мовчить? от якраз і мовчати вони сьогодні відмовилались!!!(я про хвилину мовчання)
Перескажу своїми словами - сьогодні було засідання облради, миколаївські депутати різко засудили дії мітингувальників і внесли пропозицію не починати слухання з хвилини мовчання, після чого опозиційні депутати покинули зал засідань


