• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Смертная казнь, кто "за"? кто "против"?

Аннушка   
Администратор   
19 февраля 2010 21172 265
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 dina_barta 01 февраля 2013, 18:38
Що пропонуєте в якості профілактики?
Освіта та загальний рівень життя, само собою. Тільки ж це довше і складніше, і результати не зразу видно. А швиденько такі глибокі проблеми не вирішити, хіба що на деякий час. Це як з тарганами - поки в домі чистота не стане нормою, таргани будуть весь час, як не трави. Тільки ризикуєш разом з тарганами потравити ще й кішку чи собаку, а то й ще гірше...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
А меня еще одна штука выбешивает. Вот словили дядьку педофила и он таким голосом несчастным поет , я больной человек, я прошу вашей помощи, я прошу чтобы молились за меня, я прошу чтобы меня спасли ибо я болен..... е....кая сила.... я знаю что у меня гайморит. Я знаю что мне нельзя на холодный воздух. Я чувствую малейшее что-то я бегу делаю все что можно чтобы не было обострение. Ты е...я мразь осознаешь что ты болен но начинаешь выть когда уже поймали, какого ... лешего не побежать до этого .... ну чувствуешь херь в голове сходи заранее. нет мы сначала угробим пврочку малышей а потом будем волать что нас в детстве недолюбили. 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
Я певної думки не маю. так роздуми.

Щодо утримання злочинців - у нас ще весь сніг не прибрано, не зважаючи на грандіозні зусилля комунальників, ще всі "утки" не винесені з-під хворих у хосписі, ще крові недостатньо у гемо-банку, ще Чорнобиль не розчищено. А як захворіють, будемо лікувати найновішими розробками фармацевтики. Якось не по-хазяйські здоровими бугаями розкидуватись.

Негуманно. Ще й як
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Ксюшище 01 февраля 2013, 16:38
3) Ы))) ОТдайте их народу , родителям пострадавших))) все будет пучком)))
Ой, підіть в тему ШОК. Сидять доведені судом вбивці у ресторанах та стадіонах. І шо? Хоч про один суд Лінча хтось чув?
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 18:47
Освіта та загальний рівень життя, само собою. Тільки ж це довше і складніше, і результати не зразу видно. А швиденько такі глибокі проблеми не вирішити, хіба що на деякий час. Це як з тарганами - поки в домі чистота не стане нормою, таргани будуть весь час, як не трави. Тільки ризикуєш разом з тарганами потравити ще й кішку чи собаку, а то й ще гірше...
Так, згодна. А тарганів - на уранові копальні (ще є такі?), в шахти, на досліди, органи тощо. Я за це. І жодної смертної кари. А поки що смертна кара та поступове підвищення рівня життя і освіти... років 1000-2000 десь.

Олено, в одному напрямку міркуємо))) Я також за фармацевтичну революцію.
енот-полоскун

енот-полоскун

Имя: Алёнка
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 327
Регистрация: 07.02.2011
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0994464123
енот-полоскун
Активный пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 18:47
Освіта та загальний рівень життя, само собою. Тільки ж це довше і складніше, і результати не зразу видно. А швиденько такі глибокі проблеми не вирішити, хіба що на деякий час. Це як з тарганами - поки в домі чистота не стане нормою, таргани будуть весь час, як не трави. Тільки ризикуєш разом з тарганами потравити ще й кішку чи собаку, а то й ще гірше...
Это утопия в нашей стране. И "не довше і не складніше", а вообще никогда. А "загальний рівень життя" это как?
Мир принадлежит тому, кто ему рад...

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 dina_barta 01 февраля 2013, 18:38

Що пропонуєте в якості профілактики? Прибрати причину мародерства, наприклад, швидко не вийде, а припинити мародерство шляхом розстрілу на місці скоєння злочину - аж бігом допоможе. І допомагало не раз. Після війн тільки так і рятували ситуацію.
Потенційні злочинці, якщо вони не помішані особи, яким треба лікуватися, завжди задумуються і в дуже і дуже багатьох випадках їхнє рішення про скоєння злочину залежить від міри потенційного покарання, яке передбачено системою. Тому "ніколи" - це не про це. Дівчата наводили приклади про смертну кару і відрубування кінцівок і про низький рівень злочинності - воно між собою не пов"язане чи як? Ну добре, до наших баранів. Коли підняли штраф за паски безпеки, я чула мільон разів, що "85 грн мені не зайві", а до цього кого хвилював штраф у 8,50 чи скільки там було?

Малінка, бачу, Ви в темі, якщо навіть оперуєте статистикою за останні 40 років)) На жаль, сьогоднішні шокуючі випадки Вам не потрапляють на очі у СМІ. Але також я чітко бачу, що Ви мішаєте божий дар з яєчнею. Злочинцю мертвому все одне, але смерть - це покарання. І очікування смерті, і сам суд - це покарання. І усвідомлення того, що не будеш далі жити - це також покарання. А суспільство принаймні на 1% буде спокійнішим через те, що інший козел, думаючи про смертну кару, не вчинить те, що привело до цієї кари такого ж козла (вибачаюся перед тваринами).
Статистика находится в открытом доступе, благо, другие времена настали. Жаль, я уже закрыла ссылку, где наглядно видно, что с 60-х годов прошлого столетия (до этого времени ещё более-менее удавалось сдерживать рост преступности) количество преступлений возрастает, при чем существенно. А в 1994-1996 годах оно увеличилось почти в 2 раза. И это в то время, когда смертная казнь ещё была. 
По поводу приведенных в пример ремней безопасности. Ехали мы как-то с мужем летом с ЮТЗ на Намыв. По пути я очень удивлялась тому количеству водителей, которые не пристёгиваются. Особенно в иномарках. А на обратном пути интереса ради и от нечего делать решила посчитать сколько пристёгнутых и не пристёгнутых. Путь долгий, но я насчитала всего 8(!) пристёгнутых водителей. В основном в отечественных авто. У остальных, вероятно, как у кошек, по 9 жизней. Или 100% надежда на подушки безопасности.... Так что говорить можно многое про повышение тех же  штрафов, но достаточно посмотреть по сторонам всего 1 раз.
И возвращаясь к смертной казни, как быть с теми, кто понесёт наказание незаслуженно? Неужели ими можно принебречь ради достижения "высшей степени торжества справедливости"??? Если ввести сметрную казнь, то таких невинных жертв будет достаточно. Пусть общество не сразу узнает о их невиновности или не узнает вообще никогда, но они все равно понесут наказание за преступление, которого не совершали...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 dina_barta 01 февраля 2013, 18:55
А тарганів - на уранові копальні (ще є такі?), в шахти, на досліди, органи тощо. Я за це. І жодної смертної кари. А поки що смертна кара та поступове підвищення рівня життя і освіти... років 1000-2000 десь.
На органи і тому подібне - це практично те ж саме, що і смертна кара. Будь-яке покарання повинно враховувати ймовірність помилки, тобто не бути непоправним. А ще, допускання смертної кари буде стримувати підвищення рівня життя і освіти.
А от відпрацьовувати своє утримання - я тільки "за". В нас що, мало простої фізичної роботи в країні? Ланцюги на руки і ноги, щоб не повтікали, лопату в руки і вперед.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 енот-полоскун 01 февраля 2013, 19:01
Это утопия в нашей стране. И "не довше і не складніше", а вообще никогда. А "загальний рівень життя" это как?
Утопія, бо ніхто й не збирається рухатися у цьому напрямку, судячи з усього. З такою швидкістю, дійсно, буде ніколи...

"Загальний рівень життя" - це що вважається нормою у суспільстві, в тому числі у матеріальному плані. Незалежно від того, у якій розкоші купаються окремі особи в країні, але якщо в цій країні допускається, щоб люди жили у хатах-розвалюхах без газу, а купити дітям бананів чи персиків у більшості сімей можливе хіба що раз на рік, то загальний рівень життя - дуже низький.
Якщо в країні не вирішено хоча б на скромному рівні базові потреби людей, то про щось інше говорити складно. Ієрархія потреб за Маслоу, якщо цікаво, можете пошукати, вона багато чого пояснює.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 19:03

А от відпрацьовувати своє утримання - я тільки "за". В нас що, мало простої фізичної роботи в країні? Ланцюги на руки і ноги, щоб не повтікали, лопату в руки і вперед.
Ой, не хотела бы я жить и знать, что где-то в городе, пусть и в ланцюгах, работает десяток-другой-третий пожизненно заключенных. Им терять-то нечего, неизвестно, что в голову взбредет.
 А так, отработка своего заключения вполне воплотима в жизнь. Тем более, что некоторые их них работают и сейчас, но, насколько я знаю, по желанию. И часть от своей з/п могут потратить на личные нужды. А так, ввести 8 часовой рабочий день, всю з/п отдавать на своё содержание, а потом и пенсию (кто до неё доживёт или досидит). Это покроет если не 100% расходов, то большую его часть уж точно.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 mallinka 01 февраля 2013, 19:13
Ой, не хотела бы я жить и знать, что где-то в городе, пусть и в ланцюгах, работает десяток-другой-третий пожизненно заключенных. Им терять-то нечего, неизвестно, что в голову взбредет.
 А так, отработка своего заключения вполне воплотима в жизнь. Тем более, что некоторые их них работают и сейчас, но, насколько я знаю, по желанию. И часть от своей з/п могут потратить на личные нужды. А так, ввести 8 часовой рабочий день, всю з/п отдавать на своё содержание, а потом и пенсию (кто до неё доживёт или досидит). Это покроет если не 100% расходов, то большую его часть уж точно.
Може, й не у межах міста, тут я не скажу, як краще.
Але сам принцип відпрацювання як мінімум свого утримання, і як максимум, відшкодування за наслідки свого злочину, повинен бути. Тобто задача стоїть не стільки просто покарати (чисто як відомстити), скільки виправити скоєне. Для найтяжчих злочинів це і буде, що хай все своє життя і виправляє, відпрацьовує, розплачується.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
А якщо поставити умову - здоровий, то працюй, а психічно хворий - прошу до стєнки - скільки ми відразу побачимо дивовижних сцілень
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 19:21
скільки виправити скоєне.
Як можна виправити вбивство? Хіба що дійсно органами...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Китиха 01 февраля 2013, 19:25
Як можна виправити вбивство? Хіба що дійсно органами...
Я тому і написала - наскільки те можливо.
В будь-якому випадку, вбивство вбивці не виправляє нічого.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Китиха 01 февраля 2013, 19:24
А якщо поставити умову - здоровий, то працюй, а психічно хворий - прошу до стєнки - скільки ми відразу побачимо дивовижних сцілень
Ні, ми ж гуманні. До злочинців. Не можна до "стєнки". Оця псевдогуманність боком вилізає. Як там Брейвік у трьохкімнатній одиночній камері, до  речі? Мучається, бідолашний, скаржиться...
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 19:29
Я тому і написала - наскільки те можливо.
В будь-якому випадку, вбивство вбивці не виправляє нічого.
Злоякісні пухлини лікують самі знаєте як, так? Гангрену ще цікаво лікують. Щось на кшалт цього. Не завжди для продовження життя певного організму слід будь-що рятувати якусь його частину і довічно утримувати.

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 19:21
Може, й не у межах міста, тут я не скажу, як краще.
Але сам принцип відпрацювання як мінімум свого утримання, і як максимум, відшкодування за наслідки свого злочину, повинен бути. Тобто задача стоїть не стільки просто покарати (чисто як відомстити), скільки виправити скоєне. Для найтяжчих злочинів це і буде, що хай все своє життя і виправляє, відпрацьовує, розплачується.
Совершенно верно. Совершил преступление - неси наказание, желательно всю жизнь и желательно несладкое. 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 mallinka 01 февраля 2013, 19:34
Совершенно верно. Совершил преступление - неси наказание, желательно всю жизнь и желательно несладкое. 
Желательно?))) (кривая усмешка)
И желательно в июле
И желательно в Крыму (с)
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 dina_barta 01 февраля 2013, 19:32
Злоякісні пухлини лікують самі знаєте як, так? Гангрену ще цікаво лікують. Щось на кшалт цього. Не завжди для продовження життя певного організму слід будь-що рятувати якусь його частину і довічно утримувати.
А ще можна дітей, яким не повезло народитися здоровими і сильними, зі скелі скидувати...
Я знаю, що не можна порівнювати. Але принцип той же. Як тільки ми починаємо знищувати якусь частину заради цілого, то під ніж може попасти і щось таке, про що жалкуватимемо. Просто-напросто тому, що перестаємо цінити людське життя як таке, і беремо на себе право вирішувати, кому жити, а кому - ні.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Китиха 01 февраля 2013, 19:36
Желательно?))) (кривая усмешка)
И желательно в июле
И желательно в Крыму (с)
Да, любят у нас на форуме цепляться к словам (подмигивающий смайлик).
Просматривают эту тему:

Forum