• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Вторая беременность. Как решились?

Аннушка   
Администратор   
20 июня 2011 35897 365
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 22:56)
Согласна - на второго ребенка гораздо меньше трат, и не потому, что ему чьи-то вещи донашивать придется, а хотя бы потому, что он пользуется многим из того, что уже и без него куплено.


А я не дуже згодна, бо цей відсоток дуже індивідуальний. Бу одяг, книжки - мізер, (якщо вони взагалі збереглися з часом і стать підходить) і може дати таке зниження витрат лише, якщо дійно до другої дитини вже все куплене. Наприклад, трьохкімнатна квартира. Ні, звісно, можна вчотирьох жити в одній кімнаті (не квартирі) і живуть люди. Але купити "під вагітність" квартиру більшого розміру - це не тільки відсотки, це і в абсолютному виразі цифра огого. Так от 100 гр в аквапарку від 400 - це 25%, і так більшість витрат. Тому 20% - це максимум як на мене, і, повторюсь, все індивідуально.

А взагалі, хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - виправдання.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2013
"Так от 100 гр в аквапарку від 400 - це 25%, і так більшість витрат. " витрат більше на 25%, а задоволення вдвічі! - ось де економія!))))) "А взагалі, хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - виправдання." - саме так))
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2013
"Малі діти - малі клопоти..." діти всі різні, і клопоти з ними різні. багато клопотів простіше вирішувати з двома, але мати одної дитини ніколи в це не повірить
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:01)
"Малі діти - малі клопоти..." діти всі різні, і клопоти з ними різні. багато клопотів простіше вирішувати з двома, але мати одної дитини ніколи в це не повірить

Я тиждень була на морі з трьома дітьми - дівчата одного віку та хлопець 7ми . Так же ж життя спростилось, що просто далі нема куди. І це при тому, що 80% речей у дівчат однакових. 


з.і. Та зробіть вже щось з цим редактором!!!! Я разів 10 намагалась дописати, що хлопцю 7 років.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:01)
але мати одної дитини ніколи в це не повірить

Це точно
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2013
Щось я не можу зрозуміти - то мами близнят та погодок герої, їм так важко, так важко. То двоє дітей це вже простіше ніж один. 
Треба якось визначатись. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2013
ну от коли в мене ще не було дітей, і мене попросили посидіти півгодинки з дворічною дитиною, то це для мене був справжній жах! звісно, якщо падає на голову раптом, діти не твої, правил не знаєш, ні до чого не готовий, то починається паніка. навіть якщо вона не явна, то все одно діти відчувають напругу та починають перевіряти на міцність та стойкість))) особливо якщо діти не звикли одне до одного. та ще купа усяких причин! в це русло треба увійти, відчути, як ним керувати, і тоді можна майже весь час займатись своїми справами, а діти займатимуться собою. з однією дитиною це нечасто буває, і тільки з дуже маленькою.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:12)
Щось я не можу зрозуміти - то мами близнят та погодок герої, їм так важко, так важко. То двоє дітей це вже простіше ніж один.  Треба якось визначатись. 


Одна мама двійнят мені розповідала, що їй було легше з двійнятами, чим з пізнішим одинаком. Важко було спочатку, а як підросли, вони себе самі розважали, бавили і спати вкладали. в неї був вільний час і руки. А  менший-одинак весь час з нею, весь час на руках, весь час потребує уваги. Жах просто після двійнят))))

Мені теж часто для Ані хочеться подружку))))
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   14 августа 2013
Я почала думати про другу дитину десь весною минулого року. І те лише тому, що моя кума з чоловіком вирішили зробити другу дитинку - у них перший хлопчик, йому 5 було на той час.
Я почала уявляти, що буде дівчинка, почала перечитувати теми на форумі про візочки, про пологи, про вагітність. Почала відчувати, що чогось у нашому житті бракує))) Поговорила з чоловіком, ми зважили всі аспекти - вирішили, що ще не час. Ми планували почати будувати дім, мені запропонували роботу і додатковий дохід був би геть не зайвим. На тому і зупинились. І тут бац))) сюрпрайз! Чоловік в шоці, я теж) І все, що ми планували прийшлось трохи відкласти.
Гадала буде важко, спершу фізично, потім морально, а наостанок і матеріально)) Та ні, нічого)
Важко було вагітною одною гуляти з малим, а перший час з візочком, бо він носиться наче у нього пропелер в одному місці)) Зупинитись погодувати малу, бо їла часто перший місяць, і щоб малого з виду не загубити. Але чоловік майже завжди був із нами. Я як оптиміст знайшла великий плюс у тому, що у нього було мало роботи)))
Морально теж  - я іноді зривалася. У малого явна криза 3х років плюс я вагітна))) Вибухова суміш! Та тут теж чоловік став буфером між нами) Хоча зазвичай він у нас строгий тато, а я добра мама)))))
Але загалом, друга дитина дається легше - бо я вже мама досвідчена)))

