З радістю!
Взагалі, дівчата, які у вас прогнози - чим це все закінчется? Я щіро вірю в перемогу всього цього "дійства". Яник, гадаю, навіть не уявляв яке "осиное гнездо" він розворушить.
Захід - він і не спав. Ну центр з Києвом прокидаються. Але от з нашим півднем і сходом все ж сумно. Щоб не було біди і знов хтось із ригів, або перебіжчиків не прийшов до влади.
Якось, на мою думку, треба у нас розвивати цю народну раду, на місцях. Проводити агітаційну роботу серед населення, самім обирати кандидатів, щоб так би мовити у зв*язку з ригіаналами "замечены не были", щоб мали певний освітній та кваліфікаційний рівень і розподіляти їх по секторах: міліція, жкх, освіта, медецина.
Ну якось так я це бачу. не знаю, може фігню морожу)))
жду коментів.


Как там у них сейчас - путем поглощения менее крупного более крупным или плюсовать будут? А потом еще заочно добавят.
