• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

должен ли ребенок делиться стипендией

tatyana-koro   
Активный пользователь   
20 ноября 2013 11463 184
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   21 ноября 2013
пока писала, уже  Ссылка инфы накидала  )) а как-нибудь чтоб кратко систематизировано и в одном месте - так бывает? а то мне надо быстро )))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 13:26)
  о, мені теж цікаво! як реагувати, коли аргументи такі, що не знаєш плакати чи сміятися, бо нормальна людина при здоровому глузді так думати не може?
 
Якщо це раптом ляпне людина, яка зазвичай нормальні речі говорить, то я перепитую, чи він бува не жартує? Чи нормально себе почуває? Чи не перепив/перекурив чогось зайвого, чи, може, на сонці перегрівся? І обов'язково щиро і турботливим тоном. Як правило, допомагає.
Ну а якщо це звичайний стан людини, то намагаюсь мати з тією людиною якомога менше спільних справ. Це не виховується, ну або я не маю бажання/сил/вміння перевиховувати. В мене діти є, на кому свої ті краплі педагогічного таланту використовувати, ще мені й дорослих у цій ролі не вистачало.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 27.09.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 13:26)
Ой, я вас прекрасно понимаю. Когда в семье есть манипулятор, эти разговоры отлично знакомы. А ваш муж, по ходу, именно манипулятор и есть. И когда домашним "проще уступить и согласиться", нежели быть втянутым в спор, где перекручивается наизнанку каждое слово, и в концо концов сам уже запутался совершенно, какая позиция была твоя...остается только ощущение собственного идиотизма - ну, на том манипуляторы и стоят.Тогда могу только посоветовать сначала разобраться с собой и своей позицией. Есть хорошие пособия по тому, как не давать манипулятору сбить себя с толку и запутать. Мне очень Яна Франк помогла - у нее все это хотя и не систематизированно в ЖЖ, но по манипуляторству там были интересные дискуссии. Почитайте отдельно про технологии манипулирования и контрманипуляции к ним, выработайте постепенно (сразу не получится!) свою стратегию поведения с мужем. А тогда уже можно будет поднимать глобальные вопросы вроде семейных денег. Пока у вас отношения в семье строятся по типу "Один командует, все остальные не согласны, но подчиняются", вы свою проблему не решите.
 
 
 спасибо ВАМ ВСЕМ за понимание, мне немного полегчало, все-таки мыслю в верном направлении))и спасибо за советы, я за 20 лет и сама поднатаскалась немного, но когда у моей половинки заканчиваются аргументы - он повышает голос, а это уже мое слабое место)
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 13:29)
пока писала, уже  Ссылка инфы накидала  )) а как-нибудь чтоб кратко систематизировано и в одном месте - так бывает? а то мне надо быстро )))
 
 Якщо дуже швидко, то принцип протидії сиренам морським. твердо визначити свою позиції і стояти на ній мертво. Всі незадоволення - в сад.
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 27.09.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 13:05)
   Цікаво, а на кому він повинен замикатися? Всі інші - це хто?

Ваш чоловік - прекрасний маніпулятор, а ви з сином прекрасні об"єкти для маніпуляцій. Його б талант та в мирних цілях, наприклад, торгівлі, то і гроші з"явилися б. Але це потрібно попу підняти, тут я розумію. В мене теж чоловік володіє техніками переконання, можемо поспілкуватися на цю тему.

А щодо сина - якщо він через кілька років одружиться на стерві, яка буде його гнути під себе, не поважати, а лише вимагати - не дивуйтесь. Модель поведінки підкаблучника він виніс зі своєї сім"ї.
 
 да, перспектива не очень, но что ж его учить противостоять папе - святотатство))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:23)
  он повышает голос, а это уже мое слабое место)
 
 І він на нього тисне. Так спокійно і відповідати - а чого ти на мене голос підвищуєш? Аргументи скінчилися?

Це простіше, ніж протистояти маніпуляціям.

А взагалі знов приходимо до того ж самого, про що вже говорено-переговорено - коли людина не боїться втратити іншу людину, вона сідає їй на голову
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:26)
  да, перспектива не очень, но что ж его учить противостоять папе - святотатство))
 
Чому святотатство? Тато себе вже до Бога прирівняв?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 27.09.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:25)
  Якщо дуже швидко, то принцип протидії сиренам морським. твердо визначити свою позиції і стояти на ній мертво. Всі незадоволення - в сад.
 
 а на деле это ой как непросто, если еще с детства под маминым каблучком была, потом плавно под мужнин перешла, мама теперь в шоке от ситуации, но я даже и намекать не берусь, откуда все пошло, не поймет..
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:26)
  да, перспектива не очень, но что ж его учить противостоять папе - святотатство))
 
 куди там, святотатство)))) Святотатство - топтатися по особистому простору. А папа дуже свого папу слухається?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:29)
  а на деле это ой как непросто, если еще с детства под маминым каблучком была, потом плавно под мужнин перешла, мама теперь в шоке от ситуации, но я даже и намекать не берусь, откуда все пошло, не поймет..
 
Ніколи не пізно почати змінювати своє життя.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:23)
когда у моей половинки заканчиваются аргументы - он повышает голос, а это уже мое слабое место)
 
И тоже очень знакомо. Когда пытаются повысить голос, я спокойно говорю, что не буду разговаривать в этом тоне, на этом разговор окончен, как будешь в состоянии нормально разговаривать - приходи, продолжим. И выхожу из комнаты, из квартиры, вообще ухожу. Как только человек усваивает, что ни при каких обстоятельствах с ним на повышенных тонах говорить не будут, совсем и никогда, ему приходится свое поведение пересматривать. Но сам вопрос - ради которого и спорили - временно остается нерешенным, пока разговор не будет происходить в нормальном спокойном тоне. 
Манипуляторам становится неудобно - перестают играть по их привычным правилам. Они на ходу пытаются эти правила скорректировать и начинают допускать ошибки. На ошибках их очень забавно ловить потом.
Правда, вам решать, способны ли вы жить в таком бесконечном пинг-понге 
 
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:29)
  а на деле это ой как непросто, если еще с детства под маминым каблучком была, потом плавно под мужнин перешла, мама теперь в шоке от ситуации, но я даже и намекать не берусь, откуда все пошло, не поймет..
 
 Я була впевнена, що про маму кажуть - під маминим крилом.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 27.09.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:28)
 Чому святотатство? Тато себе вже до Бога прирівняв?
 
 нет, конечно, это я шучу-утрирую, но папа наш пытается быть правильным и справедливым, мол, ну хорошо, попробуйте меня убедить (по-моему мысленно потирая при этом руки) и все почти всегда заканчивается тем, что я не могу больше спорить потому как начинаем ходить по кругу
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:41)
  Я була впевнена, що про маму кажуть - під маминим крилом.

 
 це коли мама під крила ховає, а коли задавлює, тут вже інша ситуація(((
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:41)
  нет, конечно, это я шучу-утрирую, но папа наш пытается быть правильным и справедливым, мол, ну хорошо, попробуйте меня убедить (по-моему мысленно потирая при этом руки) и все почти всегда заканчивается тем, что я не могу больше спорить потому как начинаем ходить по кругу
 
 Приєднуюсь обома руками до посту Каті

Ломайте сценарій, що Вам нав"язує чоловік - Ви не повинні його переконувати. Якщо в нього інша думка щодо грошей, які йому не належать, це він має Вас переконувати. от нехай і шукає аргументи.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:43)
  це коли мама під крила ховає, а коли задавлює, тут вже інша ситуація(((
 
 і перше, що задавлює - це самоповагу дитини. А потім сплескує руками, що їй чоловік/дружина лінивий деспот дістався
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:41)
  нет, конечно, это я шучу-утрирую, но папа наш пытается быть правильным и справедливым, мол, ну хорошо, попробуйте меня убедить (по-моему мысленно потирая при этом руки) и все почти всегда заканчивается тем, что я не могу больше спорить потому как начинаем ходить по кругу
 
Та елементарно є вихід. Попросіть його довести, що син повинен віддавати частину стипендії (подумки потираючи при цьому руки).

Ви наперед погоджуєтесь на його правила гри, наперед займаєте визначене Вам місце. А спробуйте цього не робити.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 27.09.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:30)
 Ніколи не пізно почати змінювати своє життя.
 
 как-то постепенно, по-мягкому уже задолбалась, а по-другому, боюсь, что только совсем уж кардинальное получится..
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 27.09.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:50)
 Та елементарно є вихід. Попросіть його довести, що син повинен віддавати частину стипендії (подумки потираючи при цьому руки).

Ви наперед погоджуєтесь на його правила гри, наперед займаєте визначене Вам місце. А спробуйте цього не робити.
 
 знаете до чего порой доходит? я уже прямо говорю - нет, и привожу все те аргументы, что звучат в этой теме, ах так, ну тогда и мои деньги- это мои и ничего не буду больше чем есть делать, в общем по всему я постоянному прихожу к выводу, что выход один, а тоже как-то не хочет так кардинально..
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 ноября 2013
Цитата: Ссылка (21 Ноябрь 2013 14:52)
  а по-другому, боюсь, что только совсем уж кардинальное получится..
 
  Ви думаєте, він вас кине? Вірогідність є, але дуууже низька. Садисту мазохіст потрібен не менше, ніж мазохіст садисту. Лишитися самому? а нерви кому робити? Над ким бути наче правильним і справедливим? Можу поспорити на торт хурму, що навіть якщо Ви захочете розійтися з чоловіком, він ще довго від Вас не відчепиться. Ви йому дуже потрібні. Наскільки я знаю цю породу, більше, нііж він вам.
Просматривают эту тему:

Forum