• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Вторая беременность. Как решились?

Аннушка   
Администратор   
20 июня 2011 35825 365
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:58)
Про "канцтовари, вже більш серйозні іграшки та приладдя різне, книжки тощо" в шкільному віці я не зрозуміла. Це які ж іграшки і приладдя? А що, книжки до школи не потрібні? Чи канцтовари дитині не треба?

Маленькі тоненькі книжки гривень по 5-10 для дітей, що не вміють читати, - і нормальні такі книжки по 400 сторінок за 30-50-70 а то й більше гривень - різницю бачите? А якщо ще й енциклопедії чи довідники великі, то там і за 100 грн. потягне. І не кажіть мені, що електронна книжка замінить - не замінить. Для літератури звичайної, щоб почитати, частково ще рятує бібліотека, але не повністю, бо там не все є. Для книжок довідникового плану - треба купувати своє, без варіантів.
Пазли на 50 елементів за 5 гривень - і пазли на 3000 елементів за 50 гривень.
Мобільний телефон чи електронна книжка тощо у дошкільному віці взагалі не треба, а у першому, максимум другому класі мобілка - це майже необхідність.
Зошити аналогічно, до школи практично не треба, далі спочатку тоненькі по гривні, а в 7-8 класі вже товстіші за 3 грн.
Велосипед дитячий триколісний за (вже не пам'ятаю, скільки, але явно дешевше дорослого) - і підлітковий або дорослий двоколісний велосипед, може і за $200-$500 бути, якщо гірський і хороша марка (а дешеву я б не купувала, бо безпека дитини дорожче). Туди ж ролики і все таке інше.
І так далі, список можна продовжувати довго.
Найдешевше обходяться немовлята (за вийнятком стартових закупок ліжечка тощо - але для другої дитини ці стартові закупки вже не треба або хоча б частково не треба).
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:06)
Мне сделают скидку на билет в поезде ребенку старше 6 лет? Мне сделают скидку на покупку учебников в школе? Или 2 ребенка выпьют в  1.75 раза молока больше, чем один? Или я куплю/найду полуторную кровать, вместо 2 отдельных? Ну да, я сэкономила хорошую часть денег в младенченстве детей. А сейчас мои затраты особой экономии в случае двоих детей не предполагают. Ну велосипед перейдет по наследству, некоторая одежка. Опять же, я за то, чтобы определенную часть одежды покупать новую. Потому что мой младший носит вещи брата, но искренне радуется вещи, купленной ему лично. 

А я десь писала, що у будь-якому пункті витрат буде оптова закупка чи економія? Я про загальний бюджет витрат на дитину. Десь буде майже 100% економія (комп'ютер, наприклад, чи книжки, чи комунальні послуги, чи ліжечко для немовлят, чи бензин за наявності власного авто), десь частково можна перекрити (вцілілі після першого одяг та іграшки), а десь кожному своє (харчування, мобілки, квитки на проїзд за відсутності власного авто тощо).
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:50)
alisa , це все питання до того, що важливіше - дитина чи звичний комфорт. комфорт - це не погано, просто питання чесності з самим собою. взяти чужі ненужні речі - чим це не "зробити будь-якою ціною"? діти вдягнені, люди віддали те, що їм не потрібно, то в чому проблема? а коли родина не може вилікувати дитину і збирає кошти, Ви ж не вважаєте цю родину безвідповідальною - от народили дитину, а не подумали, що можуть бути такі проблеми. в кожного можуть бути проблеми, кожен їх вирішує, як вміє. нічого в цьому надзвичайного немає. якщо зараз Ви можете купувати дитині хороший одяг та іграшки, то це ще не означає, що так буде все життя. у будь-яку мить з будь-якою кількістю дітей все може змінитись. то може геть не народжувати? а ще краще і самим не жити)))

Я взагалі безсердечна. В мене там на місці  серця стоїть двоядерний процесор, який тільки і робить, що обчислює. І свою дитину  я не люблю, так народила погратись та звикла до неї, але як тільки вона буде мені доставляти дискомфорт, здам її в дитбудинок. 
А ті, хто народжують третього, п"ятого, десятого, сподіваючись на милість інших і на допомогу речами, їжею і так далі - ті молодці, їм важливі діти. Вони хороші і правильні люди, в них правильні цінності, не те, що в мене. 

В нас тут якісь суцільні крайнощі. Так, я не можу гарантувати, що завжди зможу забезпечувати свою дитину на певному рівні, але я на 99% впевнена, що чотирьох і більше дітей я взагалі не зможу нормально забезпечити ані матеріально, ані своєю увагою. І перевіряти це, народжуючи їх, не збираюсь. Мій особистий максимум - двоє дітей (троє у тому неймовірному випадку, якщо друга вагітність виявиться багатоплідною). 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:06)
Мне сделают скидку на билет в поезде ребенку старше 6 лет? 
да, скидки на билет в поезде до 14 лет, но в кассе об этом "забывают"
 

І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   13 августа 2013
я, наверное, не классический вариант  "многомамы" , но у меня затраты возросли, однако я объясняю себе это тем, что у меня
1) они выросли не постепенно , а резко, все таки добавилось сразу два рта и порция еды приготавливаемой значительно возросла
2) они одного возраста, и т.е. если старший носит ботинки осень весна спокойно, уже так быстро не растет, то младшие очень быстро сейчас со всего вырастают, поэтому про сути все на один сезон, а то и на пол.
3) болеть стали больше, следовательно на лекарства уходит больше, потому как бутылка нурофена мне теперь на 2 дня, а не на всю болезнь, и упаковки антибиотика, если надо, на троих не хватает

Так что, конечно затраты возрастают, но как правильно написали, теперь я мелкооптовый покупатель)))). Например, мне надо было 3 пары обуви на осень, я зашла к оптовику и купила оптом (мне не хватало немного до опта, пригласила подружек). Вроде мелочь, но на разнице  оптовой и розничной цене даже через тоже сп я сэкономила на еще одну пару обуви. 
Я стала часто задавать продавцам вопрос о скидке, потому как одно дело купить у продавца трусов на 10шт и другое дело 30шт. 
В принципе, я могла себе позволить и по розничной цене купить эту обувь, но если есть возможность сэкономить, то почему бы и нет, тем более я по натуре немножко жлоб)))) и не люблю переплачивать на пустом месте. 
Вообщем, во всем можно найти плюсы. Самое пока для меня затратное, что я вижу, это когда мне надо будет одновременно отправить близняшек в школу.  А еще мы с мужем так иногда сидим и представляем, как они обе приходят в лет 14 и: папа, дай деньги на два платья и сапожки на каблуках по 1000 каждые  - вот тут нервно хихикаем
 
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:14)
да, скидки на билет в поезде до 14 лет, но в кассе об этом "забывают"  

А, да, забыла я. Ну там 25% скидка. В любом случае, после 6 лет я ребенку должна купить отдельный билет. 
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 августа 2013
alisa , навіть не уявляю, чому той мій пост викликав таку реакцію. де Ви там викопали все те, що написали? якщо мені для комфорту достатньо кави та інтернету, а комусь хочеться більшого, то де я тут когось звинуватила у безсердечності та не любові до власної дитини? сподіваюсь, Ви хоч вибачетесь за цей гнівний потік свідомості....
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:15)
А еще мы с мужем так иногда сидим и представляем, как они обе приходят в лет 14 и: папа, дай деньги на два платья и сапожки на каблуках по 1000 каждые  - вот тут нервно хихикаем

Це Ви ще не уявляли, коли вони після закінчення школи поступати разом будуть... або заміж одночасно зберуться. /509644de2e60712c2d66077359a62725
От з чим погоджусь (хоч і теоретично), то що близнята дорожче, ніж ті ж двоє дітей, але з різницею у віці. Пікові витрати одночасно на двох випадають, це ж ух!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:07)
Маленькі тоненькі книжки гривень по 5-10 для дітей, що не вміють читати, - і нормальні такі книжки по 400 сторінок за 30-50-70 а то й більше гривень - різницю бачите? А якщо ще й енциклопедії чи довідники великі, то там і за 100 грн. потягне. І не кажіть мені, що електронна книжка замінить - не замінить. Для літератури звичайної, щоб почитати, частково ще рятує бібліотека, але не повністю, бо там не все є. Для книжок довідникового плану - треба купувати своє, без варіантів.
Пазли на 50 елементів за 5 гривень - і пазли на 3000 елементів за 50 гривень.
Мобільний телефон чи електронна книжка тощо у дошкільному віці взагалі не треба, а у першому, максимум другому класі мобілка - це майже необхідність.
Зошити аналогічно, до школи практично не треба, далі спочатку тоненькі по гривні, а в 7-8 класі вже товстіші за 3 грн.
Велосипед дитячий триколісний за (вже не пам'ятаю, скільки, але явно дешевше дорослого) - і підлітковий або дорослий двоколісний велосипед, може і за $200-$500 бути, якщо гірський і хороша марка (а дешеву я б не купувала, бо безпека дитини дорожче). Туди ж ролики і все таке інше.
І так далі, список можна продовжувати довго.
Найдешевше обходяться немовлята (за вийнятком стартових закупок ліжечка тощо - але для другої дитини ці стартові закупки вже не треба або хоча б частково не треба).

Мда... витрати в нас геть різні. 
Наші улюблені в дитинстві книжки про пригоди котика Тимчика по 4 сторінки коштували по 15 в далекому дитинстві. Остання закупка - 5 книг від видавництва Егмонт по 30 грн були куплені на розпродажі із знижкою в 50%. Про великі, гарні  книжки ФішерПрайс, Махаон, Абабагамалага я навіть говорити не буду - там ціни починаються від 50 грн і вище. 
Якісний великий твердий пазл за 5 грн? Де?
А зайдіть в тему з ляльками, за конструкторами. О де душі можна розгорнутись. 
Що мені зошити по 3 грн, якщо в мене дитина може за вечір змалювати альбом за 5 грн? 

Кожен сам вирішує, що він хоче купувати своїм дітям. Я ніяк не повинна орієнтуватись на Ваші витрати на дитину, так що запевняти мене, що в мене якісь там витрати зайві не варто. Не зайві, якраз нормально. 




 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:21)
alisa , навіть не уявляю, чому той мій пост викликав таку реакцію. де Ви там викопали все те, що написали? якщо мені для комфорту достатньо кави та інтернету, а комусь хочеться більшого, то де я тут когось звинуватила у безсердечності та не любові до власної дитини? сподіваюсь, Ви хоч вибачетесь за цей гнівний потік свідомості....

Ніде я там такого не вичитала. Той текст цілковито написаний мною і від мого імені. 

Вибачатись я не планую, якщо вважаєте, що я там десь Вас чи когось особисто образила - натисніть жалобу. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 августа 2013
він написаний під цитатою мого посту. якщо це помилка, і до мене особисто не відноситься, то питань немає.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:32)
він написаний під цитатою мого посту. якщо це помилка, і до мене особисто не відноситься, то питань немає.

Це відповідь на питання про те, що важливіше - дитина чи комфорт. 
Мені, очевидно, важливий тільки комфорт, бо свідомо і цілеспрямовано народжувати дитину, плануючи просити в чужих людей для неї одяг, для мене не є гідним методом забезпечення дитини. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:25)
Кожен сам вирішує, що він хоче купувати своїм дітям. Я ніяк не повинна орієнтуватись на Ваші витрати на дитину, так що запевняти мене, що в мене якісь там витрати зайві не варто. Не зайві, якраз нормально.

