• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Смертная казнь, кто "за"? кто "против"?

Аннушка   
Администратор   
19 февраля 2010 20965 265
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Китиха 01 февраля 2013, 22:01
А неадекватність кари за вбивство не знецінює людське життя, дитяче життя? Чи не потрібно платити за те, що відібрав життя іншого, найвищу ціну?
"Гонка озброєнь" та "кровна помста" лише поглиблюють проблему. Скільки вже історія тому вчить і вчить, а люди знову вляпуються...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Ксюшище 01 февраля 2013, 22:30
Так почему вы расценивает мой пост как личное оскорбление а не как попутку поделиться мыслями)))
Ну Ви ж на мій пост відповідали. Ок, якщо там не особисто до мене було звернення, то проїхали.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 01 февраля 2013, 22:40
Ну Ви ж на мій пост відповідали. Ок, якщо там не особисто до мене було звернення, то проїхали.
НУ обращалась я к вам, но просто поделилась мыслями о происходящем не более того)))
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 mallinka 01 февраля 2013, 17:35
Так у них население не более 5 млн. человек всего. Да и уровень жизни не сравним с нашим. Зачем им совершать преступления, например, против частной собственности, если им при рождении гос-во открывает счёт с немалой суммой на образование, предоставляет жильё и многое другое? 

а нафта в них досить недавно, і живуть вони добре теж досить недавно, а Шаріат спокон віку. То от Вам і пряма залежність. І навіть якщо населення у них у 10 разів менше, то злочинів у нас у сотні і тисячі більше. 
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 mallinka 01 февраля 2013, 22:03
Говоря про обидчиков, я, конечно, не имела в виду просто обиду. За неё смерти пожелать может разве что ненормальный....  Не хотела распространяться на эту тему, поэтому и не углублялась. Скажу так, имело место глубокое душевное потрясение (уголовно наказуемое, тяжкое), но желать смерти я не желала. И, возможно, не потому, что добрая  (об этом не мне судить). Просто я действительно не вижу в этом смысла: былого от этого не вернёшь, ситуацию никак не изменишь, событие из жизни не вычеркнешь. Поэтому и возник вопрос про потерю близкого человека, которого смерть убийцы не вернёт. Если им становится легче от того, что убийца казнён, то это ничем кроме мести и не назовешь. Неужели кто-то в таком случае может сказать: "Да, мне было плохо, но убийцу казнили и мне стало легче"? Неужели от факта смерти другого человека отойдут на задний план или станут менее значимыми душевная боль и страдания от потери близких? 
Но это всё, конечно, не главное и к теме относится косвенно.
Поясність це батькам десятирічної дівчинки, яку місяць шукали і знайли на сміттєзвалищі, неживу. Я не буду вдаватися у подробиці, що перед цим з нею робили. 
енот-полоскун

енот-полоскун

Имя: Алёнка
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 327
Регистрация: 07.02.2011
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0994464123
енот-полоскун
Активный пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #2952 Ксюшище 01 февраля 2013, 21:59
Не поняла вашей придирки.
Вообще-то это был ответ на поставленный вопрос, или он был риторическим? Придираться  - не моя фишка.)
Мир принадлежит тому, кто ему рад...
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 olyaaaa 01 февраля 2013, 21:50
Пусть месть (согласна). Но может Вы объясните мне, ну как можно относиться с гуманизмом к человеку, который лично тебе причинил боль? Он, значит, лишил жизни (ну или другое) близкого человека, а я должна рассказывать, что против смертной казни, я за то, что бы он жил себе пожизненно (и то не факт) за наши налоги (я не говорю, что там хорошо, но все таки ЖИТЬ!). Вот как?

P.S. Имею ввиду особо жестокие преступления. Если бы, (не дай Бог) было бы убийство по неосторожности и т.д. то вариант смертной казни не поддержала бы .
То іронічна ремарка була. Я Вас розумію і абсолютно підтримую.

Вся ця мегагуманна позиція, яку ми чуємо з протилежного боку, - позиція людини, яка не стикалася з проблемою віч-на-віч і може розмірковувати узагальнено, помірковано, демонструючи власну красу і красу своїх думок, з урахуванням досвіду цивілізації тощо.
Людина, яка відбирає життя іншої людини свідомо, жорстоко, можливо, навіть із задоволенням - не має жити серед людей. І я вважаю це твердження абсолютно нормальним.
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Доки не буде механізму захисту від судових помилок (як ненавмисних так і навмисних... знаємо ми наші суди....) - смертна кара буде просто небезпечна. А механізму покарання за навмисну "помилку" досі ніякого, чи багато корумпованих суддів сіло?
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
olyaaaa

olyaaaa

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 478
Регистрация: 23.08.2010
Заходил(а): 08.09.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
olyaaaa
Активный пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 vestigial 02 февраля 2013, 09:20
Доки не буде механізму захисту від судових помилок (як ненавмисних так і навмисних... знаємо ми наші суди....) - смертна кара буде просто небезпечна. А механізму покарання за навмисну "помилку" досі ніякого, чи багато корумпованих суддів сіло?
Просто в Законе нужно еще прописать, что за, так называемую, "судебную ошибку" судья будет нести такое же наказание к какому приговорил невинно осужденного - думаю, "судебных ошибок" сразу станет меньше
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 olyaaaa 02 февраля 2013, 09:46
Просто в Законе нужно еще прописать, что за, так называемую, "судебную ошибку" судья будет нести такое же наказание к какому приговорил невинно осужденного - думаю, "судебных ошибок" сразу станет меньше
А може тоді вже за компанію і прокурора, слідчих та адвоката з цього процесу теж засуджувати до страти. А що, вони теж так чи інакше приймали в цьому участь. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 olyaaaa 02 февраля 2013, 09:46
Просто в Законе нужно еще прописать, что за, так называемую, "судебную ошибку" судья будет нести такое же наказание к какому приговорил невинно осужденного - думаю, "судебных ошибок" сразу станет меньше
А хто будете судити суддів, а?
А ще, при засудженні суддів також можлива судова помилка...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
olyaaaa

olyaaaa

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 478
Регистрация: 23.08.2010
Заходил(а): 08.09.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
olyaaaa
Активный пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 alisa 02 февраля 2013, 09:48
А може тоді вже за компанію і прокурора, слідчих та адвоката з цього процесу теж засуджувати до страти. А що, вони теж так чи інакше приймали в цьому участь. 
Я не имела ввиду конкретно смертную казнь. Или Вы хотите сказать, что у нас нету проблемы "судей" , которые только берут взятки и чувствуют безнаказанность?
olyaaaa

olyaaaa

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 478
Регистрация: 23.08.2010
Заходил(а): 08.09.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
olyaaaa
Активный пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 jozh 02 февраля 2013, 09:53
А хто будете судити суддів, а?
А ще, при засудженні суддів також можлива судова помилка...
Другие судьи В случае очередной "судебной ошибки", пусть они тоже отвечают по всей строгости Закона.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 olyaaaa 02 февраля 2013, 10:00
Другие судьи В случае очередной "судебной ошибки", пусть они тоже отвечают по всей строгости Закона.
І так далі, поки людей на Землі не залишиться.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 olyaaaa 02 февраля 2013, 09:59
Я не имела ввиду конкретно смертную казнь. Или Вы хотите сказать, что у нас нету проблемы "судей" , которые только берут взятки и чувствуют безнаказанность?
Так в нас є і проблема слідчих, прокурорів і так далі. 
Тільки я завжди думала, що хабарі суддям дають, щоб вони винесли більш м"який, а не більш суворий вирок, хіба не? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 alisa 02 февраля 2013, 10:19
Тільки я завжди думала, що хабарі суддям дають, щоб вони винесли більш м"який, а не більш суворий вирок, хіба не? 
Як мінімум одна відома всім справа була така, де суддя не те що виніс більш суворий вирок, а взагалі за вуха притягнув докази, щоб засудити, і нічого...
І я думаю, таких справ далеко не одна.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 alisa 02 февраля 2013, 10:19
Так в нас є і проблема слідчих, прокурорів і так далі. 
Тільки я завжди думала, що хабарі суддям дають, щоб вони винесли більш м"який, а не більш суворий вирок, хіба не? 
Десь рік тому була справа, коли хлопця засудили на 4 роки за пограбування, абсолютно не давши ані слова свідкам захисту, ані можливості довести алібі (яке в нього було), і вибивши з нього "зізнання". Справа велась з порушеннями, але швиденько-швиденько, аби засудити. При тому вимагали з дружини хлопця хабаря "щоб не засудили".
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 vestigial 02 февраля 2013, 11:26
Десь рік тому була справа, коли хлопця засудили на 4 роки за пограбування, абсолютно не давши ані слова свідкам захисту, ані можливості довести алібі (яке в нього було), і вибивши з нього "зізнання". Справа велась з порушеннями, але швиденько-швиденько, аби засудити. При тому вимагали з дружини хлопця хабаря "щоб не засудили".
Ну зізнання ж не судді вибивають, хіба не? 

Я розумію, що в нас є велика проблема зі судовою системою, але не менша проблема в нас із правоохоронними та слідчими органами і валити все на суддів досить дивно. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #2952 alisa 02 февраля 2013, 11:27
Ну зізнання ж не судді вибивають, хіба не? 

Я розумію, що в нас є велика проблема зі судовою системою, але не менша проблема в нас із правоохоронними та слідчими органами і валити все на суддів досить дивно. 
Зізнання вибити - одне, а швиденько слова не дати захисту, сказати що все ясно та зачитати вирок - це інше. Суддя має останнє слово, ні?

От коли суддя буде персонально відповідати за свої "помилки" - можна буде міркувати про страти
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Для мене весь цей гуманізм - толерастія і теорія сферичного коня в абсолютному вакуумі. Вчора не змогла відповідати, бо, коли читала, внов занурилась у ті спогади, пригадала тата, колегу з дружиною, шарахнув тиск і я просто побоялася лізти далі, трохи очуняла і пішла спати.
Ви здогадуєтесь, що родичі вбитих горюють, ви називаєте бажання покарання жагою помсти. теоретики...
Ви знаєте, як жити, коли в одну мить ламаються всі життєві основи? Коли перша, найсильніша реакція на будь-яку зміну в житті, просто подію - страх. Не побоювання, не вагання, а фізичний животний страх: задзвонив телефон - заколотало серце, хтось вагається, не може підібрати формулювання - страх, не відповідають на дзвінок, не відчиняють двері - страх, різкий звук - страх, хтось прихворів - страх, кудись їхати - страх. Кожний крок - це страх до блідощів, тахікардії, оніміння пальців, потім вмовляння себе, що треба і можна, і варто жити далі, пересилювання цього страху і спроба рушити. Кожен крок по життю - як стрибнути в прірву. І так - протягом кількох років. Кілька людей. Родина живе в тортурах, з яких важко знайти вихід, і в які дуже легко пірнути знов при щонайменьшому стресі.  Коли не можеш дивитися на ґанки типових будівель, бо одразу перед очима встає картина ґанку, залитого кров'ю та мізками твого батька. Коли благаєш щоночі у Господа, щоб згадати тата стало згадати живі очі, усмішку, а не замазане товстезним шаром гриму понівечене обличчя, мертве, холодне, зібрана руками анатомів голова, щоб можна було відкрити труну. КОли ти не можеш слухати музику, бо починаєш плакати будь де, коли ти не можеш зайти у море, бо підгинаються ноги. Коли ти йдеш з роботи, бо не можеш виконувати її, бо кодна емоція, кожне слово ззовні - зайві, вони витрачають залишки життєвих сил, які і так майже закінчились. Коли за три роки твій організм розвалюється, бо розвалилася віра в життя.
Молода жінка у тридцять років старіє, вона не може працювати, бо будь-яке хвилювання відбивається псоріазом на всьому тілі, вона не може покохати знов, бо кохання до чоловіка ще живе, але чоловіка не повернеш, не зустрінеш хоч зрідка, не доторкнешся, не почуєш. Щодня вона дивиться на сина, який просто відтиск батька, і обіймаючи його має бути сильною і ніжною мамою, а серце рветься навпіл. Їй тортури за що? Про почуття і життя хлопчика шости років розповісти? А про почуття і життя старої матері? А сестри? А друзів, а колег? Далі продовжувати?
Всі ці життя понівечині одними й тими ж людьми. Вони вбили багатьох, один з вбитих страждав чотирі дні в комі, ще багато людей переживають ці тортури і по сьогодні. Тата вбили 5 років і два тижні тому, колегу - 4 з половиною роки тому. І кілька десятків людей з тих пір живуть інакше, збираючи уламки свого життя, засад, на якому воно трималося, вишукуючи у собі уривкі віри і сподівань, щоб якось жити далі, щоб вийти з кола жаху.
Чи можна порівняти це все з незручностями камери?
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Просматривают эту тему:

Forum