• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

муж выпивает

rizik11   
Пользователь   
20 февраля 2013 21364 242
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 Китиха 23 апреля 2013, 08:49
Як мене дратує одна знайома в цьому питанні. Вона вважає, що якщо не буде наполегливо вмовляти випити та з"їсти, то її вважатимуть поганою, скупою хазяйкою. Бррр
в мене чоловік такий.  Постійно силує наших гостей. А я на наступний ранок вислуховую що їжу "зажимаю", бо коли вона в тарілках, то  гості можуть соромитися їсти й пити, а от якщо їм нав'язувати, то тоді ми гарні господарі/wacko
Іще він постійно підозрює що мені й для наших дітей їжі шкода, бо годую рідко, тільки якщо просять, ще й нагнати з кухні можу, якщо бешкетують, замість обіду. 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 Вера1690 23 апреля 2013, 09:21
в мене чоловік такий.  Постійно силує наших гостей. А я на наступний ранок вислуховую що їжу "зажимаю", бо коли вона в тарілках, то  гості можуть соромитися їсти й пити, а от якщо їм нав'язувати, то тоді ми гарні господарі/wacko
Іще він постійно підозрює що мені й для наших дітей їжі шкода, бо годую рідко, тільки якщо просять, ще й нагнати з кухні можу, якщо бешкетують, замість обіду. 
у меня у мужа убивает фраза: а что это все оливье? (к примеру). все думает, что еды должно быть мноооого... (вдруг не хватит, потом поправляется). Я всегда себя аж неудобно чувствую.. потом включаю мозг, доводы мол, ну сколько человек за раз может съесть.. столкьо то ... а у нас и то.. и то...
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
ну и с выпивкой как-то так.. мол вдруг не хватит. бежать придется..
все равно бегает...но то другой вопрос...

честно говоря, что греха таить, были времена выпивали оооочень много. я сейчас так ни в жизнь не смогу :)))
но все со временем становиться на свои места :) я так думаю... :))) и верю
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 Вера1690 23 апреля 2013, 09:21
в мене чоловік такий.  Постійно силує наших гостей. А я на наступний ранок вислуховую що їжу "зажимаю", бо коли вона в тарілках, то  гості можуть соромитися їсти й пити, а от якщо їм нав'язувати, то тоді ми гарні господарі/wacko
Іще він постійно підозрює що мені й для наших дітей їжі шкода, бо годую рідко, тільки якщо просять, ще й нагнати з кухні можу, якщо бешкетують, замість обіду. 
Точно, а готуєш виключно заради власного задоволення :) 

В мене родичі зі сторони чоловіка постійно вмовляють та припрошують щось ще з"їсти. В останній раз змусили дитину наливати мені вино, типу не відмовлю ж я дитині. /ca3
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 alisa 23 апреля 2013, 09:35
В останній раз змусили дитину наливати мені вино, типу не відмовлю ж я дитині. /ca3
ну і як? Ти знайшла в собі сили?)))
~Шарлотkа~

~Шарлотkа~

Имя: Шарлотка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3378
Регистрация: 31.05.2010
Заходил(а): 13.12.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
~Шарлотkа~
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 alisa 23 апреля 2013, 09:35
 В останній раз змусили дитину наливати мені вино, типу не відмовлю ж я дитині. /ca3
Оригинально /blink
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 Китиха 23 апреля 2013, 09:40
ну і як? Ти знайшла в собі сили?)))
Ні, ну раз дитині подобається наливати із пляшки в стакан - на здоров"я, нехай розважається. Але пити мене це все одно ніяк не надихнуло. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   23 апреля 2013
А чому, взагалі, дитині не відмовити?
Я постійно своїм в чомусь відмовляю
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

ПравдаЛюбка

Имя: Любка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1481
Регистрация: 07.09.2012
Заходил(а): 08.06.2018
Город: Николаев
ПравдаЛюбка
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Как то дико звучит- не откажет ребенку, если тот наливать будет. С такой логикой можно черт до чего дойти.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 ПравдаЛюбка 23 апреля 2013, 10:25
Как то дико звучит- не откажет ребенку, если тот наливать будет. С такой логикой можно черт до чего дойти.
Та ладно, не варто роздувати все-таки.
Це скоріше приклад того, як далеко люди можуть зайти в своєму прагненні нагодувати та напоїти любих гостей. 
Ну є в нашій країні така традиція, тут не заперечиш. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
я однажды с кумой поссорилась вдрызг. мы пришли к ним в гости в разгар веселья (НГ). ну а мне вилки не досталось. ну то ли не было, то ли не принесли, в общем есть салаты руками было неудобно и я бутерброд пожевывала, чтоб без вилки. А кума вполне серьезно, что ты у меня ничего не ешь не пьешь.. брезгуешь и все такое.. а что вилку не дала, не сообразила.. вобщем пока разобрались, она очень здорово обижалась :)

это я к тому, что желание накормить было сильнее, чем увидеть, что вилки нет :)
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!

nana7

Имя: nana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1071
Регистрация: 12.08.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
nana7
VIP пользователь
   23 апреля 2013
мені здається треба ще звертати увагу на те ЩО  людина взагалі п"є. У мене відношення до алкоголю таке ж саме, як і до їжі, тобто як до чогось, що має певні смакові якості. Люблю варити глінтвейни, намішувати туди різні спеції,постійно з цим експерементую. Люблю пиво з різними смаками - імбирне, медове. Любимо робити коктейлі усілякі, коли приходять гості. Коли десь мандруємо завжди заказуємо щось місцеве, чи національне з їжі та алкогольних напоїв. Тобто, виходить, що я люблю алкоголь. Але я НІКОЛИ не вживаю горілку, наприклад. Мені здається, що горілку п"ють саме для того, щоб  "увійти у певний стан", бо як же ж її можна пити заради смаку?!?!
Look at the stars, look how they shine for you, and everything you do, yeah, they were all yellow...

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 nana7 23 апреля 2013, 10:34
мені здається треба ще звертати увагу на те ЩО  людина взагалі п"є. У мене відношення до алкоголю таке ж саме, як і до їжі, тобто як до чогось, що має певні смакові якості. Люблю варити глінтвейни, намішувати туди різні спеції,постійно з цим експерементую. Люблю пиво з різними смаками - імбирне, медове. Любимо робити коктейлі усілякі, коли приходять гості. Коли десь мандруємо завжди заказуємо щось місцеве, чи національне з їжі та алкогольних напоїв. Тобто, виходить, що я люблю алкоголь. Але я НІКОЛИ не вживаю горілку, наприклад. Мені здається, що горілку п"ють саме для того, щоб  "увійти у певний стан", бо як же ж її можна пити заради смаку?!?!
а у меня подход к этому другой. В любом случае вы или я потребляю алкоголь. так лучше я выпью водки и войду " в определенное состояние" с помощью именно водки, а непонятно какого напитка, непонятно с какой смесью и с какими последствиями.

У меня такое отношение со студенческих времен, когда всякие джины-тоник, бренди-колы.. непонятно, что как только расход денег.
Уж лучше я куплю на стол приличную бутылку водки, чем буду пить неизвестно что.
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 nana7 23 апреля 2013, 10:34
мені здається треба ще звертати увагу на те ЩО  людина взагалі п"є. У мене відношення до алкоголю таке ж саме, як і до їжі, тобто як до чогось, що має певні смакові якості. Люблю варити глінтвейни, намішувати туди різні спеції,постійно з цим експерементую. Люблю пиво з різними смаками - імбирне, медове. Любимо робити коктейлі усілякі, коли приходять гості. Коли десь мандруємо завжди заказуємо щось місцеве, чи національне з їжі та алкогольних напоїв. Тобто, виходить, що я люблю алкоголь. Але я НІКОЛИ не вживаю горілку, наприклад. Мені здається, що горілку п"ють саме для того, щоб  "увійти у певний стан", бо як же ж її можна пити заради смаку?!?!
дубль
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!

nana7

Имя: nana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1071
Регистрация: 12.08.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
nana7
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 Анюта_80 23 апреля 2013, 10:39
а у меня подход к этому другой. В любом случае вы или я потребляю алкоголь. так лучше я выпью водки и войду " в определенное состояние" с помощью именно водки, а непонятно какого напитка, непонятно с какой смесью и с какими последствиями.

У меня такое отношение со студенческих времен, когда всякие джины-тоник, бренди-колы.. непонятно, что как только расход денег.
Уж лучше я куплю на стол приличную бутылку водки, чем буду пить неизвестно что.
так вся сіль у тому щоб посмакувати скляночку, у мене ніколи не стоїть завдання "войти в состояние"./rolleyes
Look at the stars, look how they shine for you, and everything you do, yeah, they were all yellow...

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
:)
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Я вже кілька років взагалі не вживаю алкоголь, а до того пила саме для смаку. Якщо раптом відчувала початок сп'яніння, швидко робила все можливо, щоб позбавитись цього стану - мінералка, зелений чай, білкова їжа. Я взагалі не розумію кайфа від алкогольного сп'яніння, тому і не розумію пиття горілки, щоб швидко і гарантовано не аби-чим...
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Moonsun, ..и к этому тоже надо прийти, если сразу не было.

для меня в данном вопросе непонятно для вкуса. :))
-для вкуса - все равно там алкоголь. зачем тогда его пить?
и еще как бы то ни было со вкусом.
-для хорошего вкуса должны быть хорошие напитки, хорошие ингредиенты.
как бы правильно выразиться: если меня от души угощают для вкуса "хорошим" вином, с завода, который только разливает виноматериал.. то лучше я выпью водки. или не выпью вообще.
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   23 апреля 2013
Цитата: #10474 Анюта_80 23 апреля 2013, 11:11
Moonsun, ..и к этому тоже надо прийти, если сразу не было.

для меня в данном вопросе непонятно для вкуса. :))
-для вкуса - все равно там алкоголь. зачем тогда его пить?
и еще как бы то ни было со вкусом.
-для хорошего вкуса должны быть хорошие напитки, хорошие ингредиенты.
как бы правильно выразиться: если меня от души угощают для вкуса "хорошим" вином, с завода, который только разливает виноматериал.. то лучше я выпью водки. или не выпью вообще.
Безумовно, для смаку п'ється тільки високоякісне щось. "Домашнє вино, як для себе" не цікавить :)

-для вкуса - все равно там алкоголь. зачем тогда его пить?

пити, щоб посмакувати. пити в такий кількості, щоб алкоголь не вплинув на стан. така логіка :)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 апреля 2013
тогда... мысль вслух :) об устройстве мира :)))

для вкуса нужно только качественное.
Качественное - затратное удовольствие.
но у нас же сплошные покращення, судя по менялкам на сайте, где обменивают даже на еду... с затратами у большинства проблемы.
т.е. все по идее не пьют вообще.

при этом по магазинам - тоннами выпивки продается, разной и качественной и не очень.
она бы не продавалась, если бы не было спроса.
Значит спрос есть.. значит пьет таки народ.. хорошо пьет.. крепко..
и подозреваю я, что у многих пиво-водка по пятницам, а то и не по пятницам...большааая проблема.
молчат только.
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
Просматривают эту тему:

Forum