• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Чоловік. Бог чи раб?

Лілічка   
VIP пользователь   
16 апреля 2013 6384 69
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 jozh 16 апреля 2013, 20:03
Таки байдужа до мамонтів. З чого це Ви зробили протилежний висновок?
Якщо я правильно зрозуміла, Ви не зможете поважати чоловіка, а тим більш вийти за нього заміж, якщо він не вміє полювати мамонта. Для Вас це має значення. То це явно не байдужість. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Китиха 16 апреля 2013, 20:13
Якщо я правильно зрозуміла, Ви не зможете поважати чоловіка, а тим більш вийти за нього заміж, якщо він не вміє полювати мамонта. Для Вас це має значення. То це явно не байдужість. 
Між моїм висловлюванням та твердженням щодо небайдужості до самих мамонтів - досить довгенька дорога. Я відкидаю лише альфонсів всіх мастей, які хочуть сидіти на шиї у дружини, або різного роду безпорадних інфантильних невдах, які може й не хочуть цього, але все одно сидітимуть. А небайдужість до мамонтів - це означає, що я вимагатиму постійно постачати мені тих мамонтів, і того розміру та окрасу, які мені потрібні, тобто що я хочу спонсора. Різницю бачите?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Вера1690 16 апреля 2013, 15:46
мені навіть немає чого відповісти)))

Я вважаю за належне те, що чоловік мене утримує. Мене та наших дітей. Як це "сидить на шиї" мені не дуже зрозуміло.

 
Ну знову мене не зрозуміли./26

Чоловік і повинен утримувати дружину і дітей. Але ж він повинен і отримувати щось натомість. Увагу, ласку, турботливість(обід, свіжі сорочки, чистий дім).

Я це мала на увазі. І в приклад приводила жінок, які тільки приймати від чоловіка хочуть, задерши ноги на дивані.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Китиха 16 апреля 2013, 15:51
Якось мені не подобається визначення "непогане доповнення". Тобто необов"язкове? Для деяких жінок - так, вони прекрасно себе почувають мисливицями при чоловіках-домогосподарях,  невизнаних геніях чи відвертих ледарях. А якщо ця позиція не вписується в образ Справжнього Чоловіка? Дуже швидко буде розчарування і пошук, може, навіть неусвідомлений, іншого, більш підходящого.
В наш час і при наших мужчинках(не маю на увазі наших чоловіків)-мамонт таки непогане доповнення.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Лілічка 16 апреля 2013, 21:20
Чоловік і повинен утримувати дружину і дітей. Але ж він повинен і отримувати щось натомість. Увагу, ласку, турботливість(обід, свіжі сорочки, чистий дім).
Опачки, а хто сказав, що він це повинен? Як і щодо утримувати, так і щодо отримувати? Це справа двох, хто з них що вкладатиме в сім'ю, а що отримуватиме. Погоджусь лише, що має бути деякий баланс, але це знову ж таки справа двох, аби їх влаштовувало.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 jozh 16 апреля 2013, 21:29
Опачки, а хто сказав, що він це повинен? Як і щодо утримувати, так і щодо отримувати? Це справа двох, хто з них що вкладатиме в сім'ю, а що отримуватиме. Погоджусь лише, що має бути деякий баланс, але це знову ж таки справа двох, аби їх влаштовувало.
Ну я вважаю, що повинен. Це чисто моє ІМХО.

Але в іншому згодна. Якщо двох все влаштовує- мир і щастя їх сім'ї.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Twinkleavow

Twinkleavow

Имя: Юлия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 722
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 16.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Twinkleavow
Активный пользователь
   16 апреля 2013
Цитата: #10842 Вера1690 16 апреля 2013, 15:46
мені навіть немає чого відповісти)))

Я вважаю за належне те, що чоловік мене утримує. Мене та наших дітей. Як це "сидить на шиї" мені не дуже зрозуміло.
 
Тоже считаю, что муж должен содержать и по возможности стараться это сделать получше жену и детей. Жена тоже много чего должна. Обязанностей много и друг перед другом в браке, и перед детьми, и хотя они где-то, наверное а добровольной почве исполняются, но обязанностями быть не перестают от этого.
Мой муж, скорее всего, раб, но люблю его, как бога. ))
Сама по себе
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   16 апреля 2013
Ну для меня лично самая главная роль мужчины в семье - это обеспечение уверенности семьи в завтрашнем дне. Равнодушна ли я к "мамонтам", приносимым мужчиной - нет, ни в коем случае. Они меня радуют.
Должен ли мужчина? Ну нет, не должен, наверное. Но большая часть мужчин будет чувствовать в себе гордость от приносимого в семью мамонта. А невозможность принесения оного выражается и в депрессии, и в испорченном характере, и в пьянке, или в еще более извращенных методах самореализации. Так что большой жирный мамонт нужен в первую очередь мужчине.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 

Yolanda

Имя: Юля
Группа: Новичок
Сообщений: 30
Регистрация: 26.05.2013
Заходил(а): 14.08.2014
Город: Николаев
Yolanda
Новичок
   26 мая 2013
Мужчина должен быть главной опорой в семье, ну вот правду говорт, я за ним, как за каменной стеной. А вообще. я конечно поддерживаю варианты где обязанности между супругами четко распределяются, и тогда никому не приходится тащить все на своем горбу. 
Просматривают эту тему:

Forum