• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Ювенальная юстиция: защита прав ребенка или узаконенный киднеппинг?

Hellen Ro   
Пользователь   
28 мая 2010 30135 290
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 moonsun 16 ноября 2012, 14:16
НА підставі якого документу ці сторонні люди намагаються зайти у приватне житло? Ні, я все розумію про соціальну службу, але мене цікавить саме формальний бік: на якій підставі, з якою метою, хто наказав і контролює. В мене дуже вибіркове і прискіпливе ставлення до того, кому дозволяти, а кому не дозволяти переступати поріг моєї домівки.
Точно вже не пам'ятаю, але десь зустрічала у якомусь законі якусь обтікаєму двозначну фразу в стилі того, що соціальні служби можуть перевіряти умови проживання дітей. Дуже абстрактно написано, бо не вказано, кого перевіряють, за яких умов і як часто, причому геть не вказано про обов'язки батьків при цьому. Шукати ліньки, то вже вибачте.

Я б не пускала однозначно нікого. Хіба під настрій, якби у самої себе з'явилося таке бажання, але так щоб вважати себе зобов'язаною пускати - нізащо!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 Натска 16 ноября 2012, 14:46
а они по вечерам ходят?
та вряд ли..
у них же тоже рабочий день
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 olyaaaa 16 ноября 2012, 14:17
Я поняла - эти набеги, что бы мамы поубирались.
А я в цьому плані дуже везуча, виявляється.  До мене два рази приходили перевіряти умови проживання всиновленої дитини (ну тут немає до чого причепитися, мають право, про це чітко вказано - хоча радості від того я все одно не відчуваю) - то обидва рази чітко потрапляли хіба не зразу після того, як ми повний порядок наводили. Як знала!   Все чекаю, що колись таки потраплять на момент, що або в домі бардак, або ж усі вже відпочивати будуть, а всиновлена дочка саме підлогу домивати буде. І доведи потім комусь, що не як хатню робітницю взяли дівчинку.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Katrin

Katrin

Имя: Katrin
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1850
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 23.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
Katrin
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 Натска 16 ноября 2012, 14:46
а они по вечерам ходят?
У нас часов в пять были, говорили, что до этого целый день звонили
Мечты сбываются
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Чому всі одразу вирішили, що це якась перевірка? Лєра ж написала, що в першу чергу пропонували допомогу спеціалістів - юристів, психологів, соціальних робітників та ін. Треба ж виявляти сім"ї, які потребують допомоги, а школа зараз з цією функцією ледве справляєється - дуже вже багато навішали на педагогів.
У свій час (дааааааааааааавно) проходила там навчання у школі волонтерів (навіть нам видавали посвідчення, а у працівників ЦССМ воно обов"язково є), зараз у цій самій "відновленій" службі працює моя одногрупниця (можливо саме вона до когось приходила).
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 mackry85 16 ноября 2012, 18:03
Чому всі одразу вирішили, що це якась перевірка?
Мабуть, тому, що занадто багато покращень у нашому житті в останній час? І як результат, в добрі наміри від держави не завжди віриться...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 jozh 16 ноября 2012, 18:16
Мабуть, тому, що занадто багато покращень у нашому житті в останній час? І як результат, в добрі наміри від держави не завжди віриться...
Так, мабуть, ви праві. Просто трішечки знаю про цей центр, тому мене здивувало таке сприйняття ситуації. 
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 mackry85 16 ноября 2012, 18:03
Чому всі одразу вирішили, що це якась перевірка? Лєра ж написала, що в першу чергу пропонували допомогу спеціалістів - юристів, психологів, соціальних робітників та ін. Треба ж виявляти сім"ї, які потребують допомоги, а школа зараз з цією функцією ледве справляєється - дуже вже багато навішали на педагогів.
У свій час (дааааааааааааавно) проходила там навчання у школі волонтерів (навіть нам видавали посвідчення, а у працівників ЦССМ воно обов"язково є), зараз у цій самій "відновленій" службі працює моя одногрупниця (можливо саме вона до когось приходила).
Я особисто просто дуже не люблю, коли хтось мене розпитує про моє приватне життя, "зазирає у вікна" і т.д. На жаль, дуже рідко представники державних служб поводяться коректно і не перетинають межу приватності, такі коректні працівники викликають подив і радість від неочікуваного сюрпризу :) Ті ж комунальники у більшості своїй не телефонують, коли збираються прийти, візити ічителів районних шкіл теж я не розумію (чого це я маю розповідати, де моя дитина вчиться, і т.д.).
Я розумію, що необхідно повідомити про появу нового підрозділа, який надає психологічну, юридичну і іншу допомогу, але навіщо ходити по хатах?

Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 moonsun 16 ноября 2012, 18:30
Я розумію, що необхідно повідомити про появу нового підрозділа, який надає психологічну, юридичну і іншу допомогу, але навіщо ходити по хатах?

Тому що іноді це єдина можливість вияснити, чи є проблеми у сім"ї. Школа не завжди може дати об"єктивну оцінку через брак часу у вчителів (найчастіше). Ось, наприклад, я вам опишу одну ситуацію, яка відбувалася у школі, коли я там працювала. Якось у нашому чудовому місті з"явився черговий благодійний фонд (якщо не помиляюся - "Любисток"). Вирішила собі директор швиденько зібрати статистичні дані, пішла в УО і домовилася, що школи у п"ятиденний!!!!!!! строк (з першого по 6 вересня!!!!!!!!!!!) зберуть всі дані про сім"ї (різні категрії). І ось, одразу після святкової лінійки, учням (батькам) вручають листи-опитувальники. Думаю, що лише працівник школи зрозуміє, що таке у перший тиждень навчання зібрати подібну інформацію. Звісно, збирали ми її на два тижні довше, тому що хтось забув заповнити анкету, хтось не захтів - вмовляли, хтось забув тричі принести... Коли обурені вчителі на педагогічній нараді спитали у представника цієї благодійної організації , навіщо затівався весь цей сир-бор, вона сказала: "В Україні зовсім відсутня статистика щодо неповних сімей" (це була основна категорія дослідження). На питання, чи буде надаватися якась допомога цим сім"ям, вона відповіла, що вони цікавляться тільки статистикою. 
Також можу сказати, що дуже багато сімей, які не афішують своїх проблем, а багато хто навіть не здогадуються, що вони в них є (бачила деколи таких собі неосвічених кадрів, які навіть паспорт не можуть зробити, або свідоцтво про народження оформити). 

А наостанок, дівчата, хочу трохи песимізму: НЕ ВІРЮ я у те, що центр зможе працювати так гарно, як задумано... Я взагалі розчарувалася у всіх соціальних проектах...
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   16 ноября 2012
На рекламу (аудіо або візуальну чутливі категорії населення не "поведуться"), знову ж таки на шкільних зборах - мало хто прислухається, роздавати візитівки чи буклети, встромляти у двері - теж надії мало. Хіба що телефоном можна поцікавитися...
svcom

svcom

Имя: Svetlana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 15.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0677664151, 0957664151, 0737664151
svcom
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 Hellen Ro 28 мая 2010, 17:03
Ювенальная юстиция подразумевает защиту прав ребенка, но подразумевает ее в весьма интересном ракурсе...
....также широкая сеть социальных работников, отслеживающих соблюдение прав ребенка, в первую очередь в семьях. «Ювенальная юстиция изначально предполагает приоритет прав ребенка над правами его родителей. То есть, любое принуждение ребенка, включая мытье посуды за собой, уборка постели и его комнаты, рассматривается как эксплуатация детского труда.
Я думаю, что Синий Бублик правильно написала в этой темке...это к этому все и идет.
В школах уже раздают социальные паспорта, где дети должны заполнить не только свои данные, но и информацию, обижают ли их родители, бьют или ругают.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 mackry85 16 ноября 2012, 18:54
Вирішила собі директор швиденько зібрати статистичні дані, пішла в УО і домовилася, що школи у п"ятиденний!!!!!!! строк (з першого по 6 вересня!!!!!!!!!!!) зберуть всі дані про сім"ї (різні категрії). І ось, одразу після святкової лінійки, учням (батькам) вручають листи-опитувальники.
А то нічого, що збирати у примусовому порядку такі статистичні дані - заборонено?
Я своїм дітям чітко з самого початку сказала: будь-які анкети, опитування тощо - думайте перед тим, як заповнювати. Будь-які відомості про дохід в сім'ї, обстановку тощо, взагалі будь-що подібне, - прямо заборонила писати. ПІБ/адреса/телефони у класного керівника є, якщо треба якась інформація - хай звертаються до батьків, а ми тут вже вирішимо, писати чи ні. І перш ніж заповнювати будь-що, завжди чітко виясняла, це кому і навіщо, і якщо відповідь мене не влаштовувала - просто відмовлялась писати. Що рекомендую робити всім, бо невідомо ще, куди потім ці дані підуть, що з ними зроблять, і які наслідки будуть.
Так, я параноїк.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 svcom 16 ноября 2012, 19:01
В школах уже раздают социальные паспорта, где дети должны заполнить не только свои данные, но и информацию, обижают ли их родители, бьют или ругают.
О, саме про це я й написала вище. Навчіть своїх дітей, причому ще з першого класу, щоб ніколи нічого подібного не писали, і в усних розмовах теж нічого нікому не розказували. Воно-то у більшості випадків нічого страшного, але краще перестрахуватися.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 jozh 16 ноября 2012, 19:06
А то нічого, що збирати у примусовому порядку такі статистичні дані - заборонено?
Я своїм дітям чітко з самого початку сказала: будь-які анкети, опитування тощо - думайте перед тим, як заповнювати. Будь-які відомості про дохід в сім'ї, обстановку тощо, взагалі будь-що подібне, - прямо заборонила писати. ПІБ/адреса/телефони у класного керівника є, якщо треба якась інформація - хай звертаються до батьків, а ми тут вже вирішимо, писати чи ні. І перш ніж заповнювати будь-що, завжди чітко виясняла, це кому і навіщо, і якщо відповідь мене не влаштовувала - просто відмовлялась писати. Що рекомендую робити всім, бо невідомо ще, куди потім ці дані підуть, що з ними зроблять, і які наслідки будуть.
Так, я параноїк.
Я некоректно висловилась. Ті анкети мали заповнити ВИКЛЮЧНО батьки. Якби цю саму анкету мені запропонували зараз, як мамі, - відмовилась би, бо це марна трата часу і чорнила.
svcom

svcom

Имя: Svetlana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 15.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0677664151, 0957664151, 0737664151
svcom
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 jozh 16 ноября 2012, 19:09
О, саме про це я й написала вище. Навчіть своїх дітей, причому ще з першого класу, щоб ніколи нічого подібного не писали, і в усних розмовах теж нічого нікому не розказували. Воно-то у більшості випадків нічого страшного, але краще перестрахуватися.
Вы думаете, когда весь класс будет писать, потому что учитель сказал, то Ваш ребенок не станет? Как аргументировать такой отказ? Думаю, такие вещи в школе принудительно заставляют заполнять
svcom

svcom

Имя: Svetlana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 15.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0677664151, 0957664151, 0737664151
svcom
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Картинка по теме, кто еще не понял, что это означает и к чему мы идем


mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 svcom 16 ноября 2012, 19:14
Вы думаете, когда весь класс будет писать, потому что учитель сказал, то Ваш ребенок не станет? Как аргументировать такой отказ? Думаю, такие вещи в школе принудительно заставляют заполнять

а почему бы нет? главное, чтоб ребенок морально был подготовлен, чтобы точно знал мнение родителей по этому поводу, и понимал, что он учителям не принадлежит, чтоб они могли принудить его к чему-то. аргумент? - мама так сказала, звоните ей и спрашивайте.

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 svcom 16 ноября 2012, 19:14
Вы думаете, когда весь класс будет писать, потому что учитель сказал, то Ваш ребенок не станет? Как аргументировать такой отказ? Думаю, такие вещи в школе принудительно заставляют заполнять
Моя дитина не стане. Преценденти вже були.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
svcom

svcom

Имя: Svetlana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 15.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0677664151, 0957664151, 0737664151
svcom
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 jozh 16 ноября 2012, 19:36
Моя дитина не стане. Преценденти вже були.
Ну вот и я о чем, что здесь уже мнение ребенка и его права спрашивать мало кто будет...дали..пиши
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   16 ноября 2012
Цитата: #3695 svcom 16 ноября 2012, 19:48
Ну вот и я о чем, что здесь уже мнение ребенка и его права спрашивать мало кто будет...дали..пиши
Ви не зрозуміли. Моя дитина не стане писати. І не писала.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum