• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Свекровь!!!Стерва еще та!!!!

Ksu_93   
Новичок   
13 декабря 2012 47155 487
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 13:06
я мама мальчика с какого возраста мне нужно постепенно приучать себя и моего сына, что он - не часть моей семьи, что мы - отдельно, чтобы к моменту его женитьбы все это стало естественными нашими отношениями?
Прекрасно розумію, що то у Вас стьоб, але відповім.
Не має різниці, хлопчик чи дівчинка, батькам треба вміти відпустити дитину у самостійне життя, коли та виросте. Відносини після того можуть зберегтися дуже теплими та близькими, але вони вже не повинні бути у ієрархії "старший-молодший", а рівноправними та такими, що мають взаємну повагу в тому числі і до особистого життя. А не так, що батьки мають бажання втручатися в життя своїх дітей аж до останнього дня життя. Зазвичай так відбувається, коли батьки фактично не мають свого власного життя, своїх інтересів, і тому починають жити лише життям своїх дітей, а це геть неправильно.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 13:06
я мама мальчика с какого возраста мне нужно постепенно приучать себя и моего сына, что он - не часть моей семьи, что мы - отдельно, чтобы к моменту его женитьбы все это стало естественными нашими отношениями? чтобы я не имела потребности регулярно звонить ему, интересоваться его жизнью (вплоть до цвета какашек его детей), желать его помощь и заботу? чтобы он,мой сын, также не считал меня своей семьей (семья - это ж только жена и собственные дети) и,соответственно, выстраивал наши отношения на расстоянии???
Все очень просто:
0-1,5 лет - ребенок повсеместно с вами и только с вами;
1,5-3 года - ребенок входит в круг семьи - бабушки, дедушки, братья, сестры, дядьки и тетки;
3-7 лет - первые выходы в социум, с мамой и не надолго (в идеале, в реалиях мира - детсад);
7 лет-14лет - выход в социум ребенка, мама из квочки в идеале уже должна стать другом, наставником, учителем, а не нянькой. А ребенок должен учиться дружить, общаться и решать свои проблемы максимально самостоятельно, отвечать за свои поступки;
14-21год - тут ребенок уже учится дружить-любить и окончательно закрепляет навык отвечать за себя и свои поступки, мама советчик, помощник по просьбе (а не всегда когда ей вздумается), поддержка.
21 год - полный выход ребенка из семьи, и путь на создание своей собственной жизни и может быть семьи.

Если в какой-то из этих этапов мы имеем сбой, например, мама подвисла на чувстве вины, или гиперопеки, или вдруг в 17 лет решила выдать всю "любовь", что не додала в 3 года, или вдруг в 7 лет решила, что мужчины все не достойны, а вот только сынок будет идеальным мужчиной - на выходе имеем свекровь-стерву, безынициативного с подавленной волей маминького сынка...

Одно хорошо - это лечится...


Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Я теж мама хлопчика :) Всі побутові навички, яких ми його навчаємо, йому потрібні для подальшого самостійного життя, а не щоб маму порадувати. Розрулювати конфліктні ситуації він вчиться, щоб у дорослому житті він знав, як поводитися чоловіку, щоб його жінка та діти почували себе захищеними. Все це червоною стрічкою йде змалечку. Він бачить, що в мене з свекрухою чарівні стосунки, що ми дружимо декількома поколіннями, саме дружимо, а не віддаємо якісь борги і виконуємо якісь обов'язки. Коли він захотів вперше робити якісь подарунки  приємності дівчатам, я йому допомагала з вибором, акцентуючи увагу, що я як жінка від чоловіка очікувала б того і того, пригадувала, коли я була школяркою, що і як в нашій компанії робили. Тобто саме не зпозиції "мамуся і солоденький синочка", а жінка допомагає чоловіку.
Для мене головне в родинних стосунках не кров і відсоток спільного ДНК, а якість стосунків і кількість любові. Отже, якщо так, то люди зі спільним ДНК не мають жодних привілеїв перед новими членами родини, звідки б вони не взялися.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   13 декабря 2012
окей, спрошу иначе
как должны выстраиваться отношения (т.е. буквально КАК это должно быть) родителей и сына ПОСЛЕ женитьбы, чтобы свекровь не была стерва в глазах невестки?
1. Не брать деньги у сына )))
2. Не звонить каждый день.
3. Принять как данность, что не будет равновесия в отношениях, вот,мол, мама, а вот,жена, дульки ))) мама должна уйти

Аноним

Имя: ВНИМАНИЕ! Этот профайл используется для всех Анонимов
Группа: Профиль используется для всех Анонимов
Сообщений: 5565
Регистрация: 01.10.2009
Заходил(а): 02.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Аноним
Профиль используется для всех Анонимов
   13 декабря 2012

Ой, і в мене - те саме! Вище ось писали, що претензії рано почалися, як 3 місяці родина існує. А в мене родина вже на краєчку тримається 7 років як! Бо уваги сина потребує мадам цілодобово. Може в 2 ночі подзвонити і спитати, чи не спить він ! і чому саме не спить!! Помирання по телефону - це ми вже теж проходили, як о 8 ранку, так о півночі. Моя мама нам, так, допомагає, а з того боку ніякої допомоги не видно - тільки терміново приїхати, закупити за свої гроші продукти, піти сплатити їй телефони-інтернети. До весілля ситуація була геть інша - цьомочки и усміханнячки в очі, бо їй було за кого зачіпитися. Боротися - намагалася. І в слабу дівчинку гралася, яка ніжна і тендітна. МамО тут же мене дурепою й виставила - вона ж, мовляв, навіть про себе подбати не може, куди їй щось довіряти, якісь справи... Коли справи довелося взяти на себе - мамО для того, щоб довести свою правоту попередню, втрутилася і розвалила все, що я тяжко будувала. І чоловіка хатніми справами я теж нагружала - і продукти купити, і гроші наостанок місяця як не вистача на забаганки порахувати... Все це він робить, але - ВСЕ ЦЕ МАРНО!!! Їсти купити - будь ласка, дорогенька! Але мама - на першму місці і так буде завжди - воюй чи підлещуйся, а ваша родина - на десь черговому. І змінити це "сИначки" не в змозі!!! Найбільше що я добилася - я вголос кажу про свої чергові незадоволення, він каже що все розуміє - про мамини маніпуляції, про її витівки, але робити нІЧОГО НЕ БУДЕ адже вона мама і він її єдиний син. ВСЕ!!! Всі грашки в слабких дівчат, всі довіряння сімейним бюджетом призведуть до того, що він так і буде цим бюджетом розпоряджатися, а ви залишайтеся - як слабка дівчинка - там, на черговому після МАМО місця, а вони самі будуть вирішувати, як їм зручно!

іще одне: дівчата, сИначка з мамою завжди спільну мову знайдуть! А ви так і будете слухати "Ну що поробиш, моя мама так до тебе ставиться добре, а ти до неї - холодно та на відстанку (це у відповідь на холодну люб'язність, яка теж була спрообувана і відкинута), знову ТОБІ щось не подобається, бідний я, що дві мої улюблені жінки один одного не виносять"... Інших шляхів розвитку не буде - син завжди вибере маму, і буде відстоювати її інтереси, а не ваші і вашої родини. Це треба собі затямити, і жити, свідомо розуміючи, чи вас влаштовує такий хід речей. Ні - вище правильно написали - розлучення, бо годі й перевиховати.

Lady Sun

Имя: Анна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 312
Регистрация: 03.07.2012
Заходил(а): 29.05.2016
Город: Николаев
Lady Sun
Активный пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 13:06
я мама мальчика с какого возраста мне нужно постепенно приучать себя и моего сына, что он - не часть моей семьи, что мы - отдельно, чтобы к моменту его женитьбы все это стало естественными нашими отношениями? чтобы я не имела потребности регулярно звонить ему, интересоваться его жизнью (вплоть до цвета какашек его детей), желать его помощь и заботу? чтобы он,мой сын, также не считал меня своей семьей (семья - это ж только жена и собственные дети) и,соответственно, выстраивал наши отношения на расстоянии???
знаете, я думаю, что с вашим отношение к этому вопросу все само собой сложиться, а когда у вашего сына появиться девочка - вы просто отойдете сами на второй план...
ну не знаю... это сугубо мое мнение!
Njasja

Njasja

Имя: Анюта
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 632
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 25.03.2018
Город:
Район: Центральный
Njasja
Активный пользователь
   13 декабря 2012
У меня в первом браке тоже была такая свекровь, воевать оказалось бесполезно, та и нервы тоже не железные. Мой первый муж тоже до свадьбы ей не нужен был, вообще, его мама жила с мужчиной в другом конце города. Жили в месте, потом свадьбу сделали, все сами и мои родители помогали. А после свадьбы вдруг сын понадобился. Я долго пыталась воевать, по разному и скандалила, когда совсем сил не было. Пыталась по хорошему. Много было грязи в адрес меня и моей семьи. В плоть до того доходило, что мне на ДР папа позвал на рынок и чтоб не дарить ненужное, купил мне на определенную сумму вещи, что я захотела. Был скандал почему я мужу своему ничего не  купила. Что из этих денег я должна была ему что-то купить. Я на старой работе до 12 ночи в смене была, и он меня не встречал, т.к. чего он должен так по темноте так поздно ходить. Вообщем тут много можно написать. Может где-то я не до терпела, может что-то не так сделала. Но решение мое после почти трех лет супружеской жизни развод. И не жалею не капельки. У меня второй счастливый брак, нормальная мама( со своими тараканами, как любой человек). После развода аж легче стало. Через время с бывшим встретились, разговорились, так оказалось после развода, еще хуже с мамой стало, она решила еще ко всему весь расход его зп контролировать. Все понял и начал войну с мамой.
Так что если вы действительно любите своего мужа, ведите подпольную войну со свекровью по отвоевыванию своего мужа, только грамотно и красиво, а с мужем чаще разговаривайте, не ругайтесь, а именно разговаривайте
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Lady Sun 13 декабря 2012, 13:34
знаете, я думаю, что с вашим отношение к этому вопросу все само собой сложиться, а когда у вашего сына появиться девочка - вы просто отойдете сами на второй план...
ну не знаю... это сугубо мое мнение!
не, на второй план я не уйду, я уйду в подполье )))
а если серьезно, надеюсь воспитать мужика, а не сыночку, однако, меня некоторые вещи в подобных темах просто изумляют а некоторые просто коробят .....и свекровь из меня будет - у-у-ууу какая )))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 13:31
окей, спрошу иначе
как должны выстраиваться отношения (т.е. буквально КАК это должно быть) родителей и сына ПОСЛЕ женитьбы, чтобы свекровь не была стерва в глазах невестки?
1. Не брать деньги у сына )))
2. Не звонить каждый день.


Та не після весілля, а коли хлопчик виросте. А то Ви так сформулювали, як наче до весілля мама хлопчиком опікується, а після нього - вже треба передати це право дружині, і мама починає ревнувати... Справа не у весіллі, а у віці "хлопчика". У 20-25-30 років (а то і в 40) все ще опікуватися "хлопчиком", хай він навіть і холостяком буде, дещо неприродньо...
Ну і якщо такий підхід буде, тобто з повагою до дорослого сина та його особистого життя, то і проблем з невістками не буде, і свекруха не буде стервою.
А щодо конкретних питань:
1. Залежить від конкретної ситуації. Але загалом єдиний принцип, що і з сестрою, наприклад, або близьким другом. За замовченням гроші окремо, але взаємодопомога чи позичити гроші не є криміналом. Тільки треба відчувати міру.
2. Щоденні дзвінки, як на мене, то вже занадто. Це вже схоже на контроль життя сина. Або на те, що мамі нудно і нічим більше зайнятися.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 jozh 13 декабря 2012, 13:42
Та не після весілля, а коли хлопчик виросте. А то Ви так сформулювали, як наче до весілля мама хлопчиком опікується, а після нього - вже треба передати це право дружині, і мама починає ревнувати...
так невесток до свадьбы все устраивает, а вот ПОСЛЕ сразу претензиИИИИ, вот я так и акцентировала
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 13:45
так невесток до свадьбы все устраивает, а вот ПОСЛЕ сразу претензиИИИИ, вот я так и акцентировала
А, ну це мене теж дивує. Як кажуть, бачили очі, що купували.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Елка

Елка

Имя: Елка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1145
Регистрация: 15.04.2010
Заходил(а): 22.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0956820907
Елка
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Эта проблема вечна и оптимального решения нет. Вот моя первая свекровь была циркачка еще та (со смертельными болезнями и вечными проблемами и т.п.) и бывший муж был на ее стороне, не зависимо от того что и как я предпринимала. Развелись мы, конечно, не из-за свекрови, но осадок был... Так вот когда он  вновь обзавелся семьей - картина с мамой осталась прежней. И глаза его наконец-то открылись ... 

Идеальный рецепт отношений со свекровью - расстояние. Вот мы сейчас живем за 1000 км как от родителей мужа, так и от моих и это замечательно. Встречаемся 2-3 раза в год и все счастливы. 
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 jozh 13 декабря 2012, 13:42
2. Щоденні дзвінки, як на мене, то вже занадто. Це вже схоже на контроль життя сина. Або на те, що мамі нудно і нічим більше зайнятися.
може й нудно, не у всіх насичене життя.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Аноним

Имя: ВНИМАНИЕ! Этот профайл используется для всех Анонимов
Группа: Профиль используется для всех Анонимов
Сообщений: 5565
Регистрация: 01.10.2009
Заходил(а): 02.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Аноним
Профиль используется для всех Анонимов
   13 декабря 2012
Невісток до весілля все влаштовує як і майбутніх свекрух - всі хочуть виглядати краще й вихованіше за те, що вони є. А після весілля вже й вигляд робити не треба. Це те саме, чомі чоловіки скаржаться - мовляв, до весілля була лялька, а після - тьотка в халаті з бігуді  Весільну висоту взято - далі можна не старатися  У нас претензії почалися не одразу, а десь через роки півтора як. До того - ну не можна сказати, що все абсолютно влаштовувало, але ж всі ми люди, у всіх свої таракани. Але таракани щось занадто виросли вже в динозаврів...
Елка

Елка

Имя: Елка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1145
Регистрация: 15.04.2010
Заходил(а): 22.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0956820907
Елка
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Аноним 13 декабря 2012, 13:52
Невісток до весілля все влаштовує як і майбутніх свекрух - всі хочуть виглядати краще й вихованіше за те, що вони є. А після весілля вже й вигляд робити не треба. Це те саме, чомі чоловіки скаржаться - мовляв, до весілля була лялька, а після - тьотка в халаті з бігуді  Весільну висоту взято - далі можна не старатися  У нас претензії почалися не одразу, а десь через роки півтора як. До того - ну не можна сказати, що все абсолютно влаштовувало, але ж всі ми люди, у всіх свої таракани. Але таракани щось занадто виросли вже в динозаврів...
+ 1
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Аноним 13 декабря 2012, 13:52
Невісток до весілля все влаштовує як і майбутніх свекрух - всі хочуть виглядати краще й вихованіше за те, що вони є. А після весілля вже й вигляд робити не треба. Це те саме, чомі чоловіки скаржаться - мовляв, до весілля була лялька, а після - тьотка в халаті з бігуді  Весільну висоту взято - далі можна не старатися  У нас претензії почалися не одразу, а десь через роки півтора як. До того - ну не можна сказати, що все абсолютно влаштовувало, але ж всі ми люди, у всіх свої таракани. Але таракани щось занадто виросли вже в динозаврів...
минуточку ))) свекровь тут при чем? невестку ДО свадьбы устраивали отношения мужа с его мамой, ПОСЛЕ свадьбы отношения остались прежними, а невестке УЖЕ не нравятся, однако и тут не муж бяка, а его мама, парадокс
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Аноним 13 декабря 2012, 13:52
Невісток до весілля все влаштовує як і майбутніх свекрух - всі хочуть виглядати краще й вихованіше за те, що вони є. А після весілля вже й вигляд робити не треба. Це те саме, чомі чоловіки скаржаться - мовляв, до весілля була лялька, а після - тьотка в халаті з бігуді  Весільну висоту взято - далі можна не старатися  У нас претензії почалися не одразу, а десь через роки півтора як. До того - ну не можна сказати, що все абсолютно влаштовувало, але ж всі ми люди, у всіх свої таракани. Але таракани щось занадто виросли вже в динозаврів...
отож, моя "мама" раскрылась в полной красе когда я была беременна а муж внезапно остался без работы....
много чего было в итоге нас вежливо вытеснили на отдельную жил площадь, спасибо что помогли разрулить с переездом и подтолкнули в этом направлении а то самим было страшно переезжать на сьёмную с маленьким ребёнком и вторым пузом... но я ей благодарна за этот шаг - и отношения наладились)
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 14:01
минуточку ))) свекровь тут при чем? невестку ДО свадьбы устраивали отношения мужа с его мамой, ПОСЛЕ свадьбы отношения остались прежними, а невестке УЖЕ не нравятся, однако и тут не муж бяка, а его мама, парадокс
просто общение уже более тесное и без "масок" видишь и понимаешь намного больше чем ДО того, та же фигня и в паре если до свадьбы жили отдельно а потом сьехались и одни тараканы пошли войной на других...
Банальная притирка
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 13:31
окей, спрошу иначе
как должны выстраиваться отношения (т.е. буквально КАК это должно быть) родителей и сына ПОСЛЕ женитьбы, чтобы свекровь не была стерва в глазах невестки?
1. Не брать деньги у сына )))
2. Не звонить каждый день.
3. Принять как данность, что не будет равновесия в отношениях, вот,мол, мама, а вот,жена, дульки ))) мама должна уйти

Вам может быть смешно, но когда попадаешь на такую свекровь - уже не до смеха. Меня в медовый месяц отодвигали на кровати и ложились между мной и сыночкой - и я не шучу и не преувеличиваю.

Мама должна уйти на второй план, дети не наша собственность и не принадлежат нам, они лишь дорогие гости в нашем доме - погостили 21 год - и ушли, куда и как решать им. Вы же Библию читаете, помните отрывок, который даже на венчании зачитывается? Что там написано: "31. Посему оставит человек отца своего и мать и прилепится к жене своей, и будут двое одна плоть.(Послание к Ефесянам 5:31)" - по-моему, все ясно как должно быть в идеале... А у нас вечно трехголовое чудо-юдо ходит сын-жена-"и Мать всея Руси".

Что такое дружба для Вас? Определите, что в Вашем понимании хороший друг, настоящий? Без ревности, без претензий и ожиданий, без прав собственности - вот такой и будет идеальная мама - как идеальный друг.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

Аноним

Имя: ВНИМАНИЕ! Этот профайл используется для всех Анонимов
Группа: Профиль используется для всех Анонимов
Сообщений: 5565
Регистрация: 01.10.2009
Заходил(а): 02.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Аноним
Профиль используется для всех Анонимов
   13 декабря 2012
У нас ніякого парадоксу не було -  я ж кажу, свекрусі було за кого зачіпитися... А потім не стало за кого - скінчилися чоловіки, які звикли виконувати примхи й забаганки. А самі примхи не ділися нікуди. Отут і згадалося, що ж є синачка, на якому тепер можна їздити.... Найгірше, що й він це десь там, на краєчку тями, розуміє, але зробити нічого не може - це ж мама, їй же треба допомагати. Ви кажете, що ви - мама хлопчика. Коли ваш хлопчик виросте і заведе родину, запитайте себе, чи будете ви телефонувати о другій ночі щоб спитати, чому він не спить бо в нього скайп зелений ))) запитайте себе, чи будете ви перед родичами вголос оцінювати хобі невістки зі своїми коментарями, не замислюючись над тим, що їй це все слухати - від мами, яку ТЕЖ до весілля ці хобі влаштовували, а раптом після - перестали. Оце не парадокс? 
Просматривают эту тему:

Forum