• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

малыши на море

Ohella   
Новичок   
01 июля 2009 26059 180
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   23 июля 2012
Когда Левушке было 3 месяца, мы ездили под Феодосию в Орджоникидзе, снимали там квартиру со всеми удобствами, правда без кормежки. Можно что-то поискать.
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

ingochka

ingochka

Имя: ingochka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3095
Регистрация: 09.12.2009
Заходил(а): 29.02.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 0637857350
ingochka
VIP пользователь
   23 июля 2012
а как тебе Евпатоия(или села недалеко от нее - Штормовое, Заозерное и т.д)? недалеко от нас, ровнина, огромный выбор всяких баз отдыха и пансионатов на любой вкус и кошелек. просто подыскать что-то в нете и забронировать.
@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   23 июля 2012
Цитата: #592 Beretta 23 июля 2012, 17:13
Дуууже хочется змінити картинку перед очима, тому шукаємо місце для відпочинку з немовлям. Нашій крихітці поки що трошки більше ніж два місяці, а відпустку ми плануємо на початок вересня, нам буде майже 4. Тому шукаємо місце не дуже далеко від міста (для нас не дуже далеко це не більше 400 км), розглядаємо і Крим у тому числі, бо хочеться ще тепла і моря)) Потрібні рівна місцевість, бо візочок таскати не хочеться, хочеться його просто катати)) і недалеко від населенного пункту з лікарнею про всяк випадок. Ще важливо щоб були усі умови типу гарячої води і каналізації. З нами поїде і старша дитина, але їй якісь особливі розваги не потрібні. Ооо! Ще треба, щоб годували Бо мені вже набридло мішати то суп, то кашу))))))

Чоловік хоче на Кінбурн у Круту Осип, але мені щось не подобається ця ідея.



а туда можно машиной доехать?
я просто в том году им звонила, они говорили, мол можна машиной через пески и озера, но они обычно где-то в селе там всех одыхающих собирают и на вездеходе везут уже на базу

babasya

babasya

Имя: Таня
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 423
Регистрация: 14.07.2010
Заходил(а): 15.11.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
babasya
Активный пользователь
   23 июля 2012
Мы недавно отдыхали в Поповке, это в 30 км от Евпатории, отдыхом довольна, ездили с ребенком 1,8 месяцев, все очень понравилось, готовят очень вкусно, порции большие (я все не съедала), называется Вилла Сантурина, информация на сайте правдивая, очень иветливые хозяива, всегда есть кто-то на территории, а еще чудо аниматор Вера, дети от нее просто в восторге, через день какой-нибудь конкурс или выступление, а мне еще было очень удобно что на территории есть бассейн с морской водичкой, я ребенка ложила спать и сама. С радионяней ходила плавать и загорать, и деть в бассейне научился плавать, вообщем нам очень понравилось
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   23 июля 2012


я от думаю про Заозерне. І не так далеко... Але і до ПБК вже недалеко, а море там інше На ПБК я знайшла варіант який мене влаштовує, але дорого)))) От мені цікаво яка різниця вийде якщо у Заозерному шукати щось.




Чоловік виріс у тих краях, то він доїде. Або катером можемо. Мене інше цікавить - якщо раптом щось і треба буде вночі їхати... Тоді як? Короче кажучи, не хочу я туди.
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   23 июля 2012
База "Белка и Стрелка" под Евпаторией, мы в этом селе отдыхали - море и пляж там шикарные. База вроде неплохая и цены нормальные
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

ingochka

ingochka

Имя: ingochka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3095
Регистрация: 09.12.2009
Заходил(а): 29.02.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 0637857350
ingochka
VIP пользователь
   23 июля 2012
Цитата: #592 Beretta 23 июля 2012, 17:30


я от думаю про Заозерне. І не так далеко... Але і до ПБК вже недалеко, а море там інше На ПБК я знайшла варіант який мене влаштовує, але дорого)))) От мені цікаво яка різниця вийде якщо у Заозерному шукати щось.




Чоловік виріс у тих краях, то він доїде. Або катером можемо. Мене інше цікавить - якщо раптом щось і треба буде вночі їхати... Тоді як? Короче кажучи, не хочу я туди.

мы недавно вернулись как раз с моря. были и в Евпатории,но ездили и в Штормовое, и на на ЮБК. я вообще не любитель переполненых городских пляжей, мне больше нравится ездить за город. а чего именно хочется на юБК? из-за природы? там море глубоковато сразу, ребенка одного не пустишь в воду( не везде, наверное, но такое впечатление сложилось). в Евпатории есть пляжи с галькой(как на юбк) просто они на отшибе, а не в центре, но это не проблема, город махонький, на маршрутке минут 20. а если еще и своя машина - вообще не проблема. а в Штормовом море метров 10 или больше мелкое. ребенок можем сам идти купаться, а за ним с берега наблюдаешь. ну и по цене думаю не так дорого. хотя если бы я ехала без ребенка - то конечно ЮБК.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 июля 2012


Дивлячись якою. Повний привід пройде, там піски.




Катером - це сміливо, графік руху жахливий, та й в Уралі потім теж не пісня.

Але виїхати вночі реально, Ви ж розумієте - будь-який каприз за Ваші гроші - власною машиною, таксі (на базі була і власна машина повнопривідна), катер теж при потребі можна викликати.
В принципі, туди я добиралась із великими складнощами, а назад - виїхала з бази о 6 ранку, о 8-8,30 вже була вдома в Миколаєві. Не знаю, як зараз, але тоді маршрутка на Миколаїв підходила прямо до причалу.

Як на мене, якщо їхати туди, то тільки власною машиною, повнопривідною із водієм, яким має досвід поїздок по тих місцях. А маршрутка-таксі-катер-Урал із дитиною - то занадто складно.

p.s. Від Крутої Осипі до пляжу десь 0,5 км - половина дороги по протоптаній доріжці, половина - по вузькій мілині між озерцями. Коляскою там навряд чи можна проїхати.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Natusik@

Natusik@

Имя: Наталья
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 384
Регистрация: 22.03.2011
Заходил(а): 03.10.2022
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0963620244
Natusik@
Активный пользователь
   23 июля 2012
Цитата: #592 babasya 23 июля 2012, 17:29
Мы недавно отдыхали в Поповке, это в 30 км от Евпатории, отдыхом довольна, ездили с ребенком 1,8 месяцев, все очень понравилось, готовят очень вкусно, порции большие (я все не съедала), называется Вилла Сантурина, информация на сайте правдивая, очень иветливые хозяива, всегда есть кто-то на территории, а еще чудо аниматор Вера, дети от нее просто в восторге, через день какой-нибудь конкурс или выступление, а мне еще было очень удобно что на территории есть бассейн с морской водичкой, я ребенка ложила спать и сама. С радионяней ходила плавать и загорать, и деть в бассейне научился плавать, вообщем нам очень понравилось

Можно узнать вы ребенка кормили тем что готовили на этой вилле повара? или как-то сами? Что из того "столовского" есть маленькому ребенку можно?Тоже ищу что-то где с питанием, но как-то стремно давать такую еду моему еще 1.3

stellar

Имя: stellar
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1288
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 05.09.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
stellar
VIP пользователь
   23 июля 2012
Ми теж плануємо їхати на море у вересні. Щоправда, донька трохи старша (буде 9 місяців), але вимоги до відпочинку такі ж. Спершу розглядали ПБК, але він мене не приваблює через круті спуски до моря. Схиляюсь до відпочинку на Тарханкуті, в Оленівці. Зокрема, друзі повернулись з пансіонату "Лазурный берег" і залишились дуже задоволені. Цей пансіонат позиціонують саме як місце для відпочинку з дітьми: є дитячі стільчики, блендер, пароварка, можливість замовляти кисломолочні продукти "Тема", тощо.
А взагалі не відкидаю і можливість відпочинку у Туреччині. У вересні можна придбати путівку за досить привабливою ціною.
Щодо Кінбурнської Коси, зокрема бази "Крутая осипь", я б не радила їхати туди з малятком не лише через незручності з транспортом. Відпочивала безпосередньо на цій базі, тому з дитиною туди точно не поїду з ряду причин:
-на самій базі по вечорах буває досить галасливо (відпочивають компанії);
-до моря далеко, близько 15 хвилин впевненим кроком, ще й через ставок і піски;
-на Кінбурні проблема з прісною водою. Вживати можна виключно бутильовану воду, бо звичайна вода з крану солонувато-гіркувата. Не знаю, як зараз, але 3 роки тому воду можна було придбати тільки в крамниці, що розташована на відстані понад кілометр від бази;
-лихо Кінбурнської коси - комарі, які дуже ласі до малят.
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   23 июля 2012
мені сподобалося тут: Ссылка ціна на двох з дитиною і харчуванням сніданок та вечеря на обраний період становитиме 1434 долари на тиждень. дитині на обід можна замовити суп у номер і взагалі не паритись. Але я не дуже люблю відпочинок по типу Туреччини. А це саме такий.

Заозерне: Ссылка 587(є і за 500) грн на добу, харчування на двох 420, і 150 на дитину. 570+500. 1070 на добу.
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   23 июля 2012


в нас повний привід))) ми субару-фемілі))) і вже її там випробували))) і чоловік знає як там проїхати..
в принципі ми можемо організувати собі власний транспорт і катер є з ким домовитись, щоб відвезли, і машиною поїдемо...
а от 0,5 км до моря - нєєєєєєєєєєєєєєєє ))) пішки це одне, а візочок - катати по пісках я не хочу(((((
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 июля 2012
Вже десь обговорювали базу Гангелан, вони себе позиціонують, як місце для відпочинку з дітьми.
Ссылка
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   23 июля 2012


А не прохолодно там буде у вересні?



Ссылка

Ось такий варіант не подобається, коли вже не принципово ПБК?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 июля 2012


Тоді, звичайно, проїдете.



Тільки пішки, машиною туди не виїхати. Ну хіба що шукати якогось невідомого об"їздного шляху.
Коляску там можна катати хіба що по території самої бази, більше вона ні для чого не знадобиться - в пісках по коліно її сильно не покатаєш.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

stellar

Имя: stellar
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1288
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 05.09.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
stellar
VIP пользователь
   23 июля 2012
Цитата: #592 Orchid 23 июля 2012, 18:44


А не прохолодно там буде у вересні?



http://wolna.crimea.ua/index.html

Ось такий варіант не подобається, коли вже не принципово ПБК?

Сподіваюсь, погода ще буде добра. Принаймні море там тепліше завжди, ніж на Південному березі. На ПБК, звісно, гори приваблюють, але ми ще влітку плануємо в Карпати поїхати, тому нас гірське повітря на морі не надто цікавить




@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   23 июля 2012
Цитата: #592 Beretta 23 июля 2012, 18:37
мені сподобалося тут: http://www.hotel-portomare.com/ ціна на двох з дитиною і харчуванням сніданок та вечеря на обраний період становитиме 1434 долари на тиждень. дитині на обід можна замовити суп у номер і взагалі не паритись. Але я не дуже люблю відпочинок по типу Туреччини. А це саме такий.

Заозерне: http://liga-club.com.ua/services.html 587(є і за 500) грн на добу, харчування на двох 420, і 150 на дитину. 570+500. 1070 на добу.


Таня, с 28 августа не обязательно оплачивать полное питание
я за ребенка заплатила 250 вроде гивен за всю неделю (на обед суп) на ужин (картошка - макарошка- салат-котлета, ели вдоем), обед обычно с мужем на двоих ели (100-150 грн.) на двоих

за 500 грн. не советую брать номер .... третий этаж, без балкона (мансарда), одна комната, на втором этаже две комнаты, но две раздельные кровати, на первом этаже одна огромная 2-х спалка (мы спали с Аней вдоем, но мог бы и папа поместится) во второй комнате спал папа на диване
babasya

babasya

Имя: Таня
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 423
Регистрация: 14.07.2010
Заходил(а): 15.11.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
babasya
Активный пользователь
   23 июля 2012
Цитата: #592 Natusik@ 23 июля 2012, 18:12

Можно узнать вы ребенка кормили тем что готовили на этой вилле повара? или как-то сами? Что из того "столовского" есть маленькому ребенку можно?Тоже ищу что-то где с питанием, но как-то стремно давать такую еду моему еще 1.3

У меня ребенок плохо ест, она больше любит коробочные каши, мы просили чайник и заваривали, а булочки и напитки тамошнии ей понравились, а вообще многие наши сверстники там кушали или можно дополнительно повара попросить что-нибудь приготовить, готовят и вправду вкустно и разнообразно
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   23 июля 2012
Дякую, дівчата, за контакти. Але щось я не можу визначитись. Хочеться таке місце, щоб було де прогулятись, парк якийсь може...

Хочеться недалеко їхати, купатись у морі та мати поблизу парк))) і так, щоб годували)))))

Про Гангелан мені сподобалося, але справки мене напрягають))) Я розумію навіщо і таке інше, але це якийсь дуже суворий табір для дітей під наглядом батьків))))))) Це таке в мене враження))) До того ж, на скільки я пам"ятаю, Мята писала, що там з тінню не дуже.

Капєц, яка я вимоглива.

Filiola

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 960
Регистрация: 26.10.2011
Заходил(а): 21.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0505265210
Filiola
Активный пользователь
   23 июля 2012
На ЮБК в городе Партенит есть санаторий Крым. Санаторий прямо на территории парка. Обалденное место. Цены, может, и кусаются. Для кого как, конечно. Но место суперское для семейного отдыха. На территории можно поесть в кафешках. Где-то 420 км от Николаева.
Просматривают эту тему:

Forum