважаю, що нинішня влада не далеко від "комуняк" втікла. Війна незрозуміло для чого, є? є. Люди не мають права на голос, є? є, сиператизм згадаємо. Голод та холод в тих же селах, є?. є, ви поцікавтесь. Пенсійний вік до віку, це не є злочином, при нашому середньостатистичному тривалості життя. Та як би там не було, а я невпевнена в даний час ні в чому, ні в тому що завтра будуть заробітна платня, світло, газ, та й взагалі чи зможуть мої діти звернутися до лікаря чи зможу я оплатити навчання навіть в школі. З кожною реформою, ми, населення, затягуемо пояси, а талії у нас уже як у дистрофіків. Тому, я вважаю, що перейменування вулиць и декумунізація не головне питання в країні. Можна було б и почекати. А з голів людей воно зникне коли прості люди стануть жити краще, и будуть нові ідоли, на даний час, я стала жити гірше і кожен день все тяжче виживати.

А можна з питання війни незрозуміло для чого?

Я просто не можу згадати, в який момент Україна почала війну незрозуміло для чого, без причин взагалі?

Особисто я вважаю, що з декомунізацією ми запізнились, років там на 25. Зробили б це тоді, не мали б війни зараз. Забиті совком голови стали не останною причиною цієї війни.

з.і. Дуже дивно для людини, яка придивляється Ауді 6 жалітись на те, що вона переживає, що дітей нема за що в школі! вчити.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Мяffка

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4000
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 18.04.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Мяffка
VIP пользователь
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 11:05

А наскільки дорого ? Ви вже цікавилися цим ?

Я интересовалась- менять ничего не нужно, только если купля/продажа жилья, то тогда в документы нового владельца вписывается новое название улицы.

Если найду сейчас- брошу ссылку.

Cложная?... - Да нет, я не сложная, я очень простая, меня просто понять надо. А вот понять сложно, да..

Мяffка

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4000
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 18.04.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Мяffка
VIP пользователь
   30 января 2016

Вот что пишут

Что делать, если твою улицу переименовали?

Нашла свою улицу? Не переживайте, бежать, сломя голову, и менять документы, в которых указан адрес регистрации (прописки) не придется. Согласно украинскому законодательству, не нужно менять ни паспорт, ни другие документы - свидетельства о праве собственности, о праве на наследство, договора купли-продажи, договора дарения и т.п. Все документы остаются действующими.

Документы на квартиры, дома, земельные участки, автомобили и иное имущество, в которых указаны старые названия, остаются действительными. Однако, в случае купли-продажи, дарение, наследование и т.д., в местном совете можно получить справку о переименовании улицы или копию соответствующего решения местного совета.

На основании правоустанавливающих документов со старым названием улицы и такой справки нотариус выдает новому собственнику правоустанавливающий документ с новым названием улицы.

По желанию, можно конечно обратиться в орган гос.регистрации прав на недвижимое имущество с заявлением о внесении изменений в Госреестр прав на недвижимость. Но, как по мне, это лишняя трата времени и денег, поскольку одновременно эти изменения можно оформить у нотариуса при отчуждении имущества.

Менять или не менять паспорт:

Необходимости менять паспорт нет. Внесением изменений адреса в паспорт занимаются территориальные подразделения Государственной миграционной службы. При этом, проставляется соответствующий штамп о том, что название вашей улицы сменили на новое. Эти данные у службы уже будут в наличии, поскольку о подобных изменениях эта служба уведомляется.

Но у граждан нет обязанности после переименования улицы менять штамп о регистрации. Перерегистрация может проходить так же по мере необходимости: во время замены паспорта, обновления фотокарточек, изменение фамилии и т.п.

Правда, юристы отмечают, что острой необходимости в штампе нет. Перерегистрация может проходить по мере необходимости: во время замены паспорта, обновления фотокарточек, изменение фамилии и т.п. Также желательно проставить штамп, если ты планируешь поездку.

Уставные или другие регистрационные документы

Уставы юридических лиц скорее всего обновить придется. Так же придется внести соответствующие изменения в ведомости о юридическом лице, которые содержаться в Едином государственном реестре.

Если улицу переименовали, то регистрационный сбор за проведение государственной регистрации изменений в учредительные документы юридических лиц и изменения местонахождения юридического лица, места жительства физического лица не взимается.

Мою улицу переименовали, но в паспорте остался старый адрес регистрации. Смогу ли я проголосовать на выборах?

Да. Согласно избирательному законодательству это не является основанием для не выдачи избирателю бюллетеня или же не допуска его до голосования. Участковые избирательные комиссии получат списки улиц, которые были переименованы и обязаны выдавать бюллетени всем избирателям, которые есть в списках на данном участке. Также об изменениях названий улиц будут проинформированы все государственные структуры - они будут принимать документы как с новыми адресами, так и со старыми. Кроме того, Центральной избирательной комиссией разрабатывается специальное разъяснение на этот счет для окружных и участковых комиссий, в котором будет указано, что избиратель, у которого в паспорте указано старое название улицы, не может быть ограничен в праве голоса.

Наша улица попадает под переименование. Можно ли ее не переименовывать, а оставить, как есть?

Такой возможности нет. Любой городской совет действует на основании Закон Украины “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. В течении 6 месяцев с момента вступления закона в силу городские советы обязаны привести названия улиц города в соответствие с этим законом. На органы местного самоуправления возложена обязанность выполнить закон, а не обсуждать его целесообразность.

Ссылка

Cложная?... - Да нет, я не сложная, я очень простая, меня просто понять надо. А вот понять сложно, да..

Заноза

Имя: ТТ
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 144
Регистрация: 24.05.2014
Заходил(а): 30.01.2016
Город: Николаев
Заноза
Активный пользователь
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 12:51

А можна з питання війни незрозуміло для чого?

Я просто не можу згадати, в який момент Україна почала війну незрозуміло для чого, без причин взагалі?

Особисто я вважаю, що з декомунізацією ми запізнились, років там на 25. Зробили б це тоді, не мали б війни зараз. Забиті совком голови стали не останною причиною цієї війни.

з.і. Дуже дивно для людини, яка придивляється Ауді 6 жалітись на те, що вона переживає, що дітей нема за що в школі! вчити.

На особистості ми з вами не переходили, здається???? А саме придивлялися??? А не купили???? Стосовно війни не буду висловлюватися, бо бачу для вас це є особисте питання. И жаль що, деякі люди не можуть приймати чужу думку, а починають конфліктувати і роздувати.... А вивісивши фото профіля з флагом України, це не патріотизм, а звичайна показуха. Я нікого не образила, своєю думкою, а лише зазначила, що не час и місце, робити дані зміни та реформи.

Дайте мне точку опоры, я переверну весь мир!!!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 13:37

На особистості ми з вами не переходили, здається???? А саме придивлялися??? А не купили???? Стосовно війни не буду висловлюватися, бо бачу для вас це є особисте питання. И жаль що, деякі люди не можуть приймати чужу думку, а починають конфліктувати і роздувати.... А вивісивши фото профіля з флагом України, це не патріотизм, а звичайна показуха. Я нікого не образила, своєю думкою, а лише зазначила, що не час и місце, робити дані зміни та реформи.

Нічого особистого, просто пару днів тому кинулось в очі. Я тоді ще подумала - нічого собі, в наші часи люди ще на шосту ауді заглядаються. А тут - дітей нема за в школу відправити. Дивний такий перепад настроїв в межах одного тижня.

Аватару мою можете сприймати як хочете - це Ваша особиста справа. В принципі, мені-то яка різниця, як Ви її сприймаєте.

І так, дійсно, не час робити. Час давно згаяний, треба було ще в 91-му. Але що поробиш, треба наздоганяти. Тому робиться це зараз. І правильно, що робиться - краще пізно, ніж ніколи.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Заноза

Имя: ТТ
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 144
Регистрация: 24.05.2014
Заходил(а): 30.01.2016
Город: Николаев
Заноза
Активный пользователь
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 12:51

А можна з питання війни незрозуміло для чого?

Я просто не можу згадати, в який момент Україна почала війну незрозуміло для чого, без причин взагалі?

Особисто я вважаю, що з декомунізацією ми запізнились, років там на 25. Зробили б це тоді, не мали б війни зараз. Забиті совком голови стали не останною причиною цієї війни.

з.і. Дуже дивно для людини, яка придивляється Ауді 6 жалітись на те, що вона переживає, що дітей нема за що в школі! вчити.

Більше висказувати свою думку не маю бажання, а в подальшому час розставить все на свої місця. Я незвикла чекати від держави допомоги, розраховую лише на себе, аби не забирали мого. Бажаю успіхів у подоланні комуністів та перейменуванні вулиць, може і дійсно стане краще!!!!

Дайте мне точку опоры, я переверну весь мир!!!

Мята

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3120
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Мята
VIP пользователь
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 12:45

Я вважаю, що нинішня влада не далеко від "комуняк" втікла.

Назви вулиць змінюють згідно закону про декомунізацію. Наскільки я розумію, в законі не вказано, що на місце знесених пам"ятників Леніну треба встановити пам"ятник Порошенку, замість вулиці Кірова зробити вулицю Тягнибока і т.д. Тобто питання стоїть лише в приведенні до ладу надбання минулого, а не звеличення нової влади, і все. Не треба сюди валити війну, голод, холод і т.д.

І як може вплинути назва вулиці чи скверу на "а як би там не було, а я невпевнена в даний час ні в чому, ні в тому що завтра будуть заробітна платня, світло, газ, та й взагалі чи зможуть мої діти звернутися до лікаря чи зможу я оплатити навчання навіть в школі."

До речі, на форумі піднімають гарячі питання щодо коррупції в школах і садочках. Хочете змін на краще - дійте

В конце всего мы будем помнить
не оскорбления наших врагов,
а молчание наших друзей.
 
МАРТИН ЛЮТЕР КИНГ
 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 января 2016

А от і табличка комуняцкої спадщини

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Lana-w

Имя: Светлана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 370
Регистрация: 16.12.2011
Заходил(а): 26.11.2017
Город: Николаев
Телефон: 0935597409
Lana-w
Активный пользователь
   30 января 2016

Ссылка

Почему переименование улиц опасно для ваших детей та внуков? - Абзац! - 23.04.2015

dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   30 января 2016

Люди, ви притомні? Не на часі? Справді, не на часі і взагалі декому не хочеться змінювати топоніми зі згадкою цих червоних скотів? Мільйони закатованих в концтаборах і під час голодоморів - то все фігня? Знищені духівництво з інтелігенцією - також? Тут же не бабки столітні сидять, а жіночки 20+. Звідки у вашій особі совок знайшов таких палких прихильниць? Ви хоч дурість свою публічно не демонструйте, підіть почитайте щось з історії питання. Ну або картинки пороздивляйтеся, вище викладено. Немає сенсу вас питати, де поховані Гумільов, Мандельштам, Мейерхольд і тисячі, сотні тисяч інших талановитих поетів, дослідників, винахідників. Ви ж мами, почитайте, як жінки змушені були рубати когось з власних дітей, щоб нагодувати решту. Це не фігурально і не художнє перебільшення, а насправді було. Не хочете приміряти на себе і поставити питання, через кого ці нелюдськи катування люди пережили?

Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 22:54

Люди, ви притомні?

Ох, Дина, привет, давно ты на форум не заходила, а тут с лету головы рубать ))) Мне кажется, ты раньше помягче была a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5Надеюсь, будем иметь удовольствие видеть тебя почаще тут! t139064

Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   30 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 23:36

Ох, Дина, привет, давно ты на форум не заходила, а тут с лету головы рубать ))) Мне кажется, ты раньше помягче была a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5Надеюсь, будем иметь удовольствие видеть тебя почаще тут! t139064

Привіт. Ну от бачиш, часу на "прелюдію" немає - доводиться жорстко)) А в цілому жахливо це все виглядає. Я розумію, що Миколаїв - це південь тощо, але ж...

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 января 2016
Цитата Ссылка 30 Январь 2016 22:54

Люди, ви притомні? Не на часі? Справді, не на часі і взагалі декому не хочеться змінювати топоніми зі згадкою цих червоних скотів? Мільйони закатованих в концтаборах і під час голодоморів - то все фігня? Знищені духівництво з інтелігенцією - також? Тут же не бабки столітні сидять, а жіночки 20+. Звідки у вашій особі совок знайшов таких палких прихильниць? Ви хоч дурість свою публічно не демонструйте, підіть почитайте щось з історії питання. Ну або картинки пороздивляйтеся, вище викладено. Немає сенсу вас питати, де поховані Гумільов, Мандельштам, Мейерхольд і тисячі, сотні тисяч інших талановитих поетів, дослідників, винахідників. Ви ж мами, почитайте, як жінки змушені були рубати когось з власних дітей, щоб нагодувати решту. Це не фігурально і не художнє перебільшення, а насправді було. Не хочете приміряти на себе і поставити питання, через кого ці нелюдськи катування люди пережили?

Діно, то все фігня, головне ковбаса по 3 рублі.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   31 января 2016

Неосвічене у масі своїй суспільство не розуміє, що сльози за ковбасою по 3р., "безкоштовним житлом" (яке, до речі, будували люди, а не СРСР та Компартія, ті люди, які потім відстоювали шалені черги, навіть не знаючи, що там продають по одиниці/кілограму в одні руки. Або ж роздавали це житло, перед цим розстрілявши власника і відправивши по етапу його родину), назви іменами катів вулиць - це шлях у нікуди. Хтось згоден їсти дешеву ковбасу або жити в безкоштовному житлі, знаючи, що це з рук тих, хто, наприклад, тільки одного дня у Соловецькому таборі розстріляв понад сто осіб представників української інтелігенції. Лесь Курбас, Микола Зеров, Микола Куліш, Валер"ян Підмогильний, Павло Филипович, Григорій Епік, Мирослав Ірчан, Марко Вороний, Михайло Яловий, Олекса Слісаренко... З рук тих скотів, які заморили голодом мільйони людей. Це фото закатованих з нашої області.

Невже хтось з мам згоден, щоб його дитина ходила по вулицям з іменами червоних скотів? Повз пам"ятники катам? Не розумієте, що оточення формує свідомість? Це не є нормою. Звільняйтесь від цього заради власних дітей, вони не мусять бути моральними інвалідами через вашу ковбасу.

Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   01 февраля 2016

Жителей города Николаева призывают проголосовать за имеющиеся варианты переименования улиц города.

Соответсвующий пост на своей странице в Facebook разместил Дмитрий Канарский.

«Уважаемые николаевцы! Осталось меньше месяца – до 18 февраля – до окончания голосования по переименованию улиц Николаева. Добро пожаловать на сайт горсовета Ссылка. Выбираете улицу, заполняете кратко анкету и голосуете! Да, улиц по количеству до 100, и заполнять анкету по каждой улице вы реально устанете. Поэтому можете голосовать только по определенным улицам», - пишет Канарский.

При этом он отмечает, что «большая часть предложенных наименований улиц абсолютно адекватная и логичная».

«Но есть с десяток, где вместо исторического проукраинского названия городская комиссия предлагает как можно более абстрактные названия, не желая помнить историю Украины и сегодняшние события на Донбассе. Вот по этим улицам – ваш голос за альтернативные проукраинские названия очень важен!

Ориентировочно это следующие названия улиц:
пр. Героев Сталинграда – в пр. Героев Украины;
ул. Буденного – в ул. Гетьмана Сагайдачного;
ул. Бондаренко – в ул. Изобретателя Константинова;
ул. Володарского – в ул. Добровольческая;
ул. Латышских стрелков – в ул. Січових Стрільців;
пр. Ленина – в Аркасовский проспект», - резюмировал Канарский.

Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   01 февраля 2016

Вот жаль, что нет в опросе графы "ваш вариант".

Мяffка

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4000
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 18.04.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Мяffка
VIP пользователь
   01 февраля 2016
Цитата Ссылка 01 Февраль 2016 19:28

Вот жаль, что нет в опросе графы "ваш вариант".

Есть, только Ваш вариант нужно, на сколько я помню, отослать на эл.почту и его рассмотрят.

Cложная?... - Да нет, я не сложная, я очень простая, меня просто понять надо. А вот понять сложно, да..
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   01 февраля 2016
Цитата Ссылка 01 Февраль 2016 16:41

Жителей города Николаева призывают проголосовать за имеющиеся варианты переименования улиц города.

Интересно, а зачем мы Ссылка голосовали?.. Горсовет дает слишком мало вариантов и форма тупая.

Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   01 февраля 2016
Цитата Ссылка 01 Февраль 2016 20:36

Интересно, а зачем мы Ссылка голосовали?.. Горсовет дает слишком мало вариантов и форма тупая.

И мне не нравится. Я думаю, было бы информативно указать значение старых улиц и новых. Потому что значение имени Акима я не знаю и не нашла в интеренете, поэтому так и не поняла для себя, чем этот человек был "не хорош". Или вот именем Пилипа Орлика предлагали множество раз разных улиц назвать - тоже странно. А во многих не предлагалось второго варианта - смысл голосования?

Васляев, по наслышке, сделал много хорошего для города, почему хотят переименовать?

Название парка Победы не входит вообще в список...

Просматривают эту тему:

Forum