Якби там на небі не розпорядились, що пора нам мати другу дитину, то чим далі, тим складніше було б на це наважитись. Знову на три роки впасти в цей кокон "мама-дитина" після того, як вже згадала смак так би мовити вільного життя - важко. До того ж невелика різниця у віці для дітей, як на мене, трохи краще.
І ще один аспект. Спочатку побудувати якусь кар*єру, а вже років після тридцяти мати дітей - стан екології, загальний рівень здоров*я можуть зробити так, що вік стане на заваді. Тож я вважаю, що для жінки краще спочатку народити дітей,а потім займатись кар*єрою (звісно якщо вона взагалі жінці потрібна), і роботодавець вже не буде так перейматись про декрет)))

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2013
щось я ніде не бачила, щоб мами погодок чи близнюків називали себе героями. це інші завжди роблять. до речі, мене особисто це дуже дратує. так, вони часто розповідають усякі кумедності про своє життя, а ще діляться досвідом. що в цьому не так? Ви ж теж, наприклад, що Вам складно було, коли дитина хворіла, але це не означає, що Ви герой! чи я помиляюсь?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:16)

Одна мама двійнят мені розповідала, що їй було легше з двійнятами, чим з пізнішим одинаком. Важко було спочатку, а як підросли, вони себе самі розважали, бавили і спати вкладали. в неї був вільний час і руки. А  менший-одинак весь час з нею, весь час на руках, весь час потребує уваги. Жах просто після двійнят))))

Мені теж часто для Ані хочеться подружку))))

Ну, в плані, що їм не сумно, то є таке. Але ж які вони скандали з кожного приводу влаштовують...
Кожні 10 хвилин тільки і чути "а-а-а-а-а-а, а вона....", а у відповідь "а ти..." І так цілий день.


 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:20)
Ну, в плані, що їм не сумно, то є таке. Але ж які вони скандали з кожного приводу влаштовують...
Кожні 10 хвилин тільки і чути "а-а-а-а-а-а, а вона....", а у відповідь "а ти..." І так цілий день.


 

о,вот это точно. Вот у меня сегодня в 9 утра были разборки, что я уже как мигера была. 50карандашей в коробке, но троим нужен именно один и они орут, дерутся и военные действия удут полным ходом и только слышно: мамамама, а она, а она а она/ca3
Итак очень часто , даже если три одинаковые игрушки, нужна та что держит один

ПС: меня этот редактор выводит, сори за ошибкиЮ, исправить я их не могу
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   14 августа 2013
Да, мои с 4 лет очень даже няшно могут играть. И очень дружны, и почти не ссорятся. Только цена этого мира - мои нервы, нервы моего мужа, мое свободное время (которого у меня почти не было года 4). Внимание обоим сразу, выслушать обоих сразу, разобраться, научить разбираться между собой. Занять обоих, отогнать младшего от старшего, когда тот делает задание, занять его, вернуться к заданию, отогнать старшего от младшего, пресечь подсказки старшего младшему, вырвать испорченную страницу задания старшего, успокойть и сделать внушение старшему, чтобы не отвлекался, успокоить младшего, которому стало жалко старшего, выпить пустырника, накапать пустырника мужу, объяснить детям, почему им не нужно пить пустырник, вспомнить про задание, начать все сначала. Да не фиг делать. 
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2013
а якщо одна дитина такого ж віку залишається вдома на цілий день, то як? багато в мами буде вільного часу? мої досить самостійні, але коли старша сама, то їїпросто нудно. молодшу взагалі на когось саму не залишиш. з сестрою - будь-ласка! а сама тільки з мамою
doc

doc

Имя: Ann
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2892
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 01.05.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: нет
doc
VIP пользователь
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:30)
Да, мои с 4 лет очень даже няшно могут играть. И очень дружны, и почти не ссорятся. Только цена этого мира - мои нервы, нервы моего мужа, мое свободное время (которого у меня почти не было года 4). Внимание обоим сразу, выслушать обоих сразу, разобраться, научить разбираться между собой. Занять обоих, отогнать младшего от старшего, когда тот делает задание, занять его, вернуться к заданию, отогнать старшего от младшего, пресечь подсказки старшего младшему, вырвать испорченную страницу задания старшего, успокойть и сделать внушение старшему, чтобы не отвлекался, успокоить младшего, которому стало жалко старшего, выпить пустырника, накапать пустырника мужу, объяснить детям, почему им не нужно пить пустырник, вспомнить про задание, начать все сначала. Да не фиг делать. 

/m0180посмеялись с мужем и поняли-У НАС ВСЕ ЕЩЕ ВПЕРЕДИ!!!/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
1.Детская одежда из Венгрии http://www.spclub.mk.ua/sp/detskaya_odegda/4448/
2.ТЕКСТИЛЬ ДЛЯ ДОМА ТМ "КОНДОР".ОТЛИЧНОЕ КАЧЕСТВО ПО ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫМ ЦЕНАМ!СП http://www.spclub.mk.ua/sp/dom/4382/
3.Модная и качественная женская и мужская одежда GRAND.UA в моем беспроцентном сп http://www.spclub.com.ua/sp/bez/4446/
 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:33)
а якщо одна дитина такого ж віку залишається вдома на цілий день, то як? багато в мами буде вільного часу? мої досить самостійні, але коли старша сама, то їїпросто нудно. молодшу взагалі на когось саму не залишиш. з сестрою - будь-ласка! а сама тільки з мамою

Якого віку? Моя може годину будувати з конструктору, потім годину шикувати ляльок, потім покличе мене, щоб я почитала, а потім знову повернеться до конструктору або піде перевдягатись. Це, до речі, до питання, чи потрібні дитині іграшки. 


Все від дитини залежить, діти вони ж різні. А от із братами-сестрами деруться та сваряться більшість, тут виключень небагато.​
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2013
ну да...обычная логика: моя дочь может играть сама, поэтому дети разные, а вот с сестрой мы дрались все время, поэтому большинство дерутся. таки большинство детей скучают наедине с собой и не дерутся с братьями и сестрами большую часть времени. но тут опять же - кто ж мне поверит.
Ana Paola

Ana Paola

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1575
Регистрация: 15.11.2009
Заходил(а): 14.07.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 095 384 7060
Ana Paola
VIP пользователь
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:30)
Да, мои с 4 лет очень даже няшно могут играть. И очень дружны, и почти не ссорятся. Только цена этого мира - мои нервы, нервы моего мужа, мое свободное время (которого у меня почти не было года 4). Внимание обоим сразу, выслушать обоих сразу, разобраться, научить разбираться между собой. Занять обоих, отогнать младшего от старшего, когда тот делает задание, занять его, вернуться к заданию, отогнать старшего от младшего, пресечь подсказки старшего младшему, вырвать испорченную страницу задания старшего, успокойть и сделать внушение старшему, чтобы не отвлекался, успокоить младшего, которому стало жалко старшего, выпить пустырника, накапать пустырника мужу, объяснить детям, почему им не нужно пить пустырник, вспомнить про задание, начать все сначала. Да не фиг делать. 

Супер)))) Посмеялась от души!
 ЦВЕТЫ для САДА и ДОМА в моих товарах Меня зовут Наталья

Верю в единую, сильную и свободную Украину!

k-vitka

k-vitka

Имя: Вика
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 858
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 11.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
k-vitka
Активный пользователь
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 10:30)
Да, мои с 4 лет очень даже няшно могут играть. И очень дружны, и почти не ссорятся. Только цена этого мира - мои нервы, нервы моего мужа, мое свободное время (которого у меня почти не было года 4). Внимание обоим сразу, выслушать обоих сразу, разобраться, научить разбираться между собой. Занять обоих, отогнать младшего от старшего, когда тот делает задание, занять его, вернуться к заданию, отогнать старшего от младшего, пресечь подсказки старшего младшему, вырвать испорченную страницу задания старшего, успокойть и сделать внушение старшему, чтобы не отвлекался, успокоить младшего, которому стало жалко старшего, выпить пустырника, накапать пустырника мужу, объяснить детям, почему им не нужно пить пустырник, вспомнить про задание, начать все сначала. Да не фиг делать. 

Так и есть!)))
Но не думаю, что предложив Вам вернуть время назад, Вы бы отказались из-за этого от рождения второго ребенка)
kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   14 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (14 Август 2013 13:41)
ну да...обычная логика: моя дочь может играть сама, поэтому дети разные, а вот с сестрой мы дрались все время, поэтому большинство дерутся. таки большинство детей скучают наедине с собой и не дерутся с братьями и сестрами большую часть времени. но тут опять же - кто ж мне поверит.

это наверное от ребенка зависит.мой на улице не дает мне даже на минуту отвернутся,я за ним ка курица-наседка ношусь,а дома тьху тьху,ка калиса писала,и конструктором себя займет,то  машинки выстраивает,может позвать показать,время свободное я найду уж точно,а с двумя очень сомневаюсь/smile...но  утверждать не буду
чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Просматривают эту тему:

Forum