• (2) Поддержать автора
  • Поделиться

Оn my mind или Лілічка как она есть.

Лілічка   
VIP пользователь   
20 октября 2013 36717 391
Чумачечая

Чумачечая

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2503
Регистрация: 21.07.2011
Заходил(а): 19.12.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 0639862958
Чумачечая
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:00)
Про материнство.

Тут взагалі, капут.

Я собі як гадала. Реально. Без сміху. От народжу дитинку, і буду возити її у візочку, і костюмчики гарні купляти, і азбуки вчити,і....і...і...

На реальну землю мене знесло одразу після пологів. Тут, як виявилося, дитинку треба годувати груддю, підтирати сирливу жопу і...виховувати. Про все це я не мала ніякого уявлення, адже всі 9 місяців тим і займалася, що вибирала візочок і красиві костюмчики. Безсонні ночі, відсутність молока, прорізування зубів, відмови ходити на горщик, кризис року, трьох років...тут я згадала якісь лепетання свекрухи і бабусі, що дитина-це не так то й просто. Звичайно, зараз, я згадую все це з усмішкою, і думкою, як добре, що все позаду, але тоді я запанікувала і зрозуміла-що невірний мій вчинок чи підхід можуть нашкодити сину. А як дізнатися, вірно чи ні? От тоді й свекруха на соте моє таке запитання відповіла: Серцем..Серце підкаже, дитина моя.

Права була мудра свекруха. Дійсно, що там статті, журнали, форуми...Єдиний вірний підкажчик-серце. Його й досі слухаю.
Чесно, якби був шанс повернути час і змінити ситуацію-нізащо не погодилась б. Адже тоді я була б зовсім одинокою. Адже тоді на світ не прийшло моє світле дитя, моя душа і найбільше в світі кохання. Любов від любові.

Как мне нравится,  как вы пишите! Ніби про мене! Не сами события, а чувственный, эмоциональный план! Продолжайте!
Когда власть любви превзойдёт любовь к власти, настанет мир на земле.

"Жить так, как вы хотите, это не эгоизм.
Эгоизм – это когда другие должны думать и жить так, как вы хотите."
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:04)
Как мне нравится,  как вы пишите! Ніби про мене! Не сами события, а чувственный, эмоциональный план! Продолжайте!

Дякую. Зараз продовжу. Шукаю і гружу фотки до кожного посту)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.

Aleks Parks

Имя: .
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 134
Регистрация: 19.04.2013
Заходил(а): 23.11.2013
Город: Дзержинск
Aleks Parks
Активный пользователь
   20 октября 2013
 
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:58)
Фотографии хорошие, но где-то я их уже видела, вы уже некоторыми делились на форуме
наверное где-то сперла.))) простите, не сдержалась. не то это место, где стоит раскрывать душу. мне очень понравилось про мужа-подругу у "адінокіє халодние вєчєра". это так здорово! /7b67b078775cd99afd03a906abd6af19у меня это тоже единственный человек, с которым можно по 150 и потрындеть обо всем, и в плане подруги он никогда не предаст!
 
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:09)
наверное где-то сперла.))) 

Не спёрла, у нас есть Елка, которая фоткала свадьбу Лилички)) А Елку половина форума знает лично, да и её руку мастера мы тоже уже можем определить. Не судите всех по себе/biggri По крйней мере, не в этой теме, ок?/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Aleksandra07

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1507
Регистрация: 28.08.2013
Заходил(а): 11.01.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0977161332
Aleksandra07
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:00)
Про материнство.

Тут взагалі, капут.

Я собі як гадала. Реально. Без сміху. От народжу дитинку, і буду возити її у візочку, і костюмчики гарні купляти, і азбуки вчити,і....і...і...

На реальну землю мене знесло одразу після пологів. Тут, як виявилося, дитинку треба годувати груддю, підтирати сирливу жопу і...виховувати. Про все це я не мала ніякого уявлення, адже всі 9 місяців тим і займалася, що вибирала візочок і красиві костюмчики. Безсонні ночі, відсутність молока, прорізування зубів, відмови ходити на горщик, кризис року, трьох років...тут я згадала якісь лепетання свекрухи і бабусі, що дитина-це не так то й просто. Звичайно, зараз, я згадую все це з усмішкою, і думкою, як добре, що все позаду, але тоді я запанікувала і зрозуміла-що невірний мій вчинок чи підхід можуть нашкодити сину. А як дізнатися, вірно чи ні? От тоді й свекруха на соте моє таке запитання відповіла: Серцем..Серце підкаже, дитина моя.

Права була мудра свекруха. Дійсно, що там статті, журнали, форуми...Єдиний вірний підкажчик-серце. Його й досі слухаю.
Чесно, якби був шанс повернути час і змінити ситуацію-нізащо не погодилась б. Адже тоді я була б зовсім одинокою. Адже тоді на світ не прийшло моє світле дитя, моя душа і найбільше в світі кохання. Любов від любові.

Ой,как красиво,аж слезы побежали и притулила к себе своего сыночка... (Ведь все мы разные,а читаеш и где то  находиш и кусочки своей судьбы и себя)
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:09)
наверное где-то сперла.))) простите, не сдержалась. не то это место, где стоит раскрывать душу. мне очень понравилось про мужа-подругу у "адінокіє халодние вєчєра". это так здорово! /7b67b078775cd99afd03a906abd6af19у меня это тоже единственный человек, с которым можно по 150 и потрындеть обо всем, и в плане подруги он никогда не предаст!  

Леличка ж написала, що вона вже бачила їх на форумі. Так,я раніше викладала їх у темі про весілля, от Оля і запам'ятала.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Про форум.

От я без вас сумувала, мої любі, поки в мене не було ноутбуку./l_tur
Що сказати, дім рідний, та й годі. Багацько з Вас мені імпонують як люди, як особистості, і з багатьма із Вас я б дуже хотіла познайомитися в реалі. Сподіваюсь на те, що скоро моя хочушка здійсниться.

На форум я потрапила випадково. Побачила бігборд, зайшла і ...зависла на 3 роки. От недавно перечитувала свої ранні пости і теми...Ото сміху, мов би геть і не я. Час таки змінює людей. Це правда.

З вами я подорослішала, та що й правду таїти, форум мене реально піднатаскав у багатьох питаннях і я йому вдячна. Нехай процвітає і далі.

Залишайтеся такими, як Ви є! Пишіть, радійте у темах про вагітність, народження дітей, сваріться у темах про ГВ і щеплення, і не поповнюйте теми про "что у вас случилось плохого". От і все/a70db97a126f768a800cbde624ada4a7
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Про музичні вподобання.

Тут я така собі брутальна баба. Соплі не слухаю.
Втрачаю розум від Спліна(от чекаю їхнього концерту 21 листопада), ДДТ, Чайфа, Раммштайну, Океана Ельзи, Висоцького.

Дуже не люблю отих "о, боже, какой мущина". Прям блювати хочеться. Гуц-гуц ще більше не люблю. Оту дурну музику тіпа "мімімі сексі мі" взагалі б стерла із ротацій. Хоча, признаюсь, дуже поважаю творчість Поліни Гагаріної. От подобається вона мені, як жінка, і як виконавиця. Але серйозно закохана тільки у Спліна. Від його пісень такий кайф ловлю. Чоловіку він не прийшовся до душі, але Чайф і ДДТ наше все!

І ще...інколи я слухаю російський реп гурт "Тріада". Там є пара цікавих пісеньок, так, посумувати.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:47)
Про музичні вподобання.
Наверное, в ночные клубы ты не ходок))) А вообще, была в каком-то?/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:49)
Наверное, в ночные клубы ты не ходок))) А вообще, была в каком-то?/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5

Ой, років у 17 заходила зо декілька разів у Іллюзіон, один раз була у Штормі, і один...на дискотеці для тих, кому за 30/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77Я більше люблю душевні компанії з гітарою, шашликами і все таке)

Але зізнаюсь, інколи хочеться десь потусити до ранку, але знову ж, немає компанії. Чоловік взагалі туди ні ногою не ступить/26
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:49)
Наверное, в ночные клубы ты не ходок))) А вообще, была в каком-то?/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5

Ану взагалі, де там тема про заявки на інтерв'ю?Іду викликати тебе(можна ж на ти?) на дуель/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:57)
Ану взагалі, де там тема про заявки на інтерв'ю?Іду викликати тебе(можна ж на ти?) на дуель/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77

Ой, Лиля, это я сегодня расписалась, так как и ты, наконец-то дорвалась до своего ноутбука, на котором нормально работает форум. А так я всё время пишу только с работы, когда выдаётся свободная минутка. Но я уже 3 месяца жалуюсь, что с компьютера на работе у меня не получается ни цитировать, ни смайлик вставить, да и куча функций отсутствует. Поэтому интервью со мной будет не интересным, т.к. на вопросы я смогу отвечать только дома, а это максимум 1 час свободного времени... Вот и сейчас смотрю на часы и понимаю, что у меня осталось 7 часов сна и пора идти в душ и на боковую, но тут та-а-ак интересно, что никак не заставлю себя закрыть ноут/girl_in_love

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 22:47)
Тут я така собі брутальна баба. Соплі не слухаю.
Втрачаю розум від Спліна(от чекаю їхнього концерту 21 листопада), ДДТ, Чайфа, Раммштайну, Океана Ельзи, Висоцького.
 
