• (2) Поддержать автора
  • Поделиться

Оn my mind или Лілічка как она есть.

Лілічка   
VIP пользователь   
20 октября 2013 36640 391
Бачу на нашій Мамі дуже вдало прижилися щоденники, та чом би й мені не побавитися.Ось і я вирішила розказати про себе та своє життя. 

Знайомимося. Я Лілія. Можна як завгодно, окрім Лілька. Мені 21 рік. Маю синочка Даньку, чоловіка Саньку, морську свиню Борьку. Тобто, у цьому чоловічому розмаїтті єдина жінка-це я, що буває як в "радость, так и в тягость".

Займаюся всім тим, чим у моєму віці займалися більшість із вас. Отримую вищу освіту по спеціальності "Інформатика", мрію про своє майбутнє, ну і виконую всі обов'язки, пов'язані з статусом дружини та мами.

До речі, дружиною я стала не так давно, як мамою. Так склалося, що на той момент, як я завагітніла, ми з моїм чоловіком були у стосунках всього три місяці, тому для вимушеного одруження із-за вагітності я не була готова. Тож одружилися ми лише у квітні цього року. До речі, це було дійсно обдуманим кроком у моєму житті.

У мене немає друзів. Зовсім. Доречі, мені це зовсім не заважає повноцінно жити. Мабуть тому, що роль подруги у "адінокіє халодние вєчєра" виконує мій чоловік. Звичайно, мова "про всє мужики казли"-не ведеться, але поплакатись у жилетку про "тяжолую бабскую судьбинушку"-цілком.

Я б хотіла ще щось пописати про життя і все таке, але ще білий день і Данчо Санчович важкою ношею висить на моїй спині, вимагаючи чергову серію Фіксіків, а відбивання мами про те, що "я тут важное пишу"-не розуміє. Тож прийдеться поступитись і повернутись до продовження вечором. А поки прикріплю фотки усіляки. 




 
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   20 октября 2013
Лиличка,очень красивые фотографии и малыш такой прикольный!
а почему нет друзей?как так?ведь я так понимаю, забеременели ,учась в универе,и что там подруг не было или еще с одноклассницами не поддерживаете связь?а может вы учились не у нас,рассказывайте/smile
 
чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 19:12)
Лиличка,очень красивые фотографии и малыш такой прикольный! а почему нет друзей?как так?ведь я так понимаю, забеременели ,учась в универе,и что там подруг не было или еще с одноклассницами не поддерживаете связь?а может вы учились не у нас,рассказывайте/smile
 

Аллочка, я не знаю чому не має друзів, але підозрюю, що причина в моїй недовірі до людей. Ось була у мене подруга, років у 16. Дружила я з нею роки зо чотири, а потім дізналася, що вона пускає про мене жахливі плітки. І то була моя остання подруга. З того часу я не розкриваю душу людям якось підсвідомо. Хоч і зізнаюся, дуже б хотілося мати подругу, щоб було з ким по 150, коли сумно, щоб підтримала, щоб порадила, ну і все таке. А в універі подружитися якось не встигла. Завагітніла я на другому курсі, а потім вже й круг спілкування не зійшовся. Ну, розумієте, там дівчата без двток, чоловіків, у них любовні амури, вечірки і все таке. Мені з ними нецікаво, а їм зіі мною/26
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Эллен

Эллен

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1442
Регистрация: 05.09.2010
Заходил(а): 02.11.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: +380933520322
Эллен
VIP пользователь
   20 октября 2013
Лиля очень красивые фото! 
Мы немножко схожи с Вами в плане друзей) Было бы интересно познакомиться в живую
Возвращайте деньги за покупки! https://letyshops.com/ua/soc/sh-1?r=609044
Чумачечая

Чумачечая

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2503
Регистрация: 21.07.2011
Заходил(а): 19.12.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 0639862958
Чумачечая
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
У Вас прекрасный муж и ребёнок! Фото суперские! Вы были красавицей-невестой и остаётесь красавицей женой! Сыночек прелесть!
Во многом понимаю Вас, Лиличка! 
Когда власть любви превзойдёт любовь к власти, настанет мир на земле.

"Жить так, как вы хотите, это не эгоизм.
Эгоизм – это когда другие должны думать и жить так, как вы хотите."
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:29)
Лиля очень красивые фото!  Мы немножко схожи с Вами в плане друзей) Было бы интересно познакомиться в живую

Олено, легко! Час та місце? Он можемо до Маті зазирнути на каву.)
До речі, ми ж поряд жили, жаль, що ми раніше не спілкувалися)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:32)
У Вас прекрасный муж и ребёнок! Фото суперские! Вы были красавицей-невестой и остаётесь красавицей женой! Сыночек прелесть! Во многом понимаю Вас, Лиличка! 

Ой, ну дякую, я чесно дуже дуже почервоніла)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Эллен

Эллен

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1442
Регистрация: 05.09.2010
Заходил(а): 02.11.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: +380933520322
Эллен
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:38)
Олено, легко! Час та місце? Он можемо до Маті зазирнути на каву.)
До речі, ми ж поряд жили, жаль, що ми раніше не спілкувалися)

С удовольствием! 
 
Возвращайте деньги за покупки! https://letyshops.com/ua/soc/sh-1?r=609044

MaTi

Имя: MaTi
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4334
Регистрация: 23.02.2011
Заходил(а): 18.12.2018
Город: Николаев
MaTi
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:38)
Олено, легко! Час та місце? Он можемо до Маті зазирнути на каву.)
До речі, ми ж поряд жили, жаль, що ми раніше не спілкувалися)

Приходите ;) буду на работе, присоединюсь к вам))

П.С. Присоединяюсь к выше сказанным комплиментам:)
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Я бы никогда не подумала, что у вас нет друзей! Судя по активности на форуме - вы достаточно общительный, активный и интересный человечек, с которым интересно общаться/f0f976954baba82970b5e0d52f06f51d , ну иногда и пререкаться/m0180 Друзья нужны, я не представляю, как это не с кем выпить по 50? (Кстати, что пьём?)

Фотографии хорошие, но где-то я их уже видела, вы уже некоторыми делились на форуме/26 Сынулька вообще прелесть/t1803

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:45)
Приходите ;) буду на работе, присоединюсь к вам))

П.С. Присоединяюсь к выше сказанным комплиментам:)

и меня возьмите /smileхоть у меня и есть очень близкие подруги,но от новых друзей и общения никогда не откажусь!/7b67b078775cd99afd03a906abd6af19
пы.сы.тем более в кафе у Оли до сих пор ни разу не была,вообще не порядок/t2609
чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Дневник превращается в тему "а давайте встретимся"/biggri

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 21:00)
Дневник превращается в тему "а давайте встретимся"/biggri

все все,молчим/t1867ждемс новых рассказов от Лили
чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:58)
Я бы никогда не подумала, что у вас нет друзей! Судя по активности на форуме - вы достаточно общительный, активный и интересный человечек, с которым интересно общаться/f0f976954baba82970b5e0d52f06f51d , ну иногда и пререкаться/m0180 Друзья нужны, я не представляю, как это не с кем выпить по 50? (Кстати, что пьём?)
Фотографии хорошие, но где-то я их уже видела, вы уже некоторыми делились на форуме/26 Сынулька вообще прелесть/t1803

Леличка, ой, ну дякую. Сама не знаю, як так склалося, але я не втрачаю надії знайти друзів. Я, доречі, не була присутня ні на одній мамській зустрічі, так що цілком можливо що моя ліпша подруга криється десь серед Вас?/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Щодо нових фоток, то зараз проштурмую альбоми, викладу новеньке)

Щодо "пйом". Блін, я якийсь плебей) Подумала, окрім пивка - нічого/26Нє, ну я можу і кон'ячку, і горілочки, але після рюмочки мене зазвичай несуть спати, тому так нецікаво пити)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 20:59)
и меня возьмите /smileхоть у меня и есть очень близкие подруги,но от новых друзей и общения никогда не откажусь!/7b67b078775cd99afd03a906abd6af19
пы.сы.тем более в кафе у Оли до сих пор ни разу не была,вообще не порядок/t2609

Ну то давайте, а то тільки балачки розводимо)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Про дружбу.

Кажуть, дружба, поняття цілодобове. Мабуть, так і є. Мій телефон та дверний дзвінок мовчать як вдень, так і вночі. Ніхто не дзвонить мені зі "Ой, прікінь, там такіє распрадажи!!!", "Прєдставляєш, мой меня кінул", і не ввалюється в двері з пляшкою мартіні, щоб пом'янути кохання. Я не розумію пісні Лоліти "пусть говорят, что дружби...".

Що ж, це сумно. Про вищевказану подругу я вже розповідала. Переживала я гірко, адже це моя подруга, я їй душу відкрила, а вона в неї лужу нассяла. Ну поревілось, та й забулось. Але відбиток наклало. З тих пір якось повелось, що потеревенькати на окремі теми можу, а от бути відвертою про особисте-не вдається. Це як пароль, ще нікому не вдалося підібрати.

До того ж, я дуже боюся сглазу. Як би дивно не звучало, але майже всі мої знайомі заздрять мені, навіть не приховуючи це. От все в мене добре-і чоловік роботящий, і власне житло є, і в універі вчусь, і дитина в мене хороша, ну і все таке. А тільки пролунає "я так тібє завідую...по харошему", як починається якась маячня. І чоловік, немов з ціпка зірвався, і в універі сессія валиться, і в квартирі труби прориває.

Я, насправді, дуже відверта людина. Якщо це чорне-то воно черне, і білим не стане ні за яких обставин. Тому спілкування зі мною багатьом недовподоби, адже люди , як виявляється, дуже люблять "лєсть". А я нє.

І ще, щодо дружби між чоловіком та жінкою...Праєхалі, вибачайте за мій чукотський.

Ей, моя краща подруга, може ти читаєш мене? Відгукнись, я буду рада!
 
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Лиля, а Морковка? Я почему-то думала, что вы вне форума дружите/26

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Про любов.

Да...В моєму підлітковому віці, я вважала, що кожен мій хлопець-це любов. Аж поки не зустріла Саньку. Ото омут, от встрєчі.../girl_wackoТак закружило, що й завагітніла. Отак голову бомбило від кохання. Всього три місяці були разом, а відчуття, наче ця людина-твій сіамський близнець, як мінімум. Ну дівчата, шо ви, не розумієте? Багато наших знайомих вважало, що це несерйозно, а коли дізналися про вагітність-то взагалі як з дубу рухнули. Мимчали щось проте, ну куди тобі, Саша, вона ще мала, що з неї взяти, вітер в голові. Батьки в шоці, але що тут поробиш,вже все сталося. 
А я на сьомому небі. Дитина від коханого чоловіка. І він поряд. 
Всяко бувало, і сварилися, і типу розходилися. Але напевне, дійсно є той Амур, який підстрілює у дупу і не дає двом люблячим серцям втратити один одного. За що й дякую.

Кохання-то така річ, проти якої не попреш. Ну і ладна. Я згодна. Аби він храпів поруч до самого кінця життя.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Не повірите, але з Морковкою ми ні разу вживу не бачилися/sad Зараз Ані, мабуть, ніколи, та й не дивно. Але ми наверстаємо упущене)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Про материнство.


Тут взагалі, капут.

Я собі як гадала. Реально. Без сміху. От народжу дитинку, і буду возити її у візочку, і костюмчики гарні купляти, і азбуки вчити,і....і...і...

На реальну землю мене знесло одразу після пологів. Тут, як виявилося, дитинку треба годувати груддю, підтирати сирливу жопу і...виховувати. Про все це я не мала ніякого уявлення, адже всі 9 місяців тим і займалася, що вибирала візочок і красиві костюмчики. Безсонні ночі, відсутність молока, прорізування зубів, відмови ходити на горщик, кризис року, трьох років...тут я згадала якісь лепетання свекрухи і бабусі, що дитина-це не так то й просто. Звичайно, зараз, я згадую все це з усмішкою, і думкою, як добре, що все позаду, але тоді я запанікувала і зрозуміла-що невірний мій вчинок чи підхід можуть нашкодити сину. А як дізнатися, вірно чи ні? От тоді й свекруха на соте моє таке запитання відповіла: Серцем..Серце підкаже, дитина моя.

Права була мудра свекруха. Дійсно, що там статті, журнали, форуми...Єдиний вірний підкажчик-серце. Його й досі слухаю.
Чесно, якби був шанс повернути час і змінити ситуацію-нізащо не погодилась б. Адже тоді я була б зовсім одинокою. Адже тоді на світ не прийшло моє світле дитя, моя душа і найбільше в світі кохання. Любов від любові.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum