• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Дострокові вибори Президента України 2014

Дикобразка   
VIP пользователь   
26 марта 2014 39422 952
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:09)
Ви хоч відео подивилися чи лише заголовок прочитали? І почекайте Ви падати, зараз Kori взагалі щось неймовірне покаже, як обіцяла. Все ще чекаю від неї на докази або визнання своєї помилки.

Слушайте, харе грубить тут всем. Не судите обо мне по себе, прежде чем комментировать любую ссылку или видео я ее просматриваю или прочитываю, если там многабукаф.
Видео посмотрела и до сих пор в ауте... это ж честнейший человек! Ей бо... посмотрите в эти честные глаза... Цирк да и только...
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:20)
Я посмотрела и упала в обморок, человек в открытую сказал, что не показывал доход - чтоб не платить налоги, но вот стипендию дочка его получала, которая платится с налогов. По его логике вся страна налоги не должна была платить, ну чтоб не в общак Януковича.

Це інша справа, але Kori наводила це відео як доказ слів Яроша про "не гоже кандидату...". Доказів таких його слів немає. Все ще чекаю на докази.

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:23)
Слушайте, харе грубить тут всем. Не судите обо мне по себе, прежде чем комментировать любую ссылку или видео я ее просматриваю или прочитываю, если там многабукаф.
Видео посмотрела и до сих пор в ауте... это ж честнейший человек! Ей бо... посмотрите в эти честные глаза... Цирк да и только...

Грубити почали Ви перші, коли почали обливати брудом Яроша та ображати тих людей, які за нього голосували. Вже після виборів, коли цю тему навіть піднімати жодного сенсу не було. Чи це у нас можна, а от примушувати людину відповідати за свої слова - ні?
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:26)
Грубити почали Ви перші, коли почали обливати брудом Яроша та ображати тих людей, які за нього голосували. Вже після виборів, коли цю тему навіть піднімати жодного сенсу не було. Чи це у нас можна, а от примушувати людину відповідати за свої слова - ні?

Первой на личности перешли вы, написав "Эко вас плющит", в ответ на мое "Не верю Ярошу ни на йоту", уже тогда стоило нажать жалобу и не продолжать с вами никаких дискуссий, как с человеком не способным воспринимать чужое мнение без личностных оценок. За сим удаляюсь, общаться с вами - тратить время в пустую.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:44)
Первой на личности перешли вы, написав "Эко вас плющит", в ответ на мое "Не верю Ярошу ни на йоту", уже тогда стоило нажать жалобу и не продолжать с вами никаких дискуссий, как с человеком не способным воспринимать чужое мнение без личностных оценок. За сим удаляюсь, общаться с вами - тратить время в пустую.

Неправда. Повна Ваша цитата:

Цитата: Ссылка (27 Май 2014 10:14)
Это так за Яроша обидно? что и 1% не набрал?
Так он засланец Раши, по фейковым результатам от рашаТБ видно зачем Ярош перся в президенты. Чтобы можно было взломать систему выборы, подтасовать результат в пользу Яроша, заявить, что "Вот!!! Мы ж говорили, фашисты в Украине на выборах победили - срочно вводим войска"... ай печалька! не вышло.

Вот ни на сотую долю не верю ни ПС ни Ярошу - раша агенты!

Тобто Ви вважаєте нормальним пнути людей, які голосували за Яроша, облити брудом самого Яроша, повісити на нього купу ярликів та серйозних обвинувачень на рівному місці (між іншим, це називається наклеп, і це підсудна справа), а після того вважати, що все, що Ви сказали, це "Не верю Ярошу ни на йоту". Та можете не продовжувати, якщо Ви вважаєте оті свої пости нормальною дискусією.




Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:55)
Неправда. Повна Ваша цитата:

Цитата: Ссылка (27 Май 2014 10:14)
Это так за Яроша обидно? что и 1% не набрал?
Так он засланец Раши, по фейковым результатам от рашаТБ видно зачем Ярош перся в президенты. Чтобы можно было взломать систему выборы, подтасовать результат в пользу Яроша, заявить, что "Вот!!! Мы ж говорили, фашисты в Украине на выборах победили - срочно вводим войска"... ай печалька! не вышло.

Вот ни на сотую долю не верю ни ПС ни Ярошу - раша агенты!

Тобто Ви вважаєте нормальним пнути людей, які голосували за Яроша, облити брудом самого Яроша, повісити на нього купу ярликів та серйозних обвинувачень на рівному місці (між іншим, це називається наклеп, і це підсудна справа), а після того вважати, що все, що Ви сказали, це "Не верю Ярошу ни на йоту". Та можете не продовжувати, якщо Ви вважаєте оті свої пости нормальною дискусією.





Я считаю абсолютно нормальным спросить у вас "Это так за Яроша обидно? что и 1% не набрал?" - что в этом вопросе такого? Где переход на вашу личность? Где оскорбления? Ни от одного своего слова не отказываюсь, вы уже тут пяток страниц написали, а переубедить в праведности Яроша меня не смогли. Как считала его проектом Кремля, так и считаю. А человек, который ворует у собственного государства еще до того, как стал в нем хоть кем-то, будет воровать и в качестве президента. Все дискуссию считаю закрытой. Если для вас очевидные вещи не очевидны, то о чем речь?
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 09:07)
Я считаю абсолютно нормальным спросить у вас "Это так за Яроша обидно? что и 1% не набрал?" - что в этом вопросе такого? Где переход на вашу личность? Где оскорбления? Ни от одного своего слова не отказываюсь, вы уже тут пяток страниц написали, а переубедить в праведности Яроша меня не смогли. Как считала его проектом Кремля, так и считаю. А человек, который ворует у собственного государства еще до того, как стал в нем хоть кем-то, будет воровать и в качестве президента. Все дискуссию считаю закрытой. Если для вас очевидные вещи не очевидны, то о чем речь?

Ви ж іще до того припиняли дискусію? Друга спроба?
Ви можете вважати що завгодно, але Ваш той пост був образливий і по відношенню до Яроша, і по відношенню до тих, хто за нього голосував. У праведності Яроша я й не збиралася переконувати, це Ваші фантазії. Але й вішати на Яроша зайвого - вибачайте. У Вас є докази щодо того, що Ярош - проект Кремля, окрім Вашої про те особистої впевненості? Якщо є - прошу на стіл. Якщо немає - будьте ласкаві визнати, що це Ваше особисте уявлення, а не об'єктивний факт, і в такому випадку стримуйтесь у своїх висловлюваннях.
Ну а якщо Ви вважаєте нормальним запитання "Это так за Яроша обидно? что и 1% не набрал?" - то взагалі без коментарів. Якщо Вас так чіпляє Ярош навіть після завершення виборів, то це Ваші особисті проблеми, і вирішувати їх за рахунок інших - як мінімум негарно.

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 08:55)
Неправда. Повна Ваша цитата:

Цитата: Ссылка (27 Май 2014 10:14)
Это так за Яроша обидно? что и 1% не набрал?
Так он засланец Раши, по фейковым результатам от рашаТБ видно зачем Ярош перся в президенты. Чтобы можно было взломать систему выборы, подтасовать результат в пользу Яроша, заявить, что "Вот!!! Мы ж говорили, фашисты в Украине на выборах победили - срочно вводим войска"... ай печалька! не вышло.

Вот ни на сотую долю не верю ни ПС ни Ярошу - раша агенты!

Тобто Ви вважаєте нормальним пнути людей, які голосували за Яроша, облити брудом самого Яроша, повісити на нього купу ярликів та серйозних обвинувачень на рівному місці (між іншим, це називається наклеп, і це підсудна справа), а після того вважати, що все, що Ви сказали, це "Не верю Ярошу ни на йоту". Та можете не продовжувати, якщо Ви вважаєте оті свої пости нормальною дискусією.





вам можна відповісти вашими словами

Цитата: Ссылка (27 Май 2014 11:20)
Покажіть конкретно мою цитату, де я когось поливаю брудом.
далі

Цитата: Ссылка (27 Май 2014 11:28)
Тобто це Ви самі собі додумали? Так би і сказали. Я-то тут при чому?

і не потрібно мені відповідати, ваші маніпулювання і перекручування вже не цікаві.

Всього найкращого!



І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 

dinarij

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1374
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 22.06.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0503942221
dinarij
VIP пользователь
   29 мая 2014
Ярош добре і по ділу розмовляє, але практичної пользи від ПС поки що особливої не бачу. тому приділяти ПС уваги стільки, як це роблять російські ЗМІ - зайве.

На невільника можна одіти кайдани силою, але тільки раб добровільно підставляє власну шию у ярмо і виправдовує господаря за звірство…
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 09:14)
Ви ж іще до того припиняли дискусію? Друга спроба?
Ви можете вважати що завгодно, але Ваш той пост був образливий і по відношенню до Яроша, і по відношенню до тих, хто за нього голосував. У праведності Яроша я й не збиралася переконувати, це Ваші фантазії. Але й вішати на Яроша зайвого - вибачайте. У Вас є докази щодо того, що Ярош - проект Кремля, окрім Вашої про те особистої впевненості? Якщо є - прошу на стіл. Якщо немає - будьте ласкаві визнати, що це Ваше особисте уявлення, а не об'єктивний факт, і в такому випадку стримуйтесь у своїх висловлюваннях.
Ну а якщо Ви вважаєте нормальним запитання "Это так за Яроша обидно? что и 1% не набрал?" - то взагалі без коментарів. Якщо Вас так чіпляє Ярош навіть після завершення виборів, то це Ваші особисті проблеми, і вирішувати їх за рахунок інших - як мінімум негарно.


Цікаво те, що звинувачення Яроша в крадіжці Вас абсолютно не зацікавили :)
Тобто по цьому пункту заперечень нема, я правильно розумію?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 10:30)
Цікаво те, що звинувачення Яроша в крадіжці Вас абсолютно не зацікавили :)
Тобто по цьому пункту заперечень нема, я правильно розумію?

Мене взагалі не цікавило обговорення Яроша після виборів. Але ж комусь приспічило робити з нього й далі пугало, сумлінно слідуючи російській пропаганді (і хто насправді працює на користь раші, а?). Я зачепилася за те, що простіше всього довести, якщо людина говорить правду, - за начебто слова Яроша про "не гоже кандидату...". Попросила доказів. Доказів немає, і явно і не буде. Який сенс щось там ще інше заперечувати, щось інше обговорювати, пояснювати? Якби ці форумчанки хотіли б насправді знати правду, то розмова була б зовсім іншою. Але декому просто хочеться повирішувати якісь свої проблеми за рахунок опускання інших людей, от і все. Це отак ми всі браво йдемо до демократичного європейського суспільства. Браво, браво.

Все, я цю тему для себе тут закрила, бо конструктивних відповідей вже не очікую. Якщо комусь хочеться далі обговорити особу мою або Яроша, на здоров'я, буде на ваші совісті, а в мене є більш цікаві та важливі справи.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 12:27)
Мене взагалі не цікавило обговорення Яроша після виборів.

Чому?
Чи Ярош з тих кандидатів, які перед виборами з"явились, а після виборів зникли і до наступних виборів їх нема?
Мені, наприклад, дуже навіть цікаво, що кандидат, за якого я голосувала, буде робити далі.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   29 мая 2014
Давайте лучше поговорим про Порошенко) Чего мы от него конкретно ждем? Мира? Европы? Америки? Крыма? Будапештского меморандума? Дружбы с Россией?

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 14:13)
Давайте лучше поговорим про Порошенко) Чего мы от него конкретно ждем? Мира? Европы? Америки? Крыма? Будапештского меморандума? Дружбы с Россией?

Не знаю. Я вже дуже багато років була впевнена, що якщо він схоче, то легко стане президентом. Але очевидно було і те, що його це не цікавить. Чому він вирішив підписатись на це зараз, в такій ситуації - уявлення не маю. Нудно стало? Простих шляхів людина не любить?
Варіантів в мене нема. Тому мене це й бентежить.
З іншого боку - Порошенко один з небагатьох політиків, який сам собі сірий кардинал. Як на мене, то це великий плюс в нашій ситуації.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 14:44)
Не знаю. Я вже дуже багато років була впевнена, що якщо він схоче, то легко стане президентом. Але очевидно було і те, що його це не цікавить. Чому він вирішив підписатись на це зараз, в такій ситуації - уявлення не маю. Нудно стало? Простих шляхів людина не любить?
Варіантів в мене нема. Тому мене це й бентежить.
З іншого боку - Порошенко один з небагатьох політиків, який сам собі сірий кардинал. Як на мене, то це великий плюс в нашій ситуації.


Если честно, то я ждала, что он первым делом "договорится" с Россией. По крайней мере потушит этот очаг вражды. Я не приверженец этого, но я ожидала такого поворота, а он взял совершенно противоположный курс...
Я никогда ранее о нем как о президенте не думала, адже мыслей таких не было, всегда расценивлаа его как серого кардинала..
делаем ставки.. вернет Крым?))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 15:09)
делаем ставки.. вернет Крым?))

Порахує, чи вигідно це буде. Якщо буде вигідно - маємо всі шанси, якщо ні - то навряд чи. Хіба що вони самі прийдуть проситись.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   29 мая 2014
Повернувся з Ради. Скажу відверто - дивлячись на оці вгодовані і веселі обличчя - ще більше переконуюсь, що гнати їх треба чим швидше. Більшість з них переконані, що у Порошенка не стане духу відмовити їм у ду-ж-ж-е солодкій пропозиції - взяти під козирьок усі пропозиції і бажання Президента. Мовляв, навіщо ці вибори, прийдуть такі ж, як і ми? То не треба, Петре Олексійовичу тратитись, у вас уже є на кого спертися... Сьогодні під обрання нового голову парламенту (Володимира Литвина) є 265 голосів. З списком цих депутатів Литвин буде зустрічатися з Порошенком уже сьогодні - і від цієї розмови буде залежати дуже багато. Я ж, як і більшість моїх колег, вважаємо, що ця Верховна Рада (яка була підносчиком снарядів для Януковича) не має МОРАЛЬНОГО права далі працювати! Порошенко не повинен допустити помилки, яку у свій час зробив Ющенко, відмовившись від поради Квасьневського перезавантажити парламент (про це Квасьневський казав мені особисто). Відмова від виборів може стати першим каменем, який полетить у Порошенка. Вірю, що він не забув, як закінчив свою каденцію Ющенко. І тим більше - як Янукович.
P.S. І ще - дуже важливо! Колеги, уважно проаналізуйте сьогоднішнє оголошення (на вечірньому засіданні) про створення ще однієї депутатської крупи. Саме через цей парламент "російські вигнанці" збираються реанімуватися у великій політиці.

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 15:09)
Если честно, то я ждала, что он первым делом "договорится" с Россией. По крайней мере потушит этот очаг вражды. Я не приверженец этого, но я ожидала такого поворота, а он взял совершенно противоположный курс...
Я никогда ранее о нем как о президенте не думала, адже мыслей таких не было, всегда расценивлаа его как серого кардинала..
делаем ставки.. вернет Крым?))

В предвыборной речи накануне голосования, т.е. в пятницу, Порошенко сказал, что он очень амбициозный человек, и его мечта стать депутатом Европарламента, поэтому всю страну он будет вести в Евросоюз.
Поэтому в Россию он точно не собирался. Другое, что он бизнесмен, и понимает, что торговать можно и нужно с кем угодно, и если пол-экономики страны завязано с РФ, я думаю он будет налаживать торговые связи.

Думаю, Крым не вернет, уж сильно у той стороны башню сносит от "КРым наш"... они просто принципиально его не отдадут..

дописано: вот про него интересная статья Ссылка

Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Я думаю, що Порошенко чудово розуміє, що якщо не буде виборів в парламент, то позиції України на світовій арені сильно похитнуться. До того, ж відсутність криму в складі України - це чудова нагода провести вибори без мільйона (ну, приблизно, звісно) електорату ригів, комуняк і руських блоков і так далі.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 мая 2014
Цитата: Ссылка (29 Май 2014 15:28)
Думаю, Крым не вернет, уж сильно у той стороны башню сносит от "КРым наш"... они просто принципиально его не отдадут..
А це вже залежатиме від кількості власних проблем у рашистів і особисто путлера.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum