• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Сбор денег в саду

Nikocha   
VIP пользователь   
31 октября 2012 33479 376
Девочки, думаю, что тема актуальна не только для меня. Интересует вопрос: вот на собрании просят обычно сдавать денежку на ремонт, потом там допустим на подарки и т.д. Большинство родителей сдает деньги, но есть частенько пару, а то и пяток человек которые сдавать не хотят - как у вас решаются такие проблемы? Понятно, что иногда сдать сумму опустим в 200грн очень накладно для семейного бюджета - но ведь можно и по 20 грн каждый мес сдавать -все мы люди и все прекрасно понимаем, но тупо отморозится - как так??? 
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   31 октября 2012
большие суммы мы сдаем частями по графику, утвержденному на родительском собрании. Но,конечно,бывает, что не все сдают деньги. Каждый случай - индивидуальный. Иногда можно разбросать сумму неплательщика на всех,если причина неучастия в добровольном сборе денег на нужды гос. детского сада уважительная.
МАНЯ

МАНЯ

Имя: МАНЯ
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2974
Регистрация: 15.01.2010
Заходил(а): 08.01.2024
Город: Санкт-Петербург
Район: Заводской
МАНЯ
VIP пользователь
   31 октября 2012
Большие суммы на ремонт сдавали частями, растягивали, некоторые платили не всегда вовремя, но никто "тупо не морозился". На подарки сдаем по 20 грн в месяц, я сдаю раз в 6 месяцев наперед, мне так удобнее. Никаких скандалов не было по этому поводу.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 Nikocha 31 октября 2012, 09:43
Понятно, что иногда сдать сумму опустим в 200грн очень накладно для семейного бюджета - но ведь можно и по 20 грн каждый мес сдавать -все мы люди и все прекрасно понимаем, но тупо отморозится - как так??? 
"Тупо отморозится" - це просто використати своє право. Бо немає такого обов'язку здавати гроші. Я он буквально на днях "тупо відморозилася", коли у школі наш батьківський комітет вирішив, що треба здати на вікна по 150 грн. А я сказала, що здавати не збираюся. Бо не вважаю те за потрібне.
Ще питання будуть?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 Nikocha 31 октября 2012, 09:43
Девочки, думаю, что тема актуальна не только для меня. Интересует вопрос: вот на собрании просят обычно сдавать денежку на ремонт, потом там допустим на подарки и т.д. Большинство родителей сдает деньги, но есть частенько пару, а то и пяток человек которые сдавать не хотят - как у вас решаются такие проблемы? Понятно, что иногда сдать сумму опустим в 200грн очень накладно для семейного бюджета - но ведь можно и по 20 грн каждый мес сдавать -все мы люди и все прекрасно понимаем, но тупо отморозится - как так??? 

Ми вже не в д/с, але ця проблема актуальна і для школи...

В нас діти, батьки яких не здають гроші в фонд класу (не через якийсь форс-мажор, а просто так, бо не хочуть) не отримують подарунки на свята, не їздять з усім класом на екскурсії, не приймають участі в святкових заходах (якщо ці заходи організовані за кошти класу). Тобто не приймають участі у всьому тому, що організовується на ті гроші, що їх батьки відмовились здавати.

Щодо ремонту не знаю, як бути з тими, що не хочуть платити, бо ми в школі раз на рік здаєм 100 грн. в фонд школи, і більше в нас ніхто нічого не просить. Ремотн роблять за рахунок зданих в фонд школи грошей.

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 Крокозябра 31 октября 2012, 11:14

В нас діти, батьки яких не здають гроші в фонд класу (не через якийсь форс-мажор, а просто так, бо не хочуть) не отримують подарунки на свята, не їздять з усім класом на екскурсії, не приймають участі в святкових заходах (якщо ці заходи організовані за кошти класу). 

А у Вас фонд класу для чого призначений - саме для таких подарунків/екскурсій тощо? Чи все гамузом в одну купу, незалежно від цілей?
Бо в нас чітко розділяється. Є фонд класу по 20 грн. на місяць - туди я здаю, але тільки тому, що сама так хочу. З того фонду витрачається на різні дрібнички, плюс якщо накопичується якась відносно хороша сума - купляється щось у клас.
А екскурсії, вистави тощо - окремо. Хто хоче - здає і їде.
У класі старшої все коректно.
А от у класі меншої весь час якісь вибрики - то давайте вчителю подарунок (хоча вчителька сама чітко сказала, що їй не треба). То ось на вікна з доброго дива окремо здавайте.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

*наташа*

Имя: наталья
Группа: Пользователь
Сообщений: 69
Регистрация: 21.05.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
*наташа*
Пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 Крокозябра 31 октября 2012, 11:14

Ми вже не в д/с, але ця проблема актуальна і для школи...

В нас діти, батьки яких не здають гроші в фонд класу (не через якийсь форс-мажор, а просто так, бо не хочуть) не отримують подарунки на свята, не їздять з усім класом на екскурсії, не приймають участі в святкових заходах (якщо ці заходи організовані за кошти класу). 

А в нас таких дітей в дитячому садочку  вітав батьківський комітет, якось там економили, та на ті гроші вітали дітей, які через батьківські відмови були без подарунків. Нікому не було жалко грошей, але дратували батьки, які спокійно сприймали ті подарунки за належне(((
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 jozh 31 октября 2012, 11:20
А у Вас фонд класу для чого призначений - саме для таких подарунків/екскурсій тощо? Чи все гамузом в одну купу, незалежно від цілей?
Бо в нас чітко розділяється. Є фонд класу по 20 грн. на місяць - туди я здаю, але тільки тому, що сама так хочу. З того фонду витрачається на різні дрібнички, плюс якщо накопичується якась відносно хороша сума - купляється щось у клас.
А екскурсії, вистави тощо - окремо. Хто хоче - здає і їде.
У класі старшої все коректно.
А от у класі меншої весь час якісь вибрики - то давайте вчителю подарунок (хоча вчителька сама чітко сказала, що їй не треба). То ось на вікна з доброго дива окремо здавайте.

Потрібно нам в свою тему переходити, про побори в школі, аби тут не офтопити...

У нас фонд класу тільки для потреб класу (щось купити в клас, дітям на подарунки на свята, на подарунки на свята вчителям, на культурні заходи класа, на екскурсії різні).

В фонд школи ми здаєм 100 грн. на рік, і більше в нас нічого не просять. На ремонти не збираєм, вікна потихеньку в школі міняють за гроші з фонду школи та за спонсорські гроші. За ці ж гроші потихеньку міняють шкільні меблі.

В нас школа не багата, але керівництво школи дуже раціонально витрачає шкільні гроші.

Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 *наташа* 31 октября 2012, 11:22
А в нас таких дітей в дитячому садочку  вітав батьківський комітет, якось там економили, та на ті гроші вітали дітей, які через батьківські відмови були без подарунків. Нікому не було жалко грошей, але дратували батьки, які спокійно сприймали ті подарунки за належне(((

Ми в 1-2  класах теж вітали таких дітей, коли це 1-2 дитини, то це не накладно, але в 3-му класі в нас об"єднали 2 паралелі, і "неплатників" різко побільшало. Тоді на батьківських зборах ми вирішили, що кожен сам платить за свою дитину, без виключень.


alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 октября 2012
А я розчарувалась у нашому батьківському комітеті :(((
Взяли з мене грошей і на це саме взяли грошей з чоловіка. І повертати ніхто не збирається. Сума невелика, але певні висновки я зробила - звітності 0, відповідальності 0, про чесність поки висновки робити не буду. Почекаю наступних зборів. 
Чи то я така підірвана, що спати не могла б спокійно, якби знала, що взяла у людей зайві гроші і не повернула. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 alisa 31 октября 2012, 12:19
А я розчарувалась у нашому батьківському комітеті :(((
Взяли з мене грошей і на це саме взяли грошей з чоловіка. І повертати ніхто не збирається. Сума невелика, але певні висновки я зробила - звітності 0, відповідальності 0, про чесність поки висновки робити не буду. Почекаю наступних зборів. 
Чи то я така підірвана, що спати не могла б спокійно, якби знала, що взяла у людей зайві гроші і не повернула. 
Я сама в РК, в мене також була така ситуація бо нас кілька дівчат збирають гроші і не завжди виходить звірити списки, тож одного разу я взяла гроші з мами а наступного дня інша дівчина взяла з тата, в вечері мені зателефонували-ми все з2ясували, вибачились та повернули зайві гроші, в будьякому разі вони нікуди не поділися б))) адже і я і друга мама з РК в себе відмітили що грощі дали))
Спробуйте поговорити з дівчатами з РК, я впевнена що все з2ясуеться і владнається)
Ruslik

Ruslik

Имя: Руслана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3930
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 19.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: (380) 994-92-95
Ruslik
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 alisa 31 октября 2012, 12:19
А я розчарувалась у нашому батьківському комітеті :(((
Взяли з мене грошей і на це саме взяли грошей з чоловіка. І повертати ніхто не збирається. Сума невелика, але певні висновки я зробила - звітності 0, відповідальності 0, про чесність поки висновки робити не буду. Почекаю наступних зборів. 
Чи то я така підірвана, що спати не могла б спокійно, якби знала, що взяла у людей зайві гроші і не повернула. 
Как так? У нас, если такое происходило-всегда возвращали. Они что-не записывают ничего?
"- Вы любите Кафку? Да, особенно грефневую!"
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 октября 2012
Цитата: #9714 tasha_84 31 октября 2012, 12:31
Я сама в РК, в мене також була така ситуація бо нас кілька дівчат збирають гроші і не завжди виходить звірити списки, тож одного разу я взяла гроші з мами а наступного дня інша дівчина взяла з тата, в вечері мені зателефонували-ми все з2ясували, вибачились та повернули зайві гроші, в будьякому разі вони нікуди не поділися б))) адже і я і друга мама з РК в себе відмітили що грощі дали))
Спробуйте поговорити з дівчатами з РК, я впевнена що все з2ясуеться і владнається)
Пройшов вже майже місяць і за цей час я вже бачила усіх мам із комітету під час прибирання на майданчику. Ніхто навіть і не згадав.
Я ж написала, роблю висновки - відповідальності нема, звітності нема. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 октября 2012
Цитата: #9714 Ruslik 31 октября 2012, 12:35
Как так? У нас, если такое происходило-всегда возвращали. Они что-не записывают ничего?
ну отакий виходить бардак :(((
Було б смішно, якби не було сумно. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 alisa 31 октября 2012, 12:36
Пройшов вже майже місяць і за цей час я вже бачила усіх мам із комітету під час прибирання на майданчику. Ніхто навіть і не згадав.
Я ж написала, роблю висновки - відповідальності нема, звітності нема. 

Так ви не чекайте- спитайте самі)) можливо ваші зайві гроші так і лежать неопізнані... людьсьий фактор..
одна відмітила що ви здали і друга відмітила, зустрілись, зклали гроші до купи-звірили списки(а ви відмічені вже у обох) порахували-вилізли зайві гроші а чиї вони вже не можуть знайти... таке також буває нажаль, мені вже кілька разів дівчата давали гроші а от бумажка з фамілією-загубилась, потім тількі під час обдзвону боржників з"ясовували чиї це гроші бо ті що здали -казали про це))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 октября 2012
Цитата: #9714 tasha_84 31 октября 2012, 12:40
Так ви не чекайте- спитайте самі)) можливо ваші зайві гроші так і лежать неопізнані... людьсьий фактор..
одна відмітила що ви здали і друга відмітила, зустрілись, зклали гроші до купи-звірили списки(а ви відмічені вже у обох) порахували-вилізли зайві гроші а чиї вони вже не можуть знайти... таке також буває нажаль, мені вже кілька разів дівчата давали гроші а от бумажка з фамілією-загубилась, потім тількі під час обдзвону боржників з"ясовували чиї це гроші бо ті що здали -казали про це))
Спитаю за нагоди, але все одно.
Знаєте, як в анекдоті - ложечку то ми потім знайшли, але осад лишився. 


До речі, як у кого вибирали батьківський комітет? Бо в нас якось дивно вибирали - щось типу того, що вихователь їх призначила. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   31 октября 2012
Цитата: #9714 alisa 31 октября 2012, 12:44
Спитаю за нагоди, але все одно.
Знаєте, як в анекдоті - ложечку то ми потім знайшли, але осад лишився. 


До речі, як у кого вибирали батьківський комітет? Бо в нас якось дивно вибирали - щось типу того, що вихователь їх призначила. 
в нас на зборах запитали хто має змогу займатись...
я в попередній групі була уРК тож мене автоматом запрягли))))))
якщо маєте бажання -будь хто з РК залюбки поступиться вам місцем)

Мята

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3120
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Мята
VIP пользователь
   31 октября 2012
Ключевая фраза - просят. И кто считает возможным, тот и сдает. Варианта 2 - 1) на собрании решают сумму, которую сдают все, 2) если хотят собрать больше, чем все готовы заплатить, тогда нужно более богатым платить за более бедных. Ничего нового придумать нельзя. Наши люди еще любят играть в партизанов- на собрании начинают решать сколько сдавать денег, допустим на подарки детям. 2-3 человека начинают вслух прикидывать что надо 30, нет 40, ок собираем по 50грн. Все согласны - партизаны молчат, они-то знают, что 50грн для них очень много, поэтому сдавать не будут, но сказать об этом тоже нельзя - как же, пойти против всех ? показать себя нищим ? А вдруг воспитатель плохо будет относится ? В итоге деньги сдают 70%, остальные тупо морозятся.
А вот не молчали бы, и снизили планку до 15грн, сдали бы все.
В конце всего мы будем помнить
не оскорбления наших врагов,
а молчание наших друзей.
 
МАРТИН ЛЮТЕР КИНГ
 

Мята

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3120
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Мята
VIP пользователь
   31 октября 2012
И еще, РК должен понимать, что в группе/классе есть семьи с разным материальным положением, и даже 20грн в месяц для кого-то большие деньги, например, добытчик в семье только папа, болезни+лечение (гривен так на 200-300), на носу зима, а сапог/куртки/шапки нет и т.д. Я лично знаю такую семью

ЗЫ Я тоже в род комитете
В конце всего мы будем помнить
не оскорбления наших врагов,
а молчание наших друзей.
 
МАРТИН ЛЮТЕР КИНГ
 
Инна С

Инна С

Имя: Инна С
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1450
Регистрация: 01.11.2009
Заходил(а): 24.11.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Инна С
VIP пользователь
   31 октября 2012

Ох уж эти сборы денег))))))))))))))))))

У меня уже добрая примета - если денег не просто нет, а нет вообще, значит скоро будет звонок от родительского комитета)))) Как-то везет мне)

В прошлом году начали собирать деньги на окна, по 200 с фигом грн. (Черника, поправь меня, если я ошиблась). А у нас дома красота - у меня 2 месяца задержка зарплаты, живем исключительно на зарплату мужа + моя беременность. Окна старые? Ну так не у всех дома они новые. Сквозит? Так заклейте. Нет, нужны новые и точка. Ну ладно, только подождите, ну должны же мне хоть когда-то долг по зарплате вернуть. Нет, надо срочно, ещё вчера. И что? Бегала, занимала. Ну зато окна новые, не дуют, я рада. Могла, конечно, как тут писали "тупо отморозиться", но мне почему-то неудобно было.

Сейчас ещё веселее - каждый месяц по 50 грн. на ремонт. Я так поняла, что сдавать до лета будем. Один папа предложил, что сначала надо строителей (или кто там этот ремонт делать будет) пригласить, пусть примерно сумму подсчитают и уже от этой суммы отталкиваться. Но папу этого не услышали. Вот по 50 грн. будем сдавать, а там - на что хватит, то и сделаем. Странный подход, ну ладно. 

Что-то я злая сегодня 

P.S Родителей, не сдающих деньги на подарки/театры/цирк и т.д. для собственных детей вообще понять не могу. Да, бывает такое что с деньгами полная Ж, но не такие там и суммы. Можно ведь занять, как-то выкрутиться....

У кого то счастье в сыне, у кого то в дочке, у меня двойное счастье в дочке и сыночке!
Просматривают эту тему:

Forum