• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Русский язык - региональный

Yasonka   
Активный пользователь   
21 августа 2012 57830 848
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   24 сентября 2012
были на этой неделе в Крыму: вся дорога прямо кишит бигбордами ПР.

Основная тема: "От регионального до государственного - один шаг".

вот так
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   24 сентября 2012
Цитата: #9310 Аннушка 24 сентября 2012, 21:01
были на этой неделе в Крыму: вся дорога прямо кишит бигбордами ПР.

Основная тема: "От регионального до государственного - один шаг".

вот так

А це було досить передбачувано. Передрікаю наступний крок - братання з Росією (в позиції ми знизу).
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   24 сентября 2012
Цитата: #9310 Китиха 24 сентября 2012, 21:04

А це було досить передбачувано. Передрікаю наступний крок - братання з Росією (в позиції ми знизу).

Ссылка
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 сентября 2012
Цитата: #9310 Китиха 24 сентября 2012, 21:04

А це було досить передбачувано. Передрікаю наступний крок - братання з Росією (в позиції ми знизу).


На днях машинально на російському форумі написала пост українською. Зайшла через годинку - кілька коментарів, мовляв, щось не те. Ну вибачилась, виправила на російську, наче би й усе на тому.
Ага, наївна я. Ні, третій день продовжується холівар, мене вже звинуватили у націоналізмі (у негативному сенсі), приписали мені вимоги до всіх розуміти мою українську мову, обхаяли саму українську мову, і бозна що ще, причому не має значення, що сама тема аж геть про інше, ні, суцільний офтоп. Спочатку попробувала було ще раз пояснити (російською мовою, природньо) - ні, не чують, я й не стала далі відписуватись, лише читаю нові коментарі та й не знаю вже, чи сміятися, чи плакати.

Так що думайте, що нас чекає у випадку братання. Приємне таке відношення від братньої Росії, ввічливе таке, спокійне, з повагою...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   24 сентября 2012
Цитата: #9310 Китиха 24 сентября 2012, 21:04

А це було досить передбачувано. Передрікаю наступний крок - братання з Росією (в позиції ми знизу).


о, таких бигбордов тоже полно)))

Велюр

Имя: YSL
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1502
Регистрация: 04.06.2012
Заходил(а): 15.06.2018
Город: Николаев
Велюр
VIP пользователь
   24 сентября 2012
Цитата: #9310 Китиха 24 сентября 2012, 18:58

От може мені хтось пояснити - навіщо розколювати країну? Якесь садисько-витончене самогубство

Это оч старая и заезженная политическая технология - каждый раз, когда в стране назревает реальный кризис (повышения уровня безработицы, инфляция и т.д.),и в это время выборы на носу, для отвлечения масс от реальных проблем поднимается кипиш в виде надуманных конфликтов, будь то антагонизм запада и востока, языковой вопрос, или Юлька в тюрьме. Ведутся же люди на это((( когда в стране разброд и шатание, намного проще скупать оптом заводы, пароходы, водоканалы, облгазы и т.д. Такая себе детская игра "монополия" в масштабе страны. И пока мы разбираемся на каком языке нам договориться и на каком будут говорить наши дети в саду и в школе, реальные вопросы уже давно решены за нас((( например, результаты выборов
Есть цель? Иди к ней!
Не получается? Ползи к ней!
Не можешь? Тогда хотя бы ляг и лежи в ее направлении)))

dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   27 сентября 2012
Судді просять в уряду 16 мільйонів на російську мову
Більше читайте тут: Ссылка
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   27 сентября 2012
Цитата: #9310 dina_barta 27 сентября 2012, 07:44
Судді просять в уряду 16 мільйонів на російську мову
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/suddi-prosyat-v-ury...iysku-movu.html

Судді у нас вже не володіють російською? Починаю просто вірити в повальну українізацію. Вже котрий випадок я спостерігаю, що до влади прийшли грамотні люди - вмяють пиляти бюджет на бездоганно законних підставах.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   27 сентября 2012
Цитата: #9310 dina_barta 27 сентября 2012, 07:44
Судді просять в уряду 16 мільйонів на російську мову
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/suddi-prosyat-v-ury...iysku-movu.html


Ось де дійсно потрібен високооплачуваний перекладач

Ссылка

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   17 ноября 2012
Пpeдлaгaeтcя, в чacтнocти, пoвыcить минимyм нocитeлeй peгиoнaльнoгo языкa, нeoбxoдимый для пpидaния eмy тaкoгo cтaтyca, c 10 дo 30%. Taкжe пpeдycмaтpивaeтcя пpeдocтaвлeниe языкy cтaтyca peгиoнaльнoгo тoлькo пo peшeнию Paды.
http://news.pn/ru/politics/70433

Хтось ще має сумніви щодо того, що той закон мав на меті протягнути особливий статус виключно для російської мови, а не для інших мов?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 декабря 2012
Від сьогоднішнього дня громадяни України та інших країн повинні будуть підтверджувати документально знання російської мови, влаштовуючись на роботу в Росії. Відповідний закон «Про внесення змін до статті 131 Федерального закону «Про правовий стан іноземних громадян у Російській Федерації» і статті 272 Закону Російської Федерації «Про освіту» набуває чинності 1 грудня.
http://tyzhden.ua/News/66424

Воно наче й не по темі новина... Але мене просто розсмішило, як подумала, що в Росії навіть гастарбайтерам треба знати державну мову, а у нас - навіть президенту і прем'єру не обов'язково. Більше того, державна мова спокійнісінько прогнеться під зручності чиновників, теж мені проблема...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 jozh 01 декабря 2012, 22:11
Від сьогоднішнього дня громадяни України та інших країн повинні будуть підтверджувати документально знання російської мови, влаштовуючись на роботу в Росії. Відповідний закон «Про внесення змін до статті 131 Федерального закону «Про правовий стан іноземних громадян у Російській Федерації» і статті 272 Закону Російської Федерації «Про освіту» набуває чинності 1 грудня.
http://tyzhden.ua/News/66424

Воно наче й не по темі новина... Але мене просто розсмішило, як подумала, що в Росії навіть гастарбайтерам треба знати державну мову, а у нас - навіть президенту і прем'єру не обов'язково. Більше того, державна мова спокійнісінько прогнеться під зручності чиновників, теж мені проблема...
Ссылка
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Китиха 03 декабря 2012, 12:25
Pyccкий язык дoлжeн cтaть втopым гocyдapcтвeнным в Укpaинe. Oб этoм cкaзaл poccийcкий oппoзициoнep, бывший дeпyтaт Гocдyмы PФ Гeннaдий Гyдкoв,
Ну треба щось розповідати, поки їх там всіх по в"язницях не розпхали, бо справа до того йде. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Китиха 03 декабря 2012, 12:25
Pyccкий язык дoлжeн cтaть втopым гocyдapcтвeнным в Укpaинe. Oб этoм cкaзaл poccийcкий oппoзициoнep, бывший дeпyтaт Гocдyмы PФ Гeннaдий Гyдкoв,
А бувшому депутату Госдуми РФ часом не приходило в голову, що то не його справа, м'яко кажучи?    Втручатися у справи іншої держави - ну я розумію, що в Росії то практично норма... але чи не пішов би він лісом зі своєю думкою про другу державну?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Michel

Имя: Михаил
Группа: Новичок
Сообщений: 2
Регистрация: 03.12.2012
Заходил(а): 02.01.2013
Город: Киев
Michel
Новичок
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Yasonka 21 августа 2012, 16:54
Одним из самых "горячих" на сегодняшней сессии горсовета стал вопрос о присуждении русскому языку статуса регионального. Что думаете об этом вы?
Рекомендую к прочтению материал Вот оно счастье! Правда, Забава?: Николаев заговорит на региональном языке. Потому что «регионалам» нравится все региональное
Все равно на каком общаться, но в Украине думаю нужно национальным языком сделать иврит, тогда и рациональности в управлении государством значительно прибавится
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Китиха 03 декабря 2012, 12:25
Pyccкий язык дoлжeн cтaть втopым гocyдapcтвeнным в Укpaинe. Oб этoм cкaзaл poccийcкий oппoзициoнep, бывший дeпyтaт Гocдyмы PФ Гeннaдий Гyдкoв,
"Російські політики мають прибрати від влади мафіозне угрупування, щоб мати право називатись політиками, і терміново звільнити окуповані їхньою державою території, щоб отримати право на висловлювання щодо інших держав," - про це сказала громадянка України Олександра Фінькова.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 

Мята

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3120
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Мята
VIP пользователь
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Китиха 03 декабря 2012, 12:25
Pyccкий язык дoлжeн cтaть втopым гocyдapcтвeнным в Укpaинe. Oб этoм cкaзaл poccийcкий oппoзициoнep, бывший дeпyтaт Гocдyмы PФ Гeннaдий Гyдкoв,
Тоже мне, новость... А украинская мама Мята считает, что в России 2м государственным должен стать украинский. Не о чем писать, не о чем читать
В конце всего мы будем помнить
не оскорбления наших врагов,
а молчание наших друзей.
 
МАРТИН ЛЮТЕР КИНГ
 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Мята 03 декабря 2012, 13:03
Тоже мне, новость... А украинская мама Мята считает, что в России 2м государственным должен стать украинский. Не о чем писать, не о чем читать
а в контексті того, що українці в Росії здаватимуть іспит з російської?

Згадується мені, ЩО було, коли прибалти ввели обов"язковий іспит для російськомовного населення
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Китиха 03 декабря 2012, 13:09
Згадується мені, ЩО було, коли прибалти ввели обов"язковий іспит для російськомовного населення
Іспит з їх національних мов, маєте на увазі?
Та я весь час дивуюсь, яким чином у нас мерами та президентами можуть бути люди, які не володіють державною мовою? Це ж нонсенс! Але ж ні, виявляється, не тільки можуть працювати, та ще й підгибати під себе всю країну...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Мята

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3120
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Мята
VIP пользователь
   03 декабря 2012
Цитата: #9310 Китиха 03 декабря 2012, 13:09
а в контексті того, що українці в Росії здаватимуть іспит з російської?

Згадується мені, ЩО було, коли прибалти ввели обов"язковий іспит для російськомовного населення
Ні, все значно простіше - ну кому він цікавий, якийся клоун бувший російський депутат, та його цікаві та унікальні виверження ? Журналістам наразі неме про що писати, а новини суспільству видавати потрібно
В конце всего мы будем помнить
не оскорбления наших врагов,
а молчание наших друзей.
 
МАРТИН ЛЮТЕР КИНГ
 
Просматривают эту тему:

Forum