• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Сбор денег в саду

Nikocha   
VIP пользователь   
31 октября 2012 33588 376
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 12:53
Задача школи - забезпечити умови навчання дітей. Не батьків, а дітей. Ви можете мені розказувати що завгодно, що дах у школі тече, те-се, але примушувати батьків оплачувати загальні витрати на школу - протизаконно. Крапка.
Согласна... ну и? что дальше?
Собираем РК, родителей - идем к директору - он говорит - финансирования нет! Идем выше, дальше, еще выше и еще дальше, доходим до ВР - а финансирования школ все нет

Какие варианты? пока вы будите все это обходить дети без унитаза будут? или при +10 сидеть писать-читать-учиться?
Если есть рациональные предложения - с удовольствием прислушаюсь - потому как 2-х окон все нет, и лифт все так же не пашет... да и еще куча других проблем... вот парты у нас от садика остались, и к 3-ему классу будут малы детям... и т.д.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Якщо вже мова зайшла про соціум, то давайте тоді відмінимо податки, введемо платні школи, я собі виберу школу, яка мене влаштовує на співвідношенням ціна/якість, і буду собі платити, скільки мені скажуть.
А поки школа є державною установою, а я плачу державі податки, будьте ласкаві, забезпечуйте мені те, що повинно бути забезпечене. А з рештою я сама вирішу - хочу я добровільно проспонсувати якісь вікна чи там унітази, чи мене й так влаштовує. Ключове слово - добровільно!
І не треба мені тут на совість тиснути, що діти у тріснувший унітаз повинні пісяти. Це якраз адміністрація закладу повинна забезпечити нормальні санітарні умови в школі/садочку. І не треба їх проблеми перевішувати на плечі батьків. Кожен повинен займатися своєю справою, для початку, і чітко визначати - ось це допомога, а о це - обов'язок. Тоді, можливо, щось і зрушить з місця. А не так, як зараз, що побори та хабарі внесли хіба що не в рівень закону, що вже й декларацію на них заповнювати треба.
Ні, дякую, мене такий підхід категорично не влаштовує.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 12:54
Це вони прямо так і сказали, чи Ви за них додумали?

Щодо ліфтів і т.д. - я не компетентна обговорювати ситуацію про кооперативний будинок, бо не знаю правил існування подібних будинків. Але це інша ситуація, ніж школа/садочок, Вам так не здається?
Читайте ниже в моем сообщении - когда два окна пообещали на шару ни один не начал орать - "нет не дам!!! оставьте мои дорогие и любимые деревянные окна - они лучше". Все сказали - "отлично - на шару ". Ну так кто они? еще раз спрашиваю? Убежденные противники металопластиковых окон или паразиты (употребляю это слово не в качестве оскорбления, а как классификацию определенного вида существ живущих за счет других)?
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:01
Якщо вже мова зайшла про соціум, то давайте тоді відмінимо податки, введемо платні школи, я собі виберу школу, яка мене влаштовує на співвідношенням ціна/якість, і буду собі платити, скільки мені скажуть.
А поки школа є державною установою, а я плачу державі податки, будьте ласкаві, забезпечуйте мені те, що повинно бути забезпечене. А з рештою я сама вирішу - хочу я добровільно проспонсувати якісь вікна чи там унітази, чи мене й так влаштовує. Ключове слово - добровільно!
І не треба мені тут на совість тиснути, що діти у тріснувший унітаз повинні пісяти. Це якраз адміністрація закладу повинна забезпечити нормальні санітарні умови в школі/садочку. І не треба їх проблеми перевішувати на плечі батьків. Кожен повинен займатися своєю справою, для початку, і чітко визначати - ось це допомога, а о це - обов'язок. Тоді, можливо, щось і зрушить з місця. А не так, як зараз, що побори та хабарі внесли хіба що не в рівень закону, що вже й декларацію на них заповнювати треба.
Ні, дякую, мене такий підхід категорично не влаштовує.
Я еще раз спрашиваю - пути выхода? Пока я вижу от тебя только позицию "баба яга против".
Государство должно обеспечивать гос-ные школы - это аксиома. На практике этого нет - какие пути решения?


Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 12:57
Согласна... ну и? что дальше?
Собираем РК, родителей - идем к директору - он говорит - финансирования нет! Идем выше, дальше, еще выше и еще дальше, доходим до ВР - а финансирования школ все нет

Какие варианты? пока вы будите все это обходить дети без унитаза будут? или при +10 сидеть писать-читать-учиться?
Если есть рациональные предложения - с удовольствием прислушаюсь - потому как 2-х окон все нет, и лифт все так же не пашет... да и еще куча других проблем... вот парты у нас от садика остались, и к 3-ему классу будут малы детям... и т.д.
Повторюю ще раз. Якщо я сама вирішу, що оптимальний варіант вирішити проблему з тим унітазом буде купити той унітаз (а не піти добитися фінансування, чи там перевести дитину до іншої школи/садочку, чи там ще якісь альтернативи) - я його куплю. Навіть і сама особисто куплю, за необхідності. 400 гривень приблизно, не розорюся. І не буду стояти біля нього стерегти, щоб раптом хтось незаплативший туди не попісяв.

А оці всі "як вам не совісно" - це всього-навсього наслідок того, що хтось не хоче платити, але себе примушує, обділяє сім'ю, але платить, а тут раптом хтось знайшовся такий, що дозволив собі не платити - ату його! Як же це так, я себе примусив, а він зробив так, як захотів! Це лише такий собі психологічний момент, давно відомий.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:02
Читайте ниже в моем сообщении - когда два окна пообещали на шару ни один не начал орать - "нет не дам!!! оставьте мои дорогие и любимые деревянные окна - они лучше". Все сказали - "отлично - на шару ". Ну так кто они? еще раз спрашиваю? Убежденные противники металопластиковых окон или паразиты (употребляю это слово не в качестве оскорбления, а как классификацию определенного вида существ живущих за счет других)?
Ну це Ви вже так емоційно підтягнули за вуха ситуацію до потрібної, що я вже й не скажу.   Бо невідомо, як там ситуація була насправді, що вони говорили, і як пояснювали, чому не хочуть нові вікна.

До того ж, наприклад, я б за нові меблі не платила, мене влаштовують старі, - але якщо хтось проспонсує, то я б теж зраділа - чому ні? Є категорія витрат з таких, що не відмовилася б в принципі від чогось, але ось на сьогодні за них платити не готова з якихось причин, от і все.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Ще момент: а ніколи не задумувалися, що ті, які хочуть поставити нові вікна (меблі, ТВ, парти, унітази прості чи золоті, не має значення) - хочуть вирішити свої проблеми за чийсь рахунок?   Не самі скинулися та поставили, бо їх турбує здоров'я чи там естетичне виховання їх дітей, а давайте додавимо тих, хто не хоче, примусимо їх, на совість понажимаємо, на стадний інстинкт, присоромимо, - але здеремо з них гроші?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:07
Повторюю ще раз. Якщо я сама вирішу, що оптимальний варіант вирішити проблему з тим унітазом буде купити той унітаз (а не піти добитися фінансування, чи там перевести дитину до іншої школи/садочку, чи там ще якісь альтернативи) - я його куплю. Навіть і сама особисто куплю, за необхідності. 400 гривень приблизно, не розорюся. І не буду стояти біля нього стерегти, щоб раптом хтось незаплативший туди не попісяв.

А оці всі "як вам не совісно" - це всього-навсього наслідок того, що хтось не хоче платити, але себе примушує, обділяє сім'ю, але платить, а тут раптом хтось знайшовся такий, що дозволив собі не платити - ату його! Як же це так, я себе примусив, а він зробив так, як захотів! Це лише такий собі психологічний момент, давно відомий.
Какая-то непоследовательность в действиях, значит гос-во должно и ваще как-то требовать надо, но если я подумаю - могу и сама купить... А где ж борьба за свои права?

Я уже писала - с большим бы удовольствием отдала ребенка в частную школу - чтобы всего этого не видеть и не слышать. Вопрос только в том, что вы пытаетесь меня убедить, что те кто не платят - такие себе убежденные герои-борцы за справедливость и здоровье детей, я пока по личному опыту вижу совсем другое... Мне еще ни разу не приходилось что-то отрывать от семьи и в чем-то отказывать детям из-за этих 75грн в месяц для школы, я гораздо большие суммы трачу на детей и их кружки и увлечения, воспринимаю эту сумму как оплату за школу - и не рву себе душу и не испытываю дискомфорта, лично у меня оплачено все по январь . Так что ваши психологические выводы ко мне не подходят.

Зато я видела людей истерично орущих 2 часа к ряду на родительском собрании из-за 5грн в месяц (не смешите меня - это всего 2 буханки хлеба или 2 проезда на маршрутке) - оно того стоит? без конструктивного обсуждения, а только криком? при том, что человеку пытались донести, что общим решением класса его освободят от этих 5грн, если ему уж так сложно
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:19
Какая-то непоследовательность в действиях, значит гос-во должно и ваще как-то требовать надо, но если я подумаю - могу и сама купить... А где ж борьба за свои права?
Ніякої непослідовності в моїх діях немає. Де Ви там її побачили?
Я не вважаю себе героєм-борцем за свої права, як і тих гіпотетичних батьків, бо яких ми говоримо. Я просто знаю свої права, і не даю можливості в мене їх забрати, якщо це в моїх силах. Я знаю, що мене ніхто не може примусити платити гроші у школу, але я добровільно плачу тоді і стільки, скільки мене повністю влаштовує. А де не влаштовує, там не плачу. Це і є моє особисте рішення, про що я і втовкмачую тут на багатьох сторінках: що це справа добровільна, і нікого примушувати не можна. Максимум - переконувати чи просити.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:19
при том, что человеку пытались донести, что общим решением класса его освободят от этих 5грн, если ему уж так сложно
Що значить "общим решением класса его освободят"? Істерично кричати, звісно, це якось не дуже гарно, але по суті вони праві. Не хочуть платити - мають право навіть не пояснювати своє небажання. Немає такого обов'язку платити, ось у чому суть! Тому постановка питання про "его освободят" взагалі якась дивна. І справа не в сумі, 5 гривень там ціна питання чи 500 грн.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:14
Ну це Ви вже так емоційно підтягнули за вуха ситуацію до потрібної, що я вже й не скажу.   Бо невідомо, як там ситуація була насправді, що вони говорили, і як пояснювали, чому не хочуть нові вікна.

До того ж, наприклад, я б за нові меблі не платила, мене влаштовують старі, - але якщо хтось проспонсує, то я б теж зраділа - чому ні? Є категорія витрат з таких, що не відмовилася б в принципі від чогось, але ось на сьогодні за них платити не готова з якихось причин, от і все.
Не надо додумывать - я там была, стояла и видела - вас там не было... кто точнее опишет ситуацию и правильнее сделает выводы - вы или я?

Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:28
Не надо додумывать - я там была, стояла и видела - вас там не было... кто точнее опишет ситуацию и правильнее сделает выводы - вы или я?

Звісно, що Ви. Але в описі ситуації Ви не дали голий фактаж, а додали свої епітети тощо. Невідомо, що було попередньо, лише відомо, що після інформації про вікна на шару вони почали кричати "отлично - на шару".
До того ж, я вже на прикладі меблів пояснила вище, що можна за щось бути не готовим платити (бо інші пріорітети), але радіти, якщо отримаєш на шару (при цьому бути готовим не отримати). І нічого поганого в тому немає.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:24
Ніякої непослідовності в моїх діях немає. Де Ви там її побачили?
Я не вважаю себе героєм-борцем за свої права, як і тих гіпотетичних батьків, бо яких ми говоримо. Я просто знаю свої права, і не даю можливості в мене їх забрати, якщо це в моїх силах. Я знаю, що мене ніхто не може примусити платити гроші у школу, але я добровільно плачу тоді і стільки, скільки мене повністю влаштовує. А де не влаштовує, там не плачу. Це і є моє особисте рішення, про що я і втовкмачую тут на багатьох сторінках: що це справа добровільна, і нікого примушувати не можна. Максимум - переконувати чи просити.
По сути и я о том же... да у нас есть права, да мы в праве решать, и если меня не устроит какое-то решение РК - я буду выступать против и аргументировать свое недовольство. Я не собираюсь платить тупо за все, даже если не считаю это нужным. Я пытаюсь вам объяснить, что существует определенная категория людей, для которых вопрос не лежит в плоскости прав, а стоит так "можно и на шару" - вот и все, да мы не можем их заставить, да и давить на них не можем - но неужели вы считаете эту позицию верной и допустимой?
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:32
По сути и я о том же... да у нас есть права, да мы в праве решать, и если меня не устроит какое-то решение РК - я буду выступать против и аргументировать свое недовольство. Я не собираюсь платить тупо за все, даже если не считаю это нужным. Я пытаюсь вам объяснить, что существует определенная категория людей, для которых вопрос не лежит в плоскости прав, а стоит так "можно и на шару" - вот и все, да мы не можем их заставить, да и давить на них не можем - но неужели вы считаете эту позицию верной и допустимой?
Не зовсім зрозуміла питання.
Тобто хтось сказав, що не платить за ті вікна, бо хоче отримати їх на шару? Чи Ви самі так вирішили, що він стоїть на такій позиції?
Але навіть якщо так, то яка, грубувато скажу, Вам справа до того, хоче хтось чи не хоче платити, і з яких причин?
Ви збираєте однодумців, які готові заплатити за вікна, і з ними вирішуєте задачу. Все. Інших не чіпаєте, вони до Вашого процесу не мають ніякого відношення.
Чи все-таки жаба давить, що їх діти теж будуть сидіти у класі з новими вікнами?
От біда, біля унітазу хоч охорону поставити можна, одну парту можна стару залишити, а з вікнами ніяк не покарати відщепенців.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:38
Не зовсім зрозуміла питання.
Тобто хтось сказав, що не платить за ті вікна, бо хоче отримати їх на шару? Чи Ви самі так вирішили, що він стоїть на такій позиції?
Але навіть якщо так, то яка, грубувато скажу, Вам справа до того, хоче хтось чи не хоче платити, і з яких причин?
Ви збираєте однодумців, які готові заплатити за вікна, і з ними вирішуєте задачу. Все. Інших не чіпаєте, вони до Вашого процесу не мають ніякого відношення.
Чи все-таки жаба давить, що їх діти теж будуть сидіти у класі з новими вікнами?
От біда, біля унітазу хоч охорону поставити можна, одну парту можна стару залишити, а з вікнами ніяк не покарати відщепенців.
С вами абсолютно бесполезно разговаривать, вы все выкручиваете как вам хочется...
Да-да-да меня жаба давит... удавила... поэтому я уже больше писать не смогу (ржущий смайлик).
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:40
С вами абсолютно бесполезно разговаривать, вы все выкручиваете как вам хочется...
Да-да-да меня жаба давит... удавила... поэтому я уже больше писать не смогу (ржущий смайлик).
Та чому ж викручую - я чітко і ясно сказала: немає зобов'язання платити. Крапка. Решту суперечок я лише розжовувала це у кожному конкретному прикладі.
А Ви просто негарно так мене обвинувачили, та й усе.
Про жабу-то я жартую, само собою, але ж спробуйте, нарешті, вийти за рамки власного уявлення про те, що всі дружно щось там повинні у тому садочку.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:57
Та чому ж викручую - я чітко і ясно сказала: немає зобов'язання платити. Крапка. Решту суперечок я лише розжовувала це у кожному конкретному прикладі.
А Ви просто негарно так мене обвинувачили, та й усе.
Про жабу-то я жартую, само собою, але ж спробуйте, нарешті, вийти за рамки власного уявлення про те, що всі дружно щось там повинні у тому садочку.
Вы не читаете меня... я прекрасно выхожу за рамки своего восприятия, и даже во многом понимаю и разделяю вашу позицию, могу понять и разделить взгляды тех, кто в данный момент и 5грн дать не может, и понимаю, что сложившаяся ситуация с поборами  не есть норма, а скорее патология в нашей стране... но вы не читаете, не слышите и стоите на своем... что жаба меня давит за неоплаченный унитаз ... ну ок, удавила - я ушла... зачем тратить силы зря?
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Katrin

Katrin

Имя: Katrin
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1850
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 23.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
Katrin
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 Zemy 01 ноября 2012, 13:40
С вами абсолютно бесполезно разговаривать, вы все выкручиваете как вам хочется...
Да-да-да меня жаба давит... удавила... поэтому я уже больше писать не смогу (ржущий смайлик).
Зяма, не рви сердце! Тебя просто вампирят)))
Сама вчера писала кучу постов и удаляла, не имею желания разговаривать с троллем.
И ключевые слова в моих постах были тоже: " А баба-яга против" и "Социум/общество".
Во всей этой ситуации жалко детей, они тоже под натиском родителей растут "белыми воронами". Протестуем против системы с пеленок, а смысл? Изменить мир?! Против всех! Это утопия, она опасна для психического здоровья маленького человека)))))
Мечты сбываются
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 12:15
А й дійсно... Можна розказувати, як негарно виглядають батьки, які нахабно користуються благами за рахунок інших...
А чи гарно виглядають батьки, які купують щось у клас, виділяючи своїх дітей окремо?
Так що на ту ситуацію з партами можна й так подивитися.
Можеш купити щось у клас для всіх (хай навіть не сам, а об'єднавшись з трьома чи двадцяти трьома однодумцями) - купуй для всіх. Вікна, парти, та хоч подарунки чи похід у театр. Спонсуєш, молодець!
Не можеш/не хочеш для всіх - то що це за свинство, виділити свою дитину у окрему категорію.

Все-таки у нас стадний інстинкт дуже сильний. Хочеться всіх або наліво, або направо. А якщо хтось хоче вверх або вниз, то він зразу відщепенець, ату його! А то, бачте-но, він буде спати під новою стелею, за яку не платив, та гуляти в парку, який не прибирав...
Те, що він, можливо, в якихось інших сферах життя мовчки та без піару зробив для інших во стократ більше, не враховується.
Чего-то я не поняла, так надо стадно всем за одинаковыми партами сидеть, или выделиться принципиальной позицией, и не покупать своему ребенку парту?

Интересно, неужели мама не может донести до дочки свою принципиальную позицию, что бы не переживал ребенок, а чувствовал себя отдельно от стада?
Простите, сюжет не видела, а какой это класс был, сколько лет ребенку? Кто знает?

А про телек, я так поняла, никто денег и не требовал скидываться: купил папа в группу и "не давит его жаба".
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9714 jozh 01 ноября 2012, 13:07
Повторюю ще раз. Якщо я сама вирішу, що оптимальний варіант вирішити проблему з тим унітазом буде купити той унітаз (а не піти добитися фінансування, чи там перевести дитину до іншої школи/садочку, чи там ще якісь альтернативи) - я його куплю. Навіть і сама особисто куплю, за необхідності. 400 гривень приблизно, не розорюся. І не буду стояти біля нього стерегти, щоб раптом хтось незаплативший туди не попісяв.

А оці всі "як вам не совісно" - це всього-навсього наслідок того, що хтось не хоче платити, але себе примушує, обділяє сім'ю, але платить, а тут раптом хтось знайшовся такий, що дозволив собі не платити - ату його! Як же це так, я себе примусив, а він зробив так, як захотів! Це лише такий собі психологічний момент, давно відомий.
То есть вы даже предлагать не будете на собрании скинуться на унитаз? Пойдете себе молча и купите, потому что посчитали, что так надо?
Чего-то я запуталась совсем.

Но самое интересное, что принципиальные родители редко когда считают, что в сад\школу что-то нужно купить. И никто сам не пойдет и не купит.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
Просматривают эту тему:

Forum