У мене складається враження, що Ви собі уявили, наче весь форум гуртом постановив собі вмовити Вас на другу дитину, а Ви активно відбиваєтесь...
Звісно, що у нас з Вами будуть різні витрати, бо ми різні люди, кожен зі своїм підходом до життя та вподобаннями та принципами. Хіба це погано? Хіба хоч один хтось тут написав, що повинна бути уравнилівка? Та на здоров'я, кожен вирішує сам, як йому жити!
У тому останньому своєму пості я описала, що з віком діти обходяться дорожче, навела приклади. Ви з цим не згодні, Ви вважаєте, що найдорожче обходяться немовлята, ніж підлітки? Чи до того Ваша суперечка та наведення власних цін? Ну у Вас власні ціни та свої закупки, але навіть у Вас книжка для маленьких - 15 грн., а для старших - від 30 грн. То з чим Ви сперечаєтеся, я ніяк не зрозумію? Чи Ви хочете запевнити, що витрати на другу дитину дорівнюють 100% витратам на першу? То це об'єктивно не так. Чи стверджуєте, що друга дитина різко переводить сім'ю на рівень бідності? Чи всього-навсього твердо переконані, що друга дитина теж має мати найкраще, як і перша, і якщо Ви собі цього дозволити фінансово не можете, то краще і не народжувати? Якщо останнє - то знову ж таки на здоров'я, це повністю Ваше право і Ваші рішення в житті, хоч хтось тут писав, що це неправильно? Але це лише Ваш підхід, а у інших людей інший підхід, і не так цінні ті перлини порівняно з дитячими п'яточками, - чи Ви хочете сказати, що інші люди неправі, і всі повинні робити точно так, як Ви, у цьому питанні?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:36)
У мене складається враження, що Ви собі уявили, наче весь форум гуртом постановив собі вмовити Вас на другу дитину, а Ви активно відбиваєтесь..
 
У Вас склалось хибне враження. В цьому питанні думка форуму мене абсолютно не турбує. 

з.і. Витрати на другу дитину в багатьох перевищують витрати на першу :) Економія на ліжечку та трьох повзунках вилізе більшими витратами на іграшках та приємних дрібницях. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
orakul

orakul

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1167
Регистрация: 09.01.2012
Заходил(а): 20.08.2020
Город: Николаев
Телефон: 0932403553
orakul
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:36)
У мене складається враження, що Ви собі уявили, наче весь форум гуртом постановив собі вмовити Вас на другу дитину, а Ви активно відбиваєтесь...
Звісно, що у нас з Вами будуть різні витрати, бо ми різні люди, кожен зі своїм підходом до життя та вподобаннями та принципами. Хіба це погано? Хіба хоч один хтось тут написав, що повинна бути уравнилівка? Та на здоров'я, кожен вирішує сам, як йому жити!
У тому останньому своєму пості я описала, що з віком діти обходяться дорожче, навела приклади. Ви з цим не згодні, Ви вважаєте, що найдорожче обходяться немовлята, ніж підлітки? Чи до того Ваша суперечка та наведення власних цін? Ну у Вас власні ціни та свої закупки, але навіть у Вас книжка для маленьких - 15 грн., а для старших - від 30 грн. То з чим Ви сперечаєтеся, я ніяк не зрозумію? Чи Ви хочете запевнити, що витрати на другу дитину дорівнюють 100% витратам на першу? То це об'єктивно не так. Чи стверджуєте, що друга дитина різко переводить сім'ю на рівень бідності? Чи всього-навсього твердо переконані, що друга дитина теж має мати найкраще, як і перша, і якщо Ви собі цього дозволити фінансово не можете, то краще і не народжувати? Якщо останнє - то знову ж таки на здоров'я, це повністю Ваше право і Ваші рішення в житті, хоч хтось тут писав, що це неправильно? Але це лише Ваш підхід, а у інших людей інший підхід, і не так цінні ті перлини порівняно з дитячими п'яточками, - чи Ви хочете сказати, що інші люди неправі, і всі повинні робити точно так, як Ви, у цьому питанні?

С уст сорвали)))
- Для чего тебе такая ширь?
- Для полета вольного души.
- Для чего тебе такая даль? 
- Чтоб развеять по ветру печаль...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:36)
Але це лише Ваш підхід, а у інших людей інший підхід, і не так цінні ті перлини порівняно з дитячими п'яточками, - чи Ви хочете сказати, що інші люди неправі, і всі повинні робити точно так, як Ви, у цьому питанні?


Та ні, я якраз таки хочу, щоб мене перестали запевняти, що друга дитина - це ніяких витрат і взагалі тільки п"яточки-носики і більше ніяких складнощів. 
 
