• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Свекровь!!!Стерва еще та!!!!

Ksu_93   
Новичок   
13 декабря 2012 47353 487
Ziro4ka

Ziro4ka

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 107
Регистрация: 08.08.2012
Заходил(а): 03.06.2019
Город: Николаев
Ziro4ka
Активный пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 cMETAHka 13 декабря 2012, 14:54
как там говорят? сыновья не наши дети? по счастливой случайности, я тоже мама сына. Так вот, я рожала сыночка не для своей прихоти, не для того, чтобы воды кто-то принес, а чтобы выростить человека, мужчину и пусть плывет себе по жизни на здоровице. я его безумно люблю, как и каждая мать, но он не подопытный кролик, чтобы я все время наблюдала за его жизнью и соломинки подкладывала. поэтому считаю, как только у него появится жена- она должна быть на первом месте, а общение со мной, мамой, это дело его совести, позвонит-позвонит, нет-так тому и быть. мне будет приятно сидеть вечерком в кресле, разглядывая его фото, и думать какого человека я выростила, чего он добился, а не разгадывать его семейные проблемы и быть в курсе всех его дел. это его жизнь-пусть сам ее и проживает.
Очень правильно мыслите, желаю чтобы у Вас так и было, как написали.
Я узнал главное — чтобы стать счастливым, надо пережить состояние несчастливости. Если не пройти школу горя, счастье не может быть прочным. Три года живет та любовь, что не штурмовала вершины и не побывала на дне, а свалилась с неба готовенькая. Любовь живет долго, только если каждый из любящих знает ей цену, и лучше расплатиться авансом — не то предъявят счет априори. Фредерик Бегбедер

cMETAHka

Имя: Анастасия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 351
Регистрация: 05.11.2011
Заходил(а): 27.06.2021
Город: Николаев
cMETAHka
Активный пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Ziro4ka 13 декабря 2012, 17:04
Очень правильно мыслите, желаю чтобы у Вас так и было, как написали.
будем стараться
Все формы неприязни ко мне прошу выражать в суицидальной форме...©
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Вера1690 13 декабря 2012, 16:47
моя із Сум може зателефонувати мені і сказати філософсько-" що ти дитям не роби, як не лазь коло них(себе маючі на увазі), а вони все одно до матері тягнуться, яка б вона не була!"
і це вона мені про моїх дітей наче вони голодні голі та обпечені серед пляшок на полу сплять. Ну як до неї можна відноситися як до нормальної людини, хоч і живе далеко

мне не свекровь, а родная мать любит намеками говорить, что вот если ребенок радуется встрече с бабушкой, то это как же ей бедной плохо даже с родной матерью.

Старшая болела, мать прилетела тут же с супчиками, подарками....каждый день приносила еду для малой и на меня орала при этом, что я за больным ребенком не смотрю, а она бедная пожилая женщина вынуждена нянчиться с моими детьми. а попробуй ей сказать, чтоб не приходила - да ребенок тут со мной одной вообще погибнет!

я когда второй раз в роддом поехала, то ей уже сообщила только, когда домой вернулась, потому что просто не выдержала бы всех этих сцен еще и в роддоме. зато теперь мне не могут простить "эту подлость"

 

Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 mamatanya 13 декабря 2012, 17:09

Старшая болела, мать прилетела тут же с супчиками, подарками....каждый день приносила еду для малой и на меня орала при этом, что я за больным ребенком не смотрю, а она бедная пожилая женщина вынуждена нянчиться с моими детьми.

Її ім'я Галина Іванівна Вороніна?
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Аноним

Имя: ВНИМАНИЕ! Этот профайл используется для всех Анонимов
Группа: Профиль используется для всех Анонимов
Сообщений: 5565
Регистрация: 01.10.2009
Заходил(а): 19.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Аноним
Профиль используется для всех Анонимов
   13 декабря 2012

Просто поважати мати чоловіка - це не з тієї, вибачте, як то кажуть, опери  Це знову ж таки - ніхто нікому нічого не винен. Я можу бути 100 разів вдячна їй за факт нарождення мого чоловіка, але якщо зараз вона не рахується з тим, що своїми забаганками рушить мою родину - про яку повагу йде мова??? Мені в ніжки їй вклонитися кожен раз, коли дзвоник по мобілці перепадає на вечірний, вибачте, секс? І дзвоник з серії "Ну що, як справи? Ви їли вже?" Мені красно дякувати за те, що я потім від різних сторонніх! людей дізнаюся подробиці про своє сімейне життя, до того ж від людей, які й дома у меня жодного разу не були й не бачили на власні очі, але ж їм свекруха все розказала? Звісно, я не переймаюся думкою сторонніх, але це банально неприємно, і ніякої поваги в подальшому не додає до неї.

