• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Сбор денег в саду

Nikocha   
VIP пользователь   
31 октября 2012 33592 376
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 ленька84 01 ноября 2012, 14:16
То есть вы даже предлагать не будете на собрании скинуться на унитаз? Пойдете себе молча и купите, потому что посчитали, что так надо?
Чего-то я запуталась совсем.
Ні, чому мовчки. Можна і скидатися, і обговорювати. І у більшості випадків я спокійно здаю гроші. А ті 20 грн. щомісяця взагалі не контролюю, мене влаштовує. А якщо буде ситуація, коли той умовний унітаз буде потрібен лише мені (або двом-трьом), то я собі дійсно сама куплю (чи на тих двох-трьох розділимо), і не буду створювати такий собі священний похід за усоромлення тих, хто не хоче унітазу.

Мене не влаштовує, коли йде такий собі примус, коли я повинна здавати гроші на те, на що я здавати не вважаю за потрібне. І при цьому маю повне право не здавати гроші за законом.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:24
Ніякої непослідовності в моїх діях немає. Де Ви там її побачили?
Я не вважаю себе героєм-борцем за свої права, як і тих гіпотетичних батьків, бо яких ми говоримо. Я просто знаю свої права, і не даю можливості в мене їх забрати, якщо це в моїх силах. Я знаю, що мене ніхто не може примусити платити гроші у школу, але я добровільно плачу тоді і стільки, скільки мене повністю влаштовує. А де не влаштовує, там не плачу. Це і є моє особисте рішення, про що я і втовкмачую тут на багатьох сторінках: що це справа добровільна, і нікого примушувати не можна. Максимум - переконувати чи просити.
Не знаю, как в вашей школе деньги собирают, у нас просят и убеждают. 
Просто действительно часто родители говорят: да, я сдам, потом на мороз падают. РК думает, может забыли, напоминает, а это потом трактуется как заставляют?
Почему сразу не озвучить свою принципиальную позицию, что бы люди расчитывали на определенную сумму, а не потом опа, а остальным надо внезапно досдать за не сдавших. 
Мы так стояк меняли. Обошли всех соседей, поговорили, вроде все согласны. Один даже нашел, кто нам дешевле это сделает. Скинулись на материалы, сказали, сколько надо будет потом сдать за работу (после замены труб). Поменяли трубы, пошли собирать остаток денег людям за работу отдать, а одна заявила, что а нет у нее. Вот представьте: обойти всех соседей и сказать: ой, простите, а надо теперь не 200 грн добавить, а 250. 
Лично для меня это было бы не очень приятно. Ведь сумма расчитывается заранее.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Katrin 01 ноября 2012, 14:09
Во всей этой ситуации жалко детей, они тоже под натиском родителей растут "белыми воронами". Протестуем против системы с пеленок, а смысл? Изменить мир?! Против всех! Это утопия, она опасна для психического здоровья маленького человека)))))
Та не переживайте Ви за моїх дітей. У них якраз більше шансів вирости щасливими людьми, бо змалечку вчаться думати своєю головою, а не покірно сприймати те, що нав'язують ззовні. І не треба ставити знак рівності між вмінням думати своєю головою, будувати власне життя за власним бажанням, - та такою собі позицією Жанни д'Арк. Уявіть собі, це не еквівалентні поняття.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 ленька84 01 ноября 2012, 14:24
Не знаю, как в вашей школе деньги собирают, у нас просят и убеждают. 
Просто действительно часто родители говорят: да, я сдам, потом на мороз падают. РК думает, может забыли, напоминает, а это потом трактуется как заставляют?
Почему сразу не озвучить свою принципиальную позицию, что бы люди расчитывали на определенную сумму, а не потом опа, а остальным надо внезапно досдать за не сдавших. 
Мы так стояк меняли. Обошли всех соседей, поговорили, вроде все согласны. Один даже нашел, кто нам дешевле это сделает. Скинулись на материалы, сказали, сколько надо будет потом сдать за работу (после замены труб). Поменяли трубы, пошли собирать остаток денег людям за работу отдать, а одна заявила, что а нет у нее. Вот представьте: обойти всех соседей и сказать: ой, простите, а надо теперь не 200 грн добавить, а 250. 
Лично для меня это было бы не очень приятно. Ведь сумма расчитывается заранее.
Тут, вже писала, зовсім інша ситуація. Якщо вже пообіцяв - треба виконувати. Інакше дійсно підводиш людей, які розраховували на таку суму, бо повірили тій обіцянці.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 14:22
Ні, чому мовчки. Можна і скидатися, і обговорювати. І у більшості випадків я спокійно здаю гроші. А ті 20 грн. щомісяця взагалі не контролюю, мене влаштовує. А якщо буде ситуація, коли той умовний унітаз буде потрібен лише мені (або двом-трьом), то я собі дійсно сама куплю (чи на тих двох-трьох розділимо), і не буду створювати такий собі священний похід за усоромлення тих, хто не хоче унітазу.

Мене не влаштовує, коли йде такий собі примус, коли я повинна здавати гроші на те, на що я здавати не вважаю за потрібне. І при цьому маю повне право не здавати гроші за законом.
Вернусь к унитазу, если вы не против.
Найдутся обязательно родители, которые посчитают, что расколотый надвое унитаз можно и не менять. Почему, ведь это действительно необходимо? По какой аргументированной причине можно сказать, что в данном случае, я считаю, что менять его не надо? Я для себя могу представить только причину, что нет денег.


Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 ленька84 01 ноября 2012, 14:32
Вернусь к унитазу, если вы не против.
Найдутся обязательно родители, которые посчитают, что расколотый надвое унитаз можно и не менять. Почему, ведь это действительно необходимо? По какой аргументированной причине можно сказать, что в данном случае, я считаю, что менять его не надо? Я для себя могу представить только причину, что нет денег.


Я вже писала - батьки мають право навіть не пояснювати своє небажання здавати гроші. В тому-то й справа, що ми чомусь думаємо, що є таке зобов'язання, - але його немає. Не треба шукати серйозні причини чи несерйозні, це добровільна справа батьків.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:40
С вами абсолютно бесполезно разговаривать, вы все выкручиваете как вам хочется...

Правда иногда входишь в ступор от того, что человек кроме себя никого не слышит и одно и то же перекручивает?)) Согласна с Katrin, настоящий тролль)) У меня периодически складывается мнение, что josh вообще не читает то, что пишет)

Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 14:36
Я вже писала - батьки мають право навіть не пояснювати своє небажання здавати гроші. В тому-то й справа, що ми чомусь думаємо, що є таке зобов'язання, - але його немає. Не треба шукати серйозні причини чи несерйозні, це добровільна справа батьків.
Очень хочется чтобы Нява Малика отписалась. Когда они вошли в класс, а там на всех детей парт не хватает, а 1 сентября выдали 1 букварь учителю и все - денег у страны нет. И в одно место можно засунуть принципиальность, детям нужно создать условия для учебы и если кто то против системы - уходите на индивидуальное обучение, но почему кто то понимает, что детям нужны - унитазы\свежая вода\парты (как вспомню наши советские парты когда все юбки\брюки\колготы порваны и в зацепках брррр), а кто то ждет милостыню от государства?  Не понимаю.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Счастье 01 ноября 2012, 14:37
Правда иногда входишь в ступор от того, что человек кроме себя никого не слышит и одно и то же перекручивает?)) Согласна с Katrin, настоящий тролль)) У меня периодически складывается мнение, что josh вообще не читает то, что пишет)

Ну прямо обізвати людину - це у Вашому стилі, ага. Разом з Katrin. Лише тому, що я, неподобство таке, не погоджуюсь з Вашою точкою зору, аргументовано доводжу свою, а у відповідь Ви нічого не можете сказати, бо аргументів не вистачає. У невіртуальній розмові, мабуть, Ви б уже до бійки перейшли?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Счастье 01 ноября 2012, 14:41
И в одно место можно засунуть принципиальность, детям нужно создать условия для учебы и если кто то против системы - уходите на индивидуальное обучение
Ой, а ще мене обвинувачили, що я не читаю та не чую чужі думки. А самі? Хіба справа у принципіальності та махання прапором проти системи? Справа у тому, що я сама вирішуватиму - треба мені ті парти з унітазами, чи не треба. Треба - плачу. Не треба - не плачу. А думку інших про потреби класу прийму до уваги, звісно, але вирішуватиму все одно сама.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Katrin

Katrin

Имя: Katrin
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1850
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 23.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
Katrin
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Счастье 01 ноября 2012, 14:37
Правда иногда входишь в ступор от того, что человек кроме себя никого не слышит и одно и то же перекручивает?)) Согласна с Katrin, настоящий тролль)) У меня периодически складывается мнение, что josh вообще не читает то, что пишет)

После того, как обнаружилось куча противоречий в постах, поняла, что это не жизненная позиция, как у Алисы(Алены) например, а просто чехарда в мыслях и поступках.
Против прививок - но дети привиты.
36 страниц рассусоливания о вредности смены фамилии после замужества  - оппппа - фамилия поменялась))) 
Детям не разрешается самим купить себе колготки, но заставляют в малолетнем возрасте сделать выбор фамилии, места проживания и т.д.
Ну, это первое, что вспомнилось)))
Мечты сбываются
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 14:44
Ну прямо обізвати людину - це у Вашому стилі, ага. Разом з Katrin. Лише тому, що я, неподобство таке, не погоджуюсь з Вашою точкою зору, аргументовано доводжу свою, а у відповідь Ви нічого не можете сказати, бо аргументів не вистачає. У невіртуальній розмові, мабуть, Ви б уже до бійки перейшли?
Нет, я не буйная))) 
 НО вам уже столько людей делали замечания, а вы строите из себя жертву и непонятого гения. С вами не получается диалога, вы слышите только себя, но и не отвечать вам сложно - вы везде, во всех темах, на всех страницах)) И всех поучаете, рассказываете как нужно жить, как нужно поступать, как не нужно поступать.... ага.. вы так поступаете? Так это от того, что вы слабаки. боитесь идти против системы, вас давит жаба и т.д. 
Аргументов от вас 0.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Katrin 01 ноября 2012, 14:49
После того, как обнаружилось куча противоречий в постах, поняла, что это не жизненная позиция, как у Алисы(Алены) например, а просто чехарда в мыслях и поступках.
Против прививок - но дети привиты.
36 страниц рассусоливания о вредности смены фамилии после замужества  - оппппа - фамилия поменялась))) 
Детям не разрешается самим купить себе колготки, но заставляют в малолетнем возрасте сделать выбор фамилии, места проживания и т.д.
Ну, это первое, что вспомнилось)))
Це лише примітивні Ваші висновки з моїх слів. Я б детально роз'яснила кожне таке уяване Вами протиріччя, та не зрозумієте. Бо самі мислите примітивно, да простить мене адміністрація за перехід на особистості. Бо вже набридли ці постійні від Katrin закиди у мою сторону. Буде кнопка Жалоба - буду вже нажимати без сумнівів.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Счастье 01 ноября 2012, 14:50
НО вам уже столько людей делали замечания
Можу цих людей по пальцях однієї руки перерахувати, і то залишаться вільні.
Може, досить мене обговорювати?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Nikocha 31 октября 2012, 09:43
Большинство родителей сдает деньги, но есть частенько пару, а то и пяток человек которые сдавать не хотят - как у вас решаются такие проблемы?
а на что конкретно не хотят сдавать деньги? (это вопрос исключительно к членам РК)

liya

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1739
Регистрация: 15.09.2010
Заходил(а): 16.09.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
liya
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Дівчата, поки буде такий безлад в державі, не буде фінансування нормального, ви цю ситуацію не розрулите в масштабах класу чи дитсадиковскої групи. 
Уважно перечитала все, і бачу, що обидві сторони праві. 
Чому діти повинні мерзнути, сидіти за партами не по росту, не користуватися можливостями сучасної техніки? Якщо можна зробити їх навчання комфортним і цікавим, то це треба зробити. І зрозуміло, що унітаз таки поміняють, і всі на нього гроші, скоріше за все, здадуть. 
А з іншого боку, це очевидно неприємно - пояснювати зборам, мовляв, я не можу здати, у нашої сім"ї складнощі і т.д. Чому доросла людина повинна звітувати в такій делікатній справі? Чому вибачаються ті, хто не може здати, а не ті, хто придумав здати?
Це "хвороба росту" суспільства. Тільки, щоправда, ніяк не виростемо. 
Пиши пьяным, редактируй трезвым. Э. Хемингуэй.
Черника

Черника

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3708
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 14.07.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 21-66-77
Черника
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 11:21
А Вам не здається, що поки сім'ї з реальними проблемами мовчки з останніх сил здають, ми й будемо сидіти у тій з-ці? Бо, виходить, всіх все влаштовує? І нехорошою редискою - ото дивина! - виходять батьки, які слідують закону та вимагають безкоштовної освіти.
Вам не здається, що тут щось на більш глибокому рівні вже повністю перекручено у поняттях та підходах?
Нет, не кажется! Или вы предлагаете всем скопом ни на что не сдавать деньги и сидеть ждать манны небесной?
Черника несет в себе множество уникальных свойств и главные из них - способность восстанавливать многие функции организма и мощно противодействовать старению. Поэтому я такая молодая и красивая
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 liya 01 ноября 2012, 15:08

 Чому вибачаються ті, хто не може здати, а не ті, хто придумав здати?
Це "хвороба росту" суспільства. Тільки, щоправда, ніяк не виростемо. 
Так дело то в другом... говорится о том, что человек может сдать - но не хочет, он считает, что это его ребенку не нужно, но если другие родители хотят окна\парту\унитаз, то обязаны обеспечить и его ребенка (того кто принципиально не сдает), а иначе это ущемление и можно идти в суд.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Черника, Счастье, якщо Вам таке задоволення перекручувати мої слова, то продовжуйте. А мені вже набридло пояснювати.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
olyaaaa

olyaaaa

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 478
Регистрация: 23.08.2010
Заходил(а): 08.09.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
olyaaaa
Активный пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Счастье 01 ноября 2012, 15:11
Так дело то в другом... говорится о том, что человек может сдать - но не хочет, он считает, что это его ребенку не нужно, но если другие родители хотят окна\парту\унитаз, то обязаны обеспечить и его ребенка (того кто принципиально не сдает), а иначе это ущемление и можно идти в суд.
Извините, а как Вы определяете может человек сдать или нет? По внешнему виду?
Просматривают эту тему:

Forum