А так, як я, робити взагалі нікому не треба, - це фокус далеко не у всіх пройде :) В кожного свій шлях. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 августа 2013
"Це відповідь на питання про те, що важливіше - дитина чи комфорт. Мені, очевидно, важливий тільки комфорт, бо свідомо і цілеспрямовано народжувати дитину, плануючи просити в чужих людей для неї одяг, для мене не є гідним методом забезпечення дитини. " знов незрозуміло, де це Ви все викопали в моїх словах. згодна з jozh, що "складається враження, що Ви собі уявили, наче весь форум гуртом постановив собі вмовити Вас на другу дитину, а Ви активно відбиваєтесь..." про чужі речі я згадала лише в тому сенсі, що така ситуація може трапитись з будь-ким, не зарікайтесь. а щодо того, щоб народжувати, коли з самого початку нічого немає, тут вже неодноразово торкались цього питання - це неправильно! так зрозуміло? хоча я ж народила другу при тому, що чоловік без роботи, я без роботи, а з грошей тільки "диячі" і є. теж наслухалась добряче від таких серьозних та відповідальних, що вбити власну дитину краще, ніж так народжувати. нічого, тепер і чоловік з роботою, і я скоро до нього приєднаюсь, і мої солоденьки п"яточки зі мною.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:38)
з.і. Витрати на другу дитину в багатьох перевищують витрати на першу :) Економія на ліжечку та трьох повзунках вилізе більшими витратами на іграшках та приємних дрібницях. 

Це яким чином в принципі можливо, цікаво? /blink
Звісно, якщо першого ростили так-сяк, аби нагодувати, а другого балують, то погоджусь. Або якщо з першим було складно з фінансами, а потім сім'я розбагатіла, то аналогічно зрозуміло. Але ж ми говоримо про деяку рівність між дітьми, про їх потреби та задоволення цих потреб, без утисків, з одного боку, та без зайвих витрат, з іншого. Яким чином за таких умов в принципі можливо на другу дитину витратити більше??
А, ще можу зрозуміти зростання витрат після, скажімо, третьої-четвертої дитини, бо там і в авто четверо дітей не влізуть, і житло вже тіснувате стає, в одну кімнату трьох вже важко запхати, тут зрозуміло. Але друга дитина? /26  По-моєму, саме друга дитина обходиться найдешевше з усіх. Ну, або вже десь восьма чи дванадцята, бо там вже по барабану все. /m0180
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 09:48)
Та ні, я якраз таки хочу, щоб мене перестали запевняти, що друга дитина - це ніяких витрат і взагалі тільки п"яточки-носики і більше ніяких складнощів. 

Еммм... а можна хоч одну чиюсь цитаточку? Щодо "друга дитина - це ніяких витрат"? /rolleyes  Чи це Ви так саме, як і дехто в сусідній темі про б/у одяг, самі собі додумали та з собою сперечаєтесь?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   13 августа 2013
Я бы сказала, что каждый следующий ребенок очень сильно меняет жизнь семьи (если только это не переход из декрета в декрет. В этом случае вариант с моими погодками был идеальным. Жизнь моя и материальное положение изменились не намного). А вот когда некоторое время назад у меня возникла ситуация с ооочень большой вероятностью беременности и я просчитывала все варианты, то да, жизнь нашей семьи со средним достатком, осложнилась бы очень сильно. 
1. Минимум 2.5 года я бы не смогла работать официально. Я бы смогла работать дома, как и работала весь свой декрет, но на это нужен хоть минимум времени, удача в поисках заказов и силы (много сил у мамы с двумя слегка подросшими детьми и младенцем?). То есть все ложится на папу. Папа не двужильный, у него тоже запас прочности. 
Зато я бы сэкономила на продленке, о!!!  И с работы не нужно отпрашиваться, и ребенок не на продленке. И уроки можно с ним делать дома (только силы бы найти). 
2. Опять режим, подвязанный на младенца. Решаемо, все решаемо. Но хочу ли я этого? Отдых с расчетом на активных подрощенных детей и младенца. Да и я уже не лань беговая. 
3. Где силы брать? Моральные мои, моральные мужа. 
Нет, не хочу. 
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Просматривают эту тему:

Forum