Так, я усвідомлюю, що я геть неідеальна невістка. Порядку вдома як у неї - нема. З мамою своєю спілкуюся теж кожен день. Але вся різниця в тому, що моя мама каже "Діти, чим я можу допомогти?" І допомагає, навіть коли це проблемно. І в родину не лізе. І це чоловічок мій, до речі, визнає і каже, що теща в нього - сама любима, і не підлизується Мабуть, знову не про таку невістку вона просто мріяла, свекруха моя. Я у другому шлюбі з її синачкаю. І йому, і їй - є з чим порівнювати. Але я в її очах погана тим, що існую - це я просто вже усвідомила. Якщо б мене не було, то він би міг жити поряд з нею, дбати про неї і ніяких проблем не було. І я згодна з тим, коли кажуть, що турбота про рідних має бути - АЛЕ ця турбота має йти від любові! А не від того, що мама подзвонила о півночі і каже - "Сиджу от голодна, не поїла"... І на питання сина, чому, каже "А вдома немає чого". До найближчого продуктового - з дому вийти, тобто якийось там ларьок стоїть просто у дворі. Весь день це не було сюрпризом. Але вона про це не дбає - навіщо, коли можна поздвонити, знервувати сина, який буде у паніці (мама голодна!!!) кидатися з іншого боку міста вночі, купувати їй продуктів, а вона потім буде зітхати й казати "Як же ж добре, що ти в мене є". Так, добре... Не було б таких дурнів - можливо, навчилася купувати собі хліба самостійно, а не влаштовувати бенефіса. Вона ж не думає про те, що підняла його посеред ночі, що теперь серце калатає з переляку - бо нормальні-таки люди по ночах дзвонять тільки тоді, як щось дуже серйозне трапиться, не дай Боже. Вона не думає, що збудить мене, а зранку на роботу. Що я йому буду шукати вночі валер'янки після нічних поїздок за хлібом. А "ні" він сказати не може - це його мати, і вона, як тут пишуть, єдина і назавжди.

То що мені порадите? Ставити хреста на таких стосунках і хай самі якось живуть? Від того, що він все це розуміє, поведінка його не зміниться, що це буде третій шлюб, що десятий. І меня мовчки терпіти - терпіла 7 років, то вже сил ніяких нема, чесне слово... 

ПравдаЛюбка

Имя: Любка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1481
Регистрация: 07.09.2012
Заходил(а): 08.06.2018
Город: Николаев
ПравдаЛюбка
VIP пользователь
   13 декабря 2012

Ой, Галина Ивановна Воронина - это МОЯЯЯЯ,только старшенький- это "пробник", а младшенький-любимчик, опора и надежда. Ну и соответ все, что с ним связанно: жена, дети

Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Аноним 13 декабря 2012, 17:21

Мені в ніжки їй вклонитися кожен раз, коли дзвоник по мобілці перепадає на вечірний, вибачте, секс?  

а вы давали расписание ей, когда у вас секс?) Или она должна догадаться, что у вас сейчас может быть утренний\дневной\вечерний\ночной секс? Или когда бы не позвонила - всегда невовремя?)
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Вера1690 13 декабря 2012, 17:15
Її ім'я Галина Іванівна Вороніна?
это сериал какой-то? я телек не смотрю
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 mamatanya 13 декабря 2012, 17:25
это сериал какой-то? я телек не смотрю
ага, серіал. Іде вдень, і двічі ввечері, ось через пів-години знову буде по "новому каналу". Там свекруха точно з такою поведінкою  
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Аноним

Имя: ВНИМАНИЕ! Этот профайл используется для всех Анонимов
Группа: Профиль используется для всех Анонимов
Сообщений: 5565
Регистрация: 01.10.2009
Заходил(а): 19.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Аноним
Профиль используется для всех Анонимов
   13 декабря 2012
Розкладу сексу не давала, звичайно. Але це приблизно третій-четвертий її дзвоник за день, і обов'язково ж треба післі 11 дзвонити з запитанням, чи ми вже повечеряли. Ми вже й переносили оцю справу  на пізніше, але куди вже пізніше переносити, як зранку вставати? І він просив її вже дзвонити, якщо термінове тільки щось. У відповідь - величезна обіда зі словами "То я можу взагалі не дзвонити, як мати вам не потрібна". Все, всі мають кидатися вибачатися і запевняти, що ні, потрібна, не треба так казати. Вона заспокоюється і робить знову так. 
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Дикий Ёж 13 декабря 2012, 17:25
а вы давали расписание ей, когда у вас секс?) Или она должна догадаться, что у вас сейчас может быть утренний\дневной\вечерний\ночной секс? Или когда бы не позвонила - всегда невовремя?)
просто нормальному человеку можно сказать, что сейчас немного занят и перезвонишь позже. или вообще не взять трубку и перезвонить через полчасика. а с ненормальным придется разговаривать еще три часа по любому. хоть сексом занимаешься, хоть детей спать укладываешь, хоть что угодно. в этом вся разница.

Аноним

Имя: ВНИМАНИЕ! Этот профайл используется для всех Анонимов
Группа: Профиль используется для всех Анонимов
Сообщений: 5565
Регистрация: 01.10.2009
Заходил(а): 19.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Аноним
Профиль используется для всех Анонимов
   13 декабря 2012

mamatanya, в нас не взяти слухавку нереально. Не буде відповідати його телефон  - починає дзвонити на мій, в істериці питати, що в нас трапилося, як не відповідаємо. Одного разу зателефонувала моїй мамі - спитати, що таке, як ми слухавки не беремо, їх ще на вуха поставила. І потім, коли починаєш спокійно з'ясовувати, ще слухаєш у відповідь, що вона турбується, що це нормально - цікавитися життям дітей, що я мабуть виросла в родині, де таке не прийнято, а у них все - по-іншому ось, і всі один одного люблять і турбуються. Я ж кажу, в результаті - я скандалістка, що незадоволена, а мама хороша, бо турбується і має на це право. І є тут люди, які цю позицію підтримують - я розумію, що сказати їм нема чого ані про хліб, ані про плітки.

Я перепрошує, що влізла в чужу тему, просто в останній час сама думала про створення такої ж (ну назва інша була б ) і спитати поради. Бо щось тяжко дуже, а як розрулити - вже ідей своїх нема.

cMETAHka

Имя: Анастасия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 351
Регистрация: 05.11.2011
Заходил(а): 27.06.2021
Город: Николаев
cMETAHka
Активный пользователь
   13 декабря 2012
ой, моя свекрвушка тоже так любит: прошлась с сыном с работы до подъезда (они рядышком работают), она в свой, он в свой и тут же звонок: "как дела?", "а ты как дошел?"...как так-то? его, 27-его мужика, могли украсть в собственном подъезде? или его жизнь настолько координально изменилась от того момента, как он открыл железную дверь подъезда, до того, как позвонил в звонок? о каких делах идет речь?
Все формы неприязни ко мне прошу выражать в суицидальной форме...©

cMETAHka

Имя: Анастасия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 351
Регистрация: 05.11.2011
Заходил(а): 27.06.2021
Город: Николаев
cMETAHka
Активный пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Аноним 13 декабря 2012, 17:44

mamatanya, в нас не взяти слухавку нереально. Не буде відповідати його телефон  - починає дзвонити на мій, в істериці питати, що в нас трапилося, як не відповідаємо. Одного разу зателефонувала моїй мамі - спитати, що таке, як ми слухавки не беремо, їх ще на вуха поставила. І потім, коли починаєш спокійно з'ясовувати, ще слухаєш у відповідь, що вона турбується, що це нормально - цікавитися життям дітей, що я мабуть виросла в родині, де таке не прийнято, а у них все - по-іншому ось, і всі один одного люблять і турбуються. Я ж кажу, в результаті - я скандалістка, що незадоволена, а мама хороша, бо турбується і має на це право. І є тут люди, які цю позицію підтримують - я розумію, що сказати їм нема чого ані про хліб, ані про плітки.

Я перепрошує, що влізла в чужу тему, просто в останній час сама думала про створення такої ж (ну назва інша була б ) і спитати поради. Бо щось тяжко дуже, а як розрулити - вже ідей своїх нема.

прям +500 тысяч, особенно про звонки на разные телефоны. а у нас с Вами не одна свекровь? может моя где-то еще подрабатывает "домомучителем"?
Все формы неприязни ко мне прошу выражать в суицидальной форме...©

Аноним

Имя: ВНИМАНИЕ! Этот профайл используется для всех Анонимов
Группа: Профиль используется для всех Анонимов
Сообщений: 5565
Регистрация: 01.10.2009
Заходил(а): 19.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Аноним
Профиль используется для всех Анонимов
   13 декабря 2012
ні  в нас одна=єдина синачка
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Аноним 13 декабря 2012, 17:31
У відповідь - величезна обіда зі словами "То я можу взагалі не дзвонити, як мати вам не потрібна". Все, всі мають кидатися вибачатися і запевняти, що ні, потрібна, не треба так казати. Вона заспокоюється і робить знову так. 
Звичайна емоційна маніпуляція. Практично класика жанру.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Интересно, поэтому задам вопрос недовольным невесткам : А вот у ваших свекровей какие отношения с мужьями?
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Аноним 13 декабря 2012, 17:44

mamatanya, в нас не взяти слухавку нереально.

в нас така ж сама реакція і в моєї мами, і у свекрухи. ми вже звикли вимикати всі телефони у разі потреби. мої батьки у таких випадках раніше вже стукали в двері через 20 хвилин.

ні, зараз в нас не так, якщо вже чесно. зараз мене таки дістали і я перестала спілкуватись з ними усіма взагалі. ось така я погана невдячна донька

 і нехай мене покарають мої ж діти таким самим ставленням до мене, як обіцяє мені моя мати останні тридцять років.

Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 17:52
.
.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

ПравдаЛюбка

Имя: Любка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1481
Регистрация: 07.09.2012
Заходил(а): 08.06.2018
Город: Николаев
ПравдаЛюбка
VIP пользователь
   13 декабря 2012
Цитата: #10013 Конфетти 13 декабря 2012, 17:52
Интересно, поэтому задам вопрос недовольным невесткам : А вот у ваших свекровей какие отношения с мужьями?
У нас все просто, т к наша семья из категории "нелюбимых". Поэтому МАМО душит своей любовью другого дитятку-сыначку.Мой муж- полный игнор, ну или когда им что то от него нужно
Просматривают эту тему:

Forum