Все, що я люблю)))
Я все ніяк не дійду за квитками/angry
так шо, зустрінемось))) ви в залі брали?

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
KIrochka

KIrochka

Имя: Мужнина жена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1655
Регистрация: 23.09.2013
Заходил(а): 21.04.2017
Город: Николаев
KIrochka
VIP пользователь
   20 октября 2013
Лиличка, читаю и понимаю, что собрались тут все с похожими взглядами! Как много у нас общего. Я тоже в свое время разочаровалась в подругах, теперь у меня есть просто знакомые, с которыми можно приятно провести вечер, но открывать душу, тут уж нет! Вы прекрасно пишите, продолжайте, читать одно удовольствие!!!/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5

Сплин, Океан Ельзи, оооо, я их тоже люблю !!!
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 23:15)
Все, що я люблю))) Я все ніяк не дійду за квитками/angry
так шо, зустрінемось))) ви в залі брали?

и я без билетов еще. надо торопиться)
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 23:15)
Все, що я люблю))) Я все ніяк не дійду за квитками/angry
так шо, зустрінемось))) ви в залі брали?

На балконі. На більше грошей не вистачило((
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 23:09)
Ой, Лиля, это я сегодня расписалась, так как и ты, наконец-то дорвалась до своего ноутбука, на котором нормально работает форум. А так я всё время пишу только с работы, когда выдаётся свободная минутка. Но я уже 3 месяца жалуюсь, что с компьютера на работе у меня не получается ни цитировать, ни смайлик вставить, да и куча функций отсутствует. Поэтому интервью со мной будет не интересным, т.к. на вопросы я смогу отвечать только дома, а это максимум 1 час свободного времени... Вот и сейчас смотрю на часы и понимаю, что у меня осталось 7 часов сна и пора идти в душ и на боковую, но тут та-а-ак интересно, что никак не заставлю себя закрыть ноут
Не відмазуйся) Будеш відповідати, коли час буде)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 23:22)
Лиличка, читаю и понимаю, что собрались тут все с похожими взглядами! Как много у нас общего. Я тоже в свое время разочаровалась в подругах, теперь у меня есть просто знакомые, с которыми можно приятно провести вечер, но открывать душу, тут уж нет! Вы прекрасно пишите, продолжайте, читать одно удовольствие!!!/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5
Сплин, Океан Ельзи, оооо, я их тоже люблю !!!

А я думала, що нас таких "Спліноманок" мало. А он як воно/bye
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Про фільми.

Багато я їх передивилася. Із цікавих та запавших у серце можу назвати "Достучаться до небес", "1+1","Великий Гетсби", "Зеленая миля","Форрест Гамп","Сияние", "Мгла"(по Кінгу. Ну дуже трагічний і несподіваний кінець),"Заплати другому". 

А взагалі я поціновувач жанру жахіть. З них можу виділити "Шість демонів Емілі Роуз","Відьма з Блер", "Астрал","Мучениця". Інші якось не так лякали, а після цих навіть до туалету за 2 метри від ліжка з чоловіком ходила.

З триллерів сподобалося "Дівчина з тату дракона", "Я плюю на ваші могили".

З серіалів "Величне століття", "Світлофор", "Кухня", "Інтерни".

Усілякі там шоу люблю тільки на єтапах кастингів, і то, поржати над унікумами) Шоу на ТЕТ і Новий канал взагалі не сприймаю.

Отакота.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   21 октября 2013
Про довіру.

В своєму житті людей, яким я довіряю я можу перерахувати на...одному пальці. Це мій чоловік. Так вже склалося, що в наш час люди не цінують людські стосунки, а тому і довіри не викликають. От і маєш...носиш в собі, носиш, як важку ношу якісь секрети, переживання, почуття, а наважитись розповісти про це, знаючи, що людина не використає це проти тебе- нікому. Отак і живеш. Чесно скажу, не айс. Я намагаюся не акцентувати на цьому свою увагу, але є такі речі, які і чоловіку не розкажеш, а поділитися не стільки хочеться, як навіть треба. Щоб вдихнути на повні груди здихавшись, нарешті, отої ноші і розділивши переживання з близькою тобі по духу людиною.

Що там мої роки...Все ще буде, авжеж.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum