• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Дострокові вибори Президента України 2014

Дикобразка   
VIP пользователь   
26 марта 2014 39420 952
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   27 мая 2014
FЦитата: Ссылка (27 Май 2014 13:51)
1. шукати шляхи впливу на цього президента
2. змиритися і підісрати нам зі складом ВР.

нє7, я просто перелякана7


Але при обох варіантах визнавати вибори все одно треба.
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 16:40)
Писано-переписано неодноразово, повторювати вчергове не бачу сенсу.

Давайте так, конкретно, що зробив Ярош для громадян і для країни. Я розумію, що небесна сотня віддала життя за свою країну - і це найбільше, що людина здатна віддати своїй країні, але якщо обмежитись реальними речами, то дуже цікаво побачити цей перелік по пунктах.
Вибачте, але він навіть податки не спромігся заплатити своїй державі. Хоча в мінімальному обсязі.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 18:12)
Давайте так, конкретно, що зробив Ярош для громадян і для країни. Я розумію, що небесна сотня віддала життя за свою країну - і це найбільше, що людина здатна віддати своїй країні, але якщо обмежитись реальними речами, то дуже цікаво побачити цей перелік по пунктах.
Вибачте, але він навіть податки не спромігся заплатити своїй державі. Хоча в мінімальному обсязі.

Ви також йдіть почитайте попередні сторінки цієї теми та теми про політику Росії. Там все детально розжовано. А мені на цю тему набридло вчергове писати. Не я почала розкручувати обговорення Яроша вже після виборів (і що він так усім покою не дає?), тож напружуйтеся самі у пошуці інформації. В тому числі і про пресловуті податки.

І взагалі, я тут уся в очікуванні доказів від Kori про якісь пихаті слова Яроша.
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 16:48)
не, ну напишите. я серьезно. хоть выборы и прошли уже, но мне по прежнему интересна эта личность и его деятельность.

Ссылка
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 18:26)


І взагалі, я тут уся в очікуванні доказів від Kori про якісь пихаті слова Яроша.

Слушайте, ну раз вы так восхищаетесь Ярошем, то должны ж были за его высказываниями следить, не так ли? Не нужно меня подлавливать на чем-то. Я не люблю базары разводить. У меня на это не так много времени))) Ссылочка выше, знакомьтесь. Если не устроит, я вам еще чет поищу.
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 19:16)
Слушайте, ну раз вы так восхищаетесь Ярошем, то должны ж были за его высказываниями следить, не так ли? Не нужно меня подлавливать на чем-то. Я не люблю базары разводить. У меня на это не так много времени))) Ссылочка выше, знакомьтесь. Если не устроит, я вам еще чет поищу.

Звісно, що абсолютно не влаштовує. Де там оце: "слова Яроша, что типа не гоже кандидату в президенты пешком ходить"? Немає навіть нічого схожого. Шукайте далі, або визнавайте, що то Ваша особиста фантазія. За висловлюваннями Яроша я слідкувала сумлінно, і нічого подібного до Вашого закиду не пам'ятаю.
А якщо не любите базари розводити, то не треба було взагалі постити ту нісенітницю, ніхто Вас до цього не примушував.

Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 19:39)
Звісно, що абсолютно не влаштовує. Де там оце: "слова Яроша, что типа не гоже кандидату в президенты пешком ходить"? Немає навіть нічого схожого. Шукайте далі, або визнавайте, що то Ваша особиста фантазія. За висловлюваннями Яроша я слідкувала сумлінно, і нічого подібного до Вашого закиду не пам'ятаю.
А якщо не любите базари розводити, то не треба було взагалі постити ту нісенітницю, ніхто Вас до цього не примушував.


Ок, специально для вас найду. А вы, раз уж тут всех носом тычете и обвиняете в клевете, ответьте на пост Алисы. А то вы мастерски его пропустили. Ответить нечего?
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 19:57)
Ок, специально для вас найду. А вы, раз уж тут всех носом тычете и обвиняете в клевете, ответьте на пост Алисы. А то вы мастерски его пропустили. Ответить нечего?

Ще раз спеціально для Вас, раз моя відповідь alisa Вам незрозуміла. Детально і по пунктах:

По мені:
1. Обговорення Яроша після виборів почала не я.
2. Хвалебні оди Ярошу про його корисні дії я також зараз не писала.
3. Детально про дії Яроша я писала раніше (до виборів) в двох темах, і не тільки я.
4. Враховуючи п.1-3, я маю повне право відправляти Вас та alisa читати архіви.

По Вам:
1. Брехню про Яроша навіть після виборів написали Ви.
2. Доказів Ви не навели.
3. Самостійно напросившись на наведення доказів, за моєї подальшої згоди на це, Ви показуєте якесь ліве відео і кажете, що готові пошукати ще, якщо мене не влаштує.
4. Я кажу, що не влаштує, і прошу пошукати ще.
5. Після цього Ви починаєте хамити, з'їзжати з теми, і взагалі розкручувати на конфлікт. Щось мені підказує, що доказів ми так і побачимо. Як і вибачень.

Цирк, та й годі.
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 20:09)
Ще раз спеціально для Вас, раз моя відповідь alisa Вам незрозуміла. Детально і по пунктах:

По мені:
1. Обговорення Яроша після виборів почала не я.
2. Хвалебні оди Ярошу про його корисні дії я також зараз не писала.
3. Детально про дії Яроша я писала раніше (до виборів) в двох темах, і не тільки я.
4. Враховуючи п.1-3, я маю повне право відправляти Вас та alisa читати архіви.

По Вам:
1. Брехню про Яроша навіть після виборів написали Ви.
2. Доказів Ви не навели.
3. Самостійно напросившись на наведення доказів, за моєї подальшої згоди на це, Ви показуєте якесь ліве відео і кажете, що готові пошукати ще, якщо мене не влаштує.
4. Я кажу, що не влаштує, і прошу пошукати ще.
5. Після цього Ви починаєте хамити, з'їзжати з теми, і взагалі розкручувати на конфлікт. Щось мені підказує, що доказів ми так і побачимо. Як і вибачень.

Цирк, та й годі.

Да уж, цирк. Вы вообще себя слышите? Точнее читаете то, что пишете? И так по мне)))))
1. Я писала не ложь, а правду.
2.3. если слова самого Яроша для вас не доказательства, то соррри...
4.Я же сказала, найду еще ( терпець обрывается?)
5. Когда это я с темы съезжала? Я не раскручиваю конфликт, пытаюсь понять за какие такие заслуги перед отечеством Ярош заслужил голоса на выборах ( повторить сложно? у меня двое детей и чемоданное настроение, мне некогда перечитывать всю тему, но очень интересно услышать за что) Это где я кому нахамила??????
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 20:14)
1. Я писала не ложь, а правду.

Поговоримо після наведення Вами доказів хоча б про його слова про "не гоже кандидату...". Про решту я поки що взагалі мовчу.

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   27 мая 2014
Коломойский вещает
Я думаю коли результат виборів Президента 2014 стає очевидним, варто нагадати пану Порошенку що це не його заслуга. Його обрав народ. Неясно звідки взялась така раптова всенародна любов до Вас, але факт залишається фактом. Знаю сотні людей які готові були голосувати не за Вас, але довірились на ’раз треба то треба’, тільки б у першому турі - ЦІНУЙТЕ ЦЕ. Увага до нового Президента буде настільки великою, що позаздрять навіть голівудські зірки. Ваше знання англійської роблять з нас європейську націю, приємно що російська мова у вас російська а українська чиста та хороша. Тому продавайте бізнес, і входьте в історію як людина що у європейській країні провела ЄВРОРЕМОНТ, не совок. Про Європейську площу не забудьте, особисто чула обіцянки. Дружина нехай не забуває про обовязки першої леді. На неї вже чекають тисячі дітей котрі потребують допомоги. Лікарня ’майбутнього’ яку обіцяли побудувати в минулому, повинна стати лікарнею сучасною. Щоб не тільки як ’битий не битого везе’ прості люди збирали кошти на лікування дітей в Ізраілі Німеччині чи Австрії, а щоб діти мали змогу лікуватися в УКРАЇНІ. Перегляньте історію, а то останнім часом в ній дуже багато фактів які не вкладаються в голові. Головне не забувати що Президент це менджер Країни, її лице і МАЙБУТНЄ. Памятайте що хабар це крадіжка, і в деяких країнах за це відрубують руки. Це слід памятати щоб не довелося в Верховній Раді встановлювати педалі по причині відсутності рук. Не змушуйте народ ще раз їздити на Майдан, бо він знову збереться. Памятайте що з вікна Мерседеса країна виглядає дещо в рожевих тонах, тому будьте поближче до людей. Я ДУЖЕ Сподіваюсь Ви все зможете. На це сподівається вся Україна.
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 20:17)
Про решту я поки що взагалі мовчу.


Вот с этого места подробнее пожалуйста. не съезжайте с разговора при помощи обвинений, иначе не вижу вообще смысла разговора с вами. вы уверены, что обвинили меня во лжи обоснованно? Докажите, что я написала ложь.

P.s. От перемены ника суть пользователя не меняется))))
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   27 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 20:25)
Докажите, что я написала ложь.

Припиняйте маніпуляції та викручування. Або докази, або визнавайте свою помилку.

belolapik

Имя: Алена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9857
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 24.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
belolapik
VIP пользователь
   28 мая 2014
принимаем участие в опросе от ТСН

На вашу думку, чи покращиться життя в Україні з президентом Порошенком?


Ссылка

Боролись ми. Боролись наші предки.
Вже наших втрат неміряне число.
А знов свободу починай з абетки.
А знову скрізь те саме, що й було. ©
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   28 мая 2014
Цитата: Ссылка (28 Май 2014 01:15)
принимаем участие в опросе от ТСН
На вашу думку, чи покращиться життя в Україні з президентом Порошенком?
Ссылка

Странно подобраны варианты ответов - сначала три распространенных варианта со смыслом "нет", а в конце как бы нехотя приписали короткое "да". Несерьезно для ТСН, больше напоминает опросы в Одноклассниках, где последнего варианта просто и не было бы.
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   29 мая 2014
самі себе перехитрили?

Донецкие регионалы обвинили ДНР и ЛНР в срыве выборов

Корреспондент.net, Вчера, 22:49


На Донбассе проголосовать смогли около 20% избирателей



В ПР отметили, что Добкин ’имел все шансы показать хороший результат’, но боевики ’республик’ запугали избирателей.

Кандидат от Партии регионов на выборах президента 25 мая Михаил Добкин ’имел все шансы показать хороший результат’, но не смог этого сделать, потому что выборы были сорваны боевиками так называемых Донецкой народной республики и Луганской народной республики. Об этом говорится в заявлении Донецкой областной организации ПР по результатам президентских выборов в Украине.
Ссылка
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 01:18)

В ПР отметили, что Добкин ’имел все шансы показать хороший результат’, но боевики ’республик’ запугали избирателей.

ага, текст по дебільному написан.


Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (28 Май 2014 13:47)
Странно подобраны варианты ответов - сначала три распространенных варианта со смыслом "нет", а в конце как бы нехотя приписали короткое "да". Несерьезно для ТСН, больше напоминает опросы в Одноклассниках, где последнего варианта просто и не было бы.

ну, але навіть за таких варіантів більшість з тих, хто проголосували, вибрали єдину позитивну відповідь.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (27 Май 2014 19:13)

Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 07:55)

Ви хоч відео подивилися чи лише заголовок прочитали? І почекайте Ви падати, зараз Kori взагалі щось неймовірне покаже, як обіцяла. Все ще чекаю від неї на докази або визнання своєї помилки.
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:09)
Ви хоч відео подивилися чи лише заголовок прочитали? І почекайте Ви падати, зараз Kori взагалі щось неймовірне покаже, як обіцяла. Все ще чекаю від неї на докази або визнання своєї помилки.

Я посмотрела и упала в обморок, человек в открытую сказал, что не показывал доход - чтоб не платить налоги, но вот стипендию дочка его получала, которая платится с налогов. По его логике вся страна налоги не должна была платить, ну чтоб не в общак Януковича.
Просматривают эту тему